• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Já taky přeju, ať se svatba vydaří :wink:
30. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,co se stalo davidkovi je hrozny. to vubec nevim co bych delala. hlavne ze je v poradku!

Fotky jsou nadherny :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, moc hezký fotky z vítání občánku. Moc vám to sluší. :wink:
30. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, fotky jsou pekny, oslavu jste si koukam uzili :slight_smile: me se libila ta fotka s chlebicky :grinning: :grinning: na ty jsem dostala chut :grinning:

Davi byl hned ok, to vis, zacala jsem hned plasit, nevedela jsem co s nim. Asi si pujcim ty monitory dechu v porodnici
30. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,my ho nemame. a zatim o nem ani neuvazuju. Snad si to jednou nebudu vycitat :sweat_smile:
chlebicky delal manza a fakt se mu povedli :grinning:
30. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych nad tim taky neuvazovala, ale Davimu uz se to stalo podruhe, poprve u nas byla mamka, tak prave rikala dat na brisko a klepat na zadicka, tak jsem vedela, jinak nevim
Ale asi si to na nejaky cas pujcim.

Tak to je manza sikovny :slight_smile:
30. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny to je lepsi koupit monitory na netu, nez si je pujcovat. Kdyz si to spoctes, tak za pujceni das mnohem vice, nez kdyz si ho koupis. Tady stoji 2085 Kc jeden (http://www.docsimon.cz/zbozi/baby-monitor-bm02-nanny-monitor-dechu-kojence), tzn. ze za dva das necele 4 200 Kc. Kdyz si ho pujcis ve ST nemocnici tak das za mesic 150 Kc/mesic/jeden, kdyz si vemes, ze SIDS muze nastat do jednoho roku ditete (nekde udavaji az do roku a pul) pak zaplatis za dva monitory za 8 mesicu, co vam do roka schazi 2400 Kc, to uz mas jeden a malej kousek z druheho zaplacenej. S tim, ze ti pri dalsim diteti prodlouzi zaruku, takze mas zaruku 48 mesicu plus dalsich 24 mesicu navic (alespon ja to u tohohle monitoru mam). Kdyz si vemu, ze ten v nemocnici melo hodne lidi prede mnou a ze nedoporucuji, aby se "pujcovali" tak buh vi jak budou fungovat a tyhle pak v poklidu jeste prodas kdekoliv jinde .... Jen muj nazor matematika. Dat za neco "pulku" a jeste je riziko, ze se to znici a uz to neni v zaruce, to bych rozmyslela......
30. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam ze tu nikdo neni,tak asi pujdu spat :frowning2:
30. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem zvědavá na dojmy ze svatby. :wink:
31. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak nám počasí včera nepřálo,pršelo a byla zima,ale nám to nevadilo, skončily jsme na 3. místě z 5. ženských družstev,takže máme pohár :slight_smile: :dizzy_face:

večer jsme šli s manžou ještě na zábavu do chvalšovic a kolem půlnoci jsme jeli domů

už se moc těším na fotečky ze svatby :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to gratuluju, 3. místo je super ne?
31. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,tak moc gratuluju :slight_smile:

a kdepak jsou fotky a ninus?
31. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
copak vsichni delate ? :confused:
31. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju :slight_smile:

taky pořád nahlížím jestli už ninus dala fotky a ono pořád nic :frowning2:

my jsme si byli u našich pro malýho,ani k nám nechtěl :pensive: radši se tulil k babičce
31. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,ono ho to prejde. to vis,babicky rozmazluji :wink:

ja se dala do vyklizeni juli veci a s tezkym srdickem vyradila velikost 56 a narvala 62 a 68. juli spinka na balkone :slight_smile:
31. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak se hlásím po delší době - měli jsme nějaký porouchaný net :cry:
zdeni: na soutěži byl jen manžel - musel, že, já nešla - blbý počasí, a hrozná zima, škoda :cry:
holky, taky máte nastydlé děti?? Asi to počasí - výkyvy jak blázen, malá má rýmu.
jo, a kdy je teda ten srazík??? a od kolika, prosím.
31. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláro,já jsem si myslela že v tomhle počasí nepůjdete

my teda nastydlí nejsme ani nevíme co to je,venoušek doma chodí věčně jenom v tričku a ponožtičkách a v noci spíme už s otevřeným oknem,někdy je mi zima ale chlapi jsou spokojený

kde se dneska všichni flákají?
31. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak je ninuska? :confused:
31. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
say taky čekáš na fotečky co? já jsem malýho vykoupala a už hajá v posteli a jdu hned na koníka na fotky a ono nic :fearful:
31. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem na tom stejne :grinning:

ale ninusce jsem i psala a jeste neodepsala. tak snad je vse ok
31. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neznáte někoho ze strakonic,kdo jezdí dělat nehty domů?
31. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,vubec neznam :frowning2:

tak ninusce se nejde na konika prihlasit. ale me to taky dneska blbne.
Svatba pry byla nadherna a fotek ma nin asi 300. tak se moc tesim az je uvidime :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dneska taky konik zlobí,ale většinou se sem dostanu po delší době

a nedala nin fotky aspoň na rajče?
31. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme taky uz kluky ulozili, tak mazu na net :grinning:

Na fotky se teda tesim, myslela jsem na ne, az na to pocasi, vcera to byl hnus. Zatim to vypada, ze ve ctvrtek by mohlo byt lepe, uvidime.

Ani, ty monitory si fakt mozna poridim nove, do toho roka bych je chtela radeji mit.
31. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky ..... HURÁ......jsem tady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Takže svatba byla nádherná, užasná no prostě skvělá
Kátě i Jirkovy to strašně moc slušelo to pak uvidíte fotky se snažím ted dát na rajče ale budou pod hesle ale nebojte pak vám ho sem písnu
Obřad byl užasnej a ženichovo svědek pěknej chlap a srandista :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Povedlo se mě chytit nevěsty kytku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
unos nevěsty jsme taky uskutečnili a Jirku to za 30min stálo 700,- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem nepila jelikož jsem jezdila domu za malým a pak rozvážela svatebčany chvíli mě to mrzelo ale pak jsem byla ráda, počasi naštestí v pohodě že nepršelo když jsme jeli na uřad ale já to odnesla horečkou,bolením vkrku a bolestí hlavy snad už zítra bude ok
31. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any já mám monitor půjčený z porodnice na ten půl rok je to 900,-
31. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak do roka tvoje svatba, ne? :slight_smile: :slight_smile: kdyz si chytla kytku

No, hlavne, ze vam neprselo, ja na vas myslela-

Na fotky uz se tesime asi vsechny :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas ho na pul roku? Ja myslela ten rok, no jeste to s tatkou probereme. Preci jenom je to vsechno 2x :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mám ho na půl roku na díl ho ani nepůjčujou, promysli to to víš je to naprd všechno 2x v porodnici mě půjčili ten babysense uplně nový a i se zaručním listem ještě jsem tu krabici musela rozbalovat z té slídy takže mám jistotu že je funkční a v pohodě
31. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI : chtěla jsem tě poprosit mohla by jsi mě půjčit ten kylní pás??? Vzít mě ho na srazík malej včera babičce je mě zádadou jak ho pročural :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak abych měla na prostřídání a ten dala vyprat jak myslíš že dlouho ho mám používat na ten pupíček??? (ten už vypadá nádherně krásně se zatáh - hurá )
31. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek