• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandři ty vlastně víš jaký máme jsou uplně na dvě věci. Já si říkala jestli kojíš nebo uspáváš :slight_smile: to my spíme jen trošku trápí Honzíka dost prdíky
Jsem holka šikovná radši si rozbiju čumák já než aby se něco stalo tomu mému andílkovy ale můžu říct čím je člověk opatrnější tím je to asi horší.

Já bych se taky nedokázala zasebevraždit - mám se moc moc ráda
5. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no možná bych radši čísla tajila,je to fakt síla a já to pořád vidím před sebou

my zas máme období,že malá pořád ječí a jakmile jí zmiznu z dohledu,tak spustí,už aby ta rýma odezněla,jinak má další zub nahoře :wink:

vyhrál bacardi bílý rum,ale do další dávky koly dám captain morgan,ty tři setry mě fakt štvou,mohly jsme udělat pořádnou pařbu,ještě uvidím v kolik přijedeme,mamča tady bude stejně asi spát,ale pochybuju,že se frantovi bude chtít a já bych se pak nedostala domů :frowning2:
5. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jednou letěla ze schodů dolů,naštěstí sama,malinkýmu bylo půl roku a já jsem ho nechtěla vzbudit,tak jsem šla po chodbě ve tmě a mám schody spočítaný,takže jsem počítala a najednou od půlky jsem zakopla o svojí druhou nohu a letěla jsem,modřiny jsem měla po celým těle ale hlavně že jsem si nevzbudila venouška,manžela to šlo strhnout smíchy,řezal se mi a prý příště nemám šetřit :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,to ja mam plnou krabku,dneska jsem kupovala :grinning:
kdyz jsem sla k mamce,tak jsem jako pubertak zvejkala zvejkacku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . mamka by me zabila kdyby vedela ze kourim :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já budu muset domluvit auto,abych nemusela řídit,protože to mě fakt bavit nebude
5. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,schody mate hrozny :frowning2:
Holky běžím na onu místnost nebo se po.... :sweat_smile:
san a mamka nekouří?
ještě že nemáme schody,já jednou totálně opilá,to bylo když ležel honzis s tím úrazem v praze a nevědělo se co a jak bude,zapadla do sprchovýho koutu,byla jsem samá modřina,ale děsně jsem se telila a nemohla se odsud vyhrabat.Já se jinak neopíjím,tohle byla vyjímka
5. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,ja se dneska tak nasrala. predstavte si, ze se manza chlubil "kamaradovi" fotkou julci a ten blb mu rekl ze mu vubec neni podobna,ze urcite neni jeho :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: . ja byla ruda vzteky, nechapu jak tohle muze nekdo vypustit z pusy. a jeste kdyz ma eda takovou povahu. nastesti to vzal v pohode a veri me
5. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ségra se bála před našima kouřit,před táťkou si teda nedovolí ani dneska,ale s mamkou vykuřujou zobáky osto šest :grinning: :grinning:

já jsem jediná z rodiny komu to smrdí,jednou jsem to zkoušela a tak jsem se z toho poblila že k tomu ani nečuchnu,jinak kouří všichni mamka,taťka,ségra,její přítel i brácha a ta jeho
5. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my taky schody nastesti nemame,teda mame,ale i vytah :grinning:

to ja nepadu, me spis boli nozicky, tak nechci chodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mamka kourila driv,ted ne. i jsme kourili spolu. ale dostala bych protoze kojim :sweat_smile:. az prestanu kojit,tak to muzu priznat :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
san vždyť je malá celá eda,ta ho nezapře

tyhle kecy nesnáším,tady taky jednou jeden dědek řekl,po kom má náš malej krásně modrý oči když mi ani jeden nemáme a tak jsem se otočila a říkám mu a já mám co zelený???? a byl klid :grinning: :grinning:
autor
jedinej s kym ted kourim je teta a ta me nepraskne :grinning:
san:to jsou prostě mladý nerozvážný blbci,no coment,prostě vůl

u nás kouří mamča i táta a frantův taťka a jeho ségra,já ani brácha ne a franta jen příležitostně,když je v hospodě a někdo kouří,tak si dá
5. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemýšlím jestli si napustím vanu nebo zalezu do sprchy
5. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem volala manzovi, ze jako kdy me dozene, tak zacal cukrovat. ja mu rikam ze nemaklice ze jdu spat a cekat na nej nebudu, on at mu dam klice pod schody, mu rikam za jak dlouho prijde, on ze za hodinu, tak mu rikam ze hodinu pockam, on ze to asi nestihne :rolling_eyes: mu rikam ze na neho kaslu, ze ho mam dost, at jde spat k rodicum (tammu urcite jeste vynadaj)a polozila jsem mu to. Vite co mi udelal vcera? objednal si neco pres net, takovou hovadinu. No a me v poledne vola chlap, ze mi neco veze a kde ze presne bydlime ve Stekni. me malem ranilo, rikam, snad to aspon zaplatil prevodem na ucet, kdyz si neco objednal,tak volam manzovi, ten ze to neplatil! ja se uplne zhrozila, protoze doma jsem mela stovku! ted mala rvala, bydlime v 3 patre, chlap uz zvonil, jabez penez, mala hysterak a to jsem zjistila ze mi manza vzal jeste klice od bytu, protoze svoje stratil, tak jsem dala boty do dveri letela domu vysvetlovat chlapovi ze nemam penize, mezitim se manzovi vybil mobil. nakonec mi dal penize kamos od vedle, ale myslela jsem ze zajedu muze zabit. takze manza uz ma tenhle tyden vybrano, jsem nasrana jako prase :rolling_eyes:
Sandrus, tak to musel byt nejaky kokot, ne? Tohle se fakt nerika. Me teda prijde, ze je Julca cely tatka :slight_smile:
autor
me tohle prijde uplne ubohy takovy kecy. to mu to rikali uz kdyz malou zapijel. nechapu jak na zmackanem novorozenci nekdo mohl poznat podobu teda :sweat_smile:. Ale jemu tim uplne zkazili dojem a radost :cry:
a ted si vemte ze je dost zarlivy, ma vypity alkohol a ja lezela v porodnici a nemohla nic. ja bych za to vrazdila. a ted to rikaj zas. Pry ze srandy kdyz jsem si na ne doslapla. no, me to moc vtipny teda neprijde :pensive:
5. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža taky kouří,dost mi to vadí,ale radši nic neříkám,už 2x zkoušel nekouřit,teď mu to vydrželo přes měsíc ale vrátil se protože mu na narozeniny dal někdo krabičku a on jí nechtěl vyhodit :frowning2: :angry:
mišák začíná kašlat,asi jí budu muset do mlíka te´d přimíchat sirup na kašel,já jí ho zapomněla před spaním dát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jdu na to,aby nevzbudila honzise
Kato, ty se koukam nenudis.
5. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
san kašli na ně,jsou to mladý blbci,bych chtěla vidět jejich reakci až budou mít svoje dítě a někdo jim to řekne
5. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo teda ty máš veselo :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me se taky zda cela on, ale blbcum ktery jsou tak inteligentni a poznaj podobu podle fotky, kdyz na mobil ani nevidi jak jsou v nalade to nevysvetlis :rolling_eyes:
autor
kato,to mas taky veselo :sweat_smile:
Luci tak to jsem se ted rozesmála já mám velkou představivost.
Já jsem se jednou vracela z dámské jízdy bylo už skoro světlo, a já myslela že jsem strašně potichu jako miška no nebyla jsem první jsem nabrala botník, pak jsem omylem zakopla o psa nechtěla jsem svítit sem myslela že když je šero že uvidím ono prd no a pak jsem se z velkým smíchem svalila oblečená do postele no nadělala jsem prý šíleně kraválu a pak jsem se radikálné zblila :slight_smile: a to jsem se ještě majzla prkýnkem od wc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Honza ze mě netušil

U nás v rodině hulíme všichni - já jak prokoplý kamna, mamina teda nekouří a nikdy nekouřila, tatka byl kuřák ale po operaci srdce přestal
5. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne, tohle Sandrus neres, zbytecny starosti.
5. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, ty mas vyrazy, prokoply kamna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem jeste neslysela
5. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem se nastvala i za vcera. jak jsme meli sraz,tak eda sel ve 14 hod za kamaradama. byli v bavoru, me hned vedle bydli mamka za kterou jsem po srazu sla, tak jsme byli domluveny ze ho zajdem pozdravit. kdyz jsem sla od mamci,tak jsem za nim sla a byli jsme domluveny, ze dopije a pujde taky domu,aby vyvencil psa, ze ja to nezvladnu kdyz je mala protivna a ma hlad. Eda v pohode,opravdu jsme tak byli od rana domluveny. tak jsem rekla ze jdem,tak eda sel zaplatit,ja sla napred a oni ho zacali premlouvat,at da jeste jedno, prece nebude takovy podpantoflak ze pujde. to bylo 20 hod. ja byla tak nastvana. me neslo o to kdy prijde eda,ale ze bych nezvladla vyvencit psa. prece nebudu mit na krku juli a jeste psa a milostpan bude v hospode. no, ja byla tak vytocena :rolling_eyes:
5. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek