• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já jsem z českýho krumlova :wink: jsem si původně myslela, že za ním do strakonic budu jezdit, ale je to přece jen skoro 80km, tak jsem přešla jinam, ale se slzama v očích :pensive: rodit už neplánuju, tak to nějak překousnu... ale je to správnej chlap, s manžou si moc rozuměli
15. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky,mam info,palavani tu na plavecaku je od 2 mesicu (ale nevim jestli od ukonceneho nebo jestli to je jedno), je to v malem bazenku a stoji to 80 kc pro oba na hodinu a pul :wink:. myslim ze je to kazde utery. jelikoz jsem nemocna,tak zitra nejdu,ale na pristi tyden bych sehnala podrobnejsi info :wink:

peto,adamkovi vse nej k trimesicninam :wink:
panterka no nekecej MLADEJ a ke všemu SYMPAŤÁK :wink: :wink: :wink: :wink: asi odejdu od gyndařky ke které jsem šla a vemu blesku rychle dveře u sympatického Gyndaře :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě ten muj taky pomohl v těhu a hlavně k těhu a zdrhnul když jsem byla ve 33tt je ho škoda byla to obrovská kapacita :frowning2:
autor
nin,to abysme hodne rychle podruhe otehulili nez nam tez zdrhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš sežen podrobnější info a já si seženu jednodílné plavky ale nebo radši počkám do příštího týdne co kyčle a vyrazili by jsem s vámi pokud nás vemete sebou :grinning: :grinning: :wink:
15. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš já už druhý nechcu :fearful:
15. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka: predpokladam, ze odesel sem do nemocnice? A koukam, ze ma licenci na gynekologii a porodnictvi!! Jsem si ho omrkla - http://www.lkcr.cz/lekari.php?filterId=NDY5MDQ0NDQwLCxK4W4sLEZpYWxrb3Zp6A%3D%3D&do[load]=1.

No a jaky jinak je????
15. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
údajně by měl dělat zástupce primáře, tak nevím :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
anitrams, já vždycky říkala, že je jak z růžovky :grinning:
15. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zastup tady chybi a hlavne aprobovanej lekar. Zatim ho tu dela na "zaskok" Razak, tak zas alespon bude mit volnejsi ruce na nas pacientky, ikdyz ja si po tom, co se stalo s Honzulkou nemohu stezovat. Vzdy se mi venuje naplno a pomalu vic nez by mel :slight_smile:
autor
Kato,
na nausnicky jsme byli u dr horne v poliklinice, cislo jsem mela,ale nevim jestli jsem ho uz nevyhodila,podivam se. predem jsme se objednavali. nausnice nalozene min. 24 hod v lihu. byli jsme v cekarne,vysla sestricka aby nam rekla info jak to osetrovat a ze si pak pro juli prijde. tak ja sla o 2 patra niz koupit septonex mast a repik na odvar a kdyz jsem se vracela,juli uz vraceli do kocaru a bylo hotovo. takze jsem to prosvihla. zalezitost minutova,pry vubec neplakala. musis sebou mit 200 Kc a cepicku se zavazovanim pres usi. trochu nam to hnisalo asi 14 dni a par dni po pichnuti byla nevrla, nevim zda to bylo k tomu,ale asi jo.
koupat muzes uz ten den. ale my nekoupali,jelikoz nekoupeme kazdy den.
ale samo ne každýmu musí sednout :wink: rodil většinu mých známých (mě ne, mě nechával ve 33tt převézt porodit do budějc) a všichni s ním byli moc spokojený :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninus,samozrejme ze te priberem a kazdyho kdo ma zajem :wink:
15. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dříve byl ten muj gynekolog zástupce primáře ale to byl i jinej primář no a nakonec odešel do Klatov taky jsme přemýšlela že bych dojížděla ale vždycky jsem měla gyn.problémy tak to bych se asi najezdila hodně.

Jo jinak ve středu jdu dopoledne do nemocnice na gyndu na kontrolu přišel mě dopis že zase musím nacupitat na tu gynekologicko onkologickou ambulanci jsem zvědavá kdo mě bude vyšetřovat dřív to byla specializace Vávry - ten byl super ale odešel do duchodu :frowning2:
15. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka: tak hlavni je, jestli ke svemu povolani pristupuje zodpovedne! Takze byl zrejme u tebe nejaky problem? Ale dopadlo to nastesti dobre ne?
15. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš DĚKUJI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jdu fouknout malej konečně usnul ty prdíky to je trápení, doma máme dost horko tak má malej jen bodýčko a ještě zvlhčuju vzduch mokrou plínou
15. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš ale nebudete se mě smát až mě uvidíte v plavkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se za skomolení jména aninam :sweat_smile:

já měla problematický obě těhu, oba kluci jsou narozený dřív (o 5 a o 7 týdnů), ale ťuk, ťuk, ťuk vše je v pohodě :dizzy_face: on mi pomohl překonat krizi ve 20tt, kdy jsem skončila v nemocnici a pak celý zbytek těhu
15. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus lidi jsou hnusny, se na to vykasli, to je fakt des, nakopat je do prdele by to chtelo :rolling_eyes: A Eda je blazen jestli to nevidi jak je Julca cela on, to je uplne Julca=Eda akorat nema pindika :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už se vám nebudu motat do pokecu :wink: máte tu nějaký těhulky, že bych přišla číhnout, až ho tam budete mít?
15. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, ja na sraz opet nedorazim, je v case, kdy nemohu a navic mame ve stredu pedagogickou radu :fearful:
15. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka klidně se přidej je tu sranda :grinning:
a hlavně jsou tu fajn ženský :wink:
15. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted už jdu konečně fouknout :grinning:
15. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka, no my se snazime po pulroce od porodu. Tady mi jedna tut pokazila porod a malej nam po 46 dnech od porodu umrel, takze se snazime co to jde ;). Za tyden se budeme balit na dovolenou, tak uvidime v kolika se vratime....
15. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
San dik za info, to plavco, holky ja asi budu jezdit do Pisku maji tam primo bazenek pro miminka a prebalovaci pulty a ten bazenek je jen pro deticky, ve Strakach na ty miminka nejsou moc vybaveny, a kdyz dycky vydim jak se v tom bazenu cvachta pet tlustech chlupatejch chlapu, tak bych tam nevlezla ja, natoz tam nechat potapet miminko, blelele, v Pisku to stoji 1800 12 lekci, 1000 proplaci vseobecna pojistovna, a plavat se zacina od pul roka, a ty miminka vydrzi ve vode tak 45 minut pak zacinaji modrat ze je jim zima, tak nevim, jestli by to vydrzely hodinu a pul.
15. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam, to je hrozný :frowning2: to je mi moc líto, vůbec, ale vůbec si to nedokážu představit :frowning2: :frowning2:
15. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja jsem jasna, ja si furt rikam, ze sem zase nikdo nic nepise, a ja si nedala dalsi stranku :grinning: :grinning: :grinning:

Plavco bych taky brala, ale nevim jak to mam vykoumat s klukama :unamused:
15. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Any :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale neboj mě se to občas taky stává :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no :grinning: tak hlavne, ze v tom nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já zase včera stála se známým u baráku a kecali jsme a on tak na mě koukal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já blbec jsem se pohupovala jak jsem zvyklá že chovám a houpu malého chvíli netušil ale když jsem mu pověděla že houpu i s nákupním košíkem v kauflandu tak jsem si myslela že počurá smíchy chodník ( a to jsem na mateřské chvilku - jsem zvědavá co bude třeba za rok )
15. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek