Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
5. čer 2009
rifle ja nekupovala,ty jsme jen dostali a nesnasim je :-N
nejradsi mam dupacky a myslim ze i jula je v nich nejspokojenejsi 🙂
ninus81
5. čer 2009
O druhém neuvažuji, jo Honza by chtěl za 2 - 3 roky druhý ale já ne. Mám dost strach, stále se mě vrací jak jsem při porodu Honzíka dvakrát ztratila vědomí a probrala se z hadičkama kyslíku v nose a bojím se že druhý porod by mohl být horší 😞 😞 tak to nebudu riskovat. Honzík není zas takovej jedináček má nevlastního bráchu. Moje drahá polovička má z předešlého vztahu syna
mispuli
5. čer 2009
holky já to mám doma napytlovaný skoro jako když to přivezou z anglie,kdybyste si někdy chtěly udělat výlet a přijely to prohrabat,budu jen ráda
ninus81
5. čer 2009
Luci to není špatný nápad viď Sandři????
No mě se Honza asi domů ještě nechystá 😃
mispuli
5. čer 2009
nini:je to ještě čerstvý a možná jednou změníš názor,ale je to jen na tobě 😉 ,já druhý chtěla moc a vůbec jsem si nepřipouštěla nějaký komplikace a nakonec byl zase císař a já za něj byla ráda
ninus81
5. čer 2009
Já je blbec kupovala a pak jsem zjistila jak jsou nepraktický a pro miminko nepohodlný
sayastautor
5. čer 2009
to bysme mohli 😃

ja bych druhy rada,tak za 5 let x-)
ninus81
5. čer 2009
Možná že názor změním jak se říká NIKDY neříkej NIKDY 😉
sayastautor
5. čer 2009
tak teprve ceka na taxi,tak to muze jeste trvat nez dorazi
sayastautor
5. čer 2009
teda,dneska jsme nejake upovidane 😃
ninus81
5. čer 2009
Tak se domluvíme a se Sandruš by jsme dorazili 😉
ninus81
5. čer 2009
Jsme ppřímo ukecané alespon mají holky zítra co dočítat když zdrhli 😉
sayastautor
5. čer 2009
to bude fajn vylet 🙂
ninus81
5. čer 2009
Vemu auto naložíme Julinku a Honzíka a vyrazíme 😉
sayastautor
5. čer 2009
docitat bych to nechtela,stacilo mi to jak jsem uspavala 😃
mispuli
5. čer 2009
mě se franta taky domů nechystá,navíc zapomněl doma mobil,takže asi se sekne a já budu muset zítra řídit :-S

san:ideální věkovej rozdíl

tak až se vrátíme z dovči,tak ten hrabinec domluvíme,musím kamsi a půjdu hajat a psychicky se připravit na to řízení
ninus81
5. čer 2009
Sandří čím to je že v tom rámečku máš i datum narození Julinky já si to tam chtěla dát taky a nějak nevím jak
mispuli
5. čer 2009
já to beru na vědomí,dobrou nebo se po.... 😃 😃
ninus81
5. čer 2009
Luci to bude super, my naložíme dětičky a přijedeme 😉
ninus81
5. čer 2009
Luci krásnou dobrou noc a doufám že ses nepo..... 😃 😃 😃
sayastautor
5. čer 2009
ja si to predstavuju tak,ze chci byt tehule az juli pujde do 1. tridy. to by se mi libilo. ted jeste aby to vyslo 😃

tak se lucy hezky vyspi a at jde rizeni 🙂. ja k tomu nejsem, pro me je ridicak pouze druhy doklad totoznosti :-N 😃
sayastautor
5. čer 2009
myslis u fotky v pase? Napsala jsem to za jmeno Julinka 🙂
sayastautor
5. čer 2009
v nastaveni
ninus81
5. čer 2009
To já zase řídím strašně ráda a jak mě říká kamarád jsem jediná ženská se kterou se nebojí a která jak ženská neřidí - to je poklona nad poklony tohle slyšet od chlapa 😃 😃 😃
ninus81
5. čer 2009
AHA jdu na to
sayastautor
5. čer 2009
no to jo 😃
ninus81
5. čer 2009
už to tam mám a já blbec přemýšlela jak to tam dát 😃
ninus81
5. čer 2009
Tak miláček stále spinká jsem myslela že se bude budit a já ho nakrmím a šoupnu do postýlky a zatím nic tak se budu muset vedle něj zase nějak zkroutit no už to máme nacvičený, dneska mě táta opravil tu druhou postel co patří k téhle co mám v pokojíčku a já jí vyčistila a jn co uschne šoupnu jí sem do pokojíku a budeme mít z Honzíkem letiště 😃
sayastautor
5. čer 2009
tak to pak budete mit pohodu x-)
sayastautor
5. čer 2009
ty jo, to ti spi pekne 😉

Začni psát odpověď...

Odešli