• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Káťo mě minule malej spinkal od 18:30 až do 5 hodin nebud jí ona si sama řekne
19. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš moc pěkne jsme se shodli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin to nevim :frowning2:. jo,na tenhle jsem cetla letak :slight_smile:
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
zajdeme se tam podívat a uvidím co to bude zač
autor
Kato (kadel), kdybys pak mela zajem se na nejake veci podivat,tak se muzem domluvit a ukazu ti je nez to hodim na mmb :wink:
19. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anička nám někam zdrhla vzala kramle :frowning2: kanec jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
treba sla jen na zdravotni :wink:
Sandruš já jí to řeknu ta tu beztak tu diskuzi nebude číst dozadu :grinning: :grinning: :grinning:
to psala že už s manžou byla ale kdo ví na jaké zdravotní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to budes hodna :grinning:. to ja vzdy poctive docitam,ale pak uz stejne zapomenu reagovat na vse :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak na dalsi :grinning:
19. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nebo maji zasunkovy den :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tomu říkám ,, zástrčkový ,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš jak máš ty fotky tech hadříku v albíčku ty už máš prodané????????????
19. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nebo jsem to spis popletla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si nemohla presne vzpomenout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já taky poctivě dočítám a taky kolikrát nereaguji na všechno protože na to kolikrát zapomenu
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ninus, tak techtle mechtle jsem nemyslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jestli se znate, ne jen podle videni, vis? Takze mu muzes klido pido rikat kolousku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No, ja na mimibazaru taky slintam, clovek by tam utratil celou materskou :slight_smile: to je neco, jak ted jen premyslim, co koupit klukum, aby meli vsechno

Kato, ja osobne bych malou vzbudila, je z duvodu, aby spinkala pak v noci, nam se to teda ted nedeje, ale ze zacatku jsem je vzbouzela
autor
jen jedny kalhoty a jednu mikinu, chtela se podivat jedna holcina z dvacitek. ale 90% veci nafocenych jeste nemam. to bude prace
Sandři jestli zásunkový nebo zástrčkový je to jedno víme o čem je řeč :grinning: :grinning: :grinning:
autor
jo,tak me takhle brzo jeste nikdy neusnula :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budete pak hadriky prodavat? Ja nad tim taky premyslim, pac co se vsim dvakrat :grinning: :grinning: :grinning:
Ja nevim o cem je rec, jaka zastrcka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by se líbila ta vestička,potom ta mikinka s tou myšičkou, a ta bundička na konci vzala bych to ségře ona toho Honzíkovy taky už hodně koupila ale počkala by jsi mě s penízkama na přístí měsíc???? ( na mateřskou )
19. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem si málem krupla jak sem se rozesmála
19. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jo jo typické klučiči prodávat budu na aukru nebo mimibazaru co stím druhé neplánuju a segra si vybere to neutrální
19. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hale, s penezma neni problem, to vubec nespecha. jestli chces, dam to do kupy a muzes se prijit podivat osobne nebo je nekam vezmu,videt na vlastni oci je to lepsi :wink:. zvlast ty mikinky a svetriky. vubec na fotce nevynika jak jsou jinak krasny
19. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz vis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja prodam vse ruzove a necham si jen neutralni,kdyby nahodou :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja asi pak taky, zkusim taky aukro, nebo mmb. presne, co s tim, stejne na dalsi se zase bude nakupovat, a kdyby to byla holcicka, tak to ma vybavu segra :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by jsme zašli s Katkou aby jsi vybrala co bude chtít ale tohle si vemu 100% dneska jsem jí pár kousku dala protože jsem kupovala ze začátky pár holčičích věcí a jaksi taksi je Honzíkovy dávat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej zástrčka já sse tomu tlemím pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek