• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak já mám net dneska rychlej,ale jsem většinou venku i když fouká,ale doma s manžou nevydržím,bych ho musela zabít... :sweat_smile:

ninus a to půjdeš přímo do prodejny next? já bych si na netu vybrala co bych chtěla,přivezla bys mi to?
28. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi zaúkolujeme ninuš všechny, taky bych si možná něco vybrala.

Jinak jsem zpátky z kontroly. Bude to opravdu kluk, viděla jsem zase pindíka. Jinak váží kolem 1900g,
a pak doktor říkal, že neví, kam ho jako schovávám, že mám malé bříško, ale kluk bude velkej po mně. :grinning:
Příští týden nastupuju na mateřškou.
28. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejspíš přímo do prodejny NEXT ještě se zeptám Káti (KADEL) jestli ano a pokud si něco vyberete na netu není problém abych vám to tam koupila a přivezla
28. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám takovej blbej dotaz - kdy miminka začínají mít tužší hovínka??????
28. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mluvila jsem se setričkou mojí :grinning: :grinning: :grinning: tam kam jedeme je originál NEXT krám a jedno patro je tam určené jen a jen pro děti, mám vás ale upozornit že na netu je to internetový katalog a že to co mají v katalogu nemusí být na té prodejně tak aby jste to věděli pokud něco budete chtít není problém vyberte si to tam a my to přivezeme, jen bude potřeba asi peníze do předu. Je to na vás :wink:
28. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak se máte? já jsem včera byla na UTZ a taky jsme dostala výsledky triple testů- vše ok, žádná pohlavní nemoc a na plodovku nemusím :grinning: mimčo je velký, už má přez 12 cm.
Sandři, vše nej nej nej k narozeninám :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hlásím se po kratší odmlce
san taky se připojuju k přání všeho nejlepšího
káťo super že je vše ok, mimčo je teda macek :wink: necháte si říct co to bude?
ninus nakupování v anglii závidim, jo a díky za clonu

počasí je teda dneska vopruz, snad na sraz bude hezky
28. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Sandruš všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:

Počasí je dneska na prd. Už zase prší. Mě to doma tááák nebaví. Terka pořád otravuje, někam mě tahá za ruku a já se nezastavím. Teď jsem jí zaměstnala jídlem, tako mám chvilinku.

Závidím vám uklízecí náladu, ta mě nějak obchází. Taky to doma tak vypadá :confused: .

Káťo a Evi gratuluji k dobrým výsledkům od doktora.
28. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo tak to gratuluju k výsledkům. Teď tě čeká až ten velkej ultrazvuk v ČB viď?
28. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tara: děkuju. :wink:
28. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, už za 3 týdny velkej UTZ v Budějovicích :slight_smile: chci vědět, co to bude, at můžu v Anglii pořádně nakupovat. Jinak, do svatby už zbývají jen 2 dny, dneska na mně z toho všeho dolehla nějaká únava. A to musím zůstat vzhůru tak do půlnoci, to mně přijedou holky z Anglie. Pak určitě budou chtít ještě povídat, tak to vidím na spaní až ráno :grinning:
28. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, to víš, přípravy zmáhají, taky jsem byla totálně ko, ale stojí to za to. :wink:
tak pořádně pokecejte, co nového a tak. :grinning:
28. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš: teda ty toho koníka pěkně flákáš :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej usnul tak to vypadá že uvidím ordinaci :wink: :wink: :wink: jinak nám odešel do počítačového nebe Honzovo stolní PC co jsme měli v obýváku - to bude koukat ještě to neví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naštestí mám ještě notebooka :slight_smile: jinak by mě asi šmejklo být bez koníka.

No já nemohu posoudit jestli svatební přípravy zmáhají já jsem stále štastně svobodná a zatím to i tak nechám :wink: :wink: :wink:
28. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni co manžel??? už seká latinu
28. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin já s ním pořád nemluvím,ale musím ho potají pochválit,celý odpoledne má venouška, byli spolu i ve strakonicích nakoupit,takhle ještě nikdy nehlídal,ale zatím ho nechám ať si to uvědomí co udělal
28. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé Zdeni, tos měla teda pěknou noc :rolling_eyes: , ti chlapi - hrůza, joooooooooo, kdybys tohle udělala ty, co??
Nin - téda výlet a nákupy do Anglie - to je teda mazec, to ti přeju a samo i závidím.
28. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my to ted s Petou flakaly, protoze jsme porad vysedavaly v cukrarnach na kaficko :grinning: :grinning: kdyz bylo taaaak krasne, ted nas zase ceka pekny hnus pocasi :frowning2:
Tak snad se to umoudri, abychom mely na sraz zase krasne.

San, vse nej k narozkam :slight_smile:

Nin, super, ze clony dorazily, uz se tesim, vezmi je teda na srazik.
Jinak my mame bobiky tuhy normalne, je to taky po tom umelem mlice, Davi ma fakt tuhy bobek, Adi jak kdy, strida to s horcici :grinning: :grinning:
Ninus, kde si mohu prohlidnout ten katalog s vecmi?

Zrovna vcera mi segra na mimiakuci vyaukcovala fungl nove nextove 3/4 kratasy, tak z nich mam radost. A jsou i na me, na normalniho cloveka :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Kato, za dva dny svatba, to je dobry, ne? :slight_smile: Me to vubec nedochazelo do posledni chvile, ja si dala par sklenicek sampusu, a bylo veselo :grinning:

A gratulace k dobrym vysledkum, i Evulibobuli :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak se chystame na vecerni cigaretku a spat :slight_smile:

ale kdyztak premyslim, tak jsem strasne rada ze jsme se poznali a jste vsechny fajn. moc jste me potesili s pranim k narozeninam. dekuju moc
28. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky dobré brzké ránko,
Včera jsem po ordinaci ze které jsem teda viděla alespon kousek chtěla zapnout PC a kouknout se sem a signál na net nebyl bojovala jsem sním hodinu a pak jsem radši šla spát ted jsme dokrmila malého takže spinká tak jsem to je ozkoušela a naštestí už funguje

anny tak to jsme ráda docela jsem koukala když jsem to uviděla v pleně tak jsme říkala musím se zeptat Honzík to taky střídá jednou tuhý jednou jak jsi napsala horčice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:

anny www.next.co.uk jiné stránky neznám tak jukni a jak jsem písala není problém :wink: když jsem koukala na mimibazaru tak tam z toho nakupování v anglii má spoustu ženských pěknej job, vemou si za libru skoro 40,- a kurz je ted may 31,-
29. kvě 2009 ve 03:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

sandři: já jsem taky hrozně ráda, že jsme se všechny poznaly. :wink:

nin: ty ponocuješ tedy. :grinning:
29. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!

Evi, jak dopadla kontrola??? Uz to mas za "par" co? Preji ti, aby dopadlo vsechno jen podle tvych predstav!!!
Dneska jsem byla s neschopenkou ve skole, ikdyz me vcera chytly zada, ale v pondeli delam tu obhajobu....mam docela bobika :slight_smile:

Jdu varit a pak jeste pripravit ctvrdletni prace....
29. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: dopadla dobře, psala jsem to tu včera.
Tak to moc držím palce, ať obhajoba dopadne na výbornou.
Já se ukážu příští středu ve škole. Musím ještě k obvoďákovi a pak chci zajít mrknout na akademii.
29. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já bych neponocovala to ten můj malej miláček se dožadoval mlíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsme spinkali oba jako miminka, mě v noci opět vzbudila příšerná bolest zad tak jsem si musela vzít ibalgin nic jiného co by bylo na záda nemám ani neznám.

Ani držím palečky at obhajobu zvládneš pak dj vědět

já mám omáčku ze včera (udělala jsme jí zase kotel jelikož neumím vařit pro dva ) a já si ted na chut udělala těstoviny se smetanou,sýrem,hermelínkem a šunkovým salámem :wink: :wink: :wink: :wink:
29. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: aha,tak to jo. Záda, to mi ani nepovídej, chodím jak stará babka. :grinning:
29. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tady je sakra mrtvo, kdepak jste venku hnusně a mě nešel od 12 net já uplně neštastná že nemužu koníkovat když malej spinkal a koukám o nic jsem nepřišla kdepak se couráte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to by mě taky zajímalo, kde jsou všichni. :grinning:
29. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :slight_smile: :slight_smile:

Nin, prosim te, kdyz davas Honzikovi cajik, davas ho pak taky odkrknout?
29. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, neotravovalo by tě to moc, kdyby jsi mě na sraz vzala s sebou autem? :wink:
29. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek