• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
krasnou holcicku mame v zaveru taky :grinning: :grinning: :grinning: . myslim ze to pisou vsem :sweat_smile:

teda,ale jak jsi popisovala o te kristynce, to je fakt na socialku. nechapu jak ta mama ji v tom muze podporovat :pensive: . chudak dite :frowning2:

postylku mame babypoint, matraci jsem tam koupila z maleho namesti (zdrave spani) specialni detskou. Dno mam nahore jako je to u klas postylek. az bude vetsi,dam ho dolu. spokojeny jsme s ni moc,vibruje,hraje a sviti. jediny co me mrzi,tak na ni nejde kolotoc.

tak to jsem zvedava co mi povis. ja do prace nechodim a ani o to nestojim. po tom vsem ne.
2. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novofundlandskypes.eu/fotogalerie?i=4 Holkykouknete, moje segra a jeji pejsek - vyhral 1.misto na vystave, jmenuje se Bohousek :grinning:
2. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evul, privezu :wink:
2. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus :grinning: sakra ja myslela, ze jsme nejkrasnejsi na svete :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
2. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus k te postylce neni nejaka matrace? vis, kvuli tomu az to budeme davat do auta, tak klasickou matraci bychom dali ja nevimkam :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz na to koukam, matrace je k tomu :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

teda káťo ty píšeš romány,ale početla jsem si i když mi je teď moc líto tý holčičky,bych na tu mámu poslala sociálku :frowning2: :pensive:

já jsem dneska byla u doktora a příští středu jdu na menší zákrok,budou mi z prstu odstraňovat bulku,co se mi tam udělala,tak mám docela strach :cry:
2. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,kato je,ale teda nevim jestli bych na ni julcu nechala spat. vyjimecne na 1 den treba jo,ale jinak ne.

zdeni a to ti budou delat v narkoze? to bude dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska se jula vykakala po 9 dnech! meli jste videt mnozstvi a ta vune :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,pejsek krásnej,koukám ,že řešíte cestovní postýlky,protože často cestujeme,tak moje dětičky spali v cestovní už od malička,doma v ní mají normální matračku,co se dává do těch dřevěnejch,u babičky maj taky jednu koupenou,abysme ji s sebou nemuseli vozit,když jedeme někam jinam,třeba na dovku,tak beru tu skládací z tý postýlky a dávám jim na to deku,tedy jim,teď už jen Míše,honzík spí na velký :wink:

zdeni nestraš,franta má na palci taky bulku,ale nechce stím nikam ít,tak se trápím,ale na druhou stranusi říkám,že kdyby mu něco našli,tak je to hrůza na obě strany

my noc stejnou jako včera,míša od tří spala u mě v posteli,rýma začíná ustupovat,ale zase jí to padlo na kašel,takse budí kašlem,takže dneska dostane na noc kousek dithiadenu

san.to věřím,míša se vykadila po dvou dnech/už 3x/ a to je vždycky smradu :sweat_smile:
2. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš,já tam mám tu bulku taky už dýl,ale nemůžu pořád přemýšlet co to je,a navíc když do tý ruky něco beru vadí mi to a taky bulka vždycky zfialový a docela bolí,ale budou mi to dělat v narkóze takže to snad nebude bolet,potom to bude asi horší :pensive:

no tak venoušek nekadil teď 2 dny a to jste měli před chvilkou vidět a hlavně cítit :astonished: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: tak doufám, že to nebude moc bolet. :unamused:

Káťo, díky předem, už se na ně třesu. :wink: Jinak krásnej hafan, takovýho mají moje sestřenice.

My jsme akorát přijeli z Písku, byli jsme na školení otců k porodu. Shlédli jsme film, popovídali nám o porodnici a co si máme vzít s sebou a zaplatili jsme 100 Kč a už u porodu nic platit nemusíme.
Tak jsem si tak uvědomila, že se nám ten porod blíží a Vašík navrhl, že radši zabalíme tašku do porodnice. :wink:
2. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,neboj se,bude to dobry!

evco,ja taky balila okolo 35. tt, slibovali mi ze porodim driv,tak pro jistotu :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: no zabalené to být může, fakt bych nerada plašila a balila tady na poslední chvíli. :grinning:
2. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky vy jste se teda dneska rozepsali. My jsme dneska z Káťou dělali překlad Káťa diktovala a já psala :grinning: :grinning: alespon nezakrním. Jinak malej do 13 hod byl strašně hodnej pak už vubec nespinkal a chvílema poplakával zase ty zpropadené prdíky, 2x kakal a po 19 hod ho mamina uložila a stále ho trápí prdíky tak je u něj a mě vyhnala na ordinaci.
Teda Káťo to je hustý chudák holčička na tovýhle bych poslala sociálku raz dva protože ta holčička bude chudák a pokud se to chování matky a jak jsem pochopila i velice inteligentní babičky nezmění kdo ví co se té malé chudince může stát.

Kláři: Tak tu knížku jsem četla také, byl to mazec a já mám tyhle knižky podle skutečných událostí ráda protože ukazují tu pravou tvář, mám doma jednu jmenuje se Upálená za živa jestli chceš mužu ti jí vzít na srazík je to také podle skutečné události.

Anny: určitě bych taky něco chtěla za chvíli to zkouknu a písnu odkazy pokud to teda je možné

Zdeni neboj to bude určitě v pohodě :wink:
2. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jo to budeš hodná, knížku si ráda přečtu, taky čtu tyhle romány ráda, ale pak o tom vždycky hrozně přemýšlím a ty sny............ :cry:
HOLKY chci si zítra koupit někde ve Strako rifle, poraďte prosím.
2. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři podle toho kolik chceš do nich investovat u nás na malém náměstí je přímo v našem baráku His jeans a potom o kousek dál za Kafíčkem další obchod ale ten je šíleně drahý mají tam Mustang,Levis, Pepe jeans ale byla jsem tam jen jednou a když jsem viděla že ty rifle jsou těžce nad 1000,- hned jsem se otočila a mazala pryč.

Knížku ti ráda vemu
2. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin. na tyhle obchody jsem si myslela /teda hlavně na His , to ostatní je fakt drahý/, nic jinýho už tam asi není, viď.
2. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi bych byla taky pro ten His :wink:
2. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, na ebutik mrkni a dej vedet :wink:
2. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny a jukni tady je tu dost hraček http://www.radi.cz/katalog.php?typ=676&kategorie=8700
taky by to stálo za to něco objednat co myslíš :wink:
2. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, tam je toho taky hodne :slight_smile: to nevim co driv. Ja chci prave neco jak mam na kocaru, dam jim to i do autosedacky, docela jezdime, tak aby tam neco meli.
2. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska nemuzou kluci nejak zabrat, a to toho pres den moc nenaspali, jak je venku svetlo, tak jim to moc nejde. Z Ordinace toho moc nemam :frowning2:
2. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viď tam jsou krásný věci tam si asi vyberu spíš :wink: je tam toho hodně
2. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme malý spravili postýlku, dva dny byla ve svěračích a dneska jí dáma poprvé zkouší, tak jsem zvědavá, jak jí ráno najdu :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady z toho shopu mam kolotoce nad postylku, byly tu nejlevnejsi. Asi si vyberu :wink:
2. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
any: já si taky asi vyberu je tam toho hodně chci pro malého nějaké chrastítka a hračky
Honzík nemohl zabrat babička uspávala všemožnými způsoby a nakonec ho uspala namé posteli (mám v dětském pokojíčku jednolůžko - zatím ) a já nemám to srdce ho přendavat do postýlky protože ho vzbudím je tam kanec tak krásně rozvalenej, tak jsem si z ložnice musela ukořistit madraci z mé půlky a dát si jí do pokojičku na zem a vzít si peřiny takhle budu spát dokud se miláček neprobudí na papání a pak šup do postýlky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kláři: jak najdeš postýlku nebo Emičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky dobrou jdu si lehnout do mé provizorní postele :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé já měla 5000 příspěvek v téhle naší diskuzi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ( ted doufám že dobře počítám) na matematiku jsem byla vždycky slabší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky :slight_smile:

u nás noc zase katastrofa,malej se zase kroutil jako žížala a kňoural,tady padám na hubu a nejradši bych si šla lehnout :pensive:

u nás krásně svítí sluníčko ale fouká vítr, už se moc těšíme na ten zítřejší srazík :dizzy_face:

co budete dneska vařit? manža mi právě oznámil že přijede na oběd domů a já nevím co vařit :frowning2:
3. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek