• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky tak už jsem tu mezi vámi a krásně vyspinkaná jen mě zase začali pobolívat dost záda no snad to přejde.

Copak asi Lucka na dovolené??? si uživá :slight_smile:
A Zuzka ta už tu sakra dlouho nebyla snad se na nás přijde podíívat.
A Jituš snad je ok

Holky jsem vypozorovala že ten muj synáček má pod hlavou vždycky plínku a on ten kanec si jí natáhne přes oblicej a směje se tomu a nebo takhle usne
16. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
nin,to se kdyztak domluvime,ale preci jen kdyz je ta moznost i tady,tak je to pohodlnejsi :sweat_smile: :slight_smile: . a muze se treba prijit podivat i babi nebo eda,to do pisku by nemohli
honzula je sikulka,ja nasi princeznu vzbouzela pred pul 10.

zuzka ma pry rozbity pc. jita je snad stale 2 v 1 a lucka se ma urcite krasne :dizzy_face:
16. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři asi máš pravdu snámi se tam chce chodit koukat i babička tak asi zustanu taky u těch Strakonic
To musí být nějaké ty plenky na to plavání že jo
16. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi budu objednávat plenky tady http://www.rajplinek.cz/index.php?p=p_16&sName=Hlavni-stranka
mají tam dobré ceny
16. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus ahoj prosim te kde si kupovala na svatbu Katky ty saty? jdu za svedka a nechci jit jak hastros, kdyz ja mam vsechno tesny pres prsa, tak mi daj vetsi cislo, pak to mam dobry pres prsa a dole to mam jako kdyz jsem v pytli.
16. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus prosim te, jakou mate matraci v cestovni postylce? jaky rozmer? normal 120x60 se vesel? a tahle matrace se vam vesla i do zavesneho luzka?
16. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak kdyz uz mi konecne sel konik, tak nam od rana nesla elektrika :angry: :angry: byla jsem pekne nastvana, pac nam to nikdo nedal vedet, a ja nemela jak udelat klukum papani. Tak jsem je musela nalozit a jet to udelat k nasim. Ten eon jsou pekny idioti. Ted to pustili do 13h, a pak to zase nepujde do 16h, by me kleplo.

Uz jsem zacala delat ty knedliky, uz kynou pres hodinu, a nic se nedeje, to je taky neco, tak z toho budou asi tak tri :grinning: :grinning: to se sakra vyplatilo
16. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: tak ti nevykynuly? Do hodiny by měly být už zkynutý.
eoňáci jsou na pěst, fakt že jo. :angry:
16. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nevykynuly, no nenastvalo by te to :frowning2: Jak holt tady mame chladno, a nesla ta elektrika, tak jsem nemohla pustit ani kotel, takze kvasek nenakynul.
A netekla nam ani voda, fakt vtipny. Ja to testo placala rukou, a pak jsem se nemohla ani umyt. Jeste, ze uz mame ty kluky, aspon jsem mela vlhcene ubrousky :slight_smile: jinak bych sla ven do sudu :grinning: :grinning: :grinning:

Stejne se divim, ze nam to nedali vedet
16. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: to by tedy měli dát vědět :angry: A voda taky nešla? No to jsou přímo bojový podmínky. Tak zkus to těsto udělat ještě jednou. Ale to bys asi do té jedné nestihla uvařit.Zkusila bych ti splašit ten můj recept, co jsem dělala já
16. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsme stále 2v1 a snad ještě nějaký ten týden vydržíme, za 3týdny máme slíbený výlet domů. tak snad vše dopadne dobře a já se ještě podívám domů, asi jen podívám, nic dělat nebudu raději. Mamka si to užívá za mě a pere a žehlí výbavičku, tento víkend bude manžel malovat a pak vyrazí ještě pro postýlku a budeme mít skoro všechno po kupě, zbytek si pořídím až budu doma. :slight_smile: Hlavně ať nás pustí domů, chci taky zvládnout kadeřníka a kosmetiku, aby se mě Terezka nelekla až vyleze a neřekla co to má za starou mámu. :grinning: Jsem hrozně šedivá. :grinning:
16. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak to je fajn, že se držíte a jste dvě v jednom :wink: to si užiješ být zase po dlouhé době doma viď?
16. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, nin,ty plenky tam maj docela dobry ceny,koukala jsem na hugies, to jde :slight_smile:. ale ja stejne nejvic nakupuju kdyz je vidim v akci. nemame takovou spotrebu. ted jsem od kamaradky dostala na vyzkouseni 2 plenky tu vetsi velikost 7- nevim kolik :sweat_smile:. tak jsem zvedava jak padnou a kdyztak uz budu kupovat ty

jitus,to je super ze jste v pohode :wink:. moc tu na vas myslime :slight_smile:

jj,nin,plenky do bazenu budeme muset mit specialni,jeste jsem na to nekoukala,tak nevim kolik stoji. docela se tam tesim :dizzy_face:

anny,to vam fakt meli dat vedet,to by me nastvalo :rolling_eyes:
16. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, že si to užiji, už tady táhnu 10týden, je to hrozný a čím dál horší, ale ta vidina, že máme naději jít za 3 týdny domů je skvělá a žene mi to dopředu, hlavně ty týdny, že jsme vydrželi tak dlouho, než když jsem jela rodit ve 23tt.
Jste moc moc hodné, že na nás myslíte, moc děkujeme. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo měla jsem je od známe za velkoobchodní cenu 1800,- jinak by stáli 2500 jestli by jsi si je chtěla zkusit tak tě je můžu půjčit jinak ofiko je prodávají v tom salonu pod batou AFRODITA
Tak jsem k obědu upekla kuřecí bábovku a ted peču bublaninu :slight_smile:

Any co knedle????????????????????????????????????
16. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tvuj honza je stastny clovek,co by za to eda dal kdybych mu tak varila :sweat_smile:
16. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus tak je vem ty satky zitra na sraz, jaka je to velikost? ja mam neco 42, nebo 44 :confounded:
16. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo vemu je sebou a uvidíš:slight_smile:

Sandři vid já mu to říkám furt že by mě měl na rukou nosit ) to by se udřel z moí vahou )
Zítra jdu ráno na tu gn do nemocnice a pak na socku chtějí po mě rodný list kvuli mateřské tak jim ho tam zanesu a asi na sraz dorazím bez Honíka babička jde zítra darovat krev a chce si vzít Honzíka pak na Habešna zahradu tak uvidím :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři koukala jsem na typlenky na to plavání - http://www.rajplinek.cz/?p=productsList&iCategory=55&sName=pleny-do-vody tady jsou stojí 169,- to je darda a je jich tam pár u té nejmenší velikosti jich je 13 a u větších 10 a 11 ks to jsou takový zloději :angry:
16. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny ty máš pech s těma knedlíkama vypli el a ješte ty šmejdi nevykunuli :angry: já je dělala jednou v životě, chtěl je po mě bývalí tak jsem si našla recept a tvarohové knedle z jahodama vše si připravila a pak když jem je vyndavala po tom určeném čase z vody na pohled byli krásné to jo ale tvrdé jako bota že bych snima mohla rozbíjet kolemjdoucí z okna hlavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak putovali do popelnice a byla studená večeře - to byli mé kuchařské začátky
16. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja uz na ne taky koukala. ale co bysme pro broucky neudelali.
je to je skoda ze pujdes bez honzika :frowning2:
ja ted cekam az se julca vzbudi a pujdem na chvili ven,jeste jsme dnes nebyli :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, to ja kdyz vidim kazdodenni edovo zamraceny oblicej uz jen pro to ze s nama musi byt, tak me opousti veskera snaha o to aby byl spokojeny :sweat_smile: :zipper_mouth: :pensive:
16. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se po tom nevydařeném víkendu hodně změnilo - mě ho snad vyměnily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To rozhodne mamina jestli půjdu s Honzíkem nebo bez něj ta se v něm totálně vydí a jakmile den sním není je z toho hotová
16. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to znam,mamka by taky nejradsi mela julcu u sebe porad :grinning:
16. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsem taky dneska nebyli, malej spinká na balkoně a v 17hod bude papat a v osm bude koupačka včera jsem ho nekoupala tak dneska už jo.
Volala dneska dětské tk na oščkování půjdeme až po 13 červenci jelikož od příštího týdne mají dovču takže si počkáme
No mamina kdyby mohla tak by si malého vzala snad i na směnu do Dury :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ono nevadi kdyz se to ockovani odlozi :wink:
a mezi jidlem a koupanim ven nepujdete ? :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já píšu jako to prase
16. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem o tom začala přemýšlet :slight_smile: :slight_smile: že by jsme šli
Uvidím podle toho jak se malej vzbudí
Já myslela že se musí očkovat přesně tak jak to má být
16. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor