• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

To se budeme rochnit jedna radost :grinning: :grinning: a Rexíčkovy se něco zdá začal poštěkávat ze spaní
6. čer 2009 v 00:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to me tady endy chrape u zad :grinning:
6. čer 2009 v 00:24  • Odpověz  • To se mi líbí
a už dělá pomalu kukačku mžourá těma jeho krásnejma očičkama tak mu za chvíli namíchám ten jeho drink, mám to všechno nachystaný už tady nahoře abych nemusel aběhat dolu no naposledy papal v 19 hod ale chvilku trvalo než usnul.
6. čer 2009 v 00:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, nedivim se ti ze to mas nachystany. nechtela bych rozespala behat ty vase schody co tam mate :sweat_smile:
6. čer 2009 v 00:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Já koníkuju a ani jsem si nevšimla že mě psal v půlnoci Honza vypadá to že jen tak nedorazí :grinning:
6. čer 2009 v 00:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ze začátku jsem je po tmě běhala se divím že jsem si nerozbila usměv :grinning:
6. čer 2009 v 00:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty to pises tak vtipne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jakpak to ze ne? kdepak je?
no ten muj zatim taky nikde
6. čer 2009 v 00:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem vtipálek od přírody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Je v pivnici chodí tam pravidelně, psal Zlatí pivka tečou,miluju vás posílám pusinky
takže jsem se vlastně nic kloudného nedozvěděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 00:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Eda se ti taky nějak sekl :frowning2:
6. čer 2009 v 00:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to ne teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
eda porad ceka na taxi

ty jo,ja zas musim na zachod :sweat_smile:. vypila jsem litr mlika a nejak me to prohani :sweat_smile:
6. čer 2009 v 00:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale fuj já vypít litr mlíka tak by to šlo asi všemi stranami já mlíko nesnáším :angry: :angry: :angry: už v dětství jsem ho odmítala pít asi mě vadí ta barva nevím
Aby ten Taxík nečekal na něj.
Honziček stále spinká :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 00:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzíček krásně spinká a já cítím pěknej odér co se line z plenky to bude nadělení :grinning:
6. čer 2009 v 00:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandruš tobě se na tom WC snad sekli dveřě či čo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 00:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
eda natahuje jen mliko vidi :grinning:
tak uz sedi v taxiku :slight_smile:
6. čer 2009 v 00:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a dvere se nesekli,bezela jsem a mela to v posledni zatacce,tak jsem ani nestihla zavrit :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 00:43  • Odpověz  • To se mi líbí
já ho taky nesnáším a jogurty jak by smet to jedinej kterej sním je jahodová vitalinea.
Tak já mám poslední cigárko, Honza měl za ukol mě je koupit tak to vydím že si ho dám a zalehnu vedle miláčka
6. čer 2009 v 00:45  • Odpověz  • To se mi líbí
6. čer 2009 v 00:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja s cigaretou cekam na edu a pujdem taky do hajan :slight_smile:
autor
a eda nemuze videt ani jogurt, to mi pak nechce dat ani pusu :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já kdybych měla čekat na Honzu tak kdo ví do kolika by to bylo snad mě je přinese abych měl ana ráno
6. čer 2009 v 00:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jsem ráda že existuje ještě někdo kdo je mlíkový odpůrce :grinning:
6. čer 2009 v 00:48  • Odpověz  • To se mi líbí
a miláček se budí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 v 00:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jdeme papat a pak půjde pěkně do postýlky a já si dát poslední cigárko a taky zalehnu.
Sandři dobrou krásnou a klidnou noc :wink:
6. čer 2009 v 00:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak manza dorazil a je pekne nality a je odreny na tvari :sweat_smile:. ale ma dobrou opicku,tak jsem ho jeste vyslala se psem :grinning:
dobrou noc :slight_smile:
6. čer 2009 v 01:01  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co prosím tě dělal???
Ty chlapy tak pustit někam samotný :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 01:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,já to stihla,ale taky jsem měla namále,princezna se probudila ve dvě a jala se vstávat,pak ve čtyři a v půl šestý na tvrdo,tak jsem ji zazdila u nás v posteli a vstávalo se v sedm :frowning2: no já bych ještě chrupkala,taťka přišel v půl druhý,ale úplně v pohodě,oni spíš kecali,dlouho se s partou neviděl,takýe bude řídit on,san,já taky nerada jezdím,řidičák jsem si udělala asi před 3 rokama,ale než jsem stačila začít pořádně jezdit,tak se stal honzíkovi ten úraz a teď už mám strach,před tím,jsem byla jakžtakž vyježděná z autoškoly,ale teď, a taky máme služební auto,takže stejně nemám čím jezdit

jsem zvědavá,co bude říkat eda,jestli on to taxi nehonil :wink:
6. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak u nas byla pekna divocina :grinning: mala mi spinkala od pul desate do pul seste, to by byla pohoda :dizzy_face: ale ten muj chlap :confounded: stal asi 4 hodiny pod oknem,zima mu byla, hlad mel, chudak. Ja mobila nemela u sebe, zvonit jsem ho neslysela, v loznici to slyset neni :sweat_smile: Nakonec me probraly kaminky, ktere hazel do okna a to dycky hodil kaminek a musel obehnout barak aby se dostal ke zvonku, aspon se zahral tim behem :grinning: :sweat_smile: no vylezla jsem na chodbu na balkon a koukam dolu a tam muj Jirin a vedle nej kocur :grinning: :grinning: :grinning: tak se stastne dostal manza domu. Mel hrozny hlad,zizen, tak se najedl a ted spi s otevrenejma ocima pomalu :grinning: ja mu dam, me stvat nebude. Mi jeste rekl, ze jsem tak zla na nej :angry: se z neho picnu :rolling_eyes:
6. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jdu delat tu kureci babovku :grinning:
6. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jé káťo dobře mu tak,aspoň si to bude pro příště pamatovat a pořídí si vlastní klíče :wink: ,ale vidíš radši vydržel a chtěl být s vámi než aby šel k rodičům :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Káťo dobře mu tak příště vás alespon dožene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To víš ty 4 hodiny a ješte zmrzlej a hladovej ty chlapy jsou hrozně hajsavý :wink: :wink: :wink:
Já návrat toho mého komentovat radši ani nebudu probudila jsem se v 5:30 a milostpán si dorazil totálně na mol v 6:00 chtěl si povídat a ani nemohl souvisle mluvit, tak to vypadá na tichou domácnost NASRAL MĚ - prý že potřebuje vypnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: abych ho nevypla já, nedohadovala jsem se sním z ožralýma nehodlám diskutovat - léta praxe z hospody
6. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek