Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
petulka12
5. čer 2009
sandruš já myslim že to je jedno o 5 dní dřív nebo dýl 🙂 , když pojedu na sraz tak už tam rovnou sjedu taky

nin já fusak budu chtít taky určo objednat
sayastautor
5. čer 2009
peto,prece nebudeme tu latkovku davat dyl nez musime vid 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. čer 2009
Lucy,tak se koukejte uzdravit kdyz jedete brzo na tu dovcu 🙂
ninus81
5. čer 2009
Dobré ránko, já nevím jestli se mě to příští týden hodí ve středu spíš asi ne 😞 😞 😞 😞 ale to se dozvím po víkendu.
Peto fusak budu objednávat až dorazí materská 😃 😃
ninus81
5. čer 2009
Sandruš tady máš kdyštak odkaz na mimibazar http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php?str...
petulka12
5. čer 2009
san, no právě 🙂 😃

ninus ok, počkam, jen mi to pak připomeň
ninus81
5. čer 2009
Jo jo neboj připomenu 😃
Jo holky buďte rádi že dáváte jen jednu plínku co já bych za to dala 😞 ( klidně bych dávala i plínky dvě )
ninus81
5. čer 2009
Luci to čumím překvapilo mě že je pošta takhle rychlá 🙂 to jsem nečekala 😃 😃 😃 já si kolikrát říkám že to jejich dneska podáte, zítra dodáme je pěknej kec ale v tomhle případě překvapili.
Srazík byl super jen se nás sešel menší počet ale příští týden je zase jen nevím jestli se zučastním tentokrát asi ne 😞
Snad se počasí umoudří a vy budete mít krásnou a slunou dovolenou

Si říkám copak asi Jituš jak válčí a co Zuzka

Zdeni co Venoušek jak je?????? Dneska chci zkusit tu bábovku tak jsem na to zvědavá počkám až dorazí mamina a popádím nakoupit snad se povede jinak bude Honza hlady 😃 😃 😃 😃 😃
petulka12
5. čer 2009
Já vim ninus že jedna plínka se dá snadno, ale snad už se tý blbý peřinky taky zbavíte

😉
ninus81
5. čer 2009
Já doufám že ano, ale radši počítám z tou druhou variantou je asi lepší být připravena na tu horší ( což já stejně nikdy nebudu ) Přemýšlím že tam půjdu taky o týden dřív že bych to zfoukla i z kontrolou na chirurgii ohledně té kýli to asi nebude vadit ne když na kyčle půjdeme taky dřív
sayastautor
5. čer 2009
ninusko,tak my bysme po materske taky objednali ten novy fusak. moc se mi libi ten cerno-zluty. ale jeste ho musi videt eda 😃

a myslim ze nevadi kdyz pujdes na tu kontrolu driv 😉. ja teda taky nakonec pujdu ve stredu,tak muzem jit peto spolu 🙂
kvikvicek
5. čer 2009
Ahojky, koukam ze ten fusak je za super cenu, asi taky objedname, na mimibazaru je pouzity za cenu toho noveho, tak to radsi vezmu ten novy 😉
sayastautor
5. čer 2009
jj,kato,taky jsem na to koukala. ja se uplne zamilovala do toho zluto-cernyho x-) . doufam ze mi ho eda schvali 😃 😃 😃 . i kdyz on mi do toho nekeca,jen to chce vzdy videt a pak mi rekne at si koupim co chci 😃 😃 😃

kato,psala jsem ti na icq,nevim jestli sis to precetla. podprda sedi skvele,hnedka rano jsem ji hodila do pracky a uz ji mam na sobe x-) . je uzasna. moc dekuju. a mam na pristi sraz dalsi satecky 😉
kvikvicek
5. čer 2009
jsem to rikala ze ti bude, te mam nejak v oku 🙂 prej D, si myslim ze je to spis C
mispuli
5. čer 2009
koukám,že kočárkujete,my už jsme doma,došli jsme odvolit,pak do krámu,šli jsme pěšo,tak to byla s míšou sranda,pořád chce chodit na druhou stranu nebo z chodníku dolů :-p ,do toho si radostně výská,máme volební okrsek v místním pečováku,tak se tam vyhřívaly babky venku a byly z ní naprosto unešený,míša byla jak růžovej bonbónek,růžový manžestráčky a růžovobílej svetřík,takže fakt byla k sežrání.Ta´tka nám šel na fotbal do tipáče a večer se chystá na pivko,tak budeme sami,no možná konečně něco vyžehlím,tedy pokud se mi bude chtít
ninus81
5. čer 2009
Ahojky holky tak jsem dopekla tu kuřecí bábovku za chvílí jí půjdu vyklopit tak jsem na to zvědavá.
Sandři, holky tak se pak domluvíme a objednáme ty fusaky najednou 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
evulebobule
5. čer 2009
nin: to jsi šikulka, určitě bude výborná 😉
anny84
5. čer 2009
Nin, tak pak dej vedet, jaky to bude. Ja dneska koupila kureci prsa, tak to uklohnim zitra, uz se tesim 🙂
ninus81
5. čer 2009
Holky bábovka dokonálá uplně chutovej sen Honza mě jí pochválil a vypadá nádherně, dala jsem tam anglickou, šunkový salám a párky a cca 7 vajček a kilo kuřecích prsou pěkne jsem to navrstvila a pekla né 1,5 ale jen 1 hod a SUPER
evulebobule
5. čer 2009
nin: tak vidíš, jaká jsi kuchařinka 😉
evulebobule
5. čer 2009
nin: koukala jsem na fotky bábovky v albu. No super, fakt 😉
ninus81
5. čer 2009
Jukněte na můj kuchařský výtvor hodila jsem 3 fotečky do albíčka ( první mimínko jsou uplně na konci )
anny84
5. čer 2009
Teda ty jsi ale kucharka 🙂 vypada to krasne, musi to byt i dobry, jsou tam samy dobry veci 🙂 🙂
mikesova25
5. čer 2009
ahoj holky 🙂

my jsme dneska byli mimo domov,nějak nás to tady nebaví,je tu dusno a tak jsme radši pryč

teda ninus bábovka vypadá krásně,já mám na ní zase chuť 😃 😃

jinak jestli bude sraz příští týden ve středu tak to bohužel nemůžu,jdu na ten zákrok,vůbec se netěším 😞

a jaký byl včera srazík?
ninus81
5. čer 2009
Je to užasný 😃 😃 chytrej rychlej recept, jaký by to asi bylo místo vajčkem zalejt 30% smetanou ????
ninus81
5. čer 2009
Jinak jsem dneska opět sirota 😃 😃
kvikvicek
5. čer 2009
hojky, ja jsem taky osirela.Ninus kolik masa si spotrebovala na tu babovku? Snazim se uspat Kacenku, dala jsem ji do postylky a jdu pryc a najednou takovy divny zvuk, az do obyvaku to slo slyset, se tam jdu podivat a Kacka pesticku v hube a cuca jak blazen, ale dudlika nechce a jedla pred hodinou :-N
kvikvicek
5. čer 2009
je uz to vidim kolik masa :-N
anny84
5. čer 2009
Tak smetanou nic nezkazis, spis naopak 🙂
Kato, taky budes zkouset recept? Ja zitra, tak jsem zvedava
mikesova25
5. čer 2009
já jsem taky sama,koukám na kvasku,udělala jsem si colu s rumem 😎