• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo sandruš pujdem spolu
9. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak super :slight_smile:
doufam ze uz nas ty latkovky zbavi :sweat_smile::grinning:

peto,kdy jdete na ockovani a kontrolu? my 18.6.
9. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
my jdem teď ve čtvrtek na prohlídku, jsem zvědavá kolik budem přesně vážit
jen toho očkování se trošku bojim aby to dobře snesl, prý potom mají deťi vysoký teploty, ale snad to zvládne
9. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja jsem taky zvedava,ale my si jeste tyden pockame. snad to ockovani bude v pohode
9. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
nin taky jsem se zaregistrovala tak prosím holky o hlásky, díky
http://usmev.impuls.cz/galerie/2562
9. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mas ho tam :wink:
9. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdo holky teda zítra dorazí? my s Anny přijedeme na stopro + San a Nin a kdo ještě?
9. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Evi, my tri na Tebe taky budeme myslet :slight_smile: bude vse ok.
Jinak mam uz pro tebe zasilku :wink: tak pristi tyden te to predam.

Petul, ta fotka je bozi :grinning: :grinning: mas tam hlas.

Zitra teda dorazime, bude to asi pidi sraz
9. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jee Kadel, to by bylo fajn, kdyby taky byla nejaka zenska :grinning: :grinning: :grinning: kluci jsou v prevaze. Aspon bude dalsi nevesta :wink: :wink:
9. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: děkuju, to je ta zázračná meducína? :grinning:
9. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a vám holky, ať vám to taky dobře dopadne zítra na kontrole
9. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
petulka: dala jsem vám hlas :wink: fakt dokonalej úsměv :grinning:
9. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jo jo, to je ona
9. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: tak super, kolik jsem tedy dlužná?

Já jdu chrnět, jsem z toho dnešního dne utahaná jak kotě. Mějte se holky a zítra papa
9. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky já bohužel asi nedorazím malej si nastavil papání pěkně blbě a vychází to přesně na 11 hod tak jen kvuli tomu asi nejspíš nedorazím
10. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto samozdřejmě hlas mááte ode mě taky i s komentářem a jdu dát další :grinning:
10. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,at vám dopadnou dobře kontroly a zbavíte se plínek navíc :wink:
10. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Ninus, tak az malyho nakrmis ,tak tam dorazte, budeme u obcerstveni jako vzdy :grinning: :grinning: :grinning: vzdyt tam budeme urcite tak do 15h, ne?

Evi, placnes se pres kapsu, das mi stovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky díky za hlasy
Nin i ode mě máš hlasy pro Honzika :wink:
10. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já vám jdu napsat co je u nás nového a Lucka už udělala hlášení :slight_smile: , je moc hodná. :grinning:
Včera to vypadalo vše tak super, ale dnes jsem se doktorce zmínila, že mi už tak týden bolívá břicho dole, spíše takové křeče, myslela jse, že mi dá magnezium a ona ne, nasadila mi gynipral (což jsou prášky na dělohu), prý aby jsme ještě vydrželi, tak je mám místo po 4hodinách po 3hodinách, jsem z toho pěkně naštvaná, s práškami mě domů nepustí, no stejně to tady mám ještě minimálně na měsíc. Včera nám paní doktorka potvrdila, že to bude na 1000% Terezka, máme i fotku pulči. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se opatrujte, děkujeme, že na nás myslíte, užijte si srazík a v srpnu se rádi přidáme. :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Jituš, jsem moc ráda že jsi se na nás přišla kouknout, moc tě držíme palečky a myslíme na tebe neboj ono to uteče a za chvíli snámi vyrazíš na srazík :wink: :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo,Lucka dobré zprávy pouští dál,špatné u sebe zamyká :wink: :wink:

Jinak vás všechny moc pozdravuje i Zuzka s Julinkou,mají za sebou další kontrolu kyčlí v pořádku a v sobotu je čeká vítání občánků :wink: :wink: a malá prý roste jak z vody :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo Luci, kdyby byli jen ty dobré, byl by život veselejší, ale bohužel. :unamused: :wink: Takový je život.
Dnes jsem 65 dní v nemocnici a to nepočítám ty 3 dny v Písku, ach jo, už mi z toho hrabe, hlavně jak se mi to tady střídá, jedna jde rodit, druhá domů a já tady tvrdnu, doktorka už říkala primáři, že jsem jejich štamgast, přijdu si fakt jak exot. :unamused: :unamused: :unamused:
10. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš to musí být šíleny mě v nemocnici stačilo 14 dní a byla jsem pak uplně mimo když jsem přišla domů.
Snad to rychle uteče a konečně tě pustí domů
10. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťo za hlasy děkuji :wink: :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo :grinning: štamgast :grinning: ,to je krásnej výraz,počet dní je to strašnej,ale Terezka za to stojí,moje spolužačka ze základky a gymplu tam taky byla tak dlouho a ted maj elišku,klidně se tam na ni zeptej,určitě si jí ještě budou pamatovat,jmenuje se Alena Bárová.Dneska jdu práce,třeba se něco dozvím :confused:

Jíťo,držte se :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jitusko, vubec ti to nezavidim, ale ten prcek za to stoji !!! na dalsi srazy uz pujdete s nama obe :slight_smile:. tak terezka? Krasny :slight_smile:. a uz je to velka holka :wink:. za chvili ji budes mit u sebe :slight_smile:

ninusko,tak doraz po nakrmeni,hm

lucy,zuzku taky pozdravuj :wink:
10. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak koukam, ze na srazu budeme my s Petou a Sandra, ne?
Tak co kdybychom to takhle v malem poctu domluvily tak, ze bychom si daly sraz treba ve 13h nekde na meste, treba u Bati a courly se pak nekde tam? Nebo i na to Podskali. My bychom aspon jeste doma nakrmili, co vy na to?
10. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky,me je to jedno,klidne i jo. my pak akorat pujdem na ty kycle
tak me napadlo,ze bysme pak mohli omrknout tu kavarnu u polikliniky zatimco budem na kyclich,vy byste tam pockali a ninuska by se urcite pridala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

anny: to tedy nevím, jestli ti to dám. Takovejch peněz :grinning:

jituska: tak držím pěstičky, aby malá ještě chvilku vydržela a tu nemocnici ti taky nezávidím, ale co se dá dělat. Až budeš mít Terezku u sebe, tak bude líp.
10. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek