• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahoj holky, tak jsme dneska byli u našich. To byla zase výkrmna. Cpali mě sortimentem ovoce, zelenina. :grinning:
A ještě koprovou polívku a palačinky. Chudák Davídek.
8. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: taky jsem hlasovala u všech fotek :wink:
8. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem po nějaké době zase tady, tentokrát jako vdaná paní :grinning: musím ale říct, o 80 tisíc lehčí a všechno je jak dřív :grinning: :grinning: :grinning: už mi docela roste pupek, příští týden jedu do ČB na ten velký UTZ, tak jsem zvědavá. Zítra jdu ke svému gyn. na UTZ, protože mi trochu bolé břicho, to je asi ok, ale já jsem takovej plašan :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadel, ahojky mladá paní. Já jdu taky zítra k Topčovi, tak se tam třeba potkáme :grinning:
Jinak ti držím palce na velký UTZ, určitě to bude OK.
8. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hly,kde jste :astonished:

kato,co utz?
9. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: taky si říkám, kde je kdo.... :grinning:
9. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nas nejak zanedbavaji :angry:
9. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to tedy jo :grinning:
9. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co dela davidek evco?

a co zitra ten sraz? bude-nebude
9. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: no právě, že zlobí. Včera jsem měla si první poslíčky. Myslím tedy, že to bylo ono. :astonished:

já na sraz nemůžu, tento týden se mi vůbec nehodí. Příští už by to bylo lepší. :grinning:
9. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co Julinka? :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kam jste se dneska zatoulaly?

U nás dneska noc naprd,když už jsem si myslela,že míša přestala kašlat,tak dneska v noci to stálo za to,a leze další zub,tentokrát dole,nejdřív nic a teď pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:

koukneme na kouzelnou školku a vyrazíme ven,každej den si teď chodíme vyzvedávat taťku do práce,je to od nás skoro 3 km,tak je to fajn procházka,i když dneska asi nechám honzise na půli cesty u babičky na zahradě,aby nemusel dolů každej den,je tam totiž strašně blbej úsek okolo rybníka,kde není chodník a když jedu s golfáčema,tak se mi strašně špatněě ovládaj jednou rukou.

taky pořád dopírám poslední prádlo,abych měla před dovčou dopráno a dětičky mě každej den zásoběj další hromádkou,no a večer čeká hromada žehlení :sweat_smile:

san.julča nějak rychle vyrostla,co :grinning: :grinning: :grinning: ,oni pořád nic,nic a nejednou je jim všechno malý,už jste se sninkou domluvily,kdy přijedete?

Káťo:co ultrazvuk?

mě psala jíťa,malá už má 1800g a nález stále stejný,takže super zprávičky :slight_smile: :wink:
9. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ju, tak to je super ze jita tak skvele drzi :dizzy_face: . za chvili ji uz pusti domu :slight_smile:

Julinka je zlaticko, usina okolo 21-22 hod a budi se po 6,pak uz spat nechce,ale nas necha. vystaci si v posteli sama,tak my vzdycky jeste chrupkame :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Roste moc,orientacne co jsme vazili tak mela 7 kg. 62 velikost jsem pred par dny vyndala a uz nam je mala,nestihla jsem vsechno ani oblict :frowning2:. velikost 3-6 nam uz je taky tesna. snad uz neporoste takovym tempem :sweat_smile:

lucy,s ninkou jsem jeste vubec nemluvila,ani tady se dlouho neukazala,tak domluvene nejsme. ale urcite to nechame az se vratite z dovci a trochu se zadaptujete :wink:

evco,ja nastesticky poslicky moc nepoznala :sweat_smile:
9. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takova usmevna story,jak je velika. o vikendu jsem vytahla overal na spani 62, mela ho poprve na sobe. rano kdyz se vzbudila tak koukam a oni prsticky venku. overalek byl uplne novej, tak jsem ho zas zaklidila k vyrazenym vecem :sweat_smile:. holt byl tesny,tak si julca poradila :grinning:. orientacne co jsme merili metrem, tak ma mezi 62-63 cm cca. pred mesicem mela 56,5 cm. tak nevim po kom je,po me ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hernajs,to jsem tu sama? :confused:
9. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak podle doktora to poslíčci prý nebyly, tak jsem ráda, ještě mám času dost.
Ale nedopadli jsme moc dobře, zítra jedu na vyšetření průtoku krve pupečníkem do nemocnice.
Prý mám moc malé břicho a podle nějakých měření to taky nevypadá nejlépe. Bojím se, myslete na mě.
9. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda,evco,a kam jedete? Do CB? Urcite to bude v pohode a chce to mit jen pro jistotu zkontrolovane!!! Budu moc drzet palce. v kolik tam mas byt?
9. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, do Strakonic :frowning2:
9. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám tam být ve 13:00
ahojky

já se hlásím teprve teď,celý den jsem uklízela,vařila,prala a dělala prádlo,od zítra nebudu mít k použití tu pravou ruku,tak jsem si to musela nadělat

venoušek je dneska celý den mrzutý,v noci jsme vůbec nespali,pořád se kroutil a plakal,trápili nás po dlouhé době prdíky,ale po masáži a namazání bříška a nahřátí nám to povolilo a byl klid,ale stejně usnul jenom na 3 hodinky
no a představte si dneska vydržel nespat a nevypadá že by se mu chtělo

a co je jinak novýho?

Káťo tak ať kontrola na velkým utz v čb dopadne dobře :slight_smile: necháte si říct co to bude?

evčo,poslíčky znám,někdy jsem je rozcházela hodně dlouho a ke konci jsem vždycky zalezla do vany a pak jsem čekala jestli už je to porod nebo zase poslíčci :grinning: :grinning:
evi tak ti budem držet palečky a myslet na tebe,neboj bude to dobrý
9. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já na sraz zítra určo nejdu, ráno v 10 hod. jdu pod skalpel :pensive: :cry:
9. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,
tak UTZ ok, mimčo na nás ukazovala zadek. Poprosila jsem Topču at se koukne co to je, tak koukal a dumal a pak řekl...........................................vypadá to na ženskou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, tak ti na zítra taky držím pěstičky, ať to potom moc nebolí.

kadel: gratuluju ke kontrole a k holčičce :wink:
9. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to jestli to vyjde tak budete mít se ségrou páreček,to bude krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás doma je to taky tak, já mám kluka a ségra holčičku Andrejku o 26 dní starší
9. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues děvčata my jsme dneska celý den courali venku

Evi budem na tebe myslet, určitě bude všechno v pořádku

Zítra teda v 11 zase na parkovišti? platí to?
9. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka: díky, jsi hodná. :wink:
9. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdenco,evco, budu na vas strasne moc myslet!!!!

kato, tak to je super :wink:. ja si to myslela :slight_smile:. takze mala Kacenka ju? :grinning:

ja zitra mam cas,tak cekam jen na vas :slight_smile:

pujdem pak peto na ty kycle?
9. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří: děkuju, budeme to potřebovat. Radši bych vám vozila kočárky.
9. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
urcite to bude v pohode! jen chce mit jistotu :wink:
9. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek