• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Teda dneska tam je krásně já bych dala klidne ješte srazík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, ja taky :grinning: :grinning: :grinning: to posezeni na te zahradce je bozi, a jeste ta obsluha :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to nechame zase na tu pristi stredu, jo?
18. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna včera jsem si uvědomila že jak půjdeme ve středu na ty kyčle tak že má Honzíček svátek no snad mu jí sundají jinak nevím příští středu jestli na srázek půjdu chce se mnou jít na kyčle mamina a nejspíš pojedeme autem když má okolo 16 hod papat ale kdyby jste chtěli i jiný den bylo by to super, možná že bych ve středu s kyčlema sfoukla i tu kýlu at víme na čem jsme aby si to odbyl najednou.

Já tam asi dneska vyrazím na kofolu, no Ani ta obsluha je víc než BOŽÍ - je k sežraní koloušek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, kolousek je dost dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se na ten pristi tyden domluvime, kdyztak muzeme v tu stredu zase driv, a pak to vezmes s maminou na kycle, ale to je jeste cas. Tak to bude mit Honzicek ke svatku, ze mu sundaji tu blbou perinu.
18. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To opravdu doufám že to sundání bude mít k svátku ted usnul ve velké posteli hráli jsme si a malej regulerně odpadl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ho to unavilo, za to my mame zase steroe :grinning: :grinning: :grinning:
Musim zase rozlozit hraci deku jestli zabere, jinak mamku klepne :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: u nás hrací deka moc nevede musí mít náladu přemýšlím že koupím takovou tu umělou hrazdičku
18. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak deka hooodne zabrala, jsem tam navesila co jsem doma nasla, a je klid, a smejou se na to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo, ta hrazdicka je pekna a za super cenu
18. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
jsme doma. tak juli ma 7,35 kg 61 cm. dostali jsme velkou pochvalu :slight_smile:. ockovani jsme zvladli,ale rvala jako tur :sweat_smile:. a domluvili jsme se na pneumokoka a dame ho az doockujem hexu.

Zdeni,priste musis s nama. mrzi me ze mas komplikace s hojenim :frowning2:. na seno ses mela vyprdnout,ted mas byt v klidu.

ninusko, taky si neco objednam, urcite spendlik :grinning:
18. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikde nikdo :frowning2:
18. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak my jsme se dopoledne sebrali a pěšky jsme vyrazili za mým tatkou nad Loveckou baštu - krásná procházka a tam jsme strávili celý den malej spinkal v kočárku takže pohodička :slight_smile: zítra tam razíme zase bude se grilovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš tak Juli to je kus ženský to už najedeš na ty plenky od těch 7 kg :wink: a kdy se doočkováva Hexa to jsou nějak po sobě 3 dávky že jo????????????????,,
18. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to je Julinka pěkná :wink:
18. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak to my zase spali strašně málo, mu to prostě nejde zabrat v tom hicu
zejtra jdeme juchat na svatbu docela se těšim mezi lidi, takže bude hlídat mamka

já to očkování na pneumokoka prvně nechám až v 6.měs, mě dr říkal že to pak lepší děti snášejí a hlavně nemusí očkovat vše najednou,tak jsem souhlasila

sandruš julík je teda macík :slight_smile: podle tý mojí housenky :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jak jste si užily dnešní krásný letní den?

My jsme byli u našich a udělali jsme si výlet do města,Venouškovi jsem koupila auto,boty,tabuli na malování a sobě jsem si koupila pěknou podprdu,šatičky a botky :dizzy_face: :dizzy_face:

Bohužel prst nekoupu v ničem,protože to mám zavázaný a sundavat to nemůžu, proto jezdím každý den na převaz,ale dneska už mi doktor řekl,že je to lepší a že v pondělí mi to snad vyndají.

Sandruš to je Juli už kus ženský :wink:

My jsme byli na očkování v úterý a teď už k doktorce nejdeme až ve 3 letech. :sunglasses:
18. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: tak to je fajn, že je prst lepší a že jste si udělali hezký den :wink:
18. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul tak si zítra svatbu užijte, tady ve Dřešíně je taky jedna svatba, já bych si tu svojí hned zopakovala :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,ockuje se ve 3,4 a tusim ze v 6 nebo 7 mesicich :wink:
pak bysme najeli na pneumokoka
my jsme zatim bez reakce,tak jsem stastna jak blecha :slight_smile:. pry kdyz se hexa ockuje s pneumokokem dohromady, tak to zpusobuje reakce (ne vzdy), ktere by jinak nebyli.

peto,svatbu si uzijte :wink:

zdeni, je fajn ze se to lepsi, ted uz to bude dobry :wink:
18. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to byl dneska pařák co? Zítra na mě myslete, jedu do Budějovic na gen. utz. Mám nervy takj jsem si objednala pizzu a celou jí snědla - těd nemůžu ani dejchat :grinning:
18. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo neboj, bude to určitě v pořádku.Budu na tebe myslet. :wink:
18. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak malého jsem uložila v 19:45 usnul hned a stále spinká nechal mě i koukat na ordinaci :slight_smile:
Káťa zítra nejede Káťa se veze a já jí dělám šoféra - taky jsem napnutá jak kšandy co jí tam řeknou
18. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, tak dneska nas ceka pekne hnusny pocasi, na to se fakt netesim :angry:

Nin, tak to ses vcera pekne prosla co? To si sla tak 3hodinky, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sandri, Julinka ma teda peknou vahu, ale kdyz si posledne psala, ze jste doma priblizne zavazili 7,2kg, tak jsem myslela, ze bude mit vic :wink:

Kadel, dneska si uzijte vylet do CB, vse bude ok, tak nam pak napis, jestli to teda bude ta holcicka :wink: :wink:
19. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Ninus, posly mi pak cislo uctu a kolik chces za ten fusak? holky uz jste objednavaly ty hracky? ja chci taky dva spendliky a ty spojovaci tvary :grinning:
19. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,navazili,ale s oblecenim a chvili po kojeni :sweat_smile:
tak ockovani v klidu,zadna zmena u naas nebyla. jen ze driv usnula. spala od 20:30 do 7:15 :slight_smile:

kato,koukej pak hned napsat,ale bude to v pohode :wink:
19. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, to se nám to počasí pokazilo co :angry: :confounded:

Káťo vše bude v pořádku neboj, taky jsem zvědavá jestli to bude ta holčička... :slight_smile:

Venoušek si dneska zatím hraje s tím novým autem, tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží
19. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, ze nemela Julca teplotu, a zmakla to v pohode, my jdeme pristi ctvrtek, tak verim, ze to bude taky ok. A ve stredu na kycle.

Kato, chrastidla jsme jeste neobjednavaly, cekame, ktera se toho ujme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja bych pasovala Ninusku, co? :wink: :wink: :wink:
Ale kdyby nechtela, tak to taky zmaknu.
19. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko drzim palce, urcite tam v brisku haja krasna zdrava holcicka Kacenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ninus poslu taky pak odkazy na ty chrastitka :slight_smile:

San,teeeeeda vy krasne spinkate, my usiname hrozne pozde, nevim, cim to je, usne mi tak v deset, nekdy i dyl, nerve, ale kouka a spi tak do sesti. vcera jsme byli pomalu cely den venku, doma bylo na zdechnuti,ale Kacka moc venku nespinkala, jen chvilicku, v tom vedru ji to neslo. A mela na hlavicce satecek a rvala ze ho tam ma :grinning: ona je potvurka na ty capky hakliva :grinning: Sakrys to je hnus to pocasi, musim toho vyuzit a vysmejcit byt a zehlit. Uz mam skoro uvareny obed - pecena kur.stehna, ryze, a mam i okurkovy salatek.

Nin, tady to je:
http://www.rappa.cz/hracky/chrastitka/1017-chrastitko-spendlik.html/?st=2 chtela bych dve
http://www.rappa.cz/hracky/se-zvuky-naucne/558-tvary-spojovaci.html/?st=2
19. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

to je parno to je hrůza. Uklidila jsem barák a sotva dejcham. :grinning:
19. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, co nechas Julce pichnout synflorix nebo prevenar?
19. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kato, takhle brzy a ty mas navareno? :grinning: :grinning: tak to ses dobra.
Ja musim jit taky neco delat, ale nejak mi to nejde se odtrhnout :sweat_smile:
Vcera jsme natrhali skoro 8kg jahod, tak to pujdu nejak zpracovat. Nemam to uz kam dat
19. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek