• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi, to vis, ze ne. Ja s tim stejne pocitala :wink:
29. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase jako minule, cca ve 13:45h pod zastavkou, nebo te vlastne muzu nabrat doma, coz?
29. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda 13:15 :slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli se ti chce zajíždět až k nám tak klidně :wink:
29. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to uz me nevytrhne :slight_smile: takze jsme domluvene
29. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak to jsi hodná, máš u mě tu čokoládu. :wink:
29. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co vsechny delate cely den?

Dneska u nas byla na navsteve Petulka s Adou, tak jsme byli venku, ale chytl nas dest, tak jsme hned mazali zase domu. Udelali jsme krasny fotky s klucikama
29. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde máte fotky? :wink:
29. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je házim do alba :slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani chceš je poslat na mail nebo přes icq?
29. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný fotky, kluci jsou sladký. :wink:
29. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kluci jsou nádherní, pěkně jste je tam naaranžovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Anny malého po čaji krkat nedávám většinou vypíje málo, párkrát jsem zkoušela jestli si krkne ale nekrkl :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, taky jsme se u toho smaly, jak jsme je tam aranzovaly, jako do vylohy :grinning: :grinning: :grinning:

S tim cajem, ja taky nedavam odkrknout, ale dneska jsem dala Davimu v postylce cucnout, a po chvili jsem se na nej podivala, a asi mu zaskocilo a nemohl se nadechnout, tak jsem ho honem dala na brisko a klepala na zadicka, tak se nadechl, ale neco tak silenyho jsem jeste nezazila. Jeste hodinu potom jsem se cela klepala.
29. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když dávám Honzíkov čajdu v postýlce tak mu trošku nazednu hlavičku :slight_smile:
To se ti ani nedivím já bych z toho taky byla rozklepaná.
29. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jim taky nadzvednu hlavicku, ale tohle bylo asi az po pul hodce, tak jeste ze jsem byla v kuchyni. No, uz na to radeji nemyslim. Az jsem si z toho vseho dala cigo, to byla pak motolice :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já si cigárko dávám preventivně :slight_smile: :slight_smile:
Ted vše připravuji na zítřek, na osmou dorazí tchýně tak se snažím aby bylo vše připravené stejne budu domu jezdit co 3 hod a stále jí budu určitě volat ale mám blbý pocit že tu malého nechám (. toho pocitu se nemůžu se ho zbavit :unamused: .
29. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ty nechavas malyho doma? to si neuzije svatbu tetky? :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak se nedivim, ja bych mela taky divny pocit, a porad bych tam litala. I kdyz ja bych sve tchyni kluciky nesverila ani omylem :grinning: :grinning:
A jak se tesis na zitra?
29. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo nechávám, škoda že není větší aby jsi to užil s námi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tchýně je fajn ženská a vím že se o něj postara, byla tu 2 dny po sobě abych jí ukázala jak se dělá mlíko napsala pár poznámek a na vše se ptala takže bych měla mít klid v duši ale nemám ten pocit tam je a nezbavím se ho no holt tam nebudu do večera a nějak rozumě pošupajdím domu já už uplně vydím jak to bude každý 3 hod co má jíst se stejně seberu a pojedu domů a budu psát sms zda je vše ok :grinning:

Jo těším se ale stve mě to počasí mám dlouhé šaty na špagetové ramínka a přesto je jen slaboulinký šál, tak snad nebude taková zima abych to vydržela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tchyne urcite zmakne :wink: pri nejhorsim tam sjedes, je dobry, ze to je v miste.
Pocasi je pekne hrozny, a zitra ma byt to samy. Tak stejne budete vicemene porad uvnitr, a tu chvilku venku musis vyděržať :grinning: :grinning: :grinning: Tak sem pak hodte fotky, at vas vidime, jaky jste byly kocky :wink:
29. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasnačka až se pak vrátím nejdéle v neděli nahraju fotečky při mém štestí na nich budu vypadat jako blb ale co jde o to aby tam byla krásná nevěsta je to jen její den :wink: :wink: :wink:
29. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosim te :slight_smile:
a jakou barvu maji saticky? My jdeme sestrenici na svatbu 27.6. a absolutne nevim co si vezmu na sebe. A je segra nervozni, nebo pohoda? :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje šaty jsou černé z bíkou aplikací
a segra má smetanové - bude určitě kočka :slight_smile:
Já jsem taky dlouho tápala co na sebe kord když jdu za svědka, kdybych nešla jako svědek vzala bych si černé kalhoty a tuniku :wink:
29. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mažu do hajan Honzíček spinká tak toho využiju at jsem vyspala a nevypadám ráno jako mumie :grinning: :grinning: :grinning:

Holky přeji předběžně hezkou sobotu já se sem 100% dostanu asi až v neděli
29. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, to rikala, ze jsou smetanove, ty ja mela taky, a taky ze Svatavy, byla tam celkem mila. Tak jestli nebude mit stejne :slight_smile: :slight_smile:
No, mozna to taky nejak takhle vyresim, ale mam jeste cas, tim se porad uklidnuju :wink:
My teda jedeme i s klucikama, tak jim musim taky neco poridit, libily by se mi nejake kosilky
29. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky pomalu pujdu do hajan
Tak dobrou a zitra si to krasne uzijte a poradne to odsvedci :wink:
29. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odsvědčím to podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
Ještě jsem si nainstalovala silikonové ramínka do podprsenky doufám že neprasknou jelikož v krámu měli jen jedny takže jsem si nemohla koupit dvoje (kdyby náhodou ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak koukám že tady dneska drbeme jen my dvě :slight_smile: :slight_smile:

Taky přeji krásnou dobrou noc :wink:
29. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno i když deštivé :frowning2:

Kátě přeju krásnou svatbu,sice prší ale to jsou kapky štěstí :dizzy_face: :dizzy_face:

já mám malýho od včerejška u našich a bude tam až do neděle,v 9 hod. odjíždíme na hasickou soutěž do Vacovic,moc se netěším,je mokro a chvilkama tady úplně leje :pensive: :frowning2:
30. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky tak jsem tu jen na skok než si na ten svuj ksicht půjdu namalovat obličej a v pul deváte vyrážíme k tátovy od něj se pojede.Jen mě sere to počasi
Přeji hezký den papapa

Zdeni hodně štestí při hasičské soutěži :wink:
30. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kocky,
vcera jsem jen nakukovala,slavili jsme narozeniny :slight_smile:
uz mam z oslavy fotky a pridane nektere z vitani obcanku,kdyby nekoho zajimalo :wink:
www.sandy86.rajce.net

Kto,gratuluju ke svatbe,hodne lasky,zbytek prijde sam :slight_smile:

Zdeni,tak at se soutez vydari a pocasi vylepsi. doufam ze manza je lepsi.

uz se tesim na fotky ze svatby!!
30. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek