• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahojky

ninus poslala jsem ráno peníze 1170,- přišly už ti? máš stejnou banku tak by ti měly dojít ještě dneska

mě konik taky blbnul,nevim co to
15. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mate nektera dobry a vyzkouseny recept na jahodove kynute knedliky?? :slight_smile: :slight_smile:
Chtela bych je zitra zkusit, ale jeste jsem je nedelala :grinning:
15. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, se pridam urcite ve stredu, hlavne mi neutecte, ja nevim , kde ten slavny bar se zahradkou je :grinning: :grinning: :grinning:
Anny zkus kuknout na mimibazar na recepty, neco tam urco bude :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem jich par nasla, ale nevim, ktery vyzkouset. Proto jsem myslela uz nejaky otestovany :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul tak jsem se až ted dostala k tomu abych se jukla na učet a penízky dorazili :slight_smile:
Objednávka se zatím vyřizuje a bylo by super kdyby dorazili ve středu :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nás zase trápili prdíky že jsem ani malého nešla koupat a udělala mu mlíčko protože to by asi nezvládl měl uplné záchvaty a pak šup závan a pokakal se a trošku se ulevilo, probiotické kapičky se nám už vezou ze Slovenska tak snad zaberou a pomužou
15. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
any kynuté knedlíky já nerada tak tě ani neporadím u nás jsme všichni masový - no Honzíček zatím mlíkovej :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Any a kdybych je dělala tak bych asi šla do těchdle - http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=46446
15. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bohužel holky ve středu nemůžu, jdu v 1 na nehty,dneska jsem byla na melíru, v pátek jdeme na tu svatbu tak abych nějak vypadala :wink:

nin na kolik ti vyjdou ty kapky ze slovenska? hlavně je musíš mít v ledničce, to asi víš né?
15. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky,ja jsem tak nastvana,musim si postezovat.
prijde vam ze by juli byla nejaka tmava? nejaky lidi,nevim jaky,neznam je a tudiz nevim o tom ze by na juli nekdy nazivo koukali! tvrdi ze ji mam urcite s cikanem, protoze je sneda a eda je spis svetly typ. no me je z toho uplne spatne jak nektery lidi dokazou byt zly :pensive: . je mi normalne do breku :cry:
15. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: nebyla jsi dneska s klukama kolem pul druhe u penny a liedlu v Blatne?
15. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
say: ze si z toho neco delas!!! To asi nevydeli dite bile a cikana!! Moje spoluzacka ho z cikanem ma a to juli je proti ni bila jako stena!!! Hod to za hlavu!!! Lidi dokazou jen a jen ublizovat....
15. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
sandruš cooo? co to je za blbost, to je fakt síla, že se ty lidi spíš nestarají o sebe než o druhý, taková blbost, Juli je celej tatínek, to je do očí bijící!!!
15. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
say: a jenom matka vi, kdo je "pravy" otec!!! Tak snad vis s kym spis :wink:
15. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Snadři to si ty lidi dělají prdel né :angry: :angry:
Nech lidi at si myslí co chtějí nejdřív by si měl každý zamést před vlastním prahem Julinka je celej táta a kdo to nevydí tak musí mít na každém oku 10 dioptrii. a to řekl někdo tobě nebo manžovy????

Petul kapky vyjdou na 10euro :grinning: :grinning: :grinning: moc tě děkuji za typ at je koupím na Slovensku
To je škoda že nepřijedeš kdyby přišel ten fusak a ta pláštenka tak to dám Any
15. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky,diky,ja to tu musela napsat,eda kdyby to slysel,tak je zle :frowning2:
vim ze otcem muze byt jen on a kdyz uz u nas na toto tema byli hadky,tak jsem mu i rekla at si udela testy,ale ze mi to ůprijde skoda penez. ja si jista sem. s nikym jinym jsem nic nemela. nejsem blba abych se tahala s jinym kdyz jsme se snazili io mimco. a i kdyby ne,nenapadlo by me podvest
15. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři od toho náš tady přece máš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
rekla to me,ze se to povida,ale ze jim sama rekla ze jsou blby a asi nikdy nevideli cikanske dite. holt je snedsi po me,ale taky snad ze me musi neco mit a ne byt jen edovo kopie
15. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu :sweat_smile: jen mi k vám do strakonic utekl můj milovanej gyndař, tak jsem vám to musela písnout :frowning2:
15. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, to jsem asi byla ja,myslim, ze nas nejde prehlednout :grinning: :grinning: Proste modry dvojity kocarek, to jsme my :wink:

Sandrus, presne tak, z toho si nic nedelej, lidi, co tohle vypusti z ust jsou totalni ubozaci. Juli je tatka jak vysity :wink:
15. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a ktery pak? :wink:
15. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ten gyndar :sweat_smile: . aby to ted nevyznelo ktery pak tatka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři vubec to neřeš, svědomí máš čisté a na lidi se vyser :wink:
To je prostě vlastnost českého národa pomluvy,zavist.
Mě lidi taky pomlouvají a přetřásají co se dozví a já se tomu jen směju protože pravdu znám já a od nich to jsou jen doměnky a víš co se říká dokud tě lidi pomlouvají do té doby žiješ
15. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
sayast, měl by tam být snad od července, dr. Fialkovič :wink:
15. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo jo, ted to bylo pekny s tim gyndarem a tatkou :grinning:
15. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
panterka v pohodě AHOJ a který pak gyndař to byl????
A můj ,, milovanej ,, gyndař mě zase zdrhl do Klatov kanec jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak jsem jukla jen na těch pár posledních příspěvků, tak na lidi se vykašli :angry: jsou to ubožáci :rolling_eyes:
15. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři jestli gyndař nebo tatka není to fuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus, to je děs ty gyndaři, co? :sweat_smile: mně loni hrozně pomohl v těhotenství, hlavně psychicky, prostě úžasnej, tak jsem u něj zůstala a on teď šel za lepším... je mladej, sympaťák, bude mu myslím 32 :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
skoda ze uz jsem teda rodila :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a odkud jsi panterka?

me to jen rozhodilo,uz pohoda :slight_smile:

teda,ale to se mi povedlo,ktery pak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . ja nevedela co zrovna anny napise :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek