Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
petulka12
12. čer 2009
ahoj
teplotu jsem ráno naměřila 37,3 po odečtení,tak doufám že už to víc nevyskočí

večer jsem dala nutilon a spal mi až do pul4 a pak do 6,15

Nin už si objednala ty fusaky? jestli ještě ne tak mi k tomu prosím přidej neoriginální pláštěnku na x-lander XA, mají ji tam za 320,- ale jestli už si to objednala tak se nic neděje
pošlu ti peníze na účet, pošli mi do IP údaje nebo ti pošlu do IP moje číslo a napiš mi to smskou
anny84
12. čer 2009
Takze bych mohla ten pristi tyden tam skocit a jen rodne listy ukazat, vid? To by bylo fajn, urcite pak neco hned nakoupim 😃 😃
ninus81
12. čer 2009
Peto čekám až se rozhodnete pro barvičky???
Písni jakou chceš???
A Sandři ty také???

Tam mají na káru X lander pláštenku???? nebo na hluboký???
píšu pomalu a za překlepy se předem omlouvám máme stále trápení a malej vyžaduje už 2 dny 100% pozornost díky bohu že v noci spinká
ninus81
12. čer 2009
tak jsem Peto koukala na Oroginální pláštenku na sporták a ty zloději za ni chtějí skoro 900,-
ninus81
12. čer 2009
a známá co má X lander tak prý jí tam ta neoriginální blbě sedí
Máš ode mě IP 😉
Vyber co ještě budeš chtít a písni mě to a já to až se ozve Sandruš z barvičkou objednám
sayastautor
12. čer 2009
ninusko,kdyz bude v nabidce cerno-zluty tak ten a kdyz ne tak cerno-lososovy 🙂
a jeste tam chtela neco anicka nebo ne?
sayastautor
12. čer 2009
a budem neco obednavat z tech hracek jak jsi tu taky ninus hazela odkaz?
sayastautor
12. čer 2009
dneska mi juli spala od 21:30 do 7 x-) x-) x-)
sayastautor
12. čer 2009
holky a ona je plastenka na hluboky i sportak jina? =-)
my ji ke kocaru dostali i s moskytierou,ale jen jednu
sayastautor
12. čer 2009
ani,oni rikali nejdriv kopii,ale tu jsem jim davat nechtela,tak stacilo jen ukazat 🙂
urcite toho vyuzi,ja tam vcera na kuponech usetrila 130 kc 😉
petulka12
12. čer 2009
nin no právě že za origoš chtějí 900kč, tak mi prosím tu neoriginální objednej ke sporťáku XA,je za 320,-
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3197-neoriginalni... a musíš tam vybrat typ kočárku, tak XA,díky
a ten fusak mi vem tmavě modrý s tmavě modrým,díky

Sandruš já měla k hlubokýmu kočárku moskytiéru i pláštěnku,ale právě ke sporťáku né
sayastautor
12. čer 2009
aha,tak to nevim jak jsem na tom teda se sportakem ja :-N. no, to ukaze cas 😃
ninus81
12. čer 2009
Jo jo Peti koukala jsem na to mluvila jsem se známou a já asi půjdu do té originální prý tu neorigoš má a absolutně jí nesedí na kočár tak nevím????

Sandruš z toho www.rappa.cz chci něco objednat Honzíkovy k svátku
Jo Sandruš většinou je pláštenka na sporták a hluboko jiná
kvikvicek
12. čer 2009
Ninus me vem taky ten fusak tmave modry se svetle modrou, penizky ti poslu na ucet 😉
ninus81
12. čer 2009
Tak holky kdo by z těch stránek jak je ten fusak ještě něco chtěl tak písněte večer vše objednám
sayastautor
12. čer 2009
ja jinak nic ninus,dekuju 🙂
a co honzik? je mu dneska lip?
ninus81
12. čer 2009
Sandruš stále bojujeme s prdíkama dneska spinkal slabou hodinku v kočárku na balkoně jinak ho mám na rukách a nebo na podložce a pomáhám mu se vyprdět
sayastautor
12. čer 2009
chudacek malinky 😞

no u nas se stal zazrak,musela jsem na wc a malou dala do postylky,jelikoz jsem tam byla docela dlouho,tak jsem slysela jak 2x zaknourala,rikala jsem si ze ma proste smulu :-N, no a vratim se a ona uz 2 hodiny chrupka x-) . a ja aspon precetla pul knizky 🙂. po dlouhe dobe
ninus81
12. čer 2009
Tak to tě závidím já doufám že to brzo přejde držím ho v náručí a on ten muj miláček tak sladce spinká a oddechuje a do toho se ještě usmívá to prostě nejde ho šoupnout do postýlky
sayastautor
12. čer 2009
to znam x-)
ninus81
12. čer 2009
samou láskou bych ho umačkala x-) x-) x-)
kvikvicek
12. čer 2009
Holky tak mam 37,6 a bolave prso , uz asi po ctvrte 😞 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 za to muzou ty debilni kloboucky, se to prso pak nevyprazdnuje jak ma, ja na to bolavy zrovna pouzivam kloboucek, protoze mi Kacka znicila bradavku - 2 praskliny ated to mam, prso je sama tvrda boule, musi se to rozmasirovat a odstrikat, holky to tak boli, a hlavne asi uz dopredu budu brecet az bude mit mala hlad, ted je to prso na rade a ta znicena bradavka k tomu 😢 😢 😢 musim tenkloboucek uplne odbourat, ale kdyz me to tak boli ta znicena bradavka 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
ninus81
12. čer 2009
Teda Káto to tě absolutně nezávidím ani si nedokážu představit co to musí být za bolest
kvikvicek
12. čer 2009
uz me to sere to kojeni,vim ze je to pro malou tonej, ale uz jsem z toho na palici,kdyz jsem to mela po treti, tak jsem myslela ze si snad dojedu pro nejaky tbl na zastaveni laktace a bude, ale musim vydrzet, kdyz uz jsem to vsechno prekonala a stale kojime 😞
anny84
12. čer 2009
Tak my jsme ted dali slaby dve hodinky v kocarku, ale muselo se porad jezdit, taky nas trapi prdiky, to je des.

Ja nakonec nic nechci z toho jak si objednavate fusaky, spis z toho rappa.cz, tam taky budeme objednavat? 🙂
ninus81
12. čer 2009
fakt tě obdivuju 😉 já bych to asi nezvládla ne asi určitě
ninus81
12. čer 2009
Ani no jasně tam taky 😃 😃 😃 😃 😃 😃 u nás se spí v náručí a druhou rukou klepu do klávesnice
anny84
12. čer 2009
Teda Kato to je neco, to uz by me taky sr...... To to mas dost casto, je to normal?
ninus81
12. čer 2009
teda řekněte mi proč na prdíky trpí víc kluci??????????????????????????
anny84
12. čer 2009
😃 tak tam si neco vyberu

Ja mam ted stereo hudbu doma, taky dobry 🙂