• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

anny: tedy taková úroda, hned bych si dala. U našich je to letos bída. Moc jich není a kvůli tomu počasí i dost hnijou. Ach jo a já se na ně tak těšila :cry:
19. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, kdybys je sbirala kazdy den, uz by te to ani netesilo :grinning: :grinning:
Uz mam plny mrazak, dnes teda udelam nejaky dortik s jahodama.
My mame úrodu snad kazdy rok takovouhle.
19. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: ale těšilo, já jahody miluju :grinning: nechceš mi kousek dortíku poslat? :grinning:
19. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidne, ale nevim jak :grinning: :grinning: v Sedlici jsme byli vcera vecer s jahodama, ses mohla prihlasit, ja bych te tam misu hodila :wink:
19. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: tak to mi ani neříkej, že jste tu byli s jahodama. :astonished: To bych vám je asi vytrhla z ruky :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych te je i rada predala, fakt nevim co s nima. Skoda, ze neridis, mohla by sis pro ne prijet, kdyz vis kam :wink: :wink:
19. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A budete je mít třeba v neděli? Budu na víkend u našich, protože dneska máme od školy oslavu ke konci školního roku a v neděli pro mě přijede Vašík, tak by jsme se stavili. :wink:
19. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To doufam, ze uz nebudou :grinning: :grinning: :grinning: jeste zitra sesbiram co najdu, uvidim, kolik toho bude. Jestli zase hodne, tak si prijedte. Dam vedet.
19. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoda, ze je to vzdycky behem jednoho tydne, a pak nic. Taky by si to ty jahody mohly nejak rozlozit na dyl :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: no zítra zase nemám jak se k vám dosta. To je fuč, necháme to na příští rok :wink:
19. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, to by vydrzelo do te nedele, pokud by jich bylo zase hodne. Ale ze zitra dam vedet stav :wink:
19. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mnam,jahody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . taky bych si dala :slight_smile:

kato,jeste nevim,na premysleni mam cas jeste cca 4 mesice, takze to zatim neresim :wink:
19. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: tak to jo, dej mi kdyžtak vědět na mobil, já tu nebudu, naši zrušili net. :wink:
19. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasny, pisnu na mobil.
Tak uz mam aspon umyto a odsťopkovano :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: to si rychlík. A teď se vrhneš na ten dortík.... :wink:
já jsem dostala chuť na krupičkovou kaši, tak si jí jdu udělat. :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja bych chtela z toho rappa.cz :grinning:

http://www.rappa.cz/hracky/chrastitka/1017-chrastitko-spendlik.html/?st=2 spendlik 2x
http://www.rappa.cz/hracky/do-vody/1799-lodicky-3ks-na-blistru.html/?st=2 lodicky staci jedny, se podeli :grinning:

spojovadla jsem doma nasla, takze to je vsechno
19. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, ted jdu na dortik, ale nevim jestli udelat se zakysanych smetan, nebo piskot, tvaroh a zalit zelatinou...
Pak jeste musim nalozit maso, zitra grilujeme, a do toho litam ke klukum, pac nemuzou zabrat a placou
19. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krupickovku jsem nikdy nemela rada, ale v tehotenstvi teda vedla :wink: :wink:
19. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: já jí tedy miluju od dětství, ale teď ještě víc. :grinning:
tak to lítáš sem tam co? Já mám ráda dortík ze zakysaných smetan. :wink:
19. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dortik hotovy :slight_smile: :slight_smile:

ted krmim divou zver :grinning: :grinning: a pak vyrazime ven, snad budou spinkat
19. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: tak to jsi šikulka, venku určitě kluci zaberou. :wink:
19. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sazim na to :wink: :wink:
19. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,tak musim nasi julcu pochvalit. kdyz to udelala vcera,tak jsem si rikala ze to je jen nahoda,ale dneska to udelala uz nekolikrat. jak sedi v lehatku od fisher price, tak je tam jedna hracka ktera hraje pokud se za ni zatahne. tak julca taha a hracka hraje. sama od sebe to zacla delat :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je Julce sikulka, se ji to holt libi :slight_smile: tak si pousti muziku
19. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, vy jste sikulky, my jsme tyden nekakali, tak dneska na to doslo, holky to by clovek neveril, ze takova hromada se vleze miminku do briska, jeste ze to nevidel manza, uz by nechtel nikdy prebalovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem normalnenevedela co s tou prdelkou mam delat, jako ubrousek, s tim bych teda nepochodila :grinning: jedine spachtle a seskrabat hruby nanos :grinning: :grinning: :sweat_smile: no strcila jsem ji pod vodu,ale myslela jsem ze mi ruka navzdy zustane oranzova. dobrou chut jestli nekdo obedvate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
San, se za chvili ani nenadejes a Julinka bude delat tany tany na muziku :grinning:
19. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťa: :grinning: :grinning: už jsem po obědě :grinning: :grinning:

sandři: tak to je Julinka fakt šikovná :wink:
19. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, to znam. my mame rekord 9 dni a uz pres mesic nekakame driv jak 1x za tyden. to je pak naloz a smradek :grinning:
co se tyce spani, tak julca si to upravila az pred nekolika tydny, jinak mi taky usinala az ke 23 hod. jeste jsem si tu na to stezovala :grinning:. ted uz pohoda

no ja musim rict ze to lehatko bylo asi nejlepsi co jsem mohla koupit,julca ho miluje
19. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakpak dopadli holky v CB
19. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek