• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak to je fajn, ze byl uplne novy, ja se bala, aby to nebyly nejaky prehistoricky typy :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any do roka svatba o tom silně pochybuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to drahá sranda a udělat to jen my dva a svědci to by mě rodina neodpustila a asi bych ani nechtěla, člověk se vdává jednou, dvakrát maximáně třikrát za život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (moje teta 5x) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak proč neudělat pořádnou svatbu

Jak nad tím tak přemýšlím já jsem tu snad asi jedná SVOBODNÁ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kdy je prosím vás ten sraz????
31. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři 4.6 2009 mezi 14-14:30 na parkovišti pod Strakonickým pivovarem
31. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/

přihlašovací jméno: KatkaJirka
heslo: jalčovi

Holky fotky jsem netřídila jsou tam všechny jen jsem je otočila pak až je upravým hodím odkaz znova
31. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus hurááá že jsi se sem dostala :slight_smile: je mi líto žes to odnesla nachlazením,ale snad bude už brzy líp
31. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: fotky jsem v rychlosti projela - paráda, je vidět, že jste si to užili a pěkně se pobavili. Tak to má být.
Já na svý svatbě ležela už v 9 večer (páč jsem se strašně opila :angry:
31. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky paradni, opravdu vam to moc sluselo, jak neveste, tak svedkyni :wink:
31. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to pak byla asi super svatební noc :slight_smile:

Užili jsme si to myslím všichni já teda na 1000000000000000% bylo to super a Káťa byla strašně krásná nevěsta :wink:
31. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus fotky jsou krásný,nevěstě to moc slušelo a svědkyni to samé :dizzy_face:
1. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ránko
ninus fotky krásný, moc vám to slušelo holky

jinak já jsem taky SVOBODNÁ :slight_smile:, tak nejsi sama :wink:

Ani já mam ten monitor pujčenej taky novej, ale příště bych si ho koupila, páč až budu chtít druhý dítě tak si ho pořídim stejně, jsem taková klidnější v noci, když vim že mu to kontroluje dýchání
1. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno,

Petul, ja nevedela, ze si ho mela taky novy, tak my uvidime, ale urcite to poridime, aspon uz ted budu klidnejsi.Zitra prifrcim, jo?
1. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

hlásíme návrat zpátky,na Moravě bylo tak i tak,hnusně co se týká počasí,hezky co se týká toho ostatního

bohužel na srazík ve čtvrtek nedorazíme,Míša je strašně nastydlá,lehce zvýšená teplota,z nosu jí teče a do toho se tak oprudila jako ještě nikdy před tím,takže před dovolenou nechci nic riskovat

nini:fotečky krásný,moc vám to slušelo,jen škoda toho počasí,ten kýlní pás ti kdyžtak tedy pošlu poštou,jestli můžu poprosit,tak ty mě tu stříšku taky,komplikuju to :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak všem dětičkám všechno nejlepší k dnešnímu svátku a aničce spostu štěstí k obhajobě :wink:
1. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
ninus,opravdu fotky nadherny :dizzy_face: . byli jste kocky :wink:. tak do roka svatba u tebe jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lucy,to je velka skoda ze nedorazis :frowning2:. no,ale hlavne aby Misa byla fit. to je nejdulezitejsi. kdy ze jedete na tu dovcu?

Klarko,tak to musela byt opravdu krasna svatebni noc :sweat_smile: :grinning::grinning::grinning:

to ja byla strizliva protoze jsem byla tehule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:odjíždíme 13.6. v noci,ale mám zkušenost,že rýma se Míši drží dýl jak tejden,tak to nechci pokoušet

jinak já se na vlastní svatbě taky opila,ale spát jsme šli až ve 3 a to jsem prý přemlouvala hosty,aby ještě nechodili domů :grinning: :grinning: ,svatební noc nebyla až ráno a stejně mi bylo blbě a Franta mi nusel cestou domů jednou stavět,abych to mohla rozdejchat a pak jsem celý odpoledne prospala,ještě,že jsme si na pondělí vzali dovolenou :slight_smile: :slight_smile:

Honzík jel dneska se školkou na Hlubokou do Zoo a na nějaký divadlo,tak jsem zvědavá s čím se vrátí
1. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ninus pekne fotecky , moc vam to sluselo, Katka mela krasne saty,kyticku, uces. Jinak my mame taky monitor, od prvniho dne, kupovali jsme pres net a vysel nas na necele dva tisice a zaruka je na nej 48 mesicu. V noci vzdycky kouknu jestli blika zelene svetylko a jsem v klidu, zadny poplach jsme nemeli :wink:
Luci brzo se uzdravte, nam se taky trosicku oprudila prdelka, ale jenom malinko, kolem konecniku, a muzu rict ze bepanthen nic moc nezabral, ale mela jsem doma vzorek sudocremu a ten s tim hned zatocil, fakt to bylo znat,ze to zabira. Kacenka se mi oprudila z papirovek, jak je zvykla byt casto prebalovana, kdyz ma latkovky, tak ted jsem musela pouzit papirovky, my nejak latkovky dosly, jsem to nevychytala :confounded: A ona ted min kadi, ale dycky uprdne, zustane tona zadecku, a v papirovcemi vydrzi dlouho a tim padem ji to tam zere na to zadecku. A taky me ty papirovky stvou, mi asi 4xprotekly nejak bokem, u latkovek se mi to nikdy nestalo.
Pro Evulku bobulku: uz mi dorazily nejake nove plinky, vcera jsem treba zkousela bambusove baby lucy, na ktere se jeste davaji svrchnacky a jsou supera krasne sedi :slight_smile: pak mam jeste itti bitti AIO ty teprve otestujeme. Ti je kdyztak privezu na sraz at si to muzes osahat, treba i ty svrchnaky, vlnacky a tak, at vis, do ceho se ritis :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno,
mispul: tak to jsme natom se svatbou podobně, my si taky brali oba dovolenou,opil se i ženich, svatební noc ani ráno nebylo, mám pocit, že snad dva dny jsme se z toho léčili :grinning:
jinak ten srazík mě mrzí, my snad dorazíme, i když malá je taky nastydlá, ale bez teplot, jen rýma, kašel už přešel.
1. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja musim zaklepat )tuk tuk),me se juli jeste neoprudila ani jednou a to posledni dobou prdelku ani nicim nemazu :sweat_smile:
a nekakali jsme uz 8 dni :confounded:

lucy,ja chci taky na dovolenou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my jdem dneskana kycle a na prohlidkuv sesti tydnech,jsem zvedava na nase miry :grinning: vcera jsme zkouseli Kackuzvazit a vyslo nam 5,4 kg! a vyrostla nam o 6 cm od porodu, to je sileny, ja mam pocit ze mi roste pred ocima, hrozne rychle se meni a je to divoska, kdyz ji dame past koniky, tak si strka nozicky pod brisko a rucickama jde dopredu, uplne se drapne podlozky a vzteka se, ze ji nejde lezt :sweat_smile: no je to normalni? :grinning: jsem rikala, ze by namnekam zalezla potvurka. A pekne docela broukame a hlavne se krasne smejeme, kdyz je spokojena a mama s tatou delaji blbiny, tak se uplne reze :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: no strasne to utika, za chvili nam polezou, budou strkat rucicky do zasuvek a likvidovat kuchyn :grinning: :sweat_smile: :confounded:
1. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak se smejeme kdyz na me tata s mamou vyplazujou jazyk a delaji certa :grinning:
http://picasaweb.google.cz/qendorf/20090419__NARODILA_SE_NAM_KACENKA02#5339867808027507458
1. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych taky brala dovcu, chtela bych do Chorvatska, tam je to takova leharna u more. Snad pristi rok, az bude Kaculda vetsi, ted bych si to s takhle malym spuntem netroufla. Ale nekam snad vyrazime, u nas je taky krasne :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, se zas budu ptat jak debil,kdyz jdes k dr. klepes tam nebo cekas az sestra vyleze?
1. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,mozny to je,kacenka mela velkou porodni vahu. juli jsem doma taky vazila v setinedeli a mela 5,5 kg. a to ma porodni vahu vic jak o kilo min nez kacka :wink:.
kdyz pase, tak taky od zacatku vypada ze mi nekam utece :grinning:.
fiotky i saty jsou krasny :wink:
1. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my chcem k mori taky pristi rok,ale julcu urcite nechame doma. zdalo by se mi to na ni moc brzo,preci jen to slunce a zareni,pak by mi vadila asi cesta kdyz by byla takovy prtous a hlavne mamka s tatkou by si to malo uzili :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

vzdycky pockam az vyleze. teda vzdycky,my tam byli teprve 3x :grinning:
1. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem taky potreti :grinning: jsem zvedava co mala vyvede, dycky se mi tam vycura, bud na pultu, nebo na vaze :sweat_smile:
1. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,ted se zeptam jak debil ja,ale nemuzu si vzpomenout. kolik se odecita teplota kdyz se meri v pusince? dekuju
1. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julca to tam minule pocurala cely,pult,vahu,podlahu a pak i u dr :grinning:
1. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde jste kdo?
1. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek