Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
kvikvicek
5. čer 2009
asi pujdu pomalu chrupkat, musim jeste odstrikat , jinak by mi pukly prsa a pak zalehnu
ninus81
5. čer 2009
Sandři to nemá cenu řešit takový lidi bych nakopala, to jsou opravdu ty pravý kamarádi ]-( ]-( malá je jako kdyby mu z ........ vypadla 😉
sayastautor
5. čer 2009
nin 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

kato,dobrou 😉
kvikvicek
5. čer 2009
Sandrus ja musim obstarat vsechno a milostpan si prijde z prace zasedne k netu a vstava od nej kdyz potrebuje curat, kakat nebo papat 8-(
ninus81
5. čer 2009
Any to já mám proto mě vždycky známi říkali že se mnou je radost někam jít a to jsem nemusela ani pít a bavila jsem celej stůl
mikesova25
5. čer 2009
san tohle znám,manža měl taky takovýhle období a ještě i teď takhle ulítne,ale měl by pochopit že nemůžeš dělat všechno
anny84
5. čer 2009
to vis, ti jeho kamaradi jsou zrejme bez zavazku, a absolutne netusi co znamena nejaka zodpovednost, a bavi je jen vysedavani v hospode. Musim manzu proste zapojovat, kdyz nejde sam, musis mu to rikat, aby vedel sam, ze musi pomoci, ze vse nestihnes
kvikvicek
5. čer 2009
San Juli je jakoby tatkovi z oka vypadla, to je tak do oci bijici, ze ten kdo to nevidi tak je fakt slepej
sayastautor
5. čer 2009
me posledni dobou ty jeho kamaradi lezou krkem a bratr jakbysmet. to je podpantoflak prvni tridy,musi se dovolovat i jestli si smi dat 1 ! pivo, ale jakmile ta jeho odjede,tak je jak utrzenej ze retezu a edu mi kazi. a ja jsem ta nejhorsi. pritom me je jedno co si eda dela. nic mu nezakazuju. ale jen pro to ze je eda rozumny a chodi domu vcas a strizlivy, tak za to muzu ja, ze ho drzim zkratka
mikesova25
5. čer 2009
tak já jdu do sprchy a potom do hajan

mějte se krásně a zítra
pa a dobrou
anny84
5. čer 2009
Nin, tomu verim 😃 😃 😃
Holky, ja mam doma asi fakt nejaky ojedinely pripad 🙂 jsem za nej fakt rada

Jinak se taky pro dnesek rozloucim, dobrou vsem 🙂
kvikvicek
5. čer 2009
Zdeni dobrou 🙂
ninus81
5. čer 2009
Tak koukám že všude je to skoro to samé

TY CHLAPY JSOU PROSTĚ VŠICHNI STEJNÍ, JEN KAŽDEJ JINAK VYPADÁ ABYCHOM SI JE NEPLETLI 😃 😃 😃
sayastautor
5. čer 2009
no,nastesti se eda neda. zatim.
ale stvou mi,jsou bez prace,eda taky,tak mi ho tahaj po hospodach. asi budu muset opravdu zakrocit. no kez by se dostal k tem vojakum, myslim ze vycvik by mu neuskodil :-N
sayastautor
5. čer 2009
nin,presne tak

dobrou holky 🙂
kvikvicek
5. čer 2009
Tak ja uz taky jdu devcata, dobrou noc, at vas blešky kousou celou noc 😃 😃 😃 jsem tam dala ten hacek aby ste si nemyslely ze na vas posilam blesky 😃 😃 😃
sayastautor
5. čer 2009
ninusko,my tu zustanem asi sami :-N
snad nejdes taky spat :-N
kvikvicek
5. čer 2009
Nin tak to je hlaska dne 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mispuli
5. čer 2009
nin:já jednou za mlada pila na to že mě bolí zub,kombinaci 2 vodky a jeden malej džus,zpila jsem se totál a od bejvalýho vyžadovala,aby mi přines na záchod peřinu,protože mi tam je zima

san:však ono jednou na ně taky dojde,neboj 😉

tak se mi vrátil honzík zpátky do obejváku,že tam sám spát nebude,tak se asi přestěhujeme do ložnice,v televizi je stejně prd
ninus81
5. čer 2009
Holky vy všichni zdrháte?? 😞 😞
Já jsem si myslela že ten muj miláček bude v 22:00 - 22:30 papat jako téměř každý večer a dneska asi ne chrupká si v mé posteli a prdí jako starej chlap 😃
sayastautor
5. čer 2009
nin 😃 😃 😃 😃
ja nikam nejdu!!!!!!!!!!!! jen za chvili na cigarko 😃
ninus81
5. čer 2009
Zatím spát nejdu, ještě chvilku tu budu oksidovat holky vy jste hovno držáci 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. čer 2009
tak koukam ze kdyz jste drbali,tak ja kojila a uspavala a ted jdete vsechny spat 😞
ninus81
5. čer 2009
Sandři já taky půjdu za chvíli na cigárko, a když nám tady všichni zdrhli tak to asi vezmeme na ICQholky a co si zkusit psát přes ICQ jde tam hromadná diskuze ale to by jsme asi tuplem nestíhali 😃
mispuli
5. čer 2009
já ještě nejdu,převařuju vodu a honzík tady spokojeně chrupká,akorát taky párkrát zakašlal,je poslední z naší rodiny,kdo není chcíplej,tak mu to doufám vydrží
sayastautor
5. čer 2009
tak az pujdes na cigarko,tak rekni,ja pujdu taky 😃
ninus81
5. čer 2009
Luci tak to máš u nás jedno veliký PLUS + 😃 😃
ninus81
5. čer 2009
Tak jdeme na cigárko 😉 😉 😉

Luci né že nám zdrhneš 😃 😃
mispuli
5. čer 2009