• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

dobré ránko,teda vy jste se rozjely včera večer :slight_smile: :slight_smile: ,já v půl jedenáctý musela jít ulehnout,protože honzík nechtěl spát sám,před tím jsem vyžehlila neskutečnou hromadu prádla a pověsila nový prádlo,fakt jsem se nenudila :wink:

dneska se půjdeme s Míšou podívat na školní hřiště,2.stupeň má sporotovní den ke Dni dětí,tak půjdeme pozdravit tety :wink: ,večer asi pojedeme do Tábora,protože vzítra ve dvě máme bejt s Frantou ve Znojmě,jedeme na akci pořádánou firmou,která jim dodává plastový vstupní dveře,takže prohlídka firmy,večer sklípek,vínečko,a pak sami na hotelovém pokoji....... :wink: :wink: :wink:
28. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, přejí krásné ráno

Kláři já nekojím ale není ským si dát Honza vínko skoro nepije, teda jen občas někdy jsme si udělali romantiku u zapaléného krbu s flaštičkou vína ale to už nějak není čas :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Luci tak at to Znojmo máte jako romantický :wink: výlet :wink:

Já dneska vyrazím až přijede mamina shánět boty k šatum ty co mám doma jsou sice krásný a super ale asi bych vnich nevydržela tak sna nějaké seženu :wink: líbili se mi jedny u bati krásný za 500,- a když jsem si je chtěla koupit neměli moje číslo to měli jen v bílém a já bílé boty moc nemusím nemám je k čemu vzítakynovou podprdu
Potřebuji taky novou podprdu a silikonové ramínka a tu kabelku a v sobotu hurá svědčit

Zítra dorazí tchýně tak jí dneska musím napsat manuál ohledně krmení a malého :grinning: :grinning: :grinning: snad to zvládne přece jen už to je 30let co měla mimino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda nini,nakupovací den :wink: ,tak hodně štěstí

já jsem si to tak naplánovala a venku to vypadá na pěknou zimu a hnusotu,tak uvidím,jestli se rozhoupeme a půjdeme ven

tak my pijeme vínko oba,ale nějak nejni čas a já už jsem si celkem odvykla a tak mi stačí málo a taky bych chtěla zapálenej krb
28. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš nakupovací a vubec na to nemám náladu :slight_smile:
Tak jsem začala vařit, dneska nějak brzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malej spinká tak jsem toho využila a omáčka mě bublá už na sporáku :wink:
28. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to jsi šikula, já mám taky dneska v plánu omáčku. Bude koprovka.

Jinak se dneska chystám k vám do velkoměsta na kontrolu a monitor. :wink:
28. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišule taky teď usnula,takže ven nejdeme,aspoň poklidím a začnu balit na víkend :wink:
28. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já dělám roštenou z houbama a k tomu udělám ryži, koprovku tu já nerada :grinning:
28. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: aha, to já zase můžu, ale je fakt, že mám radši koprovou polívku než omáčku.
a roštěnou s houbama bych si taky dala. :grinning:
28. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teď hrozně nenažraná, to je se mnou práce. Musím mít pořád něco v puse. :grinning:
28. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro SANDRUŠ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobre jsou ruze, trny jsou zle, zahradou
ticha kazdy z nas jde. Varuj se sramu co dlouho se hoji a miluj lidi co za to stoji. Dosahni v zivote vseho, co chces a zij, tak at niceho nelitujes. KRASNE NAROZENINY hlavně hodně zdravíčka, štestíčka, penízku a lásky a at ti Julinka dělá jen samou radost :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé say má narozky??? Dneska je má i moje kamarádka co mi šla za svědka :grinning: tak taky přeji vše nejlepší, hlavně hodnou a zdravou Julinku.
28. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, tak to taky gratuluju, hodně štěstí, zdraví a samou radost s Julinkou. :wink:
28. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
moc vam dekuju. je to od vas mile :dizzy_face:

Ninusko,skoda ze ja na vinko moc nejsem, hnedka bych si s tebou dala aby sis taky mohla dat :wink:
nakupy si moc uzi, ja bych taky nakupovala hned,ale ne pro me, pro me je ted nejvetsi radost nakupovat pro julcu :dizzy_face:

my cekame kazdou chvili tchyni,chce mi poprat,tak uz mame uklizeno. eda se smal ze by mela chodit casteji :sweat_smile: :grinning:
taky jsem pry ostuda,julcu jsem vzala v 5 k nam do postele abych nemusela vstavat,jula uz od 7 koukala a mamka chrupkala :grinning:. jeste ze je tak hodna a vystaci si sama, prso jsem mela venku,tak se dle potreby prisala :grinning:

a ja budu pect veprovou peceni a brambor kasi :dizzy_face:

evco,at kontrola dopadne ok

Lucy,tak si s manzou uzijte vylet :wink:
28. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:připojujeme se k přání,hlavně zdraví,protože to je to nejdůležitější,abys tady mohla bejt pro ty ,které miluješ,taky samozřejmě spoustu lásky a štěstí,ale to už máš :slight_smile: :slight_smile: ,užij si to!!! :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: děkuju, snad to bude ok :wink:
28. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, vse nej nej nej, hlavne zdravicko, spokojenou Julinku a at se ten tvuj chlap srovna, nebo dostane na prdel :angry:
Ninus ja bych taky sla nakupovat, potrebuju nejaky tricka a gatata, sukni a tak, ale nejak se mi nechce skladat kocar atd ajak vidim to pocasi,bojim se abychom nekde nezmokli.
Evulko bobulko, at je kontrola OK :wink:
Luci se ti pak ozvu az budem chtit delat ty okna :wink: hezky vylet a pekne pocasi :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo díky, snad to bude OK, minule jsem byla jen na monitoru, tak teď to bude důkladnější a bude mi asi brát stěry :angry:
28. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem se na nákupy ješte nevydala a z malým se mě nechce lézt po krámech taky radši nakupuju pro něj je to veselejší ale ted jsem hodila nakupovací STOP koncem června jedeme do angliie na nákupy Káťa si bude kupovat kočárek a já hadříky v Nextu :grinning: :grinning: :grinning: už se těším.

jo jinak holky kdo chtěl tu clonu - Luci. Any, Peťa - CLONY DNES DORAZILI :grinning: vemu je na srazík nebo kdyby jste je někdo chtěl dřív není problém mužete zajet :wink:
28. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska sama sebe překvapuji už dávno mám vařeno, vyžehleno, vyluxováno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se mě dlouho nestalo
28. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to jsi šikulka, já mám tedy taky vaříno, ale už se mi nic nechce, ještě bych měla žehlit, ale to se mi nechce.
Za hodinu budeme vyrážet na tu kontrolu, tak to nemá cenu :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: ty nákupy vám závidím,taky bych vyrazila a věcičky od Nextu jsou úžasný, hrozně se mi líbí. :wink:
28. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a z mé pracovní aktivity mě zase začali pobolívat záda :angry:
28. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

já mám taky dneska pracovní mánii,už jsem vyžehlila a složila prádlo,navařila,vyluxovala,vytřela a dala ven další várku prádla

say všechno nejlepší,ať ti julinka dělá jenom samou radost a manža ať nezlobí :grinning:

tak si představte že jsem pro toho svýho chlapa jela v 02.30 hod. do strakonic,musela jsem naložit malýho a jet :angry: mě tak naštval že spolu nemluvíme,teď si vzal malýho a jeli ven,si to žehlí,ale já to tentokrát vydržím dlouho aby si uvědomil co dělá
28. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty chlapy to jsou fakt hovada :angry: měla si ho nechat jít pěšky :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni někdy jsou to fakt hovádka boží,taky jsme měli asi před měsícem a něco tichou domácnost,když mužíček večer odešel na pivo a dorazil v půl šestý ráno,nemluvila jsem s ním 2 dny a děsně se divil proč

nin :wink: tak pak vyfasuješ penízky a koupíš mi nějakej pěknej hadřík pro prcky :wink:

clony super,vezmu je na srazíku :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jasnačka že koupím :wink:
28. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten muj malej miláček papal v 11:30 ve 12 jsem ho oblékla a dala do kočárku na balkon a od té doby tam spinká (a to měl papat ve 14:30 :slight_smile: )
28. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám dneska tak rychlej net že se z toho asi po.eru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se mi ohlásila budoucí ,,tchýně,, že se na nás jde podívat :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste jednou dekuju za gratulace :slight_smile:

zdeni, to bych ho teda zabila :rolling_eyes: . jeste kdyz jsi musela brat i venouska :frowning2:. ty chlapi dokazou byt teda sobecky. to by u nas taky byla ticha domacnost.

nin,to je honzula sikulka :wink:. my jsme dnes doma, byla tady tchynka,tak to bylo fajn a stejne dnes neni pocasi :frowning2:

a net mam teda taky mimoradne rychlej :angry:
28. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme na tom stejně,taky se to dneska pořád seká a nechce to se mnou komunikovat,asi počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek