• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky tak já jsem zubaře taky úspešně absolvovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (ve čtvrtek) naštěstí vše ok. Dárky už mám od včerejška zabalený a už čekají na ten správný den, cukroí je už taky skoro hotové budu dneska ještě dodělávat vosí hnízda a pak na to už fakt prdím no a v pndělí šupajdím pro kapříky,no už aby bylo po vánocích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus: ten blázinec kolem Vánoc je děsnej, ale mám Vánoce moc ráda i přes to.
Mám hroznou chuť na ty vosí hnízda. Letos jsme je nedělali. :wink:
20. pro 2008 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak mame za sebou uklid, hura. Sice vetsinu delal manza (ja jen utirala prach a nadobi), ale mam toho dost.
manza nam umyl okna, povesil zaclony, zametl, vytrel. Moc mi pomohl. Ja jen radila jak se to dela :slight_smile:.
Ted uz jen odpocivat.
My vosi hnizda dostanem :slight_smile:
20. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já je letos dělala poprvé a teta musím říct že se povedli :grinning: musím alespon sama sebe pochválit :slight_smile:
Jinak moje drahá polovička je na ránu mám pocit že těhotný je on a né já - někdy ty chlapský nálady,kdo se v nich má vyznat :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2008 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: jojo známe asi všichni, ale my ženský asi nejsme lepší.
21. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj těhulky a ostatní, :slight_smile:
přejeme vám všem krásné Vánoce a bohatého ježíška i když to nejcennější nosíte pod svým srdíčkem ... :wink:

Dneska jsme byli na poslední nákup a koupili jsme Venouškovi první postel,takže dneska už bude spát sám jako dospělej, jinak spí s námi na letišti, postýlka ho moc nebere už od půl roku. V obchodech děs a hrůza,ale přežili jsme to... a co vy?
22. pro 2008 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
mikesova: vám taky krásné Vánoce a hodně dárečků.

Do obchodů teď už radši nechodit. Někdy je to docela o nervy, tak tam už radši nechodím. Nakoupeno už všechno máme.
22. pro 2008 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky,
nevim jak se sem jeste dostanu, tak preju krasne Vanoce, bohateho Jeziska a do novyho roku se sem jeste mrknu :slight_smile:
23. pro 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
sayast: tobě taky krásné Vánoce. :slight_smile:
23. pro 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dekuju :slight_smile:
23. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky vám přeju krásné Vánoce, v klídku si to užijte, a v novém roce, ať jste hlavně zdravé, ať je všude kolem vás láska a pohoda.
23. pro 2008 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ilona: tobě to samé. Také krásné Vánoce. :wink:
23. pro 2008 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Milé holky
Hodně dobrou náladu, dárků plnou hromadu. V kaprovi pak žádné kosti, jenom sněhu at je dosti. Potom taky jiskru v oku na letošni konec roku. Na Silvestra piti dosti, a novy rok bez starosti!
Krásné prožití vánočních svátku Vám přeje Ninuš :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak jaký byl ježíšek u nás se dost točil kolem mimíska - takže jsem dostala užasnou hrací dečku,peřinku a polštářek, povlečení dudlíky a spoustu věciček :grinning: :grinning: tak je vidět že jsem byla hodná :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus: to je super, tak máš zase něco nového pro miminko viď? To by mě taky potěšilo :wink:
26. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Holky,
Nin, tak super :wink:
my taky par vecicek dostali,ale hodne uz toho mame. Na zbytek se vrhnem po Novym roce.
Jinak Vanoce super, musela jsem byt moc hodna. :grinning: :dizzy_face: Mimo jine jsem i dostala novy pc, tak jsem ted bez netu, az do Novyho roku. Ale manza je hodnej, tak jsem u nej na notebooku :slight_smile:
A jakpak uzivate volno? My jsme u babi a dedy na Vysocine a je tu fajn :slight_smile:. Jen abych tu moc nezlenivela :grinning:
27. pro 2008 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Sadří my už taky nějaké věci máme ale musím si sepsat co by bylo ještě potřeba nechci toho kupovat zbytečně moc aby to malej vůbec unosil no v lednu začneme budovat dětský pokojík :slight_smile: :slight_smile: vymalovat a koupit postýlku :grinning: a v ůnoru už chci mít u našich schovanej kočárek
27. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
foto té krásné dečky mám ve fotoalbumu
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus: krásné dárečky. To bude fešák :slight_smile:
27. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak jdem taky nakouknout... :slight_smile:
ninus dostali jste teda krásný dárečky
u nás vánoce dobrý teda nádherný, Venoušek toho dostal že nevíme kam všechny ty hračky dáme,asi budem muset ještě přistavět... :grinning:
28. pro 2008 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nin,ja uz mam taky sepsano,mam listecky co v lekarne, co pro malou a co pro me :slight_smile:. Ale uz to jsou spis jen veci drogisticky. Z tech vetsich nam chybi kocar, nositko a pro me podprsenky :grinning:.
Jinak kocarek jdeme zamlouvat v lednu, tak v unoru prijde, tak to mame akorat. Uz mate kocarek rozhodnuty?
Na fotecky mrknu az budu mit svuj net :wink:
Zdeni,ja se hrozne tesim az na pristi Vanoce budem i s malou, protoze rozzarene detske ocicka jsou to nejkrasnejsi :dizzy_face:
Evco a co vy? Uz jste oznamili doma mrnouse?
28. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
sayast: jojo oznámili. Jsou moc rádi :slight_smile:
28. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a byl to darecek pod stromecek?
28. pro 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
sayast: to ne, dozvěděli se dřív :slight_smile:
28. pro 2008 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, všem vám přeji úspěšné vkročení do roku 2009. Hodně zdraví pro vás i vaše miminka, štěstí a spokojenost. :wink:
31. pro 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Vse nejlepsi v novem roce, hlavne hodne zdravi, to je nejdulezitejsi, kdyz bude zdravi, bude i to ostatni. A hlavne krasna a zdrava miminka, ktera nam budou delat samou radost :slight_smile: :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
hlasim se po pauze, byli jsme pryc. Taky jsem byla bez internetu, tak jsem vam nemohla poprat. Tak dodatecne preju vse nejlepsi do Noveho roku :slight_smile:
uplne me sokuje jak to leti. za chvili budu mit berusku u sebe :slight_smile:
A jakpak jste oslavili Silvestra? My byli od 30.12. do dneska na chalupe, bylo to super.
a copak je u vas novyho?
2. led 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
my byli u našich.Bylo to taky fajn :slight_smile:
2. led 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já si dobře potrénovala, přes Silvestra jsme měli návštěvu s půlročním chlapečkem, to bylo veselo...zkusila jsem si i pěkně proplakanou noc a to jsem to jen poslouchala a nemusela vstávat :slight_smile: ale stejně to stojí za to, byl kouzelnej a manžel byl z něho tak unešenej, že chce mimčo hned...ale on ten půlrok uteče a pak už to taky zkusíme, zatím to ještě skrz různý plány nejde. Takže u nás Silvestr opravdu moc pěkný. A jak na Nový rok...(po celý rok to neklapne, ale třeba v té druhé půlce už by se to kolem mimča točit mohlo, aspoň v bříšku :slight_smile: )
3. led 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
dodatečně všem krásný nový rok 2009
tak silvestra jsme si užili i Venouškek byl s námi, večer a v noci toho za poslední týden nenaspí takže usnul na silvestra v půl dvanáctý a v jednu byl opět vzhůru,tak jsme jeli spinkat domů
Sandruš prosím tě Křešnička prý skončil jo?
4. led 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek