• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: jasně, tak zítra :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,dobrou a zitra se taky tesim :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky koukám že nám dneska počasí nebude asi přát :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří kdepak se se sejdeme my, můžeš klidně přijít ke mě já jelikož jsem bez kreditu tak nemůžu ani volat

holky teple oblečte mimísky a sebe a NEZAPOMENTE pláštěnku na kočár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nas sviti slunicko, snad to vydrzi.

Dneska jsme meli ukazkovou noc, bya jsem z toho vykulena, kluci soinkali od 20h do 5h :grinning: :grinning: :grinning: a ted jeste Adi do 8h, Davi jeste odfukuje :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás taky krásně svítí sluníčko,ale fouká hrozný vítr.

My noc ukázkovou neměli,venoušek plakal a tak jsem si ho vzala do postele a tátu jsme vystěhovali do obýváku,stejně byl na pivu a bůhví kdy přišel,no a tak venoušek zabral v 4.30 hod. a spali jsme až doteď,je ale nějaký zakřiknutý,sedí na křesle a kouká na telku ani čokoláda ho nebere :frowning2:
4. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky svítí sluníčko, ale kdo ví, jak to dlouho vydrží.
4. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky kdyz bude prset, je nejaky plan B :grinning: ? kam zalezem?
4. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, počasí se často mění, tak snad nebude pršet. Sluníčko vykukuje, ale je docela zima.
Píšete jak proběhla noc. U nás je to každou noc stejné. Terka se kolem 3.00 probudí a spustí v postýlce. Nepřestane dokud si jí nedám k sobě do postele. To spí až do rána. Je to potvůrka.

Zdeni s Vašíkem mě to mrzí, ale stane se :frowning2: . Hlavně, že se mu nestalo nic vážného. Bolístka se zahojí a třeba si příště dá pozor :wink: . Manželovo reakce není správná, nemůže za to obviňovat tebe.
4. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahoj holky,
moc děkuji za přání k narozkám, jste hodné :grinning:
jávčera vyžahla ve 2 flašku vodky, takže dneska auau hlavička, si vařím konvici čaje.
Jinak my sraz dorazíme, ale co když bude pršet??? Holky přijedu až fakt na tu půl 3 počkáte na nás, že jo??
Nin: rifle jsem sehnala a ještě mi k tomu koupila sestra mikinu - takže super nákupy.
zdeni: jak psaly holky, to se stane, však i já jsem vás psala jaký máme s malou úrazy :angry:
Luci: škoda, že se neuvidíme - zase to nevyšlo. :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na plánu B kdyby pršelo pracuji ale ještě jsem nic nevymyslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kdyby pršelo tak za pivovarem je Zavadilka ta je zastrešená tak třeba tam nebojte snad nebude protože já neved deštník nějak se někam zahrabal a já ho nemůžu najít hajzla jednoho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci moc děkuji ted akorát dorazil kýlní pás, ty si kanec děkuji za chrastítka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a prosím tě co tě jsem dlužná za ten pás???? Škoda že nepřijedeš
4. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: :grinning: :grinning: :grinning: já mám zase obrovský paraple, to s sebou taky nehodlám tahat :grinning:
4. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:nejsi mi dlužná nic,už si nepamatuju,co to stálo a hlavně,že někomu pomůže,chrastítka máte místo poštovnýho,snad se budou Honzíkovi líbit,u toho malýho míši je dobrý,že to má uzoučký držátko a dobře se to kouše,některý ty kousátka jsou strašně silný,akorát prosím,přetři si je teplou vodou,to jsem nějak nestihla

taky je mi líto,že nedorazíme,ale byly jsme teď venku a záchvaty kašle má míša jak tuberák a sopel pořád u nosu,ale snad už se to lepší,v noci spala a nebudila se,asi zabral sirup na dráždivej kašel,taky jsem dneska v lékárně koupila multivitamín pro děti ve spreji,tak jsem na to zvědavá,došla jsem do lékárny koupila mlíko,kaši,ten sprej a fenistil gel,protože jsme zase požraná jenom já :angry: :confounded: ,a nechala tam 650 korun jen to fiklo a to mám ještě slevu,jinak by to bylo za 670,dvacka dobrá do sekáče :wink: ,maj trička za polovic

holky užijte si to a ať vám neprší,my zase někdy příště :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takže mezi 14 a 14, 30, jo??
4. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je mi líto ale já na srazík nedorazím,venoušek teď usnul a já se jdu natáhnout taky,tak příště
4. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak u nás je vykoupáno, nakrmeno a malej už spinká v postýlce snad mu to vydrží a já se půjdu pak juknout na ordinačku

Holky tady je ten odkaz jak jsem říkala že jsem našla opravdu se mi zdá nejlevnější chrastítka ostatní jsem ještě neprohlížela :grinning:
http://www.rappa.cz/hracky/pro-nejmensi/?st=2
4. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten samej fusak mám doma. Akorát černo oranžový. :wink:
4. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak tam jsou ty chrastitka fakt hooodne levny, to bychom mohly neco vybrat, ne?

Nasi kluci byli tak unaveni, ze po koupacce okamzite usnuli a uz si vegeti v postylce
4. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tam si mužeš z barev vybrat já bych asi ten černo šedivej, nebo černo modrý

Any: no já bych si vybrala určitě a asi toho nebude málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jojo mají spoustu hezkých barev. Ten černo modrý by byl určitě pěkný.Jdu na něj mrknout.
4. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu chrnět, jsem úplně KO :grinning:
4. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dobrou noc já čekám co ten muj poklad ( jestli bude papat v 22hod ) už se nějak kroutí v postýlce a hazí bublavý salvy do plenky :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že tady je dneska mrtvo :frowning2: kdepak se couráte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jdu do hajan papapa
4. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak co poklad, chtěl ještě papat? :wink:
5. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
holky, ten pristi tyden, jak jsme se domlouvaly na dalsi srazik na utery, co byste rekly spise na stredu??? To muzu urcite, a klidne dopoledne, jak jsme si rikaly...
5. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by se taky hodila víc středa od 11h, rovnou bych potom dojela s malym na poslední kontrolu kyčlí
5. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
peto,vy pujdete na kontrolu uz pristi tyden? ja myslela ze pujdu az ten dalsi, to to budou presne 3 mesice. ale ono je to asi jedno,vid?

Nin, domluvim se s edou a kdyztak bych si taky ten fusak objednala. jeste premyslim ze mrknu na mmb a mrkla bych po nejakym uz pouzitym. uvidim
5. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kdy sraz je mi jedno,muzu kdykoliv :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini:díky,clona taky dorazila už včera,kupodivu se pošta vytáhla a platilo "dnes podáte,zítra dodáme",no asi je to tím,že je to na společný vlakový trease a kousek od sebe,jen my nebyli doma,takže mi ji sousedka donesla až večer :wink:

jinak už to padlo i na mě a to jsem si myslela,že tentokrát odolám,včera večer mi bylo pěkně mizerně,ale dneska už je to lepší,zato míše pořád teče nudle,už mě to pěkně štve,protože je protivná ona a tím pádem i já :frowning2:

tak si dojdeme pro řízek a vrátíme se domů,zítra jedeme k našim a příští týden už pomalu začnu dávat na stranu věcičky na dovču,těším se,akorát že v itálii je taky hnusně,tedy aspoň v těch místech,kam jedeme

a co včera srazík,užily jste si to?

na jiný diskuzi jsem se dočetla,že anička úspěšně obhájila dp,takže moc obrovská gratulace a promoci si užij :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek