• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

a malej mi ted usnul tak se jdu taky ještě natáhnout :dizzy_face:
6. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem koukala, jak jste to tu jeste vcera rozjely :grinning: :grinning: :grinning:
Se vam nejak nechtelo spat :slight_smile:
A chlapi ne a ne se vratit domu.

Kato, tak to u vas muselo byt veselo.

Ja se taky za chvili vrhnu na tu babovku, ale udelam to do srnciho hrbetu :wink:
6. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini:tak to by u nás byla tichá domácnost a nejlepší na tom je,že když příjdou takhle nametený,tak si chtěj povídat :grinning: :grinning: a taky sexík by nebyl špatnej,co :confounded: :confounded: a ještě mi vždycky nejméně 10x opakuje,že mě strašně miluje
6. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste kecalky, fakt že jo. :grinning:
6. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evulko :slight_smile: sem ti chtela poreferovat jak jsme dopadly s tou plinkou Itti bitti AIO- mesavice, hele je to uplne bomba, jsem fakt nechapala, mela ji na sobe asi 5 hodin, zvenku sucha, vevnitr - ta vrstva co je na prdelce sucha, mokry to bylo vevnitr, jsem koukala jak blazen, takze urcite dobra plinka kdyz jdes s prckem nekam ven. A uz mame vyzkousenou i tuCudlly, taky super, neprotece nic, ale na prdelce to mokry je, ale stejne jsem spokojena, dobre se nasazuje a je prijemna pro mimi a nedela velky zadek :slight_smile: :dizzy_face:
6. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat je to drahy jako prase, nedokazu si predsatvit mit jen tyhle plinky
6. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, manza kdyz prijde hoodne napitej, tak me taky strasne miluje, by me umackal ale ten pivni smradse neda vydrzet :rolling_eyes:
6. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, ahoj. Tak to je super, to je ta krásná růžová? Že bych Davídkovi taky časem pořídila. Ty barvičky jsou nádherný a ještě když takhle hezky drží,tak to je super věc. Taky si nedovedu představit mít výbavičku jen s těhle plínek, to by byla investice jak blázen.
Jen mi řekni, jestli si myslíš, že se takhle plínka vyplatí i pro úplně malý mimčo nebo radši koupit pak až na větší.
6. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky stale kojime bez kloboucku :dizzy_face: :dizzy_face: akorat ty bradavky dostavaji zabrat, to je sila, to bude trvat tyden ne-li vic nez se to srovna :confounded: se mi na jedne bradavce udelala takova fialova zilka nebo co to je,snad z toho nepotece krev, jsem si rikala co to je, snad mi :grinning: mala vevysosla nejakou tepnu z prsa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: :confused: fuj takovy popisy v dobe obeda :sweat_smile: :grinning:
6. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak gratuluju ke kojení bez kloboučků. To víš prsa si budou muset zvyknout, ale doufám, že to
zmáknete a budete spokojené obě. :wink:
6. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ja bych ji koupila az bude mimi trosku vetsi, tak dva mesice, problem je v tom jak ty miminka kakaji to tekuty,tak je to blby, ne ze by to vyteklo, ale myslim si ze tu plinku pak nevyuzijes, kdyz se mimi pokaka, tak chce hned prebalit, tak to pak nevyuzijes tu funci, ze je mimi v suchu, a myslim ze by se ta plinka na novorozeneckovi uplne tim kakanim znicila, kadi 10 denne.
6. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala na ty barvy Itti bitti, líbí se mi hrozně ta limetková a modrá :grinning:
6. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz kadime tak dvakrat za den, rano a vecer priblizne, a kdyz pres den tak jen uprdnem, ale curame jak blazen tak se to na ven fakt hodi ta mesavice. kdyz mame klasiku cc, tak se vycura a rve a vadi ji to, v mesavici v pohode,by mezajimalo co je to za material
6. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, to jsem si myslela. Začneme těmi čtvercovými a pak se uvidí, ale takhle je fakt moc hezká :wink:
Ještě, že jsi o pár měsíců přede mnou, budeš mi doporučovat, co stojí za to a co ne. :wink:
6. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se libi ta limetkove zelena a peprmint, mozna az prijde porodne tak tyhle dve jeste koupim, ale jeste nevim, ale fakt me nadchly :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťa: tak budeme mít obě limetkovou, taky se mi hrozně líbí :wink:
6. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci se tě zeptat, neznáš nějakého Míru Žižků ze Štěkně? :wink:
6. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,ten manza je taky dobrej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
gratuluju ke kojeni bez kloboucku

ja pred hodinou a pul poslala ven edu s juli,tak jsem stihla uvarit pozdni obed,vyzehlit a uklidit :slight_smile:. mam ze sebe radost. jen vytrit uz nestihnu,jsou na ceste,ale to se zmakne raz dva :slight_smile:
ale jsem blb, o tom koureni uz vi mamka. jen kvuli moji blbosti. psala jsem edovi ze jsem nestihla ani net,ani cig a poslala to mame :sweat_smile:. zatim neodepsala, tak premyslim na co se kdyztak vymluvim,ale zas tak hloupa neni aby mi verila ze je to zkratka knizky :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin a odrenej je proto ze tam nekde spadl :grinning:
6. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky vy jste nakecaly od večera 10 stránek!! :slight_smile: Já byla včera večer taky doma sama, ten můj byl na pivu, tak já toho musela využít a šla si lehnout už ve 21.00 i s malym :wink:

Dopoledne jsme jeli do Makra, tak mam nakoupeno do zásoby plenky a ubrousky, ale žádný extra výhodný akce neměli.
6. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky babovka se povedla, pulka uz je pryc :grinning: :sweat_smile: Evul toho zna manza, ja ne, je to machr pres motorky :sunglasses: Normalne jsem ted muselapouzit kloboucek na pravy prso, mam strach, ze mi ta zilka nebo co to je praskne a mala by mela v pusince krev :frowning2: :cry: me trefi, ale hlavne, ze vim ze to jde bez kloboucku, budu dal kojit bez nicha to pravy necham odpocinout.Normalne bez tech kloboucku lip Kacka vysaje to prso a kojeni nam trva kratsi dobu. Holky to pocasi je hnus, uz me to stve, doma mame kosu jako blazen a bylatady takova prutrz,co delate? my jsme si po obede schrupli. jsem chtela nekam na vylet :frowning2:
6. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mohly bychom nekdy udelat sraz ve Stekni, tady kousek od reky jsou tenisove kurty a pekne posezeni,majitel je mu kamarad. bylo by to tady fajn, myslim ze to chce zmenit misto konani :wink:
6. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo bychom mohly na Pisecke podskali - Sedlackova stezka se to myslim jmenuje.
6. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, já ho taky neznám, ale manža se ptal, když jsem řekla, že jsi ze Štěkně.
Určitě změníme místo konání, to je jasný, je třeba poznávat nový kraj :grinning:
6. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu zehlit, se mi nechce, ale mam tu peknou kopici :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem koukala, jak jste to tu včera rozjely!!! Já tu měla kamarádky, tak jsme pekly a klábosily a pily..... až do rána.
Luci, chtěla jsem se zepat, nevíš, co zabýrá na průjem?? Malá ho má od včera, dávám jí piškoty, banány, černý čaj, rýži a mrkev - ale to potvora moc nechce jak to je vařený jen ve vodě, víš ještě o něčem? A může nějaký prášky?? Já tu teda nic nemám, ale že bysme zajeli zítra pro něco.
6. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek,koukám že venku je teplo a tak tady mrtvo :unamused:

my jsme byli včera mimo domov,je to u nás čím dál horší,manža už se uklidnil,ale bába je nesnesytelná :pensive: :angry:

včera mě vzal manža na večeři a tchýně hlídala,jsem se i odreagovala a bylo to super :sunglasses: :dizzy_face:
7. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: tak to je super, že je u vás už klid (až na tu bábu)
Aspoň jsi včera přišla na jiný myšlenky co?
7. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Dneska jsem byla příjemně překvapená malým včera papal v 21:30 a probudil se až v 5 hod no já se ze zvyku stejně v 2 ráno probudila a čučela co se děje a on si malej spokojeně spinkal. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak snad mu to vydrží.

Anny co bábovka povedla se???
A jaký jste měli holky víkend???
A jak teda v týdnu ten sraz???

Budu zítra zkoušet nový recept - na mimibazaru jsem našla hodně velkou inspiraci a to díky Zdeni :wink: :wink: :wink: :wink:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=37709 to je on :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak na tenhle recept jsem taky koukala. :wink:

S tím srazem nevím. Radši se asi dohodněte vy, protože já to teď mám docela zaflákaný.
Pondělí až středa nemůžu. :frowning2:
7. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek