• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj
teplotu jsem ráno naměřila 37,3 po odečtení,tak doufám že už to víc nevyskočí

večer jsem dala nutilon a spal mi až do pul4 a pak do 6,15

Nin už si objednala ty fusaky? jestli ještě ne tak mi k tomu prosím přidej neoriginální pláštěnku na x-lander XA, mají ji tam za 320,- ale jestli už si to objednala tak se nic neděje
pošlu ti peníze na účet, pošli mi do IP údaje nebo ti pošlu do IP moje číslo a napiš mi to smskou
12. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze bych mohla ten pristi tyden tam skocit a jen rodne listy ukazat, vid? To by bylo fajn, urcite pak neco hned nakoupim :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto čekám až se rozhodnete pro barvičky???
Písni jakou chceš???
A Sandři ty také???

Tam mají na káru X lander pláštenku???? nebo na hluboký???
píšu pomalu a za překlepy se předem omlouvám máme stále trápení a malej vyžaduje už 2 dny 100% pozornost díky bohu že v noci spinká
12. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem Peto koukala na Oroginální pláštenku na sporták a ty zloději za ni chtějí skoro 900,-
12. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a známá co má X lander tak prý jí tam ta neoriginální blbě sedí
Máš ode mě IP :wink:
Vyber co ještě budeš chtít a písni mě to a já to až se ozve Sandruš z barvičkou objednám
12. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,kdyz bude v nabidce cerno-zluty tak ten a kdyz ne tak cerno-lososovy :slight_smile:
a jeste tam chtela neco anicka nebo ne?
12. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a budem neco obednavat z tech hracek jak jsi tu taky ninus hazela odkaz?
12. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska mi juli spala od 21:30 do 7 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a ona je plastenka na hluboky i sportak jina? :confused:
my ji ke kocaru dostali i s moskytierou,ale jen jednu
12. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,oni rikali nejdriv kopii,ale tu jsem jim davat nechtela,tak stacilo jen ukazat :slight_smile:
urcite toho vyuzi,ja tam vcera na kuponech usetrila 130 kc :wink:
12. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin no právě že za origoš chtějí 900kč, tak mi prosím tu neoriginální objednej ke sporťáku XA,je za 320,-
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3197-neoriginalni-plastenka-na-x-lander a musíš tam vybrat typ kočárku, tak XA,díky
a ten fusak mi vem tmavě modrý s tmavě modrým,díky

Sandruš já měla k hlubokýmu kočárku moskytiéru i pláštěnku,ale právě ke sporťáku né
12. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,tak to nevim jak jsem na tom teda se sportakem ja :sweat_smile:. no, to ukaze cas :grinning:
12. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Peti koukala jsem na to mluvila jsem se známou a já asi půjdu do té originální prý tu neorigoš má a absolutně jí nesedí na kočár tak nevím????

Sandruš z toho www.rappa.cz chci něco objednat Honzíkovy k svátku
Jo Sandruš většinou je pláštenka na sporták a hluboko jiná
12. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus me vem taky ten fusak tmave modry se svetle modrou, penizky ti poslu na ucet :wink:
12. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky kdo by z těch stránek jak je ten fusak ještě něco chtěl tak písněte večer vše objednám
12. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jinak nic ninus,dekuju :slight_smile:
a co honzik? je mu dneska lip?
12. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš stále bojujeme s prdíkama dneska spinkal slabou hodinku v kočárku na balkoně jinak ho mám na rukách a nebo na podložce a pomáhám mu se vyprdět
12. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudacek malinky :frowning2:

no u nas se stal zazrak,musela jsem na wc a malou dala do postylky,jelikoz jsem tam byla docela dlouho,tak jsem slysela jak 2x zaknourala,rikala jsem si ze ma proste smulu :sweat_smile:, no a vratim se a ona uz 2 hodiny chrupka :dizzy_face: . a ja aspon precetla pul knizky :slight_smile:. po dlouhe dobe
12. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tě závidím já doufám že to brzo přejde držím ho v náručí a on ten muj miláček tak sladce spinká a oddechuje a do toho se ještě usmívá to prostě nejde ho šoupnout do postýlky
12. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to znam :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
samou láskou bych ho umačkala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mam 37,6 a bolave prso , uz asi po ctvrte :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: za to muzou ty debilni kloboucky, se to prso pak nevyprazdnuje jak ma, ja na to bolavy zrovna pouzivam kloboucek, protoze mi Kacka znicila bradavku - 2 praskliny ated to mam, prso je sama tvrda boule, musi se to rozmasirovat a odstrikat, holky to tak boli, a hlavne asi uz dopredu budu brecet az bude mit mala hlad, ted je to prso na rade a ta znicena bradavka k tomu :cry: :cry: :cry: musim tenkloboucek uplne odbourat, ale kdyz me to tak boli ta znicena bradavka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
12. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Káto to tě absolutně nezávidím ani si nedokážu představit co to musí být za bolest
12. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz me to sere to kojeni,vim ze je to pro malou tonej, ale uz jsem z toho na palici,kdyz jsem to mela po treti, tak jsem myslela ze si snad dojedu pro nejaky tbl na zastaveni laktace a bude, ale musim vydrzet, kdyz uz jsem to vsechno prekonala a stale kojime :frowning2:
12. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme ted dali slaby dve hodinky v kocarku, ale muselo se porad jezdit, taky nas trapi prdiky, to je des.

Ja nakonec nic nechci z toho jak si objednavate fusaky, spis z toho rappa.cz, tam taky budeme objednavat? :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt tě obdivuju :wink: já bych to asi nezvládla ne asi určitě
12. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani no jasně tam taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás se spí v náručí a druhou rukou klepu do klávesnice
12. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kato to je neco, to uz by me taky sr...... To to mas dost casto, je to normal?
12. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda řekněte mi proč na prdíky trpí víc kluci??????????????????????????
12. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak tam si neco vyberu

Ja mam ted stereo hudbu doma, taky dobry :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek