• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

to máš pravdu, že je to normální. Taky se budu bát. Ale nějak to zvládneme, učenej z nebe nespad a zmákneme to jako ostatní. Jsme holky šikovný ne? :wink:
10. led 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky také vítám novou příchozí, a přesně holky taky se mi zdá že to letí nedávno byl srpen a já čurala na těhu test a říkala jsem si ty bláho 9 měsíců to bude doba a ono to tak strašně utíká. Už se moc teším až budu mít ten uzlíček v náručí, ale taky začínám bát abych byla dobrá máma a všechno zvládala :confounded:
10. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja myslim ze ten strach je jen predzvest toho ze to bude dobry :slight_smile:. asi kdybysme se nebaly a neresily to, tak by to taky bylo spatne. Ja bych si strasne prala aby za mnou za par let mala prisla a rekla mi ze me ma rada a ze prozila hezky detstvi :dizzy_face: . To by byla skvela odmena :dizzy_face:
V utery jdu na kontrolu a budu se ptat Kresni jak se domluvil s novym primarem, tak doufam ze jo a bude moct jit k porodu, odpadlo by mi tim hodne stresu. Porad nad tim premyslim,chci aby bylo vse ok a to ze mi chodi varovani na strak porodnici do IP mi moc nepridava. Nevim jestli se vam to taky stalo. ale kazdopadne to ted neni prijemne. Zvlast kdyz nemam moznost se do jine nemocnice dopravit. Sanitka me nikam jinam nepoveze,auto nemame,rozbilo se nam, tak setrime na novy a vlakem nebo busem s porodnima bolestma by opravdu nebylo nejlepsi :sweat_smile:
10. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt ti někdo píše do IP? Mně se to tedy ještě nestalo. :unamused:
10. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,me jednou,ted v tydnu. urcite to nemyslela spatne, ale psat mi sama od sebe do IP a varovat me pred porodem ve str, ze ji tady zkazili porod a ted ma postizenou holcicku mi neprijde hezky kdyz mam par tydnu do porodu :frowning2: . moc mi to nepridalo a jsem z toho par dnu dost spatna. Varovala pred Braunovou,jenze to je od ledna moje nova dr i s kresnou a jeden z nich u porodu bude. nemam povahu abych sla napr. za Razakem, kteryho jsem v zivote nevidela a prosila ho s obalkou v ruce at me odrodi....
10. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no me trefi z tech Strakonic, asi budu spolehat na stesti, doktora k porodu zajistovat nebudu, clovek ani nevi, komu by mel rict, kdyz slysi ze vsech stran,ze ten a ten neni dobry, a na Braunovou stiznosti neslysim poprve :frowning2: tak komu pak rict, aby ho sel odrodit. Sandrus mas pravdu, ze je blby jit za Razakem s obalkou, ja bych taky nesla. No a ted co? Ja snad pujdu rodit do Pisku, nebo ja uz fakt nevim. :rolling_eyes: :pensive: :frowning2:
11. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modlim se za to, aby slo vse tak jak ma, abych se aspon dobre otvirala a mela dost sil na tlaceni a aby byla taky holcicka hlavou dolu. :pensive:
11. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už mám delší dobu rozhodnuto, že jedu rodit do Písku. Mám to i blíž a rychlejší cestu. :wink:
11. led 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: to fakt není moc hezký, zvlášť když máš před porodem. Zbytečně se z toho nestresuj.
Jestli ti jeden z tvých doktorů slíbil, že tě odrodí,tak je všechno v pořádku a nemusíš se bát.
Zkus to pustit z hlavy, i když je to těžký
11. led 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám že se tady diskuze rozjela. Těhulky před porodem se nestresujte není to moc dobrý pro mimčo a ani pro vás,vemte si že když jsem šla rodit já tak jsem vůbec žádnou Bočánkovou neznala a to 14 dní před mým porodem měla v nemocnici problém a mě to kamarádka radši řekla až den po porodu když slyšela kdo mě bude rodit. Taky jsem řekla že příště jedu do porodnice a když tam bude dotyčná doktorka tak se otáčím a jedu jinam i za cenu že bych měla rodit cestou.
Teď jsem zrovna vydělala v jedněch novinách porodnici v Táboře a je to tam naprosto bombový,ale při rychlém porodu docela daleko.
Jinak my se máme dobře, sice je u nás docela dost velká zima ale držíme se, teď jsme tady dlouho nebyli, užívali jsme si u babičky a nic nám tam nechybělo,dokonce ani ten počítač.
Sandruš už se ti to krásně blíží co? Malinkou budeš mít za chvilku u sebe... :slight_smile: Ještě jednou jsem ti chtěla poděkovat za vysvětlení cesty k Braunovej, jsi moc hodná... :wink:
11. led 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, nemas zac :wink:. Snad si to pochopila :slight_smile:
ja budu rodit ve Strakonicich. Jinam se nemam jak dostat a i kvuli navstevam aby za mnou mohli chodit casto :slight_smile:. Jak ja rikam, na blbce muzu narazit vsude a tady aspon vim na koho si dat pozor. I na strankach nemocnice pisou ze vzdy slouzi 2 lekari, tak holt udelam dusno a vyzadam si toho druhyho :slight_smile:
Blizi se to krasne, az to neni mozny. Za chvili tu bude opravdu s nama :slight_smile:. Uz se na to tesim. Za chvili budu balit tasku do porodnice :grinning:
11. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem tašku měla složenou od 30 tt protože jsem měla problémy tak abych byla připravená kdyby náhodou.
11. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak až si budete balit tašku nebo až budete v porodnici tak manžovi připravte plenky a ubrousky aby vám je potom přinesl, ve strakonicích dávají plenky malej balík,stačil mi na 1,5 dne a ubrousky jsou jenom to malý cestovní balení, vložky tak na 1 den, já třeba ještě spotřebovala 3 balíky Samu vložek po porodu a kalhotky po porodu si kupte o číslo menší hodně se vytahujou ale jsou naprosto suprový, já je nosila ještě nějakou dobu doma,to samé vložky, klasický tahají stehy a není to zrovna příjemný... :frowning2:
11. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v tescu maji vyprodej mimi vecicek, treba spaci pytel jsem koupila slevneny ze 450 na 120, a maji i plno bodycek, treba 3 kusy za 75, no zensky se tam o to praly :grinning:
11. led 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,dik za rady :wink:
Kato,ja uz nic kupovat nebudu, zaklad mam a to do zacatku staci. Mit toho vic, tak to nevyuziju. Uz jsi slysela to s Jarus v praci?
11. led 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, copak se stalo, ja nic nevim :astonished: jdu na icq
11. led 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, žádný stresy, dopadne to dobře. Já jdu do Písku taky do neznámého. Nevím na koho natrefím
a je lepší o tom nepřemýšlet, jsou to zbytečný nervy.
11. led 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
omlouvám se, že jsem se už neozvala, ale na víkend jsem odjela k rodičům a tam nemám přístup na net.
Jmenuji se Alča, je mi 30 (jsem tu asi nejstarší, že?)

Děkuji zapochvalu dětiček :slight_smile: .

Ve Strakonicích jsem rodila 2x. Poprvé mě rodil pan doktor Four (už tady není) a teď doktorka Pokorná a ta si volala na pomoc Razaka.

Jinak ty zprávy do IP taky odsuzuju. Není to správné. Jestli někdo cítí zášť vůči strakonické porodnici tak ať to řeší jinak.
11. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko holky,
manza mi sel dneska po mesici poprve do prace, tak zas nemuzu spat a je mi tu bez nej smutno. Navykli jsme si byt spolu,i mi hodne pomahal. byla jsem jak princezna, tak zase navrat do reality :grinning: .ale penizky potrebujem, neda se nic delat.

Alco,ja jsem zas 100% nejmladsi,me je 22 :grinning: . ale vzdyt je to jedno :slight_smile:. a kdepak mas rodice?
12. led 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: a kde pracuje manžel? To ti věřím, že je ti smutno, člověk si zvykne strašně rychle
a těžko se odvyká
12. led 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky,
tak my už vstáváme pořád stejně a Venouška nezajímá že je doma taťka a můžem si poležet,prostě ráno v 7 přijde k posteli a zatahá za vlasy a je po spaní...
Sandruš a bude s tebou manža chvilku doma po porodu?
12. led 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manza dela ve Fezku vedouciho, ale maji to tam ted na prd. vubec nemaji praci a hodne se tam propousti. Snad to ustoji.
Jj,aspon tyden si bude brat volno. Nejlepsi by bylo kdyby nasi politici trosku hnuli a konecne uzakonili to volno pro tatinky. ale s jejich rychlosti nevim jestli to stihnu :angry:
my jsme na sobe tezky zavislaci, vubec nevim co bysme delali kdyby pracoval a jezdil na sluzebky nebo tak :sweat_smile:
12. led 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak to by si mohl práci udržet ne? Spíš asi propouští dělníky ne?
U nás to taky stojí zaprd. Ale to asi všude. Podniky mají taky pěknou krizi
12. led 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prave ze ve fezku propousti tak pul na pul :confounded: a manza ma smlouvu jen do konce ledna :frowning2: . uz asi 2 mesice hleda jinou praci,ale ve strakonicich nic poradnyho neni a stehovat se nechci :sweat_smile: . Myslim ze ze zacatku co porodim budu vdecna za kazdou pomoc, tak se nechci odstehovat jinam. zatim ne. Vim ze po porodu muze manza zustat treba v Praze a ja jit docasne k mamce, ale to by mi zas prislo lito ze manza nevidi malou...
12. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak rodiče bydlí kousek od Volyně.

A manžel? Toho já už mám doma od října. Měl úraz, tak se léčí. Bude to divné, až půjde do práce. Tak nějak jsem si zvykla, že je stále po ruce a k dispozici.
12. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, s tou praci je to hrozny, moje mamka je ted bez prace, delala 11 let v automobilovem prumyslu a praci ted ne a ne najit :pensive:
12. led 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alco, to znam. me je tady ted bez manzi hrozny smutno. nastesti jsme i takovy povahy ze jsme si vubec nelezli na nervy, takze to pro nas byla perfektni dovolena :slight_smile:. skoda ze to tak nevyslo v dobe porodu. bylo by fajn mit ho doma cely mesic po porodu :dizzy_face:

Holky, dneska jsem volala na porodnici a mam cislo na soukromou por. asistentku co vede predporodni kurz, tak se mi ozvete ktera byste mela zajem a ja vam ho poslu do IP :wink:
12. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vám to těhulkování někdy tááák závidím. Je to krásný období, a opravdu to strašně letí.
12. led 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Při těhotenství jsem chtěla chodit na plavaní a na těhu cvičení, ale bohužel jsem to měla zakázané. Měla jsem rizikové těhotenství, tak jsem raději poslechla.
Při prvním jsem chodila na předporodní kurz do nemocnice, bylo to super, ale že by mi to potom při porodu nějak pomohlo se říct nedá :wink: .
12. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nechodila ani plavat ani na těhu cvičení ani na předporodní kurz a zvládla jsem to a dneska když mě něco bolí si říkám když jsem vydržela 26 hodin porodních bolestí tohle vydržím, dřív jsem si brala prášek při ms a teď po porodu ani nevím že nějaký ms mám, žádné bolesti, krvácení minimum a já si nestěžuju, jen občas bolí hlava ale dá se to zvládnout, to mám problémy od bouračky.
s tou prací je to teď hrozný, úplně se bojím co bude... :unamused:
Sandruš napsala bys mi jméno tý por. asistentky? Já když jsem rodila tak jsem měla PA tak strašně hodnou,nemohla jsem si vůbec stěžovat, možná bych byla spokojená při porodu jenom s ní a né s doktorkou,stejně se tam dr. neohřála a ještě mě naštvala...
12. led 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek