• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

San jak mas chut na tatarku, ja mam porad chut na nejaky piti s bublinama, nikdy jsem to nepila, ale ted se muzu zblaznit, jenze ma Kacka z toho prdy, tak se musim krotit, holky co kojite, co jahody a mimi na to? ja je dycky zeru na kila a ted trpim :confounded: kazdy den si dam dve, sezrala jsem i malou misticku a nic, tak nevim
11. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo:Míša taky dudlíka nechtěla,taky si cumlala palec,já prej ostatně taky,měla jsem ho strašnej,vyžužlanej a taky jsem nakonec přestala a mám ho celej a jakej pěknej :grinning: :grinning: ,Míša tak jak začala,tak zase skončila,prostě najednou si ho necucala a nic jmse proti tomu nedělali,třeba už j Kačku začínají svědit dásničky :wink:

vložky do podprdy nezávidím,já je skoro nepotřebovala,koupila jsem je v akci do zásoby a pak je dávala kamarádce :wink:
11. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste aby nam zacly rasit zubiska :confounded:
11. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si opět pro zlepšení nálady pustila Mamma Mia a už se těším na moře a sluníčko :grinning:
11. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo známá mě říkala že je to prý zbytečnost
To s těmi vložkami do podprdy tě nezávidím, já měla 2 balíky a využila jsem jich opravdu jen pár v porodnici a to jen jako prevenci.
Honzík dudlíka má většinou na usínaní a pak během pár vteřin je dudlík venku a miláček si ho mačká do tvářičky.Dneska bojujeme z prdíkama ted malej usnul tak mám chvilinku - měla bych jít poklízet ale jsem lenivá, přemýšlím že bych si dala nějakou buchtu ale tu bych musela upéct a to jsem taky líná.

Jo Petul ty ses mě včera ptala jestli jsem kupovala pleny někde v akci ???? Jo jo v BILLE Pampers active baby 4-9kg 70ks - 299,-
11. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
KáŤo tak na zuby se taky netěším mám z toho strach a taky se bojím až půjdeme za 14 dni na kontrolu ve 3m a na očkování jestli bude nějaká reakce při našem štestí bych se tomu ani nedivila.

Luci mama mia je užasnej film já si ho radši nepouštím já bych byla nasraná že tam je krásně a je tam moře a tady to vypadá jako na podzim :angry:
11. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus mi ani nerikej ze je to naprd,ja se na to uplne upnula,ze to budesbirat to unikajici mliko a ze ty bradavky budou na vzduchu :cry: :cry: :cry:
taky bych mela jit uklizet, zehlit, prat, vysavat, prach tu mam, koupelna a zachod by to chtelo vydrbat, kytky mi tu uz zdechaji a me se taaak nechce :angry: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
11. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Známá stím moc spokojená nebyla prý o tom měla jinou představu a nevyhovovalo jí to ale ty stím můžeš být třeba spokojená.
Já bych taky měla jít něco dělat ale jsem lenivá, vařeno mám ale do uklízení se mi nechce malej mě spinká a já místo abych něco dělala dřepím u PC :grinning:
11. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky potřebovala uklidit,dovyžehlit,ale nějak se mi taky nedaří

a zoubků se nebojte,třeba zrovna tohle bude u vás v pohodě,míša si protrpěla ten první a teď nám rostou ani o nich nevíme,jen stráááášně slintá :wink:
11. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kouknete jsme se koupali ve velke vane,mame to penove lehatko a je super. vanicka je nam mala, nemuzeme se v ni odrazet nozickama :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačenka je boží,taky jsme měli pro míšu tohle pěnový lůžko a bylo bezvadný,nevěřila bych tomu :grinning:
11. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,ja tatarku milovala vzdy :slight_smile:
jahody jim normalne a v pohode :slight_smile:
my mame vanicku velkou,tak nemame problem se vejit.
julca nedudla palec,ale celou pest,vzdycky si ji tam narve :grinning:. dudlika v puse nemela uz min. mesic, takze uz to ani nezkousim.
a uklidit bych potrebovala komplet vse,ale jsem lina. jula mi doma nechce spat,tak misto uklidu pujdu ven,nakoupim v dm za kuponky a pak mozna vecer uklidim. vsak ono mi to neutece :sweat_smile: :grinning:
11. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ode dneska julca nadherne drzi hlavicku,nemusime ji uz vubec jistit co kdyby nahodou. vcera jsem jeste byla optarna a dneska s prehledem. naucila se to asi pres noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:studovala po nocích :grinning: :grinning: chytré to dítko :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás dneska pořád trápí prdíky mě z toho omejou
Honzík už krásně taky drží hlavičku vždycky se mě líbí jak se kouká po pokoji a když ho něco zaujme vytřeští ty jeho modrý kukadla a usmívá se :grinning: :grinning: :cry:
11. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé drobečci mrnaví,mě tady zvířes leze po vejškách a jsem z toho div živa
11. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem tu včeličku www.uzizalky.cz/detail.php?zbozi=308155,ta byla na zubáky úplně super,protože jedno to křidýlko vibruje
11. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,ta vypada taky dobre :dizzy_face:

tak jsem dneska v dm nechala neco pres 500 kc. mohlo to byt horsi. ale je fakt ze jsem nekupovala plenky
11. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tu klidně pošleme dál,ale je okousaná,však uvidíš :wink:
11. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme za sebou 3.měsíční prohlídku a první očkování, to bylo pláče málem bych brečela taky, myslela jsem že bude Adi vážit kolem 6kg a on má 5610g a 62cm, doktor řikal že by mohl mít víc ať ho zkusim přikrmit, takže Nin ráda si od tebe ten zbytek nutrilonu vezmu, díky

tak já doufám že očkování bude bez reakce, sestra mě upozorňovala že můžou být teploty až 39 stupňů

Káťo já jim jahody taky v pohodě, říká se že by se měli zapít mlíkem nebo smetanou že se to trošku zneutralizuje :sweat_smile:
11. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti přejeme,ať jste bez reakce a z váhy si nic nedělej,já nechápu,že ti doktoři pořád musí škatulkovat :angry:
11. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispu dík
11. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak až se sejdeme - doufám že by jsme mohli příští týden že by jsme zašli zase do Snacku ( jako minule ) ten nutrilon tě vemu alespon ho zužitkuješ.
Držím palečky at očkování máte bez reakce a nechala si očkovat i proti pneumokokovy (snad jsem to napsala dobře ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak nás dneska celej den trápili prdíky, vyzkoušeli jsme všechno možné a nakonec jsem se už nasrala a na 15 min mu sundala tu zasranou peřinku a prděl vesele už jí holky mám plné zuby jestli nám jí doktor nechá tak mu tam snad dám ho ÚST :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, uz jdu chrnet, Ninus, proc tomu rikaji perinka? kdyz to jsou gatata jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Sandri, jak si psala, ze si nakupovala v DM za kuponky, ty ses tam nejak registrovala? A co si vsechno nakoupila? Tam ty penize vzdycky litaji, to znam :sweat_smile: :sweat_smile:

Nin, to teda cucim, jak se Honzicek chtel uz pretocit, to je sikula, a jeste v ty perince.

Pristi stredu bychom mohly zasejc dat posezeni ve Snacku, ja to Strak pojedu urcite k segre.
12. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jen v rychlosti,pochybuju,že se sem dneska ještě dostanu,možná na chvilku večer,takže si tady pěkně ten tejden užijte,prý má být hezky,my si to taky užijeme

musím ještě sbalit,teď jsem mluvila s tou kamarádkou,že to musí zrušit,protože horečky přetrvávají,tak je mi to líto,ale nedá se nic dělat,užijeme si to sami :wink:
12. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak si to moooc uzijte, a az prijede, tak dorazte na dalsi srazik :wink: :wink:
Skoda, ze ti vasi znami nepojedou.
12. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,tak si to moc uzijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tesim se na zazitky a pak na navstevu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

petul, jak jste zvladli ockovani? bez reakce? k te vaze ti moc nepovim, nase julca mela 5860 ve 2 mesicich :sweat_smile:

anny,kdyz prijdes do dm a ukazes rodny list ditete (u tebe kluku, takze bys teoreticky ty knizky mela dostat dve), tak tam mas slevy na kousatka,flasky, dudliky,pleny (ty jsou u nas a asi i u vas uz pase,jen newborn a mini velikost),koj caje,vlozky do podprsenky, docela velky slevy na ubrousky (kdyz koupis 4 babylove tak sleva 60 kc)-ty tam byli asi 4x,pak 2x johnsons, piskaci knizka,tablety na sterilizaci,odsavacka,avivaze,prasky na prani Persil senzitive,,detsky kremy,oleje,sampony,mici emulze, (detske kosmetiky je tam dost a od vice firem),pak kase a slevove kupony na digi foto. no kdyz to sectes, tak to hodi slevu velkou,zvlast kdyz mate vse 2x :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, je tam velikost midi u eko plen :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek