• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

asi pujdu pomalu chrupkat, musim jeste odstrikat , jinak by mi pukly prsa a pak zalehnu
5. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to nemá cenu řešit takový lidi bych nakopala, to jsou opravdu ty pravý kamarádi :angry: :angry: malá je jako kdyby mu z ........ vypadla :wink:
5. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kato,dobrou :wink:
5. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus ja musim obstarat vsechno a milostpan si prijde z prace zasedne k netu a vstava od nej kdyz potrebuje curat, kakat nebo papat :rolling_eyes:
5. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any to já mám proto mě vždycky známi říkali že se mnou je radost někam jít a to jsem nemusela ani pít a bavila jsem celej stůl
5. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tohle znám,manža měl taky takovýhle období a ještě i teď takhle ulítne,ale měl by pochopit že nemůžeš dělat všechno
to vis, ti jeho kamaradi jsou zrejme bez zavazku, a absolutne netusi co znamena nejaka zodpovednost, a bavi je jen vysedavani v hospode. Musim manzu proste zapojovat, kdyz nejde sam, musis mu to rikat, aby vedel sam, ze musi pomoci, ze vse nestihnes
San Juli je jakoby tatkovi z oka vypadla, to je tak do oci bijici, ze ten kdo to nevidi tak je fakt slepej
autor
me posledni dobou ty jeho kamaradi lezou krkem a bratr jakbysmet. to je podpantoflak prvni tridy,musi se dovolovat i jestli si smi dat 1 ! pivo, ale jakmile ta jeho odjede,tak je jak utrzenej ze retezu a edu mi kazi. a ja jsem ta nejhorsi. pritom me je jedno co si eda dela. nic mu nezakazuju. ale jen pro to ze je eda rozumny a chodi domu vcas a strizlivy, tak za to muzu ja, ze ho drzim zkratka
tak já jdu do sprchy a potom do hajan

mějte se krásně a zítra
pa a dobrou
Nin, tomu verim :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, ja mam doma asi fakt nejaky ojedinely pripad :slight_smile: jsem za nej fakt rada

Jinak se taky pro dnesek rozloucim, dobrou vsem :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni dobrou :slight_smile:
Tak koukám že všude je to skoro to samé

TY CHLAPY JSOU PROSTĚ VŠICHNI STEJNÍ, JEN KAŽDEJ JINAK VYPADÁ ABYCHOM SI JE NEPLETLI :grinning: :grinning: :grinning:
autor
no,nastesti se eda neda. zatim.
ale stvou mi,jsou bez prace,eda taky,tak mi ho tahaj po hospodach. asi budu muset opravdu zakrocit. no kez by se dostal k tem vojakum, myslim ze vycvik by mu neuskodil :sweat_smile:
autor
nin,presne tak

dobrou holky :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja uz taky jdu devcata, dobrou noc, at vas blešky kousou celou noc :grinning: :grinning: :grinning: jsem tam dala ten hacek aby ste si nemyslely ze na vas posilam blesky :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,my tu zustanem asi sami :sweat_smile:
snad nejdes taky spat :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin tak to je hlaska dne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nin:já jednou za mlada pila na to že mě bolí zub,kombinaci 2 vodky a jeden malej džus,zpila jsem se totál a od bejvalýho vyžadovala,aby mi přines na záchod peřinu,protože mi tam je zima

san:však ono jednou na ně taky dojde,neboj :wink:

tak se mi vrátil honzík zpátky do obejváku,že tam sám spát nebude,tak se asi přestěhujeme do ložnice,v televizi je stejně prd
Holky vy všichni zdrháte?? :frowning2: :frowning2:
Já jsem si myslela že ten muj miláček bude v 22:00 - 22:30 papat jako téměř každý večer a dneska asi ne chrupká si v mé posteli a prdí jako starej chlap :grinning:
5. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja nikam nejdu!!!!!!!!!!!! jen za chvili na cigarko :grinning:
5. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím spát nejdu, ještě chvilku tu budu oksidovat holky vy jste hovno držáci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukam ze kdyz jste drbali,tak ja kojila a uspavala a ted jdete vsechny spat :frowning2:
5. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já taky půjdu za chvíli na cigárko, a když nám tady všichni zdrhli tak to asi vezmeme na ICQholky a co si zkusit psát přes ICQ jde tam hromadná diskuze ale to by jsme asi tuplem nestíhali :grinning:
5. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě nejdu,převařuju vodu a honzík tady spokojeně chrupká,akorát taky párkrát zakašlal,je poslední z naší rodiny,kdo není chcíplej,tak mu to doufám vydrží
5. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak az pujdes na cigarko,tak rekni,ja pujdu taky :grinning:
5. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to máš u nás jedno veliký PLUS + :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdeme na cigárko :wink: :wink: :wink:

Luci né že nám zdrhneš :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vy půjdete na cigárko a já tu budu sama samotinká
5. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor