• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Čauky :slight_smile:

teda vy jste toho včera nakecaly :grinning:

Anny užijte si grilovačku :slight_smile:

My máme dneska taky oslavu, no a když bude počasí tak se večer vypravujeme na ty Tři Sestry :sunglasses:
20. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak po dlouhé době se hlásím, máme zase nějaký rozrašený net, takže jsem dala malou spát a¨zdrhla k našim k PC. My jsem byly minulý víkend na vranovské, tak jsem si pěkně odpočinuly, byly jsme malou ukázat v kojeňáku, dokonce jí tam i poznaly, vyzvedli jsme si už poslední rodný list, byly si zaplavat a cestou domů jsem zajeli na Hatě (jestli to tam znáte - mají tam ¨dost levný věci) na nákupy. Takže krásný víkend.
Luci: gratuluji k narozeninám, jestli je slavíš 12 tak je máš stejně jako moje kamarádka a soused
Zdeni: ¨Tobě gratuluji k rozhodnutí ke snažení se.

holky, zatím se mějte a já až budu moct se zase ozvu.
20. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak jsme se prave vratili z chalupy,bylo krasne. ted cekam az prijde babi (nejnevhodnejsi cas :rolling_eyes: ) a pujdeme koupak a spinkat :slight_smile:. tak hnedka jak obslouzim juli zajdu za vama :slight_smile:

ani,moc si to uzi

zdeni,ty taky,na sestry bych sla hned :wink:

klarko,tak ted uz je opravdu jen vase :wink:.
20. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakonec jsme doma,teda spíš já, manža jel na pivko a já budu doma s malým, nemůžeme řídit ani jeden a tak jsme sestry vzdali :frowning2:

oslava se nám vydařila,bylo krásně a tak jsme mohli sedět venku :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak se taky dneska hlásím :slight_smile: dneska jsme byli z malým na procházce zajeli za segrou na návštěvu a já po sedmé vyrazila za holkama na vínko. Dorazila jsem před chvilkou malinkej spinká ale tatka říkal že ho trochu trápili prdíky,ale zvládli to na jedničku
Zdeni to je škoda že jste nevyrazili na tři sestry
20. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,to me mrzi :frowning2:

nin,to ses mela,to me jentak nehrozi :frowning2:

my se s edou narezali u raftaku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak grilovacka super, zase jsem se pekne prezrala :grinning: :grinning: :grinning: nejaky to vinko taky padlo, a byla sranda.

Teda Nin, to je tatka sikula, kdyz zmaknul takhle hlidat, to ma asi jednicku s hvezdickou, ne? :wink: :wink: :wink:

Zdeni, to je manzat teda dobry, takhle te nechat doma

Nasi akorat ted vratili z dovci, tak jsem pro ne jela, proto uz cumakuju zase na net :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak koukám když to tady nerozjedeme a Aničkou a Sandruš tak tu je ticho po pěšině :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já včera už po 22hod zalehla a spali jsem s malym do 5 a pak do 9 a brouček ted usíná a pak razíme za maminou na barák ta se na malého uplně třese :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ani to je dobře že jsi si užila grilovačku
21. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, presne tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to jste spinkali krasne, je videt, jak uz si to kluci krasne protahujou, my dnes od 21h do pul 6h :slight_smile:
No, nasi jak kluky nevideli ted 10dni, tak ty se takou tresou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak s nimi odpo pro zmenu zase neco ogrilujeme :wink: to se zase nacpu :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,my dnes spali do pul 11 :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

za chvili razime ke tchyni na obed,pak dame julcu asi hlidat a pojedem na kolo
21. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš já vás asi viděla u penny na světlech nešli jste z manžou a malouv v manduce na mír??????????????
My akorát jeli za maminou :wink:
Ted dělám další recept z mimibazaru http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=38657 tak jsem na to zvědavá a budu dělat ješte jahody se smetanou a piškotama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,tak to jsme byli urcite my :grinning:
vratili jsme se az ted a na kolo kvuli pocasi nejedem. ne ze by mi to vadilo :grinning:
21. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a dětičky,hlásíme návrat zpět,přijeli jsme včera v půl desátý večer,co vám budu nalhávat,byla to bomba,úplně skvělá dovolená,počasí nám vyšlo krásně,dětičky byly z moře nadšený a my taky,cestu jsme taky zvládli krásně,jak tam tak zpátky,prostě byly zlatíčka :wink: :wink: :wink: ,asi si zavedu účet na rajčeti a dám tam fotky,ale až v týdnu,až bude trochu času :wink:

a tady takováhle zima,fuj :confounded:

nevím jestli vás budu dočítata,teď to určitě nestihnu,musím dovybalit a vyprat,tatka šel na jedno český,tak se jdu otáčet,at to tady trošku ubývá
:wink:
21. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky já se včera vůbec nedostala k netu,byla sem tak společensky utahaná z tý svatby že jsem šla spát s malym už v osm, dneska jsme byli na houbách a našli pár hříbků tak si honza dělá k véče smaženici, to já houby nerada a budu mu sebou do práce dělat tu kuřecí bábovku ale z vepřovýho, tak sem na to zvědavá

luci to je dobře že se vám líbilo, já bych jela k moři hned ale zůstane to až na příští rok až bude Adík větší
21. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luciku, to je super! tise zavidim :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fotky urcite nahod :wink:
my se chystame pristi rok,ale bez julci :slight_smile:. kdyz prestanu do zari kojit,tak mozna i letos,ale tomu moc neverim :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Luci tak to je super že se dovolenka vydařila a na fotečky se moc těším
Petul já si myslím že i z vepřového bude super, já dneska dělala ten recept jak jsem sem házela a bylo to užasný a i ty jahody ze smetanou a piškotama už to pěkně stuhlo a je to mnamka
My chceme jet příští rok i s malým, chceme si pronajmout v itálii nebo chorvatsku apartmán u moře
21. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bábovička z vepřovýho taky mňamozní :slight_smile:
my původně měli v plánu že bysme někam v zimě letěli sami, ale asi by to k tomu nebylo, tak to necháme na příští rok a pojedem i s malym buď do chorvatska nebo itálie
21. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, ja si myslim, ze i z veprovyho musim byt dobra, to si Honza posmakne :slight_smile: :slight_smile:

Jee Nin, tenhle jahodovy dortik jsme dneska konecne uz dojedli, ja ho udelala jak pro regiment :grinning: :grinning: :grinning:

A na dovcu pojedeme asi vsechny pristi rok na stejnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz se tesiiiiim

Luci, nasi byli tento tyden v Jesolu, kousek od vas, tak jsem vedela denne zpravy o pocasi, tak jste meli krasne :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny a nebo se domluvt a vyrazit příští rok společně????????????????????????
Tak malej mě spinká od 18:30 tak já jdu taky zalehnout zítra by mohli dorazit fusaky :wink: dám pak echo :grinning:
21. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcata, Ninusko, ted jsem poslala penizky na ucet :wink: Holky ve stredu zase mame slezinu? :grinning: at vim jestli si mam u manzi zarezervovat auto :slight_smile: Holky uz jsem volala k Dr. Horne a zitra jdem pichnout nausnicky :dizzy_face: ale budu nervozni jako prase :pensive:
22. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,
Nin, to by byl asi narez :grinning: spolecna dovca, nejakou vilku u more, jůůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ve stredu asi srazik u kolouska, ne?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My prijedem urcu, jdeme pak na kycle.

Tak to uz bude Kacenka fesanda s nausnickama :wink:
22. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Ani to by byl Mazec a myslím si že docela i sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já bohužel v středu nebudu asi moc půjdeme nejdřív na kontrolu z kýlou a pak na kyčle a taky mají ty moji dva chlapové svátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo z toho si nic nedělej já jsem nervozní jak sáňky v léťe z té středy - kýla, kyčle docela se bojím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: né docela bojím se jako sviňa
22. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky držte mě palečky tak nakonec vyrážíme na kyčle dneska domluvila jsem se z maminou
Půjdeme tam po 15hod to už tam nikdo nebude SNAD
Takže v tu středu bych eventuelně mohla na SRAZÍK :grinning:
22. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus drzim palce at vas te silene perinky zbavi, at mate kyclicky vporadku :slight_smile: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,strasne moc drzim palce!!!!!!! Bude to v pohode!!!!

kato,nausnic se neboj,to pro nas bylo mnohem horsi ockovani :sweat_smile:. to bylo videt ze ji opravdu bolelo :frowning2:

nam zacervenala jedna dirka u nausnice. bud si za ni zatahla nebo jeste reakce na ockovani.
22. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky za 30minut vyrážíme :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, urco to bude dobry, a vratite se domu bez periny. Myslime na vas, i kdyz ted uz jste davno po kontrole.

My jsme byly dneska s Petou v cukrosce, tak jsme se domluvily, ze streda sraz u kolouska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem přijela od našich. Dneska jsem viděla Peťu v cukrárně :wink:
22. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: ať to dobře dopadne. :wink:
22. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek