• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ja taky premyslim, ze lehatka poridim, ale nevim jaka..
Ono to pak asi bude dobry, az je zacnu od ukonceneho 4. mesice prikrmovat. Pac v zidlicce to jeste nepujde :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam to do 18 kg (jeste ze tak,koupit ty na min,tak jsou nam uz nanic :sweat_smile:) a jsou fakt super. ale je teda pravda ze jsou i drazsi. ja ho sehnala pres mmb,pouzivany jen 2 mesice za 900 kc. takze pohoda

to ja premyslim, jestli budu tak dobre kojit jako doposud,tak ze zacnu prikrmovat az od 8 mesice. uvidim jak to pujde
19. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super cena, ja to jsem koukala, tak jsou fakt drazsi, ale nejspis neco poresim.

pokud budes takhle krasne kojit :slight_smile: tak bych prikrmy fakt neresila driv, z tvyho mlicka ma to nejlepsi
19. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak už jsme ve 13hod byli doma ale věnovala jsem se malému, cesta tam v pohodě měla jsem půjčenou navigaci tak jsme bez problému trefili. Ale těch lidí tam ona je snad těhotná půlka jihočeskýho kraje. Na UTZ jsem šla z Káťou bylo to krásné a jediné co vám řeknu že miminko je zdravé a pohlaví Vám pak prozradí Kaťa.
Zajeli jsem pak do Bejby centra a malýmu jsem tam nakoupila hračky - chtěla jsem vám koupit špendlíky ale jako naschvál měli jeden poslední - ružovej XXL špendlík za 39,- tak jsem honila prodavačku at se koukne do skladu a bohužel tak jsem holt ružovej vzala Honzíkovy, pak jsem mu koupila ty spojovací tvary, pak ještě spojovací zvířátka, klíče ( kousací ) a takovou tu gumu s těma medvídkama teda jemu jsem vzala hrošíky na kočárek a mají to tam za super cenu za to všechno jsem dala 250,-

Jo psaly mě Fusaky byli odeslány takže předpokládám že v uterý je budu mít doma Káto v IP máš č.učtu je to těch 849,- poštovné se neplatilo byla to objednávka nad 3000,-
19. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
z Objednávkou z rappa počkám ještě na Peťu jestli taky bude něco chtít :slight_smile: asi ale počítejte s poštovným nevím kolik si berou jo jinak ty spojovací tvary co jsem tam koupila je jich tam 12 a stáli 49,-
19. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ne ne k tatkovy jsem to šla 30minut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nekecám jsem rozená sportovkyně :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky kdepak jste když se tu objevím tak tu není lautr nikdo, čekám na Honzu a pojedeme na 17hod k tatovy na to grilování.
Jo jinak v Čb jsme se ještě stavěli v KFC a přežrali se vzpoměla jsem si na naše srazi na podskalí jak tam vždycky vememe ten stánek utokem :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak Ninuška psala, miminko má všechno v pořádku a je to HOLČIČKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo, gratuluju k holčičce a dobrým výsledkům. :wink:

Holky já za chvíli odjíždím směr Blatná na učitelskou veselici a pak budu u našich, tak se tu mějte hezky a v neděli snad večer nakouknu. :wink:
19. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Kaťo, tak to ja taky gratuluju, aspon jeste nejaka holcicka :wink: :wink: :wink: a hlavne, ze je vse ok.

Nin, ty jsi zkoupila cele bejbycentrum :grinning: to uz asi nebudes objednavat z rappa, nebo jo?
Postovny tam je 129Kc pri platbe dobirkou, a 99Kc prevodem.

Tak to jsi teda sportovkyne :grinning: :grinning: nesly te spatne hodinky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ne, prijde mi to docela daleko, ale mozna znas nejakou zkratku, tolik zase Strakonice neznam :wink:
19. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, tak bude dalsi Kacenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda Ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já hodinky nenosím ale mobil to jistí :grinning: :grinning: :grinning:
Tam mají takovejch věcí v tom Bejby centrum že mít zbytečných 10000 bohužel ty nemám tak bych to tam bouchla s přehledem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: z rppu si ješte neco objednám :slight_smile:
teda venku hnusně a tady nikdo to čumím
19. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to tu jistim :wink: :wink:

tak jaka byla grilovacka? my mame zitra, tak uz se tesim

tak pockame jeste jestli si Peta neco vybere a muzeme to objednat, at si maji nase deticky uz s cim hrat :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tu taky dala jsem malému mlíčko a ted hajá v postýlce a tátu jsme pustili na pivko.
Z sešla se tam celá rodina a jelikož tam dorazila nevl.segra se synem a její přítel a vyřvávali tam jako na lesy no prostě schválně :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jěžisi já to nedopsala a hlavně že jsem to odklikla no vyřvávali tam okolo kočárku kde malej spinkal tak jsme se sebrali a jeli domu
Dneska když mamka hlídala malého jak jsme byli v těch ČB tak ho uspala v kočárku na balkone a ta debilita řvala na dvoře na toho svýho přítele no mamka když mě to volala tak jsem myslela že až přijedu že jí nakopu prdel
19. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, takze nic moc, to bych vzdycky vrazdila, kdyz nekdo zacne jecet u kocaru, nektery lidi jsou fakt jasny
19. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze tatka si zaslouzil vychazku :grinning: to je dobre, ze je v klidu
19. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nas tatka dneska koupil nejaky cistic motoru, tak se s tim patlal cele odpoledne, a kdyz to dodelal, tak zjistil, ze nestartuje ani jedno auto, uz se tomu musim smat :grinning: :grinning: to je monter jak neco
Hlavne, ze motor v aute se leskne :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem zvedava, jestli to da jeste do chodu
19. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues holky jsem tu jen na skok, přijela jsem malýho nakojit protože z flašky nechtěl a hodně brečel,tak teď už usíná a já čekam až zabere uplně a ještě se vrátim na chvíli na tu veselku
19. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě povídej já myslela že jí zakroutím krkem hnula mě žlučí pí.. :angry:
Jo jo zasloužil je hodnej a strašne se změnil asi popřemýšlel nad tím rozhovorem.
Teta Tatku máte šikovnýho - není šikovnější u těch PC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Ani to je petr teda kutil :slight_smile:
to honza rozflákal foťák, upad mu na zem a je prasklej displej,já myslela že ho zabiju,ten foťák máme asi tak půl roku,to si zasolí :angry:
19. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Peto já uplně zapoměla že křepčíš na veselce, copak malého trápilo???
19. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám ty chlapy jsou všichni takový kutilové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to samé je i u nás
19. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim co mu bylo ale včera večer taky vůbec nechtěl z flašky,jen u prsa se uklidnil

veselka je super,měla jsem sklenku vínka,to byla mňamka,škoda že nemůžu pít,holky já bych se tak ztřískala :grinning:
19. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho rappa.cz nic chtít nebudu,chrastítek máme dost,takže já tentokrát nic
19. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tě věřím :slight_smile: já jak si dala minulej týden sklenku tak jsem tomu vínku přišla na chut ale dát si druhý tak bych nedolezla domu. Peti budeš taky chtít něco objednat??? jestli mám počkat třeba do neděle
19. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik Petul, cely den na vas myslim, vyslo i pocasi, na to, jak hlasili hnusne, tak tady spadlo dopoledne 5 kapek, to je dobre, ze se to vydarilo :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty jsi byla v odpovědi rychlejší :grinning:
19. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co Petul nakazila si se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím vdavkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je divny, ze najednou nechce flasku, ze by mu to nechutnalo? A od tebe se teda napije dost, jo?

Jo, tatka je sikula, radeji at drepi u tech pocitacu :grinning: :grinning: :grinning: a Honza taky sikula :grinning: bych se z nich picla

Jinak, ja si ted nalila sklenku bilyho, tak si to tu tak pocucavam, je to fakt mnamka, ale samotnou me to neba
19. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek