• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Káťo 1 kg abych netroškařila :grinning: :grinning: on ten můj je hodně žravej toho je lepší šatit než živit a to to na něm ani není vidět TO JE UČINĚNÁ NESPRAVEDLNOST ( mě stačí kouknout se na obrázek a mám minimálně 2 kg nahoře ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak nás dneska opět trápí prdíky, ta peřinka už mě vysloveně SERE :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
já nevím co budu vařit zítra,ale mohla bych naložit maso do krbu,nemáte někdo nějaký dobrý recept? já nakládám pořád to samý :unamused:
5. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny, uz rozmrazuju masicko :grinning: a co ktomu za prilohu? nakazala jsem koupit brambory :slight_smile:
5. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nas je to stejny, lepsi satit, nez zivit :grinning: :grinning: a to az budou jist i kluci, tak to uz nevim jaky mnozstvi budu varit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky,tak jsem taky sirota. manza je v habesi na beatles revival.

no a dneska nasli obeseneho naseho znameho :pensive: . bylo mu 24 let
5. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ja udelam brambory, tak si zitra napisem, jaky jsme si to uvarily :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Malej leží v mé posteli a né a né zabrat a když se mu to povede za chvíli se vzbudí prdíky :unamused: :angry:
5. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninus ja rozmrazuju taky necely kilo masa, chci abychom to meli na dva dny, stejne to vidim tak ze to budeme i veceret, pak si jeste pridame atd. aspon nemusim v nedeli varit :sunglasses:
5. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny, vyfotime,porovname :grinning: :grinning: :grinning:
Sandrus to je strasny, nam se taky obesil kamarad z niceho nic, jsme to nechapali :cry: :pensive:
5. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny, si pak uzijes az budou kluci v puberte, to je fakt strasny, vim co sezral muj bracha :confounded: to budes varit v nejakym kyblu, nebo varnici :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ok :grinning: :grinning:
akorat ja nemam tu klasickou vysokou babovkovou formu, mam tu nizkou a vetsi, tak snad to tam nejak poskladam, bude to jen jedna vrstva
5. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Any: přesně Honza žere jak kyselina já kolikrát udělám gulášovku vní kopice masa a brambot a on si nandá plnou mísu (ne misku to je mísa jak kráva :grinning: ) a zazdí to 6 rohlíkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Káťo já jsem taky udělala brambory a zítra k tomu hodím kaši

Zdení já maso nakládám taky pořád stejně, vždy olej, koření PFEFER STEAK a nebo STEAK (máme rádi pikantní) a trochu solamylu, sůl

Sandři jé v Habeši to je moje rodné místo tam jsem prožila 18 let
To je hrozný je to šílený když umře mladej člověk.

Holky my jsme snad dneska všechny siroty
5. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no to asi jo, jestli budou po tatinkovi, tak urcite. Aspon je dobry, ze kdyz varim, tak stejne neumim udelat male mnozstvi, vzdycyk toho je takovy kotel, ze to pak dojidaji jeste psici :grinning:
5. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslela ze uz to mojemladatko zabralo, tak jsem se sla mrknout, nejakej podezrelej klid, cucani ustalo,a ona kouka kukacka, hlavne ze nervem. Holky dneska se mi podarilo KOJIT BEZ TECH DEBILNICH KLOBOUCKU!!!! huraaaa. Ale ted si asi uziju jeste s bradavkama, byly chranene klobouckem,tak ted si budou muset zvykat :unamused: me se i na zacatku s klobouckama delaly praskliny, to zas bude ocistec, ale musimto vydrzet, ja ty kloboucky nechcu :pensive:
5. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
To si myslím že nevadí že to nebude v té vysoké formě, možná by šli i ty fotmy na ten srnční hřbet???

Káťo mě se taky oběsil kamarád hodně blízký už je to několik let a stále jsem nevymazala jeho číslo z mobilu nevím proč??? Bylo to tenkrát hrozné oběsil se v Píseckém lese na tažném laně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Stejne je to nespravedlivy, chlapi muzou zrat o sto sest, a jsou porad stejny, a my zensky se porad s vahou trapime, nebo aspon ja :frowning2:

ted jsem misto zrat napsala srat :grinning: :grinning: :grinning: jeste, ze jsem si toho vsimla, nez jsem to sem hodila

Ja sirota nejsem, muj chlap drepi vedle me na pocitaci :grinning: my jsme dvojka
5. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
A jo, Nin, ja to flaknu do srnciho hrbetu, to je napad :slight_smile: Stejne mam jen dve ty prsa, tak to bude akorat
5. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Any vy jste počítačová rodinka :grinning: :grinning: :grinning: to kluci brzy dostanou svůj první počítač že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i kdyby jsi tam to srát nechala já bych se toho stejně nevšimla :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny oni i serou o stosest :grinning: :rolling_eyes:
5. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Nin, tomu bych se ani nedivila :grinning: :grinning: ty budou driv umet na pocitaci nez mluvit :grinning:
5. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
san:to je hrozný,tohle nikdy nepochopím,já bych si prostě nedokázala ublížit,na to jsem strašně zbabělá

nin:zapomněla jsem ti říct,že tobě by se v tom Znojmě moc líbilo,vínko teklo plným proudem a to jakékoliv,já si našla své oblíbené,ale to hrozně brzo došlo a žádný jiný už mi tolik nechutnalo

jsem taky sama,Honzík řek taťkovi :"Tak už běž do hospody a máma lehnout ke mně" :grinning: :grinning: :grinning: a tak tedy taťka šel,sta hodná paní jak jsem tuhle psala nám dneska dala misku plnou jahod a další rostou,tak jsem si je udělala s cukrem a mlíkem,to miluju od dětství,a pak to zazdím asi kolou s jamsnem nebo bacardi rumem :wink:
any ty svoje dvě prsa si nech a dej tam KUŘECÍ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sem si kvůli tobě porskala klávesnici a málem si krupla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci to bych si pochutnala jak já bych si dala vínko :slight_smile:
5. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni:pokud bys chtěla zkusit na sladko,tak já nakládám olej,sojovka,hočice,med a nějaký koření,je to mňam,mňam
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja se ted taky pobavila, ja tam zapomnela dopsat to kureci :grinning: :grinning: :grinning:
A to nic nepiju, to koukam, ze holky si tady michaji drinciky, taky bych si neco dala, ale doma nic poradnyho nemame
u nas to bude dneska jeste zajimavy, manza nema klice od bytu, byli jsme venku a ja jela s kocarem pred sedmou domu a on bez napred, te dohonim, bude deset a stale me nejak nedohnal, me trefi. Bude spat na tretim schodu, me je to jedno :angry: :rolling_eyes:
5. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
To mě povídej tady lítají hotové koktejli a já tu suším hubu sice tu máme rum, jacka danielse, zelenou ale to já nepiju to bych pak blila jako šakal :grinning: :grinning: ale takové Mojito :wink: :wink:
5. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo manza dneska dotahl litr domaci slivovice, hlasi se nekdo? :grinning: me by to zabilo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
zelenou Ninus nevzpominej, tu jsem pila z lahve na svym standu, jak me bylo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky michaji drinky, ja tu piju jogurtovy mliko, se z toho potento :confounded:
5. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek