Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
5. čer 2009
To se budeme rochnit jedna radost 😃 😃 a Rexíčkovy se něco zdá začal poštěkávat ze spaní
sayastautor
5. čer 2009
to me tady endy chrape u zad 😃
ninus81
5. čer 2009
a už dělá pomalu kukačku mžourá těma jeho krásnejma očičkama tak mu za chvíli namíchám ten jeho drink, mám to všechno nachystaný už tady nahoře abych nemusel aběhat dolu no naposledy papal v 19 hod ale chvilku trvalo než usnul.
sayastautor
5. čer 2009
no, nedivim se ti ze to mas nachystany. nechtela bych rozespala behat ty vase schody co tam mate :-N
ninus81
5. čer 2009
Já koníkuju a ani jsem si nevšimla že mě psal v půlnoci Honza vypadá to že jen tak nedorazí 😃
ninus81
5. čer 2009
ze začátku jsem je po tmě běhala se divím že jsem si nerozbila usměv 😃
sayastautor
5. čer 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃
ty to pises tak vtipne 😃 😃 😃 😃 😃

jakpak to ze ne? kdepak je?
no ten muj zatim taky nikde
ninus81
5. čer 2009
Já jsem vtipálek od přírody 😃 😃 😃 😃 😃
Je v pivnici chodí tam pravidelně, psal Zlatí pivka tečou,miluju vás posílám pusinky
takže jsem se vlastně nic kloudného nedozvěděla 😃 😃 😃 😃
ninus81
5. čer 2009
Eda se ti taky nějak sekl 😞
sayastautor
5. čer 2009
to ne teda 😃 😃 😃 😃 😃
eda porad ceka na taxi

ty jo,ja zas musim na zachod :-N. vypila jsem litr mlika a nejak me to prohani :-N
ninus81
5. čer 2009
Ale fuj já vypít litr mlíka tak by to šlo asi všemi stranami já mlíko nesnáším ]-( ]-( ]-( už v dětství jsem ho odmítala pít asi mě vadí ta barva nevím
Aby ten Taxík nečekal na něj.
Honziček stále spinká 😃 😃 😃
ninus81
5. čer 2009
Honzíček krásně spinká a já cítím pěknej odér co se line z plenky to bude nadělení 😃
ninus81
5. čer 2009
Sandruš tobě se na tom WC snad sekli dveřě či čo 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. čer 2009
eda natahuje jen mliko vidi 😃
tak uz sedi v taxiku 🙂
sayastautor
5. čer 2009
a dvere se nesekli,bezela jsem a mela to v posledni zatacce,tak jsem ani nestihla zavrit :-N 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
5. čer 2009
já ho taky nesnáším a jogurty jak by smet to jedinej kterej sním je jahodová vitalinea.
Tak já mám poslední cigárko, Honza měl za ukol mě je koupit tak to vydím že si ho dám a zalehnu vedle miláčka
ninus81
5. čer 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
5. čer 2009
ja s cigaretou cekam na edu a pujdem taky do hajan 🙂
sayastautor
5. čer 2009
a eda nemuze videt ani jogurt, to mi pak nechce dat ani pusu 8-( 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
5. čer 2009
já kdybych měla čekat na Honzu tak kdo ví do kolika by to bylo snad mě je přinese abych měl ana ráno
ninus81
5. čer 2009
Tak to jsem ráda že existuje ještě někdo kdo je mlíkový odpůrce 😃
ninus81
5. čer 2009
a miláček se budí 🙂 🙂 🙂
ninus81
5. čer 2009
Tak jdeme papat a pak půjde pěkně do postýlky a já si dát poslední cigárko a taky zalehnu.
Sandři dobrou krásnou a klidnou noc 😉
sayastautor
5. čer 2009
tak manza dorazil a je pekne nality a je odreny na tvari :-N. ale ma dobrou opicku,tak jsem ho jeste vyslala se psem 😃
dobrou noc 🙂
ninus81
5. čer 2009
😃 😃 😃 😃 😃 co prosím tě dělal???
Ty chlapy tak pustit někam samotný 😃 😃
mispuli
6. čer 2009
ahoj holky,já to stihla,ale taky jsem měla namále,princezna se probudila ve dvě a jala se vstávat,pak ve čtyři a v půl šestý na tvrdo,tak jsem ji zazdila u nás v posteli a vstávalo se v sedm 😞 no já bych ještě chrupkala,taťka přišel v půl druhý,ale úplně v pohodě,oni spíš kecali,dlouho se s partou neviděl,takýe bude řídit on,san,já taky nerada jezdím,řidičák jsem si udělala asi před 3 rokama,ale než jsem stačila začít pořádně jezdit,tak se stal honzíkovi ten úraz a teď už mám strach,před tím,jsem byla jakžtakž vyježděná z autoškoly,ale teď, a taky máme služební auto,takže stejně nemám čím jezdit

jsem zvědavá,co bude říkat eda,jestli on to taxi nehonil 😉
kvikvicek
6. čer 2009
Ahojky holky, tak u nas byla pekna divocina 😃 mala mi spinkala od pul desate do pul seste, to by byla pohoda x-) ale ten muj chlap :-S stal asi 4 hodiny pod oknem,zima mu byla, hlad mel, chudak. Ja mobila nemela u sebe, zvonit jsem ho neslysela, v loznici to slyset neni :-N Nakonec me probraly kaminky, ktere hazel do okna a to dycky hodil kaminek a musel obehnout barak aby se dostal ke zvonku, aspon se zahral tim behem 😃 :-N no vylezla jsem na chodbu na balkon a koukam dolu a tam muj Jirin a vedle nej kocur 😃 😃 😃 tak se stastne dostal manza domu. Mel hrozny hlad,zizen, tak se najedl a ted spi s otevrenejma ocima pomalu 😃 ja mu dam, me stvat nebude. Mi jeste rekl, ze jsem tak zla na nej ]-( se z neho picnu 8-(
kvikvicek
6. čer 2009
tak ja jdu delat tu kureci babovku 😃
mispuli
6. čer 2009
jé káťo dobře mu tak,aspoň si to bude pro příště pamatovat a pořídí si vlastní klíče 😉 ,ale vidíš radši vydržel a chtěl být s vámi než aby šel k rodičům 🙂
ninus81
6. čer 2009
😃 😃 😃 😃 Káťo dobře mu tak příště vás alespon dožene 😃 😃 😃 😃 To víš ty 4 hodiny a ješte zmrzlej a hladovej ty chlapy jsou hrozně hajsavý 😉 😉 😉
Já návrat toho mého komentovat radši ani nebudu probudila jsem se v 5:30 a milostpán si dorazil totálně na mol v 6:00 chtěl si povídat a ani nemohl souvisle mluvit, tak to vypadá na tichou domácnost NASRAL MĚ - prý že potřebuje vypnout 😃 😃 😃 😃 😃 abych ho nevypla já, nedohadovala jsem se sním z ožralýma nehodlám diskutovat - léta praxe z hospody