• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Až se malej vzbudí písnu co a jak OK :wink:
16. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, knedle me ze zacatku pekne nastvaly, pac nechtely vykynout, tak jsem porad hledala teply misto, kam je dat, aby aspon trosku, strcila jsem to ke klukum do postylky pod perinku :grinning: :grinning: ale predstavte si, ze tam do pul hodky nakynuly, az jsem skoro kricela, hrnecku dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A na to, ze jsem je delala poprve, tak se musim pochvalit :wink:
A pak jsem rychle makala, abych je stihla udelat a hlavne uvarit.
El. nam pustili v pul 5h, katastrofa.

Zitra uz se tesime na srazik :wink:
16. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: mamka dává kynout těsto taky do peřin :grinning:
16. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to ja dala taky, ale nic, az kluci to zahrali :grinning:
16. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: tak klukům hezky poděkuj, jinak by jste byli hlady :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že tady dneska chcípl pes holky kdepak jste?????????
16. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dokoukávám film a pak hurá na kutě. :grinning:
16. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre slunecne rano,
tak jsme dneska trhli rekord, spinkali jsme od pul 9 do pul 6h, ani se mi tomu nechtelo verit :slight_smile: :slight_smile:
Kluci se vyspali, aby byli ny sraz fit :wink:
17. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: to jsou tedy šikulové. :wink:
17. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teda v 1 u bati?
17. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, jasny, v 1h tam :slight_smile:
A pak presun do báru :grinning: :grinning: tam bude dneska prijemne, v chladku

Evi, kdy te predam zasilku? Dneska teda nemuzes?
17. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz vyrazim tak za pul hodky, zastavim se jeste u babicky, tak jestli budes doma, muzu te to hodit?
17. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak sraz plati ju? jsem si kvuli tomu oholila nohy :grinning: :grinning: :grinning: kdyz uz jdu mezi lidi :grinning: :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám že dneska je další srazík,já bohužel nebudu,za chvilku jedu zase směr sušice na převaz,
včera mi bohužel dělali 2 stehy další protože se mi to roztrhlo,no jizva je hrozná a já mám další
týden navíc se stehama. už mě to štve,nemůžu si pořádně ani umýt hlavu,musí manža a to je řečí...
17. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni bozatko, aby se manza nahodou nepo.... :angry:
17. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vari tam neco nebo delaji tam neco k jidlu? me se nece varit :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni,tak to tě lituju, taky si užiješ co? Snad se to brzy zahojí.

Holky užijte si to, závidím, ale bohužel mám ještě tento týden povinnosti.
Ale jestli budete plánovat něco na příští týden,tak bych se taky dostavila.
17. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi příště už na plánovanou operaci nepůjdu,radši to budu odkládat co nejdýl to půjde,dneska mě v prstě zase škube,bolí to jako kanec a do toho ještě sušíme seno,ach jo :frowning2:

tobě ty týdny teda naskakujou,za chvilku budeš mít doma Davídka :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, no je to hrůza a nemáš v tom zánět, když ti v tom škube? Na seno se vyprdni, ať si s tím ještě něco neuděláš.

No naskakuje to jak praštěný :grinning: Už můžu klidně každou chvilku rodit, i když bych byla radši až na termín nebo až po.
17. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zánět v tom prý nemám,takhle mi v tom škubalo i prvně,to je asi jak už není ta injekce proti bolesti a jak to srůstá k sobě,seno už se poveze domů,tak budu mít klid,konečně, taky jsme sušili půlku fotbalovýho hřiště, to je hrozný :frowning2:

my jsme zrovna s manžou říkali co bude s tou sestřičkou,tak prý až se vrátí ze slovenska tak na to prý vlítnem :sweat_smile: :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže od srpna ze mě bude (snž ) :grinning: :sunglasses:
17. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: tak to je hlavní, že v tom není zánět, to bych ti ani nepřála. Snad to brzy přejde. Koupeš to v řepíku?
tak to je super, že se začnete snažit.Jsem zvědavá, jestli to bude fakt holčička :grinning:
17. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nikde nikdo :grinning:
17. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, nikde nikdo ani se nepochlubíte, jaký to včera bylo. Myslela jsem na vás.
18. čer 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky koukám že jsem včera nic neproměškala když jsem tady nebyla :slight_smile: usla jsem z malým v půl devaté (bolela mě hlava tak jsem to zalomila tak brzo)

Evi ty jsi ranní ptáče - bylo to super :slight_smile: ostatně jako vždycky :slight_smile:

Sandři držím palečky aby jste zvládli očkování :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Holky kdo bude objednávat z toho obchodu ty chrastítka ???????????????????????????

Malého jsem si ted vzala k sobě do postele - jinak se stal zázrak a celou noc spal ve své :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě usnul tak to jdu na chvíli taky ještě zalomit
18. čer 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to je dobře, že to bylo opět super. Taky jak jinak. Příště už se přidám taky :grinning:
Anička mi včera naznačila, že dvě absence je až dost. :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska nas ceka pekny parak, jsem zvedava, jak budou klucici venku spinkat.

Nin, tak ty se ujmes objednavky chrastitek?? :slight_smile: :slight_smile: Jestli jo, tak te sem hodim odkazy co vsechno chci, jo?

Sandri, ockovani bude ok, Juli to zmakne :wink:

Dneska budu opet delat kureci babovku alias srnci hrbet :grinning: :grinning: :grinning: ten nam staci
18. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tě naznačila dobře příšte si založíme blok a budeme psát absence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek