• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ne ne,jen ted bude ordinovat jen uterky a zbytek Braunova. Taky se to prestehovalo k braunove do baraku. Ale budou tam kazdy den. jestli chces, tak ti napisu novy telefon i ordinacni hodiny a zkusim popsat cestu k nove ordinaci :slight_smile:
4. led 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to budeš moc hodná a musela jsi se zaregistrovat u Braunový nebo jsi stále pod Křešničkou, to nechápu, a kde má barák Braunová?
Jinak jsem vytvořila nový albumek Venoušek a vánoce tak jukněte... :wink:
4. led 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tam jsem prožila krásných pár dní na chalupě, pěkně jsem si s přítelem zasánkovala :grinning: a ted už zase ve Strakonicích nějak se tu nudím :slight_smile: :slight_smile: dneska jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli mě bude Dr dělat UTZ no mohl by já bych chtěla další fotečku mám jen jednu a to z cca z 9tt :confounded:
5. led 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,
registrovat se u ni nemusis, Kresnicka prenechava svoji ambulanci Braunove. Kresnicka mi rekl ze muzu chodit ke komu chci, jestli k nemu,tak se mam objednavat jen na uterky, ktere ordinuje on.
ja mam ted trosku zmatek s pc a netem, tak bohuzel nemuzu vizitku naskenovat, je na ni i mapka, ale zkusim ti to vysvetlit :slight_smile:

MUDr. Klara Braunova
Bozeny Nemcove 570
tel.:733/676 020
tel.:383 387 133
e-mail:braunova@gynekolog.cz

Ordinacni hodiny:
PO 7:00-15:00
UT 8:00-17:00
ST 12:00-18:00
CT 7:00-14:00
PA 7:00-14:00

budou chodit sve pacienty i operovat :wink:

a je to jako bys jela Husovo ul. pres park (od nemocnice) smerem k penny, tak dojedes k mistu kde je odbocka ke kulturaku (doleva),ale ty se das na te krizovatce doprava a pak je to asi 2. barak po tve prave strane.
Tak snad to chapes :slight_smile: :sweat_smile:
5. led 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je,Nin, to ses musela mit :slight_smile:. my byli na chalupe sice jen 3 dny, ale byla to parada :dizzy_face: . Ale sankovat bych se asi uz bala. Ale vynahradime si to pristi rok.

Holky, my dneska byli objednavat kocarek :dizzy_face: . Mam takovou radost, konecne jsem se dockala. Ted uz to utece jako voda.

Ja jdu na kontrolu az pristi tyden, celkem po 5. tydnech, tak uz se tesim, je to dlouha doba. Dr. Rikal ze mi mozna jeste jeden utz udela, tak se ho radsi zeptam jestli tam porad vidi holcicku. Me porad vsichni strasi s chlapeckem :sweat_smile: :rolling_eyes: . Tak mam strach aby pak pripadny synacek nekolik tydnu nechodil v ruzove a nehral si na ruzove decce :sweat_smile: . Asi ji radsi objednam neutralni :grinning:
5. led 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ty jo ja doufam ze mam v brisku holcicku, mam vsechno ruzove :sweat_smile:
5. led 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato,to ja taky, ale zrovna jedna breznovka psala ze jeji znama porodila chlapecka i kdyz podle 3 !!! utz a 3 !!! dr.mela slibenou holcicku. Tak jel chlapecek domu v ruzovym :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Me by trefilo. Ted mam strach neco kupovat a s hraci deckou pockam az se narodi. U holek je pry 10% sance omylu :sweat_smile: :rolling_eyes:
5. led 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: koukám, že už máš 30 tt. To to uteklo co? Mám kamarádku,je taky ve 30 tt.
To budete holky rodit nastejně. :slight_smile:
5. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to se treba sejdem i v porodnici :slight_smile:
6. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast:ona bude rodit v Plzni. Má to tam blíž.

Tak jsem dneska dostala výsledky z krve, vše v pořádku a dostala jsem těhotenskou průkazku. Mám radost. Jen mám prý míň krvinek, tak mám papkat víc železa.
6. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to se v porodnici nesejdem :grinning:

Tak kontrola dopadla fajn, to je dobre!!! Tak pekne basti zelezo :wink:

Nin,co kontrola?
6. led 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: jsem fakt ráda. A co ty? Jak se cítíš?
6. led 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se citim v pohode :slight_smile:. jediny co, tak ze se mi hur spi, ale jinak bez problemu (tuk tuk). opravdu si to uzivam. na kontrolu za tyden, tak uz se docela tesim.
a co tvoje nevolnosti? uz dobry?
6. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak kontrola v pohodě vzali mě krev kvůli mému mínusovému Rh faktoru, Dr mě jen prohlídl a žádnej UTZ nebyl prý až ve 30tt. Tak jsem ho ukecala a zítra mu budu volat a mám slíbeno že mi prcka nahrajen na DVD v 3D a za to budu platit 220,- :slight_smile: což mě přijde uplně v pohodě
A taky jsem potkala nového primáře a musím říct že od pohledu je to arogantní debil :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak to je fajn, spaní to bude pro mě později taky problém. Furt se sebou v noci házím.
Nevolnosti už lepší, ale zrovna dneska je mi zase špatně. Už jsem schodila 4 kg.
6. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja vubec neznam,nastesti se mi nevolnosti uplne vyhnuli :slight_smile:. Me se ted vaha taky ustalila. Sice jsem pribrala dost, ale uz to nejde tak kriticky nahoru jako jeste pred mesicem. Uz by to mohlo zustat :slight_smile:
Nin,ten utz mas super :dizzy_face: . Sla bych taky hned :slight_smile:
a ten novy primar, hlavne ze umi :wink:. ja ho teda ani nevidela, tak nevim....
7. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to máš tedy štěstí, já si tedy docela užila. Ale nezvracela jsem. Bylo mi jen celý den
špatně od žaludku a nic nebyla chuť
7. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dneska jsem šla na ten UTZ na nahrání toho DVD jsem totálně nadšená prostě silný záčitek vidět malýho a vidět jak si cumlá paleček a jak mu tluče srdíčko, no ukáplo pár slziček :slight_smile: a mám něco na památku, to nadšení z toho 5 min záznamu se nedá ani popsat, ted se pokouším to nějakým způsobem prevést a udělat z toho fotečky, ke konci mě Dr chtěl udělat 3D fotky to DVD je nahrané ale ne v 3D a samozdřejmě se malý tak otočil že jsme ho už nepřemluvily :grinning: a to jsem si zkoušela lehat i na bok a ono nic :frowning2:
8. led 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vytvořila nové albíčko kde jsou jen fotečky pořízené z toho DVD záznamu :grinning: a že jich je :grinning: :grinning: :grinning: a co se týká toho primáře nadávají na něj sborově všichni :rolling_eyes: :rolling_eyes: já jsem si naštestí zjistila že když se domluvím se svým doktorem tak že mě odrodí, že bude na telefonu a přijede za což jsem ráda. No podle mě měl být primářem Štětka a nikdo jinej (můj názor)
8. led 2009 ve 02:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, ty fotky jsou super :dizzy_face: nam holcicku nahravali na kazetu a samozrejme ze na ni nic neni, takze prd. Koukam ze rodit ve Strakonicich bude za trest :pensive:
8. led 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,fotky jsou fakt nadherny :dizzy_face:
8. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: taky moc chválím fotky, jsou moc pěkné :slight_smile:
8. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky děkuji za pochvali, pouštím si to DVD každou chvilku a pořád čučím na fotky :slight_smile:
Jinak stejně jako včera čumákuju jelikož nemůžu spát, včera jsem šla spát až ve 4 hodiny a v 9 už jsem byla vzhůru pěkně mě to začíná štvát, veřím že za chvíli se to projeví a já prospím dva dny v kuse. Jinak malej kope jak blázen. A já jsem nějaká na měko.
Dneska jsem byla dvd pustit všem z rodiny, moje mamina u toho brečela ( bude to její první vnouče) a to jsem to video ještě upravila, vložila jsem do něj na záčátek text - pro nejlepší babičku, pak mojí maminky fotku a pak to přešlo v ten dvd záznam malého a k tomu jsem jí tam vložila písničku Holki - Máma takže si to asi dokážete představit :wink: :wink: :wink: :wink:
Jinak dneska jsme z přítele vedli menší hádku o jméně on chce Honzíka a já si tím pořád nejsem jistá, to asi bude ještě boj :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
9. led 2009 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: tak to muselo být dojemný, to se mamince nedivím, že ukápla slza.
Jojo jména, u nás jsme se zatím shodli, ale taky si myslím, že se to ještě třikrát změní a boj taky
bude. :grinning:
Tak to já mám naopak. Včera jsem usnula ve tři odpoledne a vzbudila se v sedm. A v půl desátý už jsem
byla zase tuhá u televize :grinning:
9. led 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, to je krasny :dizzy_face: . to by bulela asi kazda zenska :dizzy_face:
U nas bylo jmeno taky boj. kluk by byl jasne po tatinkovi, to jsem nemela moznost ani otevrit pusu na obranu. chlapi si na tom zakladaj. a holcici jmeno jsme meli od zacatku jasny, ale cim vic jsme ho rikali tak se nam prestavalo libit. ale ted uz mame vybrano. je to prekvapeni pro vsechny. nikdo ho nevi :grinning:
9. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Strakoňačky :slight_smile: ,
náhodou jsem narazila na vaší diskuzi a chtěla bych se zeptat, jestli se můžu přidat.
Miminko nečekám, už mám odrozeno.
Momentálně mě nenapadá co ještě o sobě napsat, ptejte se, ráda odpovím :slight_smile: .
9. led 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tara: vítej mezi náma. Máš moc hezký děti. Jsi přímo ze Strakonic? :wink:
10. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Tara :slight_smile:
taky te vitam :slight_smile:. Deticky mas nadherny :dizzy_face: . a jakpak se jmenujes, nerada bych te oslovala jen prezdivkou :wink:
Jinak my vcera byli na maturaku a bylo to super. Co jsem vubec nevedela ze se v kulturaku na parketu kourit, tak vubec nikde nebylo moc zakoureno a bylo to moc fajn. V patek jdem jeste na jeden a pak uz asi budu jen doma cekat, max. kino :grinning:. Jenom v zivote bych neverila ze na sebe nekdy vezmu babicky kalhoty :grinning:
10. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak vy jste plesali jo? Už se ti to blíží co? za dva měsíce a kousek už budeš mít doma uzlíčka. :wink:
10. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leti to neskutecne moc,az to neni mozny. prijde mi nedavno co jsme to zjistili a ted uz jsme skoro ve finale. Zacinam se trosku bat jak to budu zvladat a abych byla dobra mama.. Ale to je asi normalni ....
10. led 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek