Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
10. čer 2009
no je to fakt nadherny.ja bych nejradsi nakoupila vsechno :-N 😃
sayastautor
10. čer 2009
jj,ty jsem videla v prioru,ale uz nevim za kolik
mispuli
10. čer 2009
v Táboře v hračkárně je maj taky a možná i levnějc,ale nevím,dlouho jsem tam nebyla,blbý je,že snad oba hrajou stejnou písničku :-|
sayastautor
10. čer 2009
jsou ale krasny. koukala jsem na ne jeste jako tehotna 🙂

ja u nas do dracika ani nemuzu jit,stala bych tam hodinu a bud koupila vse a nebo nic, protoze bych nevedela co :-N 😃
mispuli
10. čer 2009
jdu vzbudit manžílka a přesunout se do ložnice,třeba i něco bude,když se prospal před spaním 🙂 😃
sayastautor
11. čer 2009
dobre ranko holky,
to je pocas co? moje nalada vypada asi tak stejne jako to pocasi 😞
ninus81
11. čer 2009
Dobré ránko holky, koukám že jste to včera rozjeli 😃 😃 😃
Já bych nakupovala jako vzteklá ale to bych tu mateřskou musela mít alespon 30tisic 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Sandři to počasí je proti nám, snad se udělá lépe aby jsme mohli jít ven my budeme papat cca 12:30

Jinak já z toho rappa chci hodně tohle http://www.rappa.cz/hracky/kolotoce-hrazdicky/5...
přijde mě to za super cenu a taky ty špendlíky, spojovací tvary 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
11. čer 2009
Holky to Vám musím říct k ránu z postýlky ukrutnej řev já vyskočila co se děje a milostpán se otočenej na boku a nešlo mu to ani na záda ani na bříško tak řval jak dorota a já se smála pomohla jsem mu na zadíčka a na tvářích se mu rozlil usměv 😉 😉 😉 😉 😉 kdyby neměl tu peřinku kterou bytelně nenávidím tak veřím tomu že je na bříšku
sayastautor
11. čer 2009
ninusko,to je sikovnej! to nase julca to flaka 😃. ale ja ji nechavam, az bude chtit, tak se zacne pretacet 🙂 . hale a neslo by to trosku dyl? me by se to spis hodilo az ke treti :-N. a co budem delat? nechtela by ses jit podivat do dracika kdyz nam prisla ta materska :-N :-N :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃
petulka12
11. čer 2009
ahoj holky tady taky pršelo ale už vykukuje sluníčko, tak snad se i u vás udělá hezky
ninus to je honzik fakt sikovnej, to musel bejt srandovní pohled když mu to nešlo tam ani tam 🙂 chudinka 🙂
sayastautor
11. čer 2009
ninusko,nezlob se,ja bych to nechala asi spis na zitra. jsem dneska totalne bez nalady,stve me pes, mam hlad, doma nic neni :-N. tak az prijde eda domu,tak jdeme na nakup, jinak pomreme hlady :-N
ninus81
11. čer 2009
Sandři v pohodě tak to necháme na zítra, třeba se připojí i holky 😃
Honzík je šikula a já se mu chudáčkovy smála jako to tele 😞 😃 😃 😃
mispuli
11. čer 2009
nini:taky věřím tomu,že kdyby neměl tu peřinku,tak už je na břiše 😉

mě miška dneska ráno po...rala,chtěla ke mě a neměla plínu,čekala jsem,že mě počurá a ona místo toho 😃 😃 ,takže jsem opět musela zapnout pračku,jediný,co jsem na sobě neměla špinavýho byly ponožky a spoďáry,míša zase prozměnu měla špinavý fusky,proádlo,co už bylo večer skoro suchý,mi ráno totálně zmoklo,žehlím a dřu jak fretka :-p :-p

Zdeni,co prstík? Nevykrvácela jsi nám do rána?
sayastautor
11. čer 2009
tedka jsem v knizce nasla ze pretocit se na brisko zvladaji deti az mezi 3-4. mesicem. takze je fakt sikulka 😉

tak jsem snedla 2 tatranky a je mi lip :-n. ale stejne cekam na deu at muzeme jit do toho kaufu :-N . mam tatrkovy abstak,nemuzu se dockat az si udelam spagety s tatarkou x-)
mispuli
11. čer 2009
tedy san:špagety s tatarkou,to jsem ještě neslyšela ani nejedla,kamarádka ta je milovala scukrem a skořicí,já je nejradši s opečeným salámkem,cibulkou,kečupem a sýrem 🙂 :-p
sayastautor
11. čer 2009
eda je na ne uz alergicky,ja je muzu mit kazdy den, se syrem a horou tatarky x-)
ninus81
11. čer 2009
Holky zde je moje kuchařské umění tři recepty z MIMIBAZARU - vyzkoušené a vynikající

http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Moje_kuchars...
mispuli
11. čer 2009
tedy nini,sbíhají se mi sliny,taky bych si dala,až se vrátíme,tak budu muset něco vyzkoušet,my máme všichni moc rádi zapečený mňamky 😃 😃
ninus81
11. čer 2009
My jsem taky na to zapékané mě vaření strašně baví já u něj relaxuju už se chystám na další recept ale přijde mě divné že se ta kachna nemá podlívat vždyt se připeče,připálí počkej hodím ti ho sem a jukni
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=14156
ninus81
11. čer 2009
Peťo hele uplně jsem ti zapoměla říct mám doma zbytek NUTRILONU 1 toho normálního malej už nějakej čas má více sytící je tam tak na 3 - 4 porce nechceš ho vzala bych ti ho na další srazík???
sayastautor
11. čer 2009
to je des,ja se cely den tesim az pujdeme nakoupit a ted mame asi smulu. do takovyho pocasi jit s kocarem 😞. a dyl nemuzem, to ma eda zas dalsi schuzky. ja bych se na to vyprdla 😞

ninus,recepty vypadaji skvele 😉
mispuli
11. čer 2009
asi to tak opravdu bude,ona jak je ta kachna tučná,tak to pustí šťávu a v tý se to pak dělá,důležitý je nezvedat pokličku a nekoukat pod ní,prostě se nechat překvapit,to taky určitě zkusím 🙂
ninus81
11. čer 2009
Já jí chci zkusit o víkendu tak jsem na to zvědavá, jak to dopadne moc jsem tomu nevěřila duležitý pokličku nezvedat?????
Sandruš venku to je hnus a vypadalo to tak nadějně a ted bouřka a déšt ]-( ]-( ]-(
ninus81
11. čer 2009
to není snad ani déšť to chčíje jak blázen 😃 😃 😃 😃 😃
mispuli
11. čer 2009
jasně nin,nezvedat

tady zatím dobrý,ale začíná být tma,vy nám to sem zase posíláte :-N :-N
ninus81
11. čer 2009
jééé Luci mě vypadlo slovo PROČ nezvedat tu pokličku?????
mispuli
11. čer 2009
tak teď to dorazilo k nám,teda to je pěknej humus,co jste nám sem poslaly 😉 :-N =-)

předpokládám,že proto,že je pod ní spousta páry,která se vlastně vysráží ve vodu a šťávu,v který se to dělá,la eto je můj názor

tak mi zase mokne to prádlo,já se z toho po...
kvikvicek
11. čer 2009
ahoj devcata, nin kucharko posli nam nejaky vzorek 😃 ,hlasim, ze me nakonec nezachvatil prsobol :-p uz jsem rozmrazovala tvaroh :-p nastesti nebyl treba.Holky co jste dele kojily, nemate nekdo zkusenost s chranicem bradavek medela? neni to kloboucek,je to trochu vetsi, ma to otvory aby to vetralo a zaroven to i sbira unikajici mleko. jsemsi to objednala, protoze mamporad prsa ve vlhku, me to mliko snad tece porad, co ja uz utratila za vlozky do podprdy a kolik uz jsem jich spotrebovala. Chicco jsou nejlepsi, ale jsou drahy jako prase :-p pri me spotrebe me to zruinuje 8-( V noci jeto des, to tam mam v podprde pliny a stejne jsem mokra,takze se clovek musi prevlikat, no povim vam, pracka maka jak blazen. Holky vite co mi dela Kaculda? vubec nechce dudlika, ale za to si dudla palecek :-N se bojim jak ji to odnaucim pozdeji, dudlika vyhodite, ale palecek tezko :-N Si ho duda tak intenzivne, ze az bude mit zuby tak si ho snad ukousne prdelka moje 😃
kvikvicek
11. čer 2009
je zensky ja bych sla s vama nakupovat, materska dorazila, jde se na to 😃 😎 jsem vcera objednala cestovni postylku, jsem koza, mohla jsem si k tomu pribrat ten fusak 8-( a jak vybirate hracky, bych chtela neco nakocarek, takovy ten retez cose pripina k boude z obou stran, ale koukala jsem ze maji jen s takovyma ockama na konci a to neni za co prichytit.
kvikvicek
11. čer 2009
Luci, to je pech, ja bych sla vrazdit :-S

Začni psát odpověď...

Odešli