• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

právě že já o svým manžovi pochybuju že by hlídal a jak na potvoru se mi musí stát tohle a on bude teď ten nejlepší :unamused:
3. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni: to máš pravdu to je jak na potvoru. :angry:
3. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kuřecí bábovka je výborná,ještě že existuje ten net a najdu tam recepty,jinak bych nevěděla co vařit
3. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je fajn, že se zadařilo. Mně se omáčka taky povedla. Už jí mám v sobě. :grinning:
3. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni,to znám,nám se nejhorší úrazy stávaj taky když hlídám já nebo moje mamča,protože ta za nima leze i po kolenou a oni jí stejně řachnou.ale nejdůležitější je,že se venouškovi nic nestalo,chlapi rádi přeháněj,protože moc dobře ví,že by to nezvládli a nějak si to odůvodnit musí.Děti jsou prostě živý a neuhlídatelný,malá si dneska hrála na balkoně a sekla si nožičku pod zábradlí,naštěstí měla botičky,takže se jí nic nestalo,ale slzičky byly jako hrachy.Tak si to hlavně nevyčítej,venoušek za chvíli na tu bolest zapomene a chlap by měl spíš zapřemejšlet nad sebou než nad vztahem

kuřecí bábovka zní zajímavě,pošli odkaz :wink:
3. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kdo chce tady je recept na tu bábovku :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=48811
3. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni hlavní je že se Venouškovy nic nestalo takových urazů a pádu ješte bude, a z manži si nic nedělej oni ty chlapi fakt rádi přeháněj, a přesně jak píše Lucka měl by se manža zamyslet né nad vztahem ale sámnad sebou nebo ať mě nes... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Luci clona taktéž poslaná jsou to vydřiduši kolik chtějí za poštovné jsou tu kur... zlodějský :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem ji dneska už měla na kočárku je super.
Byli jsme se segrou a Sandruš na jahodách ze šlehačkou malem jsme nešli nikam když jsme sli z pošty malej zpustil v kočárku takovej hysterák že jsem museli zajet k nám do dvora a s Káťou se ho snažit uklidnit, pak přijela babička a jako mávnutím proutku byl klid a my jsme z holkama a dětičkama mazali na jahůdky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já dneska stávkovala, v lednici ješze řízky a gulášovka ze včera :wink:

Kláři co džíny sehnala jsi????????????????????????????

HOLKY NEZAPOMEŇTE ZÍTRA NA SRAZ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky kdepak se touláte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to vypada fakt dobre ta babovka, a davala jsi tam ten snytlik? co to je? pazitka, nebo petrzelka? ja fakt nevim :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
káťo já jsem tam dávala jak snytlik (pažitka),tak jsem si tam dala i petrželku a přidala jsem si tam žampiony,cibuli,papriku a bylo mňamózní :slight_smile: :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdete zítra abych u toho pivovaru netrapčila sama samotinka
3. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus já zatím nevím jak na tom venoušek bude,pořád kňourá,asi ho to bolí takže já se rozhodnu až zítra
3. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Nin, my zitra dorazime :wink: Peta taky, a naberu Evuli

Recept je fakt dost zajimavy, ten urcite vyzkousim :slight_smile: :slight_smile: mozna uz zitra
3. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,nin,jahody byli super :sunglasses:

recept vypada velice zajimave,kouknu co mame za maso a kdyztak vim co bude zitra k obedu :grinning:

zitra dorazim :slight_smile:. to bysme se zas ninusko mohli nekde sejit,ze?
3. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ani, tak v těch 13:15 u nás před barákem? Budu čekat tam, jak jsi mě minule vyložila :grinning:
3. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani to je super já už myslela že tam budu stepovat jen já to bude dopoledne zase velké balení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky jukněte tady je pár foteček co má Káťa od profíka naskenovala jsem je po PC - http://www.facebook.com/album.php?aid=5439&id=1680109649&saved#/album.php?aid=5439&id=1680109649&ref=mf snad se vám to zobrazí
autor
ninusko,jak si mi poslala na facebooku to srdicko, co to je? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: ja se v tom vubec nevyznam :frowning2:
autor
fotky uzasne,uz jsem koukala :grinning:
3. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: chce to po mě mail a heslo :frowning2:
3. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandruš to je nějaké posílání srdcí ja se v tom taky ještě moc nevyznám je tam toho spoustu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi to je bordel já když na to kliknu tak se mě to normálně otevře :frowning2:
3. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja hlavne celkem moc nechapu cely system toho :sweat_smile:. jsem tam dneska prvni den :grinning:
Nin, me se fotky nezobrazily, objevi se mi tam prihlaseni na facebook, ale ja si nemuzu vubec vzpomenout na heslo :sweat_smile: :sweat_smile:

Evi, naberu te uz ve 13h, jo? Musim vyzvednout boty z opravny, je to u Bati, neva?
Neboj to časem pochopíš je to něco jako bylo HI5 takovej komunikační server nebo jak bych to nazvala
3. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to jsem na to zvedava :grinning:
3. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, jojo klidně. :wink:
3. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to je bordel já je pak hodím na rajče
3. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Nin, to bude lepsi napad :wink: :wink:
3. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: to by bylo super. :wink:
3. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky pořád mě to hází chybu já mám dneska ten notebook tak rychlej že do něj asi kopnu hodím to tam kdyštak zítra ale asi spíš až pak večer Jdu spinkat malej už chrupká tak já jdu taky papapa a zítra se těším
3. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek