• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

sandruš já myslim že to je jedno o 5 dní dřív nebo dýl :slight_smile: , když pojedu na sraz tak už tam rovnou sjedu taky

nin já fusak budu chtít taky určo objednat
5. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,prece nebudeme tu latkovku davat dyl nez musime vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucy,tak se koukejte uzdravit kdyz jedete brzo na tu dovcu :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, já nevím jestli se mě to příští týden hodí ve středu spíš asi ne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale to se dozvím po víkendu.
Peto fusak budu objednávat až dorazí materská :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
san, no právě :slight_smile: :grinning:

ninus ok, počkam, jen mi to pak připomeň
5. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo neboj připomenu :grinning:
Jo holky buďte rádi že dáváte jen jednu plínku co já bych za to dala :frowning2: ( klidně bych dávala i plínky dvě )
5. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to čumím překvapilo mě že je pošta takhle rychlá :slight_smile: to jsem nečekala :grinning: :grinning: :grinning: já si kolikrát říkám že to jejich dneska podáte, zítra dodáme je pěknej kec ale v tomhle případě překvapili.
Srazík byl super jen se nás sešel menší počet ale příští týden je zase jen nevím jestli se zučastním tentokrát asi ne :frowning2:
Snad se počasí umoudří a vy budete mít krásnou a slunou dovolenou

Si říkám copak asi Jituš jak válčí a co Zuzka

Zdeni co Venoušek jak je?????? Dneska chci zkusit tu bábovku tak jsem na to zvědavá počkám až dorazí mamina a popádím nakoupit snad se povede jinak bude Honza hlady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vim ninus že jedna plínka se dá snadno, ale snad už se tý blbý peřinky taky zbavíte

:wink:
5. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám že ano, ale radši počítám z tou druhou variantou je asi lepší být připravena na tu horší ( což já stejně nikdy nebudu ) Přemýšlím že tam půjdu taky o týden dřív že bych to zfoukla i z kontrolou na chirurgii ohledně té kýli to asi nebude vadit ne když na kyčle půjdeme taky dřív
5. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,tak my bysme po materske taky objednali ten novy fusak. moc se mi libi ten cerno-zluty. ale jeste ho musi videt eda :grinning:

a myslim ze nevadi kdyz pujdes na tu kontrolu driv :wink:. ja teda taky nakonec pujdu ve stredu,tak muzem jit peto spolu :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukam ze ten fusak je za super cenu, asi taky objedname, na mimibazaru je pouzity za cenu toho noveho, tak to radsi vezmu ten novy :wink:
5. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,kato,taky jsem na to koukala. ja se uplne zamilovala do toho zluto-cernyho :dizzy_face: . doufam ze mi ho eda schvali :grinning: :grinning: :grinning: . i kdyz on mi do toho nekeca,jen to chce vzdy videt a pak mi rekne at si koupim co chci :grinning: :grinning: :grinning:

kato,psala jsem ti na icq,nevim jestli sis to precetla. podprda sedi skvele,hnedka rano jsem ji hodila do pracky a uz ji mam na sobe :dizzy_face: . je uzasna. moc dekuju. a mam na pristi sraz dalsi satecky :wink:
5. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to rikala ze ti bude, te mam nejak v oku :slight_smile: prej D, si myslim ze je to spis C
5. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že kočárkujete,my už jsme doma,došli jsme odvolit,pak do krámu,šli jsme pěšo,tak to byla s míšou sranda,pořád chce chodit na druhou stranu nebo z chodníku dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,do toho si radostně výská,máme volební okrsek v místním pečováku,tak se tam vyhřívaly babky venku a byly z ní naprosto unešený,míša byla jak růžovej bonbónek,růžový manžestráčky a růžovobílej svetřík,takže fakt byla k sežrání.Ta´tka nám šel na fotbal do tipáče a večer se chystá na pivko,tak budeme sami,no možná konečně něco vyžehlím,tedy pokud se mi bude chtít
5. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem dopekla tu kuřecí bábovku za chvílí jí půjdu vyklopit tak jsem na to zvědavá.
Sandři, holky tak se pak domluvíme a objednáme ty fusaky najednou :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to jsi šikulka, určitě bude výborná :wink:
5. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak pak dej vedet, jaky to bude. Ja dneska koupila kureci prsa, tak to uklohnim zitra, uz se tesim :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bábovka dokonálá uplně chutovej sen Honza mě jí pochválil a vypadá nádherně, dala jsem tam anglickou, šunkový salám a párky a cca 7 vajček a kilo kuřecích prsou pěkne jsem to navrstvila a pekla né 1,5 ale jen 1 hod a SUPER
5. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak vidíš, jaká jsi kuchařinka :wink:
5. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: koukala jsem na fotky bábovky v albu. No super, fakt :wink:
5. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jukněte na můj kuchařský výtvor hodila jsem 3 fotečky do albíčka ( první mimínko jsou uplně na konci )
5. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ty jsi ale kucharka :slight_smile: vypada to krasne, musi to byt i dobry, jsou tam samy dobry veci :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

my jsme dneska byli mimo domov,nějak nás to tady nebaví,je tu dusno a tak jsme radši pryč

teda ninus bábovka vypadá krásně,já mám na ní zase chuť :grinning: :grinning:

jinak jestli bude sraz příští týden ve středu tak to bohužel nemůžu,jdu na ten zákrok,vůbec se netěším :frowning2:

a jaký byl včera srazík?
5. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to užasný :grinning: :grinning: chytrej rychlej recept, jaký by to asi bylo místo vajčkem zalejt 30% smetanou ????
5. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem dneska opět sirota :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky, ja jsem taky osirela.Ninus kolik masa si spotrebovala na tu babovku? Snazim se uspat Kacenku, dala jsem ji do postylky a jdu pryc a najednou takovy divny zvuk, az do obyvaku to slo slyset, se tam jdu podivat a Kacka pesticku v hube a cuca jak blazen, ale dudlika nechce a jedla pred hodinou :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je uz to vidim kolik masa :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak smetanou nic nezkazis, spis naopak :slight_smile:
Kato, taky budes zkouset recept? Ja zitra, tak jsem zvedava
5. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky sama,koukám na kvasku,udělala jsem si colu s rumem :sunglasses:
5. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek