• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandrus, pokud bys to pak chtel pripadne pro klucika :slight_smile: tak bych brala bud, cerny-bezovy, nebo cerny-bordo, a oba se budou hodit i k vasemu kocarku

Luci, kam jedete na dovcu?
10. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pokud byste si ty fusaky objednavaly z toho detskyho raje, tak jsem si tam vybrala dve veci pro kluciky, tak bych se svezla s vami :wink: :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo my jedeme bez nich,oni maj apartmán vedle nás,jen je mi to líto,protože jsme se moc těšili,ale třeba to zvládnou a pojedou nebo přijedou dýl

jedeme do Itálie do lignana :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no co,prinejhorsim bude chlapecek v lososovy, vzdyt to pres bundu moc videt nebude :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . julca ma taky modrou mikinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzík měl 2 růžový pyžamka :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako ten lososovy je opravdu krasny, a co vis, treba to i pak bude holcicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jee, tak to se mate, tam jsme taky jednou byli, jela bych hned :wink:
10. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky bych hned jela :dizzy_face:

anny,ty budes objednavat co? ja tam uvazuju o nejakym kousatku,docela se mi libi tohle
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5665-infantino-kousatko-soft-teethers
10. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé san :to je moc hezký,kousátek mi máme taky hafo,tak až přijedete na ty šatičky,tak vám přibalíme i kousátka a chrastítka,u nás už to moc nejede :wink:
10. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ses moc hodna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja uz se k tobe nemuzu dockat :grinning:
10. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se na vás taky těšíme,snad vás míša neušlape,holky já vím,že se ptám pozdě,že už určitě všechny máte,ale nechtěla byste některá hrací deku,mě slíbila těhotná spolužačka,že ji ode mě koupí a teď mi dala vědět,že ji nepotřebuje,že jí má od někoho jinýho je to tahle www.malewo.cz/obchod/2262.htm,mě stála 750,prodala bych jí za 350 kč,je totiž trocu žmolkatá,protože jsme ji fakt užili dost a dost,prostě byla super
10. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy je krasna,skoda ze ji uz mame :sweat_smile: :unamused:
10. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
míša na ní ležela od malička a milovala jí,dokonce jsme jí vždycky museli složit a vozit s sebou k našim,třeba jen na víkend :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mala ji ma taky moc rada,i kdyz lehatko u nas zatim vede :grinning: :grinning: :grinning: . mame od fisher price s hrazdickou a julca je z toho uplne hotova :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my od fisher price měli půjčenou houpajdu a taky byla skvělá,tam se právě přesídlila z tý hrací deky :wink:

koukám,že holky na nás dneska dlabou,to já si ještě musím podrbat,na dovče budu mít táááááákhle velkej absťák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já budu brát ten černo - černy nebyla jsem tu malej plakal trápí ho prdíky ta peřinka už mě pekně sere :angry: :angry:
Sandři tak rozmysli barvu a já bych je objednala
Chrastítka a kousátka chci objednávat z toho www.rappa.cz

Sandruš kdyby jsi zítra neměla co dělat co zajít odpol do snacku??? Holky přidáte se někdo????

Jdu do hajan nějakmě padají oči.

Jo a holky jak jsem si dala do pupíku zpět tu náušnici tak jsem se dozvěděla že prý je v tom chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mě rozesmálo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já tak budu cizím chlapům ukazovat popraskaný pupek z náušnicí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko, ty chlapi jsou stejny, ja se dozvedela to samy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vis ze jsem ti to taky chtela navrhnout jestli se zitra nechces sejit :slight_smile:. ok,kdy a kde? eda jeste neprisel,tak mi zitra nic rict nemuze :grinning:

a z jaky stranky budeme fusak objednavat?
10. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tohle objednam urcite:
http://www.rappa.cz/hracky/chrastitka/571-kousatko-chladici.html/?st=2

a pak se pry detem moc libi tohle,tak to taky objednam,v prioru to meli o dvacku drazsi:
http://www.rappa.cz/hracky/chrastitka/1017-chrastitko-spendlik.html/?st=2
10. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslim ze perinky uz vas brzo zbavi,smulu uz mate vybranou :wink:
10. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě,že nemám píchnutý břicho,i když kdysi jsem o tom uvažovala,teď by to na tý mý dvojitý vaně asi fakt vypadalo exkluzivně :sweat_smile:

já si dneska došla pro obídek,neb jsem se rozhodla,že do odjezdu nevařím a dala si tam malou plzničku,měla jsem takovou žížu,že jsem ji do sebe otočila na 3 loky,no a když jsme se téměř v šest vyhrabali ven,tak jsme se zase zastavili v této naší oblíbené hospůdce se zahradkou,dětem jsem objednala polívku a hranolky k večeři a spokojeně jsme tam počkali na taťku,až si más tam vyzvedne cestou z práce :wink: :wink:
10. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,tak super :slight_smile:. takova pohoda :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
san špendlík je naprosto úžasnej,my měli 2 a někdy bylo málo :grinning: :grinning: :grinning:

a venoušek taky rád kousal tohle:
http://www.ukubicka.cz/detail.php?zbozi=880139
10. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:my ten špendlík neměli,ale ze zkušenosti vím,že ho fakt děti zbožňujou,jednou jsme si ho totiž mále přinesli z návštěvy,miška ho nechtěla pustit z ruky :slight_smile:

když už jsem s dětma celej den sama,tak si ho občas musím nějak zpříjemnit

franta mi tady vedle chrápe a to je dneska středa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak uvidíme :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni toho tučňáka máme taky,ale míše nejede,u nás vyhrávala vibrující včelka,ale nepamatuju si firmu,tak nevím,jestli to někde najdu
10. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis,zdeni, to je nadherny kousatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si snad koupim tucnaka pro sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu včelku teď nikde nemůžu najít,tak se zítra na ní podívám,jestli to na ní někde nejni napsaný,jinak jsem objevila nový Lamaze,ty prostě miluju,my máme štěkající štěně,je tam na straně 1,ale v červeený barvě,další mooooc oblíbená hračka a líbí se mi ta nová motýlí víla www.rozinka.inshop.cz/inshop/hracky/ti-nejmensi/hracky-s-klipem-pro-zaveseni-strana-2/
10. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nechce mi to stranku najit :angry:
10. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím,proč mi to nejde zobrazit tak ta víla je tadywww.slune-cz.cz/lamaze-motyli-vila/ a štěně www.caryfuk.cz/category/Hracky-a-hry-LAMAZE-hracky/product-16741/stekajici-stene tak snad to bude tady
10. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych pořád nakupovala,ale kam to dávat kdo si s tím bude hrát :frowning2:
10. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám,že si povídám sama pro sebe,tak tedy poslední odkaz,pro honzíka k svátku uvažuju o tomhle www.zabawki.cz/obchod/1/vceli-medvidci-cmelda-a-brumda-29cm-s-pisnickami-v-krabicce te´d si je pořád pouští na dvd,jen nevím kterýho
10. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek