• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tak to me dneska nespala vubec,jen asi hodinu v kocaru
5. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já negruntovala,nakoupit jsem byla dopo s míšou,odpo s oběma,jinak mi míša visí na noze,takže neudělám vůbec nic,ale nějak mě to netrápí,akorát jsme to tu včera trochu poklidili a dneska je to tu zas jak po atomovce
5. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Stahuji hodně přes rapidshare
To nevím přes co by to šlo udělat a co jí to hodit na rajče a tam k fotkám mužeš hodit popis (pod fotku)
5. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
mě z té rychlosti trefí
5. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
taky už jsem nad tím přemejšlela,jde to tam nějak zamknout,aby k tomu moh jen ten,kdo chci? nemám s tím žádnou zkušenost
5. čer 2009 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám z okna a venku se normálně začalo blískat :slight_smile:
autor
tak ja uz dva dny nehla :sweat_smile:.
julca mi ty dva dny nechce spat a takhle vecer uz jsem lina
autor
bliskat? nestras,to ja budu muset jit teda sundat pradlo ze susaku :angry:
5. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo jde přesně jak jsem to udělala já z fotkama káti ze svatby
Když dáš vytvořit album, nahraješ tam ten adresář z fotkama a dole si klikneš a označí se ti přístup z heslem a ty si zadáš jakékoliv přihlašovací jméno a heslo a pak dáš pokračovat
5. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ppsali,že se maj přihnat nějaký přívalový deště,taky musím sebrat zbytek,zase jsem lovila v sekáči,tak už to mám vypraný,tak bych to mohla sundat,aby mi to zas nezmoklo :frowning2:
5. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ninus,diky,jsem zas o neco chytrejsi :slight_smile:
5. čer 2009 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři to já zase taky 2 dny nehnu, já mám prádlo taky na sušáku ale jsme lína jít dolu, odemknout balkon, sundat prádlo, zamknout balkon a zase lézt nahoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky jsem nejaka lina,ale mam strach aby mi to neulitlo. kdyby mi slo jen o zmoknuti,tak to neresim :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já už sebrala ten zbyteček,ostatní jsem stihla sundat odpoledne,když mě míša neviděla ona se jinak hned hrne na balkon a zrovna nebyla oblečená
5. čer 2009 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
to já radši nelovím ale dneska jsme měli velkou spotřebu overálku a bodýček - jednou se mi pročural ale vesele si spal dál, předtím si ublinknul, a navečer taky takže jsme se 3 x převlíkali :grinning:
5. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak ja jdu taky na to pradlo
5. čer 2009 ve 23:52  • Odpověz  • To se mi líbí
at to ulítně myslím si že moje kalhotky a honzovo trenky by nikoho moc nepotěšili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
a já ne, já si jdu na ten mini balkonek co máme v zadním prázdném pokojíku zakouřit a na prádlo házím bobek :grinning:
5. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz  • To se mi líbí
my teď máme 2 trička nebo bodýčka dopoledne a odpo taky minimálně dvě,jak má rýmu a nemůže dejchat nosem a do toho jí rostou zuby,tak neskutečně slintá, a máme velkou spotřebu látkových plen,protože jí tím otírá nos a pusu,já taky moc nelovím,ale neodolala jsem a za stovku koupila krásný žlutý šatičky s trenkama,na dovku jak dělaný a mamča minule koupila v tescu plavečky,jen kalhotky,na zadku maj rybičku a do stran ploutvičky :wink:
5. čer 2009 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě se vrátíte?
5. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja jsem tu :slight_smile:
5. čer 2009 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to my zas takovou spotrebu nemame,jak kdy
6. čer 2009 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale treba ted vidim,ze jsem zbytecne nakoupila moc obleceni,myslim ty mensi velikosti. priste budu chytrejsi :grinning:
6. čer 2009 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
já už taky už mě to nějak nechutná típla jsem to v půlce jsem nějaká přehulená
6. čer 2009 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsme měli období bez,ale zubáci jsou zubáci a mišák nesnes bryndák kolem krku,to by se na něm radši oběsila,tak jí ho ani nedávám,takže je na triku všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. čer 2009 v 00:02  • Odpověz  • To se mi líbí
To mě povídej já toho mám mraky a malej to ještě ani neměl na sobě, tak to pak pošlu dál koupila jsem snad 7x rifličky 0-3 a měl jednou jedny a hned na začátku jsem zjistila že lepší jsou tepláčky a nebo plátáky. U mě už žádné příště nebude :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ona se asi nejvíc užije ta velikost 62-68 a a pak 74
6. čer 2009 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
nini,jak nebude? Přece nebude šmudlík jedináček
6. čer 2009 v 00:04  • Odpověz  • To se mi líbí
do 6m máme celkem oblečky ale pak skoro nic, no snad vyjde ta Anglie a tam nakoupím do zásoby :grinning:
6. čer 2009 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak manza uz mi jede domu :dizzy_face:
6. čer 2009 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek