• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
kato,strasne gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja se snazim uspat,ale zatim marne :frowning2:
19. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to by bylo žúžo se zlupat společně :wink: :wink: :wink: :wink: to by bylo srandy a nejlépe v snacku - kde obsluhuje ten koloušek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš AHOJ já si zrovna říkala kdepak se touláš???
Honzíček už půl hod leží v postýlce broukal si a ted jsem na něj koukla protože broukání ustalo a miláček spinká
19. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: holky koukám na mimibazaru na plavky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: oni je dělají jen pro vychrtliny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a na mojí figuru tam mají samý babkovský chci nějaký pěkný abych zakrila popraskanej pupek ale zjištuji že to bude problém to abych si místo plavek pořídila ten oblek co mají potápeči - jak ono se tomu říká??????????
19. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neopren
ted si me zase pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jako v tom Snacku s kolouskem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by to bylo super, to ale nevim, jestli se nam podari

Ja dneska na mimibazaru koupila klucikum ze sekce dvojcata krasny veci, a stejny, z toho mam radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja o tom vubec nevedela, dneska jsem na to narazila, tak jsem to tam vzala útokem :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Ninus ani ne :slight_smile: :grinning:
někdy se domluvíme a vyrazíme někam se zlupat :grinning: ¨
tak já frčim,už usnul tvrdě tak zítra pa
19. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sandrus :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa Petul a uzijte si zbytek veselky :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul PAPAPAPA a užij si zbytek veselky i za nás co jsme doma u těch naši PC :grinning:
19. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani no vydíš neopren a já si na to nemohla vzpomenout furt se mi do hlavy cpal šnorchl a to je sice taky vybavení potapeče ale to by mě fakt nezakrylo to co potřebuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně když tě vždycky rozesměju dj si pozor aby jsi si nepoprskala klávesnici :grinning: :grinning: :grinning: ještě by tě zkratovala a co potom byla by jsi v prdeli jako Baťa z dřeváky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To by bylo super já jak bych se lupla tak bych mu i koloušku začala říkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3486994 Ani ty jsou užasný ale ta cena už méně
19. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jdu dát jedno zdravotní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sandruš už malá spinká?????????????
19. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jěžiši já jsem tu snad uplně sama, to všechny plníte takhle při pátku manželské povinosti HOLKY NEBLÁZNĚTE VŽDYT NENÍ STŘEDA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snorchlem by si toho fakt moc nezakryla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No, nekdy s tim mam problemy, abych to nepoprskala :grinning:

Snad tam priste kolousek zase bude :wink: :wink: a jestli pak mu to reknes.
A ty se s nim znas nejak vic?
19. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, tak na ty jsem dneska narazila, ty jsou prekraaaasny, uplne jsem u toho slintala, ale ta cena je fakt dost, kdyby tak pulka.
Ja uz byla na zdravotni pred chvili s tatkou, jsme to ale prasatka
19. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta aukce konci az za tyden ve ctvrtek, tak to budou minimalne jeste jednou tak drazsi, jak kdy, nekdy je tam cena super
19. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz spi :slight_smile:
manza ma dnes taky vychazku,ale pry prijde brzo :slight_smile:

ninusko,ja se tu rezu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja nez se zlupu si pockam :sweat_smile:,ale priznam se,ve stredu jsme byli s edou jeste na podskali a docela jsem si ji lupla :zipper_mouth:
19. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a dnes jsem nakupovala v sekaci,mam pro juli krasne body cherokee a letni overalek na spani. nechala jsem tam 60 kc :dizzy_face: . samozrejme velikost 6-9 mes :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninus,ta tvoje nevlastni segra by me fakt nasrala :rolling_eyes: . vzdyt ma taky dite,tak by mela vedet ze se tohle nedela, ne? :rolling_eyes:
19. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři mě to dneska zapaluje pomalu já ted chvíli přemýšlela co řežeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už jsem to pochopila.
Honza taky slíbil brzký návrat ráno bude hlídat jdeme se s kátou podívat na prvni ,,Blešák,, ve Strakonicích

Ani jak myslíš víc jko TECHTLE MECHTLE ???????? :grinning: :grinning: :grinning: Bohužel to nééé nééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Znám ho ale léta ,, kolouška,,

Ty botičky jsou užasný a ta cena asi pak bude taky
19. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš ona to dělá a řekla bych že schválně je to ženský orgán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
jaky blesak :astonished: ?
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já utrácela v bejby centru a když koukám na mimibazar tak slintám :slight_smile:
autor
eda prijde brzo,rano v 6 vstava a jede do brna,vrati se az vecer. doma bordel jak v tanku,tak mam o zabavu postarano :frowning2:
Holky mala mi spi asi od pul sedme, mam z toho nejak nerva ze mi dneska tak moc spinka :sweat_smile: :pensive: , myslite ze mi vydrzi spinkat az do rana? mam ji budit?
19. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam ja radsi nekoukam :sweat_smile:. ale brzo zacnu,musim nafotit a dat dohromady veci k prodeji a hodim to tam
to jsem se dozvěděla u táty je to od 8 hod na parkovišti jak je verold psali tam že se tam bude prodávat všechno tak jse na to zvědavá. Jinak bych chtěla na ten MAXI blešák do Mnichova holky nevíte někdo kde to tam přesně je a kdy se konají??????????????
autor
kato,ja zasadne nebudim. nechavam ji dokud si nerekne sama. a jsou dny kdy opravdu deti spi vic nez jindy a pak zas dny kdy nespi vubec :wink:
19. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek