• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
no je to fakt nadherny.ja bych nejradsi nakoupila vsechno :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,ty jsem videla v prioru,ale uz nevim za kolik
10. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Táboře v hračkárně je maj taky a možná i levnějc,ale nevím,dlouho jsem tam nebyla,blbý je,že snad oba hrajou stejnou písničku :unamused:
10. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsou ale krasny. koukala jsem na ne jeste jako tehotna :slight_smile:

ja u nas do dracika ani nemuzu jit,stala bych tam hodinu a bud koupila vse a nebo nic, protoze bych nevedela co :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vzbudit manžílka a přesunout se do ložnice,třeba i něco bude,když se prospal před spaním :slight_smile: :grinning:
10. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko holky,
to je pocas co? moje nalada vypada asi tak stejne jako to pocasi :frowning2:
11. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, koukám že jste to včera rozjeli :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych nakupovala jako vzteklá ale to bych tu mateřskou musela mít alespon 30tisic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sandři to počasí je proti nám, snad se udělá lépe aby jsme mohli jít ven my budeme papat cca 12:30

Jinak já z toho rappa chci hodně tohle http://www.rappa.cz/hracky/kolotoce-hrazdicky/572-hrazdicka-na-postylku.html/?st=2
přijde mě to za super cenu a taky ty špendlíky, spojovací tvary :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to Vám musím říct k ránu z postýlky ukrutnej řev já vyskočila co se děje a milostpán se otočenej na boku a nešlo mu to ani na záda ani na bříško tak řval jak dorota a já se smála pomohla jsem mu na zadíčka a na tvářích se mu rozlil usměv :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: kdyby neměl tu peřinku kterou bytelně nenávidím tak veřím tomu že je na bříšku
11. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,to je sikovnej! to nase julca to flaka :grinning:. ale ja ji nechavam, az bude chtit, tak se zacne pretacet :slight_smile: . hale a neslo by to trosku dyl? me by se to spis hodilo az ke treti :sweat_smile:. a co budem delat? nechtela by ses jit podivat do dracika kdyz nam prisla ta materska :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tady taky pršelo ale už vykukuje sluníčko, tak snad se i u vás udělá hezky
ninus to je honzik fakt sikovnej, to musel bejt srandovní pohled když mu to nešlo tam ani tam :slight_smile: chudinka :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,nezlob se,ja bych to nechala asi spis na zitra. jsem dneska totalne bez nalady,stve me pes, mam hlad, doma nic neni :sweat_smile:. tak az prijde eda domu,tak jdeme na nakup, jinak pomreme hlady :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři v pohodě tak to necháme na zítra, třeba se připojí i holky :grinning:
Honzík je šikula a já se mu chudáčkovy smála jako to tele :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini:taky věřím tomu,že kdyby neměl tu peřinku,tak už je na břiše :wink:

mě miška dneska ráno po...rala,chtěla ke mě a neměla plínu,čekala jsem,že mě počurá a ona místo toho :grinning: :grinning: ,takže jsem opět musela zapnout pračku,jediný,co jsem na sobě neměla špinavýho byly ponožky a spoďáry,míša zase prozměnu měla špinavý fusky,proádlo,co už bylo večer skoro suchý,mi ráno totálně zmoklo,žehlím a dřu jak fretka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni,co prstík? Nevykrvácela jsi nám do rána?
11. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tedka jsem v knizce nasla ze pretocit se na brisko zvladaji deti az mezi 3-4. mesicem. takze je fakt sikulka :wink:

tak jsem snedla 2 tatranky a je mi lip :-n. ale stejne cekam na deu at muzeme jit do toho kaufu :sweat_smile: . mam tatrkovy abstak,nemuzu se dockat az si udelam spagety s tatarkou :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy san:špagety s tatarkou,to jsem ještě neslyšela ani nejedla,kamarádka ta je milovala scukrem a skořicí,já je nejradši s opečeným salámkem,cibulkou,kečupem a sýrem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eda je na ne uz alergicky,ja je muzu mit kazdy den, se syrem a horou tatarky :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zde je moje kuchařské umění tři recepty z MIMIBAZARU - vyzkoušené a vynikající

http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Moje_kucharske_umeni_-/#album
11. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy nini,sbíhají se mi sliny,taky bych si dala,až se vrátíme,tak budu muset něco vyzkoušet,my máme všichni moc rádi zapečený mňamky :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsem taky na to zapékané mě vaření strašně baví já u něj relaxuju už se chystám na další recept ale přijde mě divné že se ta kachna nemá podlívat vždyt se připeče,připálí počkej hodím ti ho sem a jukni
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=14156
11. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo hele uplně jsem ti zapoměla říct mám doma zbytek NUTRILONU 1 toho normálního malej už nějakej čas má více sytící je tam tak na 3 - 4 porce nechceš ho vzala bych ti ho na další srazík???
11. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je des,ja se cely den tesim az pujdeme nakoupit a ted mame asi smulu. do takovyho pocasi jit s kocarem :frowning2:. a dyl nemuzem, to ma eda zas dalsi schuzky. ja bych se na to vyprdla :frowning2:

ninus,recepty vypadaji skvele :wink:
11. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to tak opravdu bude,ona jak je ta kachna tučná,tak to pustí šťávu a v tý se to pak dělá,důležitý je nezvedat pokličku a nekoukat pod ní,prostě se nechat překvapit,to taky určitě zkusím :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jí chci zkusit o víkendu tak jsem na to zvědavá, jak to dopadne moc jsem tomu nevěřila duležitý pokličku nezvedat?????
Sandruš venku to je hnus a vypadalo to tak nadějně a ted bouřka a déšt :angry: :angry: :angry:
11. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není snad ani déšť to chčíje jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně nin,nezvedat

tady zatím dobrý,ale začíná být tma,vy nám to sem zase posíláte :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Luci mě vypadlo slovo PROČ nezvedat tu pokličku?????
11. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď to dorazilo k nám,teda to je pěknej humus,co jste nám sem poslaly :wink: :sweat_smile: :confused:

předpokládám,že proto,že je pod ní spousta páry,která se vlastně vysráží ve vodu a šťávu,v který se to dělá,la eto je můj názor

tak mi zase mokne to prádlo,já se z toho po...
11. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata, nin kucharko posli nam nejaky vzorek :grinning: ,hlasim, ze me nakonec nezachvatil prsobol :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz jsem rozmrazovala tvaroh :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastesti nebyl treba.Holky co jste dele kojily, nemate nekdo zkusenost s chranicem bradavek medela? neni to kloboucek,je to trochu vetsi, ma to otvory aby to vetralo a zaroven to i sbira unikajici mleko. jsemsi to objednala, protoze mamporad prsa ve vlhku, me to mliko snad tece porad, co ja uz utratila za vlozky do podprdy a kolik uz jsem jich spotrebovala. Chicco jsou nejlepsi, ale jsou drahy jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: pri me spotrebe me to zruinuje :rolling_eyes: V noci jeto des, to tam mam v podprde pliny a stejne jsem mokra,takze se clovek musi prevlikat, no povim vam, pracka maka jak blazen. Holky vite co mi dela Kaculda? vubec nechce dudlika, ale za to si dudla palecek :sweat_smile: se bojim jak ji to odnaucim pozdeji, dudlika vyhodite, ale palecek tezko :sweat_smile: Si ho duda tak intenzivne, ze az bude mit zuby tak si ho snad ukousne prdelka moje :grinning:
11. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zensky ja bych sla s vama nakupovat, materska dorazila, jde se na to :grinning: :sunglasses: jsem vcera objednala cestovni postylku, jsem koza, mohla jsem si k tomu pribrat ten fusak :rolling_eyes: a jak vybirate hracky, bych chtela neco nakocarek, takovy ten retez cose pripina k boude z obou stran, ale koukala jsem ze maji jen s takovyma ockama na konci a to neni za co prichytit.
11. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je pech, ja bych sla vrazdit :confounded:
11. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek