• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já už jsem našla receptík na netu,tak to zkusím

san to je mi líto,nechápu tyhle lidi co si dokážou ublížit :pensive:
5. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, mojito by slo :wink: :wink: nebo ten sampus, slivovice HNUS, po ty me bylo jednou doooost spatne, a uz nikdy vice.
Kato, manza ma celkem dobry zpozdeni :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo to znám běž napřed já tě doběhnu to mě udělaj kdysi bejvalej a dobíhal mě 2 dny no a pak si vesele a rychle balil kufry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda Káťo už vím co tě vemu na srazík flašku zelený :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
SLivovici má rád můj táta, já bych po ní asi blinkala
5. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo já se hlásím,slivovici můžu a mojitem taky nepohrdnu :slight_smile:
Anny vsak taky dostane na prdel az prijde :angry: :angry: :rolling_eyes:
já jsem slivovici nepila,ale pak mi dal ochutnat děda a od tý doby mi chutná,bohužel už mám doma poslední flašku a jinou už od dědečka nedostnu :pensive: :cry:

já jsem dřív pila vínko,docela mi chutnalo,ale od tý doby co jsem byla v jiným stavu,tak k němu němůžu ani čuchnout a tak je cola a rum dobrý ale mojito,to už jsem dlouho neměla
5. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra ti chlapi,udělat tohle my,tak je z toho hádka a rozvod :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo ty jogurtový mlíko a já top topic :frowning2: :frowning2:
Holky jdu si zakouřit né že se rozepíšete moc abych pak u toho mého notebooka nezavařila klávesnici.
Stolní PC zítra nesu známemu jukne na něj jestli to má cenu dávat do kupy a nebo ne
5. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám jak se to tady rozjelo :grinning:
jo?? :grinning: zalezi, kdy dorazi, jestli na nej budes cekat :grinning:
nin to mě na motebooku hrozně vadilo,že je to pomalejší než stolní pc,jsem vždycky čekala kde to mám napsané :grinning:
5. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
notebooku
tu slivovicu co prines manza, prej je moc dobra, prej tak dobrou nikdy nepil, snad z toho neoslepne :grinning: My tu ve Stekni mame chlapa, inzenyr chemie, a ten si pali vlastni, ale prej je to neco strasnyho. :grinning:
u mě by rozvod neklapl já nejsem VDANÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda rozjelo se to tu super alespon nějaké plus že ty chlapy máme v hospodě a Any toho svého sice vedle ale zabraného do PC
venoušek dneska podezřele hezky a klidně spinká,z toho něco kouká :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam nám zmizla san????
5. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem odnesla velkýho bobka do postele,spinkal tady u mě v obýváku,jo a žehlit nebudu,nechce se mi,jediný,co jsem zapla byla myčka

nna tý kvasce se mi líbí,že tam je slyet ta landova hudba,mám ho ráda,i když od něj nic nemáme
5. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je normální že manža řekne přijdu včas a potom taky čekám ještě v jednu v noci,takže se ani neptám kdy přijde a klíč rovnou dávám na okno
5. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ma taky svoje fóra, o autech, takze tu oba tukame do klavesnice jak blazni :grinning: :grinning: a oba spokojeni. Kluci odfukuji v loznici, taky spokojeni :slight_smile:

My nechavame u nas v lihovaru palit jablkovici, ale to je narez :grinning:
mě se taky landa líbí

holky strakonický,nevíte jestli budou v červnu v letňáku tři sestry???
hele,vy jste strašně rychlý,než stačí odepsat,tak jsem mimo mísu
5. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny on urco zapomnel ze nema klice :sweat_smile: dole bude zamceno, a muze zvonit do aleluja,mame velky byt, a loznici hooodne daleko od dveri, takze to nejde slyset, musel byse nejak dostat do baraku a pak na pudu a bouchat do zdi. ten dneska zakusi hnev, blesky atd :angry:
5. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli budou tři sestry,tak jedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!! A beru i manžu,babička pohlídá
5. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je dobrý že i kdybych nedala klíč na okno,tak si manža vyjede do 1 patra výtahem co máme na stavbě a půjde půdou (budoucím obývákem) a kdyby tam byli dveře zamknutý tak vyleze po žebříku do další místnosti a tam už dveře jsou odemčený,ten můj docela přemýšlí a ví že se domů dostane vždycky
5. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to ma manza blby, no mel prijit vcas :grinning: jeho minus
5. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tři sestry miluju a poslední 2 roky jsem na nich nebyla, s bříškem mě tam manža pustit nechtěl a co máme venouška tak nejezdím,ale letos už pojedu ať tadají hromy blesky :sunglasses:
5. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky maji vase deticky studeny rucicky? malauz zabrala a porad ji ty ruce stkam pod deku, ale ona je dycky vytahne,nekdy je ma fakt studeny jak led :confused:
Sandruš nám někam utekla :frowning2: :frowning2:
Přesně to mě taky točí notebook mě stál před 2 lety ukrutný peníze a když mě před 2měsící skončila záruka začal se srát.
Já už radši na Honzu nečekám a někdy to jeho přijdu brzy neřeším vždyt to známe asi všechny to jejich dám 2 a přijdu :grinning: :grinning:
Luci Kvaska je super film já byla na každém Landovo koncertu, muzikálu loni jsem byla na muzikálu TOUHA - užasný. Jestli chceš tak tě něco od Landy vypálím a na další srazík vemu
tri sestry - tak to je narez :grinning: :sunglasses:
5. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasi kluci je maji taky porad ledovy, ale ja kdyz jim dam rucicky pod perinku, tak je maji okamzite zase venku, porad s nima mrskaji :slight_smile:
Na dnesek Adi poskrabal Daviho na tvaricce, nevim, co v ty postylce v noci delaji :grinning:
5. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek