• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi na tom mimibazaru je to naprosto super mám jich tam vyhlidnutých spoustu alespon se konečně doma nemusím ptát ( moje oblíbená věta ) Co mám vařit??? a méně oblíbená odpověd MĚ JE TO JEDNO - na to jsem vysloveně alergicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ted juknu na mimibazar a mám jasno :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jojo je tam toho spousta. Já koukala ještě na nějaký kuřecí v tatarské omáčce, to bych taky ráda zkusila
7. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky mi děláte chuťě tady :wink:
tohle je taky ňamka jestli to znáte
http://toprecepty.cz/recept/4711-smazeny-syr-bez-smazeni/
7. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi na to jsem taky koukala a mám to taky v plánu :grinning: :grinning: :grinning:
Petruš a není pak problém z vyklopením toho sýra z toho hrnku vypadá to skvěle až jsem na to dostala chut
7. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda recepty jste sem daly samy pekny :slight_smile: :slight_smile:

Nin, babovka, aliaz srnci hrbet :grinning: byla vynikajici, moc nam to chutnalo :slight_smile: a pekne to vypada

Vcera jsme byli neco nakoupit ve Strakach, byla tam asi nejaka akce, bylo to tam vsude uzavrene. Babca hlidala kluky, tak jsme meli cas. Dneska jsme byli doma a neco jsme ogrilovali.

Srazik jak chcete, ja jsem pro tu stredu, klidne dopo, zalezi, jak muzete vy?
7. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ve středu už taky můžu a je mě jedno v kolik.
Včera byl průvod mažoretek od Kulturáku až k hradu šli jsme se tam z malým a kamarádkou juknout i když tam řvala strakonická Nektarka ty hrajou takový to umcaca - jak se tomu říká dechovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to malého nechávala zcela klidným a prospal to. Pak jsem zašli do nové kavárny - nekuřácké co je u polikliniky jmenuje se to Sluníčko je to tam super mají nahoru výtah dá se tam pohodlně dostat z kočárkem a mají tam i dětský koutek :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: . No a pak jsem radikálně zmokla malej si spokojeně spinkal - naštestí jsem měla pláštenku na kočár takže pohoda já došla domů a vypadala jsem jak rorejs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak v pátek jsem dostala první měsíčky - břicho mě bolí jak sviňa a nestačím se tzv: PŘEBALOVAT :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak to nechame na stredu, coz? Snad bude moci vetsina

Jo, tak to byla ta akce, par mazoretek jsem zahlidla, poskakovaly tam s destnikama :grinning:
Myslis, ze v te nove kavarne bych si skrtla i ja s kocarem?? :grinning: :grinning: :grinning:
Mesicky nezavidim, na ty se faaakt netesim
7. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak my dneska taky delali babovku a byla super, jeste mame na zitra :slight_smile:

na mazoretkach byl vcera eda s juli a dneska jsme dali juli na hlidani a sli na ne sami do letnaku. bylo to docela hezky :slight_smile:. a bylo fajn byt chvili i bez julci :zipper_mouth: :sweat_smile:

streda se mi tez hodi :wink:

ninusko,tak at brzy skonci :wink:
7. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři doufám že jak rychle přišli tak odejdou nebo snad budu muset vykrást vložkárnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak recept jak jsem sem házela mám hotový - voní celý byt a vypada to dokonale i jsem si to nafotila ale za boha nemůžu najít kabel k fotáku :angry: :angry:
7. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, taky jsem si oddychla, kdyz jsme si vyrazili bez kluku, nemusela jsem porad byt ve strehu :slight_smile:
Ono to chce si cas od casu udelat klid sama pro sebe.

Teda Nin, ty vyvarujes o sto sest :grinning: :grinning: :grinning: to se vas tatka ale ma :wink:
7. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani chtěla jsem se zeptat jak jsme se na srazíku bavili ty jsi říkala že na sporáku máte nějakou malou rychlo plotýnku - jestli si to dobře pamatuju jak se jí přesně říká nebo jakej máte ten sporák???????? Ten náš je 14 let starej tak budeme kupovat nový a to samé pračka všechno nějak začíná odcházet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Měla bych se na něj vyprdnout z vařením za to že v pátek zlobil a přišel pozdě a na krupici
7. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Srazik_II/ tady je těch pár foteček ze srazíku
7. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady jsou ty slíbené krásné další fotečky z Káťi svatby ty od fotografky -

http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Krasne_fotky/

přihlašovací jméno: Kadla
heslo: 123456
7. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu chrupkat tak přeji krásnou dobrou noc papapapa :wink:
7. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě to zase hlásí špatné heslo či co. :angry:
7. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to jde. Moc krásný fotky, fakt vám to slušelo :wink:
7. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já nevěřím svým očím Honzík opět dnes spinkal 21 - 4:30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: HURÁ HURÁ
Ted dopapal a už spinká dál tak já jdu taky pokračovat zatím papapa holt jsem se musela pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 04:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,celej víkend jsme byli pryč a vůbec jsem vás nestíhala,v sobotu jsem se pěkně picla po slivovivci,ale výborný,včera mě pěkně bolela hlavička

byli jsme s frantou nakupovat základní věci na dovku a nechali tam 2000 jen to fiklo,nop hrůza

klári.jestli ještě srajdíte,nám zabírá Hylak a taky už určitě může Emča Smectu,ale doufám,že už píšu pozdě a máte po problémech :wink:
8. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nin, tak my mame tu varnou desku Electrolux 60160X
http://www.domacitechnika.cz/levne-electrolux-ehs-60160-x
ta plotynka vepredu vlevo, to je ta mala a rychla :grinning: :grinning:

a k tomu mame tuhle troubu EOB43100
http://vestavne-trouby.elektromedia.cz/electrolux-eob-43100-x/

My jsme to loni kupovali jako set v Protonu za 25tis. i s digestori. A jsem strasne spokojena.
8. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,fotky krasne!
a honzik je sikulka :wink:

my chrupkali od 21:30 do 6 hod. pak uz jsem nemohla zabrat tak jsme se muchlovali v posteli. juli se to ocividne libilo a po 5-ti dnech se vykadila :grinning:
8. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://usmev.impuls.cz/galerie/1971

http://usmev.impuls.cz/galerie/2178

http://usmev.impuls.cz/galerie/1521

Holky kdyby jste chtěli dát hlásek ta prostřední fotka je nejlepší vypadám tam jako dement tak proč to neukázat světu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mas hlasy na vsech fotkach :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
8. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, od nas taky :grinning: :grinning:
kde ty to hlasovani porad beres :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
takjsme taky hlasovali :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem nad tím přemýšlela,kde ta ninka ty nápady bere,já teď zrovna objevila fotku,na který se krásně směje honzík s míšou
8. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci šum tam sní taky a hod odkaz at můžu hlasovat :grinning: :grinning: :grinning:

Děkuji za hlásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

posílá mi to známá a já starej vůl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se vždycky přihlásím
8. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,IP :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
san dsodpověď :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
luci, díky za rada, smectu jsme koupily a zatím jsme jí nedávali - není třeba :sunglasses: , tak snad to vydrží. O víkendu jedeme na Vranovskou, tak snad nebude žádný problém
NIN: už jsem přečtla tu upálenou - děsný, ještě, že žijeme kde žijeme a já bláhová si sem tam postěžuju na manžela :cry:
8. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek