• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky,

tak jsme se vrátili od našich. Koukám, že tu propukla objednávací mánie co?

Sandři: tak to budeme mít podobný fusak. Já mám akorát černo oranžový, už jsem ho teď zkoušela do korbičky, vypadá to moc pěkně.
13. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo, chuděro, tobě ty prsa nedají pokoj viď? Musí to být fakt hrůza, taky si to nedovedu představit. :pensive:
13. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jak ses mela? Asi dobre, vid :wink: :wink: Ja kdyz byla tehotna, tak nasi mi vzdycky vyvarovali co jsme chtela :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: to víš, měla jsem se jako ve výkrmně :grinning: Dneska jsme byli na oslavách na nádraží i na těch hasičích, jsem uchozená
13. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasny :slight_smile: :slight_smile:
tak to verim, ze jsi uchozena, ja ke konci byla rada, ze jsem dosla pred barak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme chteli taky na nadrazi u nas, ale nestihli jsme to , tak jsme aspon videli lokomotivu z baraku, zakourila cely Mackov :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: no já už jsem taky ráda, že jsem ráda. Zítra začínáme 9.měsíc,tak to musíme s Davídkem oslavit :grinning:
Tak aspoň že jste viděli lokomotivu od domečku. :wink:
13. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to to leti, za chvili uz budes jezdit na sraz i s Davidkem :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted zrovna koukam na ohnostroj z obyvaku, mame tu Blatnou jak na dlani :slight_smile: je to parada
13. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: to jo, letí to jako blázen, až je mi to líto.
Fakt jo? V Blatný je ohňostroj, to je super. To mají asi ty hasiči co?
13. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To verim, musis fakt uzivat kazdy den s briskem :slight_smile: Ja na nej porad vzpominam, bylo to neco prekrasnyho :slight_smile:
Jo jo, jde to z hasicarny, a pred 22h byl jeste jeden, asi z namesti. Dneska byly slavnosti i v Pisku, ale tam jsme se nakonec nedostali
13. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: jo o Písku jsem to taky četla, je to teď samá akce co?
no právě, je mi líto, že už na to za chvilku budu jen vzpomínat. :frowning2:
13. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na kutě, dobrou noc a sladké sny :wink:
13. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sama akce, akorat my se ted na vecer dlouhou dobu nedostaneme :grinning: :grinning: :grinning:

Ja jdu taky, dobrou noc
13. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky vám tak blbne kůň? Bych ho mušela zabít :angry:

anny: já teď taky už nikam nevyrazím. S tím břichem jsem jak nemožná a teď bych jen pořád spala
14. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste? tady je mrtvo :cry:
já včera dělala dort z jahod a zakysaný smetany, tak se tady s nim láduju :slight_smile: , malej už spinká, jinak už večer dávam nutrilon a vydrží spát dýl než po MM
a co jste dělaly o víkendu? my v sobotu byli nakupovat, Adámkovi jsem koupila dvoje kalhoty a sobě 2 trika v Takku, tak sem si udělala radost
14. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no to teda je mrtvo, az je to divny :frowning2:
Je Petul, takovy dortik bych si taky dala, my jsme dneska byli sbirat jahody, tak je ted pujdu umyt a asi zamrazit. Tatka by chtel kynute knedliky, ale ty ja jeste nedelala :slight_smile: tak jsem na to zvedava
14. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
ja omarodila,mam horecku,skrabe me v krku a naprosto ucpany nos. do toho me dnes zacal bolet levy vajecnik,az me eda chtel vezt do spitalu, to odmitam,ted je to lepsi,tak uvidim :slight_smile:

jinak my si dnes taky udelali radost a jelikoz ma julca dnes "narozeniny",tak jsme ji v dracikovi koupili tygra akrobata od disney. je uzasny :dizzy_face:

peto,dortik bych si dala :dizzy_face: . my tu mame taky jahody,tak mozna udelam zitra bublaninu :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,jestli si to prectes az prijedes, tak dodatecne vse nej k narozeninam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, co ruka?

kato co prso?

evco,chapu te,ja ke konci uz nedosla ani do mesta,ale ja fakt byla koule :sweat_smile:
14. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, San,prso zije :grinning: , mackala jsem ho jak o zivot a vsechny boule se uvolnily, trhliny uz nejak prebolely, jsem si zvykla, a kojim bez kloboucku, vcera vecerjsem je slavnostne umyla a hodila do skrine a uz je nechcu ani videt.kojeni bez nich je uplne o necem jinem, prsa se tak nenalivaji, tolik neunika mliko, no proste supr, a kojeni venku, vytahnu prso a mala se pricucne a je to, zadne instalace pomucek, kdy se clovek poti, aby ho nikdo pri tom nevidel, ted je to pohoda. San nosis vlozky do podprdy? dneska mam nejakou depku nebo co, jsem si pobecela a je to lepsi. Je to i tim, ze nemam co na sebe, vlezu se do jednech kalhot a teplaku, a mam na stridacku asi tak tri tricka, kdyz chci ven , tak je mi do breku. Musim si zajit nekam nakoupit hadry, ale s malou to jde tezko, musim to nejak vychytat, je to pro ostudu. San chystam se na nausnicky pro malou, jen bych potrebovala info, kde to nechat pichnout, jak se objednat, nemas nahodou cislo? a jak to probihalo? v cem si mela nausnice? v lihu? a jak se vam to hojilo a jak mala reagovala na to pichani? byla si tam? ja jsem z toho v prdeli,ale uz jsem na to vic psychicky pripravena, jedeme na svatbu k nasim a budu tam 14 dni a chtela bych jet uz s nausnickama. Jo a taky nevim jaky vybrat, Hrozne se mi libily ty co mela mala Emicka od Klary, takovy jemnounky.a nevim jestli bile zlato nebo zlute, nechci moc kaminku :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: jojo je to děs. Ode dneška za měsíc má Davídek termín. :grinning:

káťo: tak jsem už taky objednala plenky,moc se těším, až přijdou.
15. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
teda Sandri, to te nezavidim, jeste ted, kdyz bude celkem pekne, tak snad se toho rychle zbavis.

Kato, nic si z toho nedelej, ze mas jedny kalhoty a jedny teplaky :slight_smile: ja jsem na tom stejne :wink: :wink: To se casem podda. Hlavne, ze mame krasny deticky.

Holky, co tuhle stredu zase srazik, treba ve Snacku, kdyz vim, ze tam projedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My jedeme do Strak k segre urcite, takze mame cas.
15. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se to ve středu nehodí. :frowning2:
15. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky no konečně jsem se sem dostala od včera mě to sem nechtělo pustit a psalo mě to pořád dokola bad gateway :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: potkala jsem Sandruš a té to taky blblo
tuhle středu by to bylo fajn já klidně můžu

Jinak Lucce vše nejlepší k narozeninám
To samé i Adámkovy ke 3 měsícum a samozdřejmé princezně Julince taktéž k 3 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninus,dik za info, hnedka jsem brachu vyhodila od pc abych mohla pozdravit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uz jsem mela abstak :sweat_smile::grinning:

streda je pro me super,urcite muzu :slight_smile:

nin,mamka moc dekuje za prani :wink:
15. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak konečně mě to sem pustilo,tak můžu taky písnou

jak se jinak všichni máte?

já přežívám,s prstem jsem jezdila na převazy každý den,včera mi vyndali dren,tak už je to lepší a snad mi zítra nebo ve středu vyndají stehy,už bych to potřebovala,chci si normálně umýt hlavu atd. ...

venoušek mi poslední týden,hodně špatně spí v noci, jsme teď vzhůru od 1 do 4 hod. a v 6 hod. už vstáváme,nevím co s ním mám dělat, nechce ani jíst ani pít a stejně nespí :frowning2:

zítra jdeme na očkování,to zas bude breku :cry:
15. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne to taky vubec neslo, celkove to blblo cely vikend, tak snad uz nam to pujde :slight_smile: :slight_smile:

Tak dame ve stredu sraz zase okolo 13h u Bati? Pocasi nam bude prat, ma byt hic
15. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
any jasnačka cca po 13 hod podle toho jak si malej nastaví papání a kdyštak by jsme do snacku přišli o chvíli déle
15. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak my tam nejak okolo 13h dorazime, a kdyby si tam nebyla, pujdeme do Snacku na zahradku a tam nas najdes :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasnačka 100% se mnou počítejte bud u Bati a nebo rovnou dorazím do Snacku :grinning:
15. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek