• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky dneska jsme tu jen my Katka se tu objevila a zase zmizela, Peta juchá na svatbě tak alespon budou mít holky co dočítat :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,ta bunda jak se ti libi je nadherna,my ji meli jen 1x na sobe, ale vzhledem k dobe kdy bude kata rodit, myslim ze ji neuzije :frowning2:
ta mikinka je uzasna a meli jsme ji asi jen 2x nebo 3x :sweat_smile:. meli jsme jich moc :frowning2: a nevedela jsem kterou driv davat :sweat_smile:. moje nejoblibenejsi je ta na 9. fotce, ta nam je jeste ted :slight_smile:. vejde se nam pod ni i mikina,ta je super a pak ta teplakovka. tu jsem davala od narozeni a taky nam stale je. je to vyborny material a moc slusiva :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a pak miluju ty teplacky na 4. fotce. ty mela i ve stredu na sobe pod satickama. jsou pohodlne a hodi se ke vsemu. jak k satum, tak jen k body
19. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha té bundičky je škoda mě přišla jako teploučká
Já sem si u honzíka oblíbila ten disnejovskej komplet - tepláčky a mikinku s kapucou a ještě to nosíme a to je velikost newborn to pak obrečím :grinning:
19. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja to dam do kupy a domluvime se :slight_smile:. je cas vid? aspon par dni, ja jsem hrozny lempl :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už dlouho pošilhávám po téhle bundičce http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23561359&tab=6 ale dát za nošenou 400 mě přijde dost :frowning2:
19. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš casu je moře Káťa rodí koncem října takže v září to stačí :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,zas tak tepla neni. nam se teda pod ni vesla i mikina,ale vis jak,zapomnela jsem na ni a jak jsme rychle ztloustli,tak pak uz bylo pozde :frowning2:. no,jklidne vam ji ukazu a uvidite sami :wink:
teda ANIČKO ty to dneska pěkně flákáš :slight_smile:
autor
ta je krasna,ale fakt je to dost :frowning2:

hale,tak to klidne driv,jinak uz mi praskne skrin :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak bundicka je bozi :slight_smile:
Sandri, vy jste byly tak vybaveny, ze jste toho hodne neunosily, vid? To je skoda, my taky, a strasne me to mrzi
19. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nez jsem si dala sprchu, tak vy jste toho zmakly :grinning: :grinning: jedete strasne rychle
19. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prave ze jsem toho tolik nemela,ale mala tak rychle ztloustla ze se to neunosilo :frowning2:. vzdyt uz ve 4. tydnech mela skoro 4,5 kg :sweat_smile:
mě to nemrzí mě to přímo sere že jsem toho nakoupila zbytečně moc a ted zjištuji že spoustu věcí neměl ani na sobě :grinning:
Ta bundička je dokonalá a to i ta cena pořád o ní přemýšlím
19. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to taky se.... :grinning: :grinning:
ja bych tu bundicku snad poridila, je krasna, nevsimla jsem si teda velikosti, ale jestli na zimu, tak uz budou ve sportaku, takze musi delat venku paradu :wink: :wink: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani my jsme rychlí jako blesk takhle rychle se ani pes nevysere jakmi píšeme :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani je to 74 což je pokud se nemýlím 6 - 9
19. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ten svetr je dokonalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, taky krasny, no proste ja tam ted nemuzu koukat, dneska jsem jim koupila, krasny disney mikci, kalhoty, kazdymu dvoje, a tricka s dlouhym rukavem. Jako jeste bych si ale vybrala :slight_smile:
jo jo, to bude presne na ten podzim/zima, ja bych do ni sla :slight_smile: jako ten svetrik
19. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ted babo rad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . ten je taky dokonalej :wink:
jo holky našla jsem ho koupila jsem ještě než se Honzík narodil tenhle svetr http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=18054734&tab=2 uplně jsem se do něj zaláskovala je to taky 6-9takže pěkně na podzim
parada, maji na ty prcky fakt nadherny veci, ne jako betonovy kosilky v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: z tech me malem kleplo, to jestli budu rodit za 6let, tak tam snad budou porad :grinning:
19. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky krasny :wink:

ani,ty byli priserny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych utrácela ale není za co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se musím krotit jinak by to ani neunosil ale uplně mě srdce pláče když vydím ty dokonalý oblečky.
Ale říkám si že ty lidi se někteří zbláznili davají to za šílený ceny
autor
jdu na cigaretku :slight_smile:
ježiši ty mě ani nepřipomínejte velikost XXXXXXXXXXL Hozíček v tom plaval a byli to šílený prkna
19. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo,neco je predrazeny zbytecne :frowning2:
19. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek