Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
20. pro 2008
Ahojky holky tak já jsem zubaře taky úspešně absolvovala 😃 😃 😃 😃 (ve čtvrtek) naštěstí vše ok. Dárky už mám od včerejška zabalený a už čekají na ten správný den, cukroí je už taky skoro hotové budu dneska ještě dodělávat vosí hnízda a pak na to už fakt prdím no a v pndělí šupajdím pro kapříky,no už aby bylo po vánocích 😃 😃 😃 😃
evulebobule
20. pro 2008
ninus: ten blázinec kolem Vánoc je děsnej, ale mám Vánoce moc ráda i přes to.
Mám hroznou chuť na ty vosí hnízda. Letos jsme je nedělali. 😉
sayastautor
20. pro 2008
tak mame za sebou uklid, hura. Sice vetsinu delal manza (ja jen utirala prach a nadobi), ale mam toho dost.
manza nam umyl okna, povesil zaclony, zametl, vytrel. Moc mi pomohl. Ja jen radila jak se to dela 🙂.
Ted uz jen odpocivat.
My vosi hnizda dostanem 🙂
ninus81
20. pro 2008
Já je letos dělala poprvé a teta musím říct že se povedli 😃 musím alespon sama sebe pochválit 🙂
Jinak moje drahá polovička je na ránu mám pocit že těhotný je on a né já - někdy ty chlapský nálady,kdo se v nich má vyznat 😃 😃 😃
evulebobule
21. pro 2008
😃 😃 jojo známe asi všichni, ale my ženský asi nejsme lepší.
mikesova25
22. pro 2008
ahoj těhulky a ostatní, 🙂
přejeme vám všem krásné Vánoce a bohatého ježíška i když to nejcennější nosíte pod svým srdíčkem ... 😉

Dneska jsme byli na poslední nákup a koupili jsme Venouškovi první postel,takže dneska už bude spát sám jako dospělej, jinak spí s námi na letišti, postýlka ho moc nebere už od půl roku. V obchodech děs a hrůza,ale přežili jsme to... a co vy?
evulebobule
22. pro 2008
mikesova: vám taky krásné Vánoce a hodně dárečků.

Do obchodů teď už radši nechodit. Někdy je to docela o nervy, tak tam už radši nechodím. Nakoupeno už všechno máme.
sayastautor
23. pro 2008
ahojky holky,
nevim jak se sem jeste dostanu, tak preju krasne Vanoce, bohateho Jeziska a do novyho roku se sem jeste mrknu 🙂
evulebobule
23. pro 2008
sayast: tobě taky krásné Vánoce. 🙂
sayastautor
23. pro 2008
dekuju 🙂
ilona24
23. pro 2008
Ahoj holky, taky vám přeju krásné Vánoce, v klídku si to užijte, a v novém roce, ať jste hlavně zdravé, ať je všude kolem vás láska a pohoda.
evulebobule
23. pro 2008
ilona: tobě to samé. Také krásné Vánoce. 😉
ninus81
24. pro 2008
Milé holky
Hodně dobrou náladu, dárků plnou hromadu. V kaprovi pak žádné kosti, jenom sněhu at je dosti. Potom taky jiskru v oku na letošni konec roku. Na Silvestra piti dosti, a novy rok bez starosti!
Krásné prožití vánočních svátku Vám přeje Ninuš 😉 😃 😃 😃 😃
ninus81
24. pro 2008
Ahojky holky tak jaký byl ježíšek u nás se dost točil kolem mimíska - takže jsem dostala užasnou hrací dečku,peřinku a polštářek, povlečení dudlíky a spoustu věciček 😃 😃 tak je vidět že jsem byla hodná 🙂 🙂
evulebobule
26. pro 2008
ninus: to je super, tak máš zase něco nového pro miminko viď? To by mě taky potěšilo 😉
sayastautor
27. pro 2008
Ahojky Holky,
Nin, tak super 😉
my taky par vecicek dostali,ale hodne uz toho mame. Na zbytek se vrhnem po Novym roce.
Jinak Vanoce super, musela jsem byt moc hodna. 😃 x-) Mimo jine jsem i dostala novy pc, tak jsem ted bez netu, az do Novyho roku. Ale manza je hodnej, tak jsem u nej na notebooku 🙂
A jakpak uzivate volno? My jsme u babi a dedy na Vysocine a je tu fajn 🙂. Jen abych tu moc nezlenivela 😃
ninus81
27. pro 2008
Ahoj Sadří my už taky nějaké věci máme ale musím si sepsat co by bylo ještě potřeba nechci toho kupovat zbytečně moc aby to malej vůbec unosil no v lednu začneme budovat dětský pokojík 🙂 🙂 vymalovat a koupit postýlku 😃 a v ůnoru už chci mít u našich schovanej kočárek
ninus81
27. pro 2008
foto té krásné dečky mám ve fotoalbumu
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
evulebobule
27. pro 2008
ninus: krásné dárečky. To bude fešák 🙂
mikesova25
28. pro 2008
ahoj holky tak jdem taky nakouknout... 🙂
ninus dostali jste teda krásný dárečky
u nás vánoce dobrý teda nádherný, Venoušek toho dostal že nevíme kam všechny ty hračky dáme,asi budem muset ještě přistavět... 😃
sayastautor
28. pro 2008
Nin,ja uz mam taky sepsano,mam listecky co v lekarne, co pro malou a co pro me 🙂. Ale uz to jsou spis jen veci drogisticky. Z tech vetsich nam chybi kocar, nositko a pro me podprsenky 😃.
Jinak kocarek jdeme zamlouvat v lednu, tak v unoru prijde, tak to mame akorat. Uz mate kocarek rozhodnuty?
Na fotecky mrknu az budu mit svuj net 😉
Zdeni,ja se hrozne tesim az na pristi Vanoce budem i s malou, protoze rozzarene detske ocicka jsou to nejkrasnejsi x-)
Evco a co vy? Uz jste oznamili doma mrnouse?
evulebobule
28. pro 2008
sayast: jojo oznámili. Jsou moc rádi 🙂
sayastautor
28. pro 2008
a byl to darecek pod stromecek?
evulebobule
28. pro 2008
sayast: to ne, dozvěděli se dřív 🙂
evulebobule
31. pro 2008
Holky, všem vám přeji úspěšné vkročení do roku 2009. Hodně zdraví pro vás i vaše miminka, štěstí a spokojenost. 😉
kvikvicek
31. pro 2008
Vse nejlepsi v novem roce, hlavne hodne zdravi, to je nejdulezitejsi, kdyz bude zdravi, bude i to ostatni. A hlavne krasna a zdrava miminka, ktera nam budou delat samou radost 🙂 x-)
sayastautor
2. led 2009
Ahojky holky,
hlasim se po pauze, byli jsme pryc. Taky jsem byla bez internetu, tak jsem vam nemohla poprat. Tak dodatecne preju vse nejlepsi do Noveho roku 🙂
uplne me sokuje jak to leti. za chvili budu mit berusku u sebe 🙂
A jakpak jste oslavili Silvestra? My byli od 30.12. do dneska na chalupe, bylo to super.
a copak je u vas novyho?
evulebobule
2. led 2009
my byli u našich.Bylo to taky fajn 🙂
ilona24
3. led 2009
Ahoj holky, já si dobře potrénovala, přes Silvestra jsme měli návštěvu s půlročním chlapečkem, to bylo veselo...zkusila jsem si i pěkně proplakanou noc a to jsem to jen poslouchala a nemusela vstávat 🙂 ale stejně to stojí za to, byl kouzelnej a manžel byl z něho tak unešenej, že chce mimčo hned...ale on ten půlrok uteče a pak už to taky zkusíme, zatím to ještě skrz různý plány nejde. Takže u nás Silvestr opravdu moc pěkný. A jak na Nový rok...(po celý rok to neklapne, ale třeba v té druhé půlce už by se to kolem mimča točit mohlo, aspoň v bříšku 🙂 )
mikesova25
4. led 2009
ahoj holky 🙂
dodatečně všem krásný nový rok 2009
tak silvestra jsme si užili i Venouškek byl s námi, večer a v noci toho za poslední týden nenaspí takže usnul na silvestra v půl dvanáctý a v jednu byl opět vzhůru,tak jsme jeli spinkat domů
Sandruš prosím tě Křešnička prý skončil jo?