• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky Káto tak co kyčle doufám že je máte ok????

Děkuji za pochvalu foteček

Luci v IP máš mou adresu písni mi tvou at te mohu poslat tenhle týden tu clonu
1. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky ninusko :slight_smile:
uz je lip?
1. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme pořád jak přejetá párním válcem pořád mám teplotu ale v krku už mě nebolí ale za to hlava mě třeští jako blázen a malej je dneska celej den plačtivej takže to je u nás veselo trápí ho prdíky
1. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted naštestí usnul je to celkem umění smažit řízky a chovat ho nemůžu ho nechat plakat kvuli té kýle
1. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a zkousela si ho nechat lezet na brisku?tio se juli vzdy vyprdi a vykrka a je spokojena
1. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem zkoušela to měl uplnej záchvat pláče
1. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to nevim :frowning2: . my na to nastesti moc netrpime
1. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus,já jsem tohle prožívala s venouškem taky a proto jsem si pořídila domů klokanku a nosila ho v ní když bylo potřeba,pak jsem snadno uvařila a uklidila i s malinkým na bříšku nebo zádech

já jsem dneska vařila rajskou omáčku a teď mi volal manža že přijede až večer,tak jsem ho navnadila co má doma a on že si to objednal i v práci na oběd :angry:

malinkej spinká venku už od 12 hod.,v noci jsme toho moc nenaspali,celou noc kňoural a pořád se vrtěl :pensive:
1. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dneska taky záchvaty pláče, kojim snad co hodinu to se vždycky uklidní, trvá to už od soboty, koupila jsem i nutrilon že ho na noc zkusim dát, pořád jsem se tomu bránila ale už to dneska zkusim, přijde mi že mu moje mlíko nestačí nebo myslíte že se mam poradit nejdřív s doktorem?

kolik holky dáváte ml toho nutroše, řídíte se podle tabulky?
1. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo: určitě dovez plínuše, ráda se pokochám, chci taky už objednávat, tak si to aspoň ošaham.

nin: byly jste na svatbě obě kočky. Moc vám to slušelo :wink:
1. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul malému dávám 150ml / 5 odměrek
Dneska si odpoledne mamina musela vzít malého ven mě chytla taková bolest hlavy a špatně od žaludku že jsem si musela lehnout nebyla jsem schopná ničeho uplně ko, ted je to trochu lepší, malej už spinká a já se najedla
1. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul koukám že se ty naši kluci domluvili :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mu udělala 120ml, s bídou vypil 60 a tak sem mu dala ještě cucnout ode mne, na doporučení doktora jsem koupila hypoalergení nutrilon ale je nahořklej takže se nedivim že mu nechutnal
ninus ty dáváš taky nutroš? ten normál? je taky hořkej?
1. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: já dávám nutrilon Extra více sytící,malému šmakuje,hořkej není.ríká se že ty hypoalergení a ty specialní proti ublinkávání a kolikám jsou nahořklý.
Nech ho vypít kolik vypíje a kdyby jsi najela jen na UM tak musí mít mezi mlíkem 3hod aby to strávil jinak by jsi mu mohla přivodit koliky a bolení bříška
1. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji za pochvalu foteček :grinning:
1. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já mám uplně obyč klokanku od chica pujčenou od známé a ta je od 3m tak musím ještě počkat
1. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti nutrilon hyperalergení je opravdu nahořklej,malej to taky nechtěl pít,ale potom už si zvyknul

ninus já jsem tam malýho dávala dřív,bylo mu 10 týdnů a byl spokojenej a já jsem si aspoň drobet odpočinula od nošení na rukou

co děláte takhle večer?
já jsem teď vylezla z vany,strávila jsem tam hodinu a manža mezitím uspal malýho ale teď někam šel a nemůžu ho najít,myslela jsem si že kouří ale venku není :frowning2: a mobil mu leží tady vedle pc
v telce taky nic nedávají a na pc už mě to normálně nebaví
1. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský,
zdeni, já brouzdám po netu, v telce nic a čekám na hause. holky s tím srazem, sejdem se na parkovišti mezi 14 - 14,30?? Jako, že se tam bude celou tu dobu čekat? Když bych práve přijela až k tý pů, tak abych vás tam někde nenaháněla!!
1. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
my jsme vcera byli venku od 14 do 22 hod. ale julca v noci spala jak andilek :grinning:

kato,co kycle a prohlidka?

klarko,to vis ze bysme na tebe pockali :wink:

dneska jsme vazili julinku a navazili 7,2 kg :sweat_smile:
2. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dneska jsem se nádherně vyspala malej spinkal od 19hod do půlnoci a pak do 7 hod je toprostě muj šikula :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Sandři Julinka je teda pořádnej kus ženské :grinning:

Kláři to víš že tam budeme čekat nikam neutečeme jen se bojím aby nebylo hnusné počasí
2. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si myslim ze pocasi vyjde. vcera dop to vypadalo blbe a jak krasne se to nakonec vybralo :slight_smile:

nin,to honzik spinkal krasne :wink:
my od 22:30 do 6:30 a pak do 9. ted spi zas :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

budu objednavat klukum nejake hracky z www.ebutik.cz, tak pokud byste si nektera neco vybrala, dejte mi kdyztak vedet :wink:

Teda Nin, Honzik je vazne sikula, to je parada co? :slight_smile: takhle se vyspat
2. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky my teda spali taky dobře ale jedl ve 20.00-23.30-3.00-6.30 i když večer vypil toho nutroše jen 60 a pak ode mne trošku, dneska koupim ten normal nutrilon a zkusim ho dát zas večer jestli ho to víc zasytí a vydrží spát dýl

say já se s malym vážila včera a měl i s oblečením orientačně 5,8 :sweat_smile: :slight_smile:
na 3 měsíční kontrolu jdeme až příští týden tak to bude přesnější

já si z ebutiku určo něco vyberu
2. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem se tesila, jak tu vcera vecer zasednu a zas mi to nevyslo :angry: Tak prohlidka v sesti tydnech u dr. v pohode, mame 5330g :grinning: vubec nejsme jako sestitydenni miminko, my uz jsme kus baby :grinning: a tradicne jsme se tam u dr. na pulte vykakali a vycurali a do prukazky nam napsali do kolonky zaver prohlidky: krasna holcicka :dizzy_face: :grinning: ptali se me jak se mame, jestli je vsechno v pohode,tak jsem jim rekla ze mala je Ok, ale ja jsem mela ocistec s prsama, sestricka mi radila, at nekojim jen z jednoho prsu ale necham malou napit se s obou do pulky, ale to je blbost, vypila by mi jen to predni mlikona zizen a to na hlad by tam zustalo. Tak kojime jen z jednoho a pak z druheho, uz si na to ty prsa zvykly, uz jsem ty Kozy vycvicila :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: tak ted v tom nebudu delat bordel :sunglasses: Na kyclich vsechno v poradku, ptala jsem se , jestli ty latkovky, jak je davam staci na to, aby ty kycle byly v postaveni, v jakem chteji (sli jsme na kontrolu schvalne v latkovkach)tak je to dobry a staci to.Potkala jsem tam dokonce panise kterou jsme snidaly v porodce u jednohostolu, tak jsme si vzajemne na ty nase zlaticka postezovaly :grinning: bylo to mile setkani. A na kyclich v ordinaci vedle Kacenky lezela holcickaktera mela 14 dnu, ta bylatakmalicka, jsem si rikala ze my jsme tak nevypadaly, Kacenkavylezla hned velika, tohle miminko bylo jak maly kralicek a ti rodice byli srandovni,uplne jak bych videla me a Jirku pri peci o malou, miminko kakalo, curalo, dudlik lital vsude,ted ta maminka se snazila,aby mimi rychle svlikla, rvala na tatku, podej mi tu plinu z tasky, ted on nevedel jakou, rika jakou chces, ona to je jedno, prosim te, hlavne uz mi nejakou podej, no komedie, chudaci, jak ja jsem je v tu chvili chapala a rikala si, nebojte to se poda, taky jsme to zazili :grinning: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a pak zacla rvat mala hlady kdyz jsme odchazeli,v cekarne nikdo nebyl,tak jsem si zalezla do koutecku a Kacenka se nabastila. Pak jsem malem zdechla hlady :grinning: tak jsem vlezla do coopu vedle polikliniky, sebrala dva kolacky a piti a rychle supajdila k autu, spocena az na prdeli, s puchyrem na pate a s rukou vytahanou jak opice, mala je tezka v ty autosedajde jak blazen, jsem myslela ze k tomu autu uz nedolezu. Ted clovek nez to ditko v tom aute privaze, se mi uz sbihaly sliny na ty kolacky, no zvladly jsme to, kolace jsem spokojene vyslovene sezrala :grinning: A jely jsme pro tatu do prace, ze ho svezem domu, kdyz jsme ho rano pripravily o auto. Ja jsem stejne mela porad hlad, tak jsem zasli u nas tady ve Stekni do hospody na jidlo. Sedeli jsme venku, ale ty lidi, co sedeli kolem nas, no samej magor, ty kecy,co clovek kolem sebe poslouchal, jsme se fakt s Jirkou pobavili a pak i vydesili a nechapali jsme. Dorazila tam holka s kocarem, kterou zname a vimeze je prdla,ma tak 17 a otehotnela, hulila jako prase cele tehu, taky predcasne porodila, mala mela 1800. No v hospode ji vytahla zkocarku, takove male miminecko, holcicka, Kristinka se jmenuje a rvala na ni, ty bestie, uz tri noci nespis, te prodam :pensive: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Byla tam se svou matkou a takovereci tam vedly, matka rika, jeona ma uplne zatate pesticky az ma bile nehticky a ta holka zacala strasne nahlas rvat na to miminko jak na psa, Kristi povol, Kristi povol. no hnus, me vam bylo ty holcicky tak lito,kam se to miminkodostalo, mezi same debily :confounded:
2. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hnus, ucinenej hnus :rolling_eyes: :angry: Jinak jak pisete , jak vam deticky krasne spinkaly, nam se nejak nedarilo. Po kyclich mala prakticky spinkala az do vecera, byli jsme jeste venku v kocarku, vratili se pomalu az v osm, jsem se divila ze nervem hlady a mala byla totalos vytuhlos, doma jsme se napapaly a za hodku Kacka spinkala, vzbudila se mi 2:30, 5,a v 8 ale ja jsem uplne KO, jak jsem totiz malou ulozila do loznice, tata si ustlal v obyvaku( srab, nic nevydrzi :grinning: :rolling_eyes: ), tak jsem se sla za manzou pomazlit, pritulit, vynadat mu atd. No a usla jsem u nej,vzbudila jsem se o pul jedne, a pak za hodku kvikala Kacenka, no nejak jsem nespala vice hodin v kuse, rano nas bolelo brisko, pak jak curame do latkovek, tak tem detem to hned vadi, tak to taky rvem, rano v loznici vedle postele hromada plinek, hromada vlozek do podprsenek, ja jak bubak a mala spokojena. Jsem chtela dneska uklizet, ale nemam silu, tak tu sedim, v pyzamu, mam hlad,vsude bordel kolem me jak v tanku, mala v lehatku - cele dopoledne nespi, ted to vypada ze zavrela jedno oko, tak si asi pujdu udelat neco k jidlu. Holky na srazse tesim, snad bude dobre pocasi, prej ma byt skarede. Jsem vam napsala story :confused: :sweat_smile: Sandrus mas nejaky satecek pro me? :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny mozna neco vyberu, se mi libi ty kolotoce na postylku a nemaji to drahe. Sandrus, jakou mate tu cestovni postylku a jste s ni spokojeni? potrebuju nejakou koupit, ale vubec nevim, jak je to s tim dnem, da se tonejak polohovat a co za matraci do ni dat? pojedeme pristi mesic k nasim.
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvi: ježiš, takové příběhy sem ani nepiš, je snad udám na sociálku. zvířatata a děti na to jsem hajsavá :pensive: teď na to zase budu myslet kdoví jak dlouho.
Tudle jsem si půjčila v knihovně knížku - Byla jsem otrokyní, no děs, už to mám přečtený asi 4 dny a furt mám hnusný sny, nejhorší je, že je to podle skutečnosti a pořád se to děje. Všichni to vědí a nikdo s tím nic nedělá :rolling_eyes: Holky, snad bude ve čtvrtek hezky, koukala jsem na počasí a nic moc hlásí přeháňky :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Sandrus, byla jsem vcera v praci, jsem trefila na Vendul a Ivanku, Pavla byla takova odtazita :confused: myslim co se tyce male. Vendul rikala ze je to tam hnus. Ti povypravim na srazu.
2. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, přivezla bys mi ukázat tedy ty plínky na sraz? :wink:
2. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek