• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
?
5. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,my starý větve jsme držáci :wink:
5. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hlásím návrat :slight_smile:
5. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tě hnal počítačový absťák,ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já hlásím setrvání,aspoň prozatím
5. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
I tak by se to dalo nazvat :grinning: :grinning: tahala jsem jako o život
5. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiši mě začalo šíleně bolet břicho :angry: asi mě navštíví tetička z červené lhoty je fakt že jsem antikoncepci dobrala ve středu :frowning2: :frowning2: to bude nezvyk
5. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je,ty uz jsi zpatky? ja tam jeste nedosla,musela jsem na wc a ztvrdla tam :sweat_smile:
Ja si pri porodu vytlacila hemeroid,to je pro me vzdy jako dalsi porod jit na velkou :frowning2:. skoro az brecim bolesti :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,taky uz to mam za sebou a vubec mi to nechybelo :rolling_eyes:
5. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
si myslím,nechtěla jsi mě nechat čekat,to se chválí,honzis se mi nějak vrtí,no on bude v neděli úplněk a to občas dětičky vyváděj psí kusy,teď už to není tak častý,ale když byl menší,tak jsme vždycky poznali,že bude úplněk
5. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ju,ted jdu kourit ja
5. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám na toho mého miláčka já bych ho samou láskou umačkala jak krásně a sladce spinká v mojí posteli :slight_smile:
autor
nin,ja ji taky miluju. nikdy bych neverila jak je ta materska laska silna :slight_smile:
jo ve velký posteli se jim vždycky líbí

san:teď jsem zahlídla,že maj něco novýho na hemeroidy,já na to tedy ntrpím,ale něco jsem zahlídla,tedy aspoň mám ten pocit
5. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mateřská láska a pupečníková šňůra,taky se budíte v noci asi tak 2 minuty před tím než oni,s očekáváním,že budou baštit,u mě to tedy funguje u obou
5. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,taky. vzdy se vzbudim a mala se chvilku na to zacne kroutit :slight_smile:

ja jak kojim, tak na vyber z masticek jeste nemam :frowning2:
5. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi nedošlo,hele ninka na nás hází bobek nebo co
5. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se ted vztekala vypadlo mě připojení a já už myslela že se na net nedostanu kdybych už nepsala tak jsem bez připojení
tak to tě omlouvá :wink:
Chtěla jsem si udělat připojení od UPC jenomže na naší adrese nabizí jen kabelovku a na tu jim z vysoka víte co :slight_smile: prý to tady nemají za sítěný nebo co brblala ta ženská do tel když jsem tam volala :angry:
5. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam ebone a jsem spokojena. no,ale nemam notebook,takze u me je to asi neco jinyho
5. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci přesně vždycky chvíli před Honzíkem se vzbudím a už načuhuju do postýlky :wink: a během chviličky je i Honzík vzhuru jen dneska mě překvapuje papal v 19hod a většinou ještě chce ve 22hod a dneska si to nějak protahuje
5. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím co my to máme,jen vím,že příjem je na druhý straně baráku,takže nám to museli vytáhnout na střechu,ale už taky franťas přemejšlel nad něčím jiným,protože tohle chodí pomalu

od upc máme satelit,te´d nám vyměnili tu krabici a přidali konektor,takže můžeme nahrávat ze saťáku na paměťovou kartu v tom přijímači a koukat se na něco jinýho,to před tím nešlo,jedině nahrávat z televize a to máme blbej příjem a prima tam zrní
5. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já do toho brzo kopnu mám to občas pomalý jak blázen a někdy to běží skvělě.
Dneska dopol to běhalo super to jsem stáhla 4 filmy a Honza chtěl Posledního Mohykána tak jsem ho hledala, našla a stáhla :slight_smile:
5. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chce nechat maminku vykecat :wink: :wink: ,mišák taky zatím spí,tak jí dám,až si půjdeme s honzisem lehnout,rovnou si ho vezmu k nám do postele
5. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se to přímo plazí :angry:
5. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja si nemuzu stezovat,mam to pomalejsi jen kdyz je spatne pocasi a platim 3 stovky mesicne
5. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes co stahuješ filmy,já dneska psala spolužákovi,aby mi doporučil na čem mám udělat prezentaci fotek,on dělá reklamy přes počítač,a on mě zasypal takovýma šílenostma,dneska mi totiž volala moje nejlepší kamarádka,žije v Plzni,že chce vidět fotky z Vídně,tak jsem jí to chtěla hezky udělat i s popiskama,ale nemáme na to žádnej program :frowning2:
5. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
On je dneska uplně zlatej celej den skoro spinkal, vždycky se napapal a už zíval a hned usnul ( prý to je tím tlakem že dobře spinká ono to dneska bylo celkově spací počasí) no a já gruntovala pak jsem jela nakoupit a uvařit
5. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my platíme ročně,takže tam máme nějakou slevu
5. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek