• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
Ahojky,
svatba byla nadherna. Fakt jsme si ji uzili a pocasi vychytali snad posledni krasny :grinning:
Dneska jsem obesla gyn i kozni a vyrazka je alergie na cokoliv a je temer nemozne zjistit na co. Potrava,koreni... Dostala jsem prasky a mast kdyby me to zase chytlo.
Na jakej jedete muzikal? Jela bych taky hned...
au au,ucho :frowning2: . To nezavidim.
Jakpak jde uceni?
15. zář 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jestli bych mohla tak bych se ráda přidala do vaší diskuse. Sice mimčo nečekám ale doma mám skoro ročního chlapečka,takže když budete potřebovat ráda vám poradím...
Sayast koukám že chodíš ke stejnýmu doktoru jako já, tak ti dám jednu radu, o fotečku si řekni hned jakmile
přijdeš ke Křešničkovi do ordinace, rád i zapomene, já od něj měla jenom jednu protože potom už nemohl mimíse chytit tak aby byl vidět.
Mějte se krásně a užívejte si těhotenství... :slight_smile:
16. zář 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mikesova25 :slight_smile: samozdřejmě že budeme rádi když se přidáš ať nás tu je víc :slight_smile:
17. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tomu věřím no my už svatbu letos nestihneme tak snad příští rok,uvidíme (no já bych se klidně vdávala hned :grinning: :grinning: ) Byli jsem na muzikálu TOUHA od Daniela Landy - byl krásnej, nádhernej no prostě skvělej zážitek,hned bych si to zopakovala. V hledišti seděl Savka,Kolář,Ondřej SOukup s Lucii Šoralovou, a Miriam Landová byla to druhá premiéra(prvni byla v pondělí ) No a na jevišti taky spousta známých nejvíc se mi líbil Písařík - hlavni role byl naprosto kouzelnej :slight_smile: :slight_smile:
Ucho naštestí přestalo samo bolet odeznělo no ještě že tak.
A učení to je katastrofa mýchá se mi to všechno dohromady :frowning2: :frowning2: :frowning2: mám z toho takovej strach,bojím se že to nezvládnu
17. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky kdepak se touláte :slight_smile:
19. zář 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
nemela jsem ted par dni zaplej pc. MM je nemocny,tak jsme meli televizni a dvd tyden :grinning:.
Ninus: my meli svatbu komplet zarizenou za 3 tydny, takze muzete jeste uplne v pohode stihnout :wink:
Mikesova:Vitej, radi si nechame poradit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A jak se jmenujes?
Holky,ja bych jela na muzikal hned :sunglasses:
Musela jsem se smat,cela rodina v soku, ale normalne mi narostlo bricho pres noc, husty :grinning: . ale stale jsem nepribrala ani kg,snad je to v poradku. Jim dost a nezvracim. nevim cim to je...
20. zář 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jmenuju se Zdenka.Sayast já jsem neměla bříško až do 15 tt a celkově jsem měla malinký,před porodem jsem vypadala tak na 7 měsíc,když jsem přišla do porodnice tak na mě koukali co tam chci :grinning:
Celkově jsem přibrala 12 kg a v porodnici jsem nechala 10 kg.
20. zář 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo,Zdenko, tak to je krasny. chtela bych to taky tak :grinning:
21. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám MATURITU - dneska jsem tu tzv: zkoušku dospělosti složila mám takovou radost že se to nedá ani popsat hlavně me ze srdce spadl obrovský balvan a konečně se nemusím stresovat a můžu si začít naplno užívat slasti a strasti těhotenství :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ninus: Moc gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja jdu za chvili na krev, tak snad bude vse ok
23. zář 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za gratulaci :grinning: :grinning: držím palečky at krev vyjde dobře - určitě jo pak dej vědět já jdu na kontrolu ve čtvrtek už se nemůžu dočkat :wink: :wink: :wink:
23. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
tak vysledky krve budou za 3 tydny,to jdu na kontrolu a zavolaji driv jen v pripade ze by bylo neco spatne. Ale i tak bych se nenervovala, protoze se to stava docela casto. ultrazvuk mi udelat nechtel,pry se to nedoporucuje,ale dal mi poslechnout aspon srdicko a nadherny. Moc malej prospiva a je velkej :grinning:
Jinak uz taky citime pohyby,teda jen ja,manza nebo nekdo jiny to jeste rukou neciti :sunglasses:
Ninus,neboj,na kontrole bude vse ok a za 14 dni muzem zacit cvicit :wink:
23. zář 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jdu mezi vas,jsem Katka a Sandra je moje kamaradka z prace, delali jsme na stejnem oddeleni,doplnim aspon partu na cviceni. Aspon nas bude vic, nebudem se bat vlka nic :grinning:
24. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hale Katus,nemas najednou termin porodu driv? myslela jsem zes ho mela 25. Abych na tebe jeste nepockala :grinning: :grinning: :grinning: . i kdyz mimis je dost velkej, tak asi ne :sunglasses:
24. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si myslim ze to bude jeste driv, protoze uz ted miminko velikosti odpovida 12 tydnu, takze jako bych zacinala 13 tyden, kazde utery mi to naskakuje
:slight_smile:
24. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jak si psala o Kresnovi a fotkach, ja takhle vcera zapomnela na fotku, on je vytiskl, ja byla v nejaky euforii ci co a uplne se mi to vykourilo z hlavy. Tak snad je vlozil do karty a budu si moct jednu vzit :slight_smile:
24. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jak se máte těhulky?
Kvikvicek nevím jestli ti Křešňa dá tu fotku,protože ty co si vytiskne do karty tak je pak posílá na pojišťovnu.Já jsem taky po něm chtěla tu úplně první protože tam byli vidět moje dvojčátka a já jsem v tom šoku si jí nevzala ale pak na dalším utz už bylo jenom jedno mimčo a fotku už dr. neměl a vysvětlil mi to tím že to posílá na tu pojišťovnu,ale zkus se ho zeptat.
24. zář 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak jsem před chvílí v 20:00 dorazila z práce už to tam nezvládám a nedělá mi to moc dobře tak poprosím zítra DR. ať mi napíše neschopenku no snad mě jí dá a snad půjdu na UTZ a dostanu konečně první fotečku mimi. :slight_smile: :slight_smile: určitě dám zítra vědět mám tam být ve 13:00 :slight_smile:
Sandří na cvičení už se moc těším a jsem ráda že se přidá i Káťa a bude nás víc ( a jak říká nebudeme se bát vlka nic :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: )
Ahoj Zdeni mám se celkem fajn jenom jak jsem už psala práce mě už nedělá moc dobře, cítím tlak v břiše tak snad bude vše ok :wink: :wink: :wink:
24. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nino,to muzes citit i jak se ti roztahuje deloha a roste brisko. ja to mela porad a pry je to v poho,ale pro svuj klid se zeptej a uvidis.A na praci se vykasli, kdyz muzes byt doma,zustan. Tak v 13:00 budu moc myslet a nedockave cekat na MK az napises :wink:
Ja se na cviceni taky moc tesim,preci jen uz musim zacit neco delat,porod se blizi :grinning:
Ahojky Zdeni,my se mame fajn a jakpak se ma mamca? Co vasik, nezlobi? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem nejaka vyrizena, normalne jsem se dneska probudila az ve tri odpoledne :pensive: Se mi chtelo spat,tak jsem spala. Porad mi neni dobre. Jeste jsem dneska nezvracela, kez by to uz prestalo :confounded: Vcera jsem mela nejakou slabou chvilku a brecela jsem, ze uz to nevydrzim :pensive: Ale aspon jsem si tak ulevila.Mam dilema, doktor mi sice na to zvraceni neco dal, ale v pribalovem letaku jsou napsany hrozny veci, ze prej to neni testovany jaky to ma vliv na plod a pod. Ale nekdy uz fakt nemuzu a rikam si, vzit si to, nevzit. Doma nejsem schopna nic udelat, v kuchyni je hora nadobi, u zehleni neustojim, manzel uz pomalu nema co na sebe, no bordel jak v tanku. Uz aby to prestalo, ty blbe nevolnosti. :frowning2:
25. zář 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak u doktora vše v naprostém pořádku, konečně jsme dostali první fotečku :grinning: viz mé fotoalbum (jsme veliký máme 2,8cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ),srdíčko tluče a rosteme prý dobře. V úterý tam jdu znova hned ráno a to s ranní močí a konečně taky dostanu průkazku. Tak přesně tak tlak břicha je jak říkala Sandra takže vše je ok jsem tak ráda a termín porodu mám vypočítaný na 22.4 2009 (kéž by to přišlo 20.4 to má můj tatínek (budoucí děda )narozeniny to by měl radost ) :wink:
25. zář 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,my se máme dobře,Venoušek sice zlobí a nechce vůbec spát ale je malej a doufám že si to časem rozmyslí a bude spinkat. Jinak se připravujeme na naší první velkou oslavu,v neděli nám bude 1 rok takže nás čeká dort a nějaký ty dárečky.
Ninus dodatečně gratuluju k matuře,jsi holka šikovná. :slight_smile:
Jo a k tý práci,pokud můžu doporučit,domluvte se s doktorem a buďte doma,je to lepší pro vás a pro mimčo.
Já jsem byla doma od samýho začátku,tedy od 7 tt. Šla jsem 14.února 06 na kontrolu s tím že už mám zase zpoždění (snažili jsme se 3 roky a pořád nic,měla jsem stále zpoždění atd.) a na utz na nás koukali krásný dvě tečky,v ten moment jsem začala plakat a nevěřila jsem tomu.
Sayast tobě držíme palečky aby jsi měla výsledky z krve v pořádku.
25. zář 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Ninus gratuluji ke kontrole, mimisek uz je obrik :grinning: Holky jdete kouknout na pout? Ja se uz tesim az oblezu vsechny stanky :slight_smile: A dneska jsem mela zvlastni sen, zdalo se mi, ze jsem rodila ale ve 23 tydnu, ale miminko bylo donosene a v poradku a byl to chlapecek. Nejhorsi v tom snu bylo ze jsem nemela nic nachystany, nemela jsem kocarek, postylku, nic :sweat_smile: Asi uz zacinam blbnout.
26. zář 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nino:tak super! To je skvela zprava!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Katus,to mas fakt sny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale zase vidis sveho vytouzeneho chlapecka :wink: .
My na pout pujdem urcite,dneska na ohnostroj a na stanky taky. mam dovoleno si tam koupit neco na miminko,takze toho musim vyuzit :sunglasses: . Tuhle jsem si koupila v sekaci nadhernou mikinku pro mimiska,bilou,nadherny material, proste bozi. Ale manza i mamka vynadali ze je jeste brzo :frowning2:
vcera jsem docela koukala,pred tydnem mi mamka dala kalhoty,vsechny jsem v pohode zapla (byli 4). Vcera uz jsem zapla jen jedny. Tak nosim gumicku :slight_smile:
26. zář 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, tak jim to neukazuj, ze sis koupila mikcu na miminko, kdyz sis koupila jednu vec ,tak to neni tak hrozny :sunglasses: ja mam plny suplik mimi hadriku,protoze nakupuji babicky a to mi maminka v utery volala, ze zase neodolala :grinning: Ja ted nic nekupuju, mozna na pouti, ale muselo by me to uplne nadchnout,takze mozna to vidim na jeden kousek :grinning: Dneska jsem se vazila, a vubec nic jsem nepribrala, jsem rada, je dobre ze i nehubnu tim zvracenim.Na to ze nemam zadnou pohybovou aktivitu a jim v leze, tak je to super :slight_smile:
26. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak se máte po víkendu a jak jste si užili pouť???? :slight_smile: Já a moje drahá polovička jsme šli dneska a mě bylo tak líto že jsem nemohla jít na žádnou atrakci, ale zakázala jsem si to aby se náhodou něco nestalo. Tak jsem si koupila můj oblíbený sýr a srdíčko pro budoucí tchýni a šly jsme absolvovat rodiné návštěvy :grinning: :grinning: a ted jsme dorazili domů a jsem úplně ko :slight_smile:
A co se týče věciček na mimíska tak mám taky plný šuplík všichni mě nakupují jako blázni, mám 3 krásné šatičky a když to bude kluk tak je asi bude nosit pes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Ja jsem na pout sla s kamaradkou, protoze draha polovicka byla nemocna. Dala jsem si langos, bramborak, sosla jsem si trosicku cerneho piva a oblezla skoro vsechny stanky. Atrakce ja obchazim obloukem, zvracim i na retizkaci. Koupila jsem si prostirani na vanoce, a miminkovi kapsar a taky syr, ten ja miluju. Bylo to fajn, krasne vyslo pocasi, ale tech lidi vsude :confounded: a kocarku :grinning:
29. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak my s manzou stravili na pouti cely vikend abysme vyuzili toho ze jeste muzem :grinning:. V nedeli jsem byla uz tak utahana ze jsem byla rada ze to konci :grinning:. Taky nam vcera privezli postel (dosud jsme spali jen na zemi na matraci), tak ji dnes budem davat dohromady a spat uz jako lidi :slight_smile:.
Ja si tam koupila body a detskou kosilku,ty tam meli moc hezke a z dobreho materialu. Pocasi vyslo super,jeste ze tak :wink:
29. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: holky holky, nikde nikdo, kdepak jste? :slight_smile:
1. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja tu jsem :grinning:
manza prave odesel do prace,tak zase sama :fearful:
1. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek