• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Dobré ránko holky :grinning:
Zdeni tak to tě nezávidím, my měli noc celkem v pohodě malej spinkal v mé posteli do 2 pak si žádal mlíčko a potom jsem ho šoupla do postýlky a v šest se vzbudil na další mlíčko. Nějak ho zase trápí prdíky ale zatím spinká.
Tady vypadá že bude krásnej den tak asi vyrazím odpol ven.
Já dneska nevařím - STÁVKUJU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,krásné slunečné ráno,

my noc celkem v pohodě,ale Míša má ten kašel strašnej,jak starej tuberák,taťka by mě hnal k doktorovi,ale já nikam nejdu,stejně mi nic neporadí,sirupy na kašel jí dávám,však ono to přejde :wink:

nini:na tu poštu dojdu dneska,koukala jsem na ty stránky,spoustu těch chrastítek máme,míša je měla ráda :wink: ;+,prdíky jsou nepříjemný,u nás trápily jak honzík,tak míšu,ale jak se začali sami hejbat,tak to odeznělo;

klári:všechno nejlepší k dvacetinám :slight_smile: ,prostě jen všechno nej,nej,nej,užij si dnešní den :slight_smile: ,to ti přeje celá naše rodinka

jinak taky přemýšlím,co vařit,taky mi dochází inspirace
3. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci, já na poštu vyrazím taky dneska až z malým půjdu ven zběhnu tě tu clonu poslat, na těch stránkách mají krásné hračky nejen chrastítka ale i ostatní jsem na to nakupováni pro malého blázen. Já doufám že až se zbavíme té proklaté peřinky bude hned lépe.

a Klári má narozeniny ) ještě že jsi nám to Luci práskla :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:

Také přeji všechno nej nej nej hlavně hodně zdravíčka,štestíčka,penízků a lásky :wink: :wink: :wink: :wink:
3. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini:já ti přidám do balíčku do obálky ty peníze za tu clonu,napiš mi kolik to bylo :wink:
3. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári: taky přeju vše nej k narozeninám. :wink:
3. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci klidně přidej tady je odkaz aby jsi veděla tu cenu http://lilinka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=598331 ( takže 200,- ) :wink: :wink:
3. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: já budu vařit kuře na paprice :grinning:

Jinak dneska nastupuju na MD... :grinning:
3. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi VELKÉ GRATULACE k nástupu na MATEŘSKOU ,,DOVOLENOU,, :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: děkuju, už se nám ten porod blíží. :astonished:
3. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už to máš za pár :wink: :wink: ale bude to ok, už se těším až pak na dalším srazíku budeš i s malým :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já se taky těším, ale zároveň se mi bude stýskat po bříšku :grinning:
3. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klarko,vse nejlepsi k narozeninam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evco, gratuluju k materske, ted uz to utece :wink:
a po brisku se mi styska taky, moc

co budu varit jeste nevim :sweat_smile:

asi jsme se zblaznili ale chceme si koupit dalsi zvire :grinning:. premyslime nad nejakym ptakem :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a musim juli pochvalit,spinkala od 21:30 do 7:30 v kuse :dizzy_face:
3. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: děkuju :wink:
Malá je šikulka, to jste se obě hezky vyspaly co?
3. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musim rict ze juli je na spani zlata. kolikrat nas necha spat i do 10 :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to je zlatíčko, já chci taky takové miminko :grinning:
3. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcata :grinning: u nas se spalo taky celkem slusne od 22:30 do 5 a pak s malyma prestavkama do 8:30, nevim co se vcera delo, ale mala mi prakticky cely den nespala, mozna jednu, dve hodiny, kdyz sectu ty male spinkani pres den.
3. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Snadři malá je šikulka já jsem na to Honzíkovo vstávání zvyklá a když to protáhne jsem vzhuru a koukám co se děje. Nechávala jsem ho prokopávat a on se škrábnul dneska do bříška to bylo slziček, a to má ostříhané nehtíky, ted spinká na balkoně v kočárku a odpol po jedné vyrazíme ven (maminka s tetou n jahody se šlehačkou a kafíčko ) :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,ty se mas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak se pojď odpoledne připojit :wink: :wink: :wink: :wink:
3. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: taky závidím jahůdky. :wink:
3. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,to bych mozna mohla,ale my se chceme jit podivat na ty ptaky :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyprdni se na ptáky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (ježiši mě zase napadají hovadiny) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdž budeš chtít budeme cca po 14 hod v Kafíčku :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vůbec netuším co Honzíkovy obléct až půjdeme ven
3. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
než jsem stačila odmáčknout poslání odpovědi,tak mi to zmizlo a opět se restartoval počítač,nedávno jsem nainstalovala nový zasr.... AVG a od tý doby to dělá,už mě to pěkně štve :angry: :confounded: :rolling_eyes:

jinak počasí venku proměnlivý,vítr,co fouká,je docela studenej,ale vy budete mít drobísky v hlubokým,tak tam jim foukat nebude,myslím,že stačí bodýčko s dlouhým,kalhotky a lehčí mikča :wink:

nin:posláno,musela jsem to ale poslat doporučeně,tak se nelekni,nějak to bylo do tý obálky neskladný :slight_smile:

tedy san:koukám,že se snažíte byteček nafouknout :grinning: :grinning: :grinning:

a jahody se šlehajdou bych si dala taky,čekám,kdy začnou růst i tady na zahrádce a Frantova vzdálená příbuzná nás jima začne zásobovat :wink:
3. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě dneska trefí,právě jsme se vrátili z pohotovosti,ráno jsem mu koupila traktor se sečkou,hrál si s ním venku na dvorku,já jsem věšela prádlo a jako na potvoru,malej spadnul na kamen,samozřejmě hlavou,jak jsem slyšela řev,hned jsem se otočila a málem mě trefilo,na čele 2 měnší dírky, krve teklo a nešlo to zastavit,tvář sedřená a celý krk a klíční kost taky, samozřejmě jsem hned malýho naložila do auta a jeli jsme,naštěstí nic nemá ani na rentgenu nic nezjistili,zaplať pánbů

táta na nás už čekal doma,dostala jsem jak malý dítě,sedím tady a bulím,prý jestli nezvládám pohlídat jedno dítě tak nemám na mateřskej co dělat a když odcházel tak mi řekl že s tím našim vztahem musíme něco udělat,že takhle už to dál nejde :pensive:

jo a k obědu (teda spíš večeři) dělám kuřecí bábovku,hranolky a salát :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych malýmu do kočárku taky dala bodýčko,slabší mikču a kalhoty, vítr fouká ale v kočárku to není znát
3. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: to je tedy strašný, vždyť tohle se může stát každýmu. :frowning2:
3. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, vzdyt kazdy dite si nekdy udela uraz.ty si to vubec nevycitej, tomu se neda zabranit. a tvuj muz by to mel chapat a ne byt jeste na tebe zly :rolling_eyes: . ty chlapi jsou nekdy hrozny :frowning2:

nin,nerada bych krenila :grinning:
3. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdy bych těm chlapům ty děti dala hlídat a byla bych fakt zvědavá,jestli by dokázali uhlídat děti tak, aby si nic neudělaly. :angry:
3. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek