• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ve středu bych na srazík už taky konečně vyrazila :wink:
22. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak jaka byla skolni veselice?

V So jsme byli na jahodach, a nastesti uz jen jedna mensi miska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja byla stastna. Tak zase pristi rok :wink:
22. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: veselice byla super akorát to zahulený prostředí mi nějak nedělalo dobře.
Některé kolegyně pokračovaly na festu a některé vydržely i do 4 do rána :grinning:
22. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo, tak to úči pekne rozjely :grinning: :grinning: :grinning:
Ja si rikala, ze je nejaky fest, k nam to je krasne slyset, a nemusime nikam jezdit, a mame to zadarmo :wink: :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo, tak to úči pekne rozjely :grinning: :grinning: :grinning:
Ja si rikala, ze je nejaky fest, k nam to je krasne slyset, a nemusime nikam jezdit, a mame to zadarmo :wink: :slight_smile:
A kde jste to meli?
22. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, ja to odeslala 2x :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,ja dnes byla v sekaci,maji vse za 50%,ja tam toho nakoupila :grinning:. tak uz to peru :slight_smile:

julca je od vcera protivna,asi jeste reakce po ockovani :frowning2:

ve stredu jdu :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

dneska je zima to je hrozný :angry:

já jsem jela dneska na vytahnutí stehů a bohužel to nedopadlo tak ve středu znova, mě už ten obvaz tak vadí,se z toho zblázním :frowning2:

ninus tak co jste bez peřinky?

say já jsem taky dneska koupila venouškovi v sekáči v sušici rifličky a tričko od nextu,já jsem na to jak ujetá :grinning: :grinning:

já teda ve středu na srazu nebudu,bohužel ale snad už příště budeme moct...
22. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, to me mrzi :frowning2:. jak to ze se zas zkomplikovalo?

ja o ninus vim,ale napise vam sama...
22. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, a v jakem sekaci? Ze bych tam ve stredu mrkla :wink: :wink:
Dneska byl teda nejaky nakupovaci den, ja byla taky, a ted odstrihavam cedulky :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: měli jsme to na sokolce, takže na fest co by kamenem dohodil :grinning: :grinning: A učitelky jsou některý pěkný divošky :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: mohla bych u tebe vysomrovat zase odvoz do St ve středu?
22. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel 2 stehy mám podhnisaný takže povídal že ještě radši 2 dny,ale ve středu mi je vyndá ať to mám pěkný nebo ne i když jizvu mám teda hroznou :frowning2:

já jsem cedulky odstříhala a už mám i vypráno a visí to na sušáku :sunglasses:
22. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me jiz tez visi na susaku :slight_smile:. vse next a nebo cherokee. Anny,je to sekac na velkym namesti v prujezdu. nevim ted jak bych ti to priblizila :sweat_smile:. ale nevim kolik tam toho bude,jestli uz to nebude prebrany :sweat_smile:. ale oni to tam maji celkove levny :wink:. kdyz neni akce,tak body za 29 kc :wink:. a fakt tam maj vse znackovy :slight_smile:. skoda ze jsem do nej nezavitala driv. nakoupila bych vybavicku za hubicku :slight_smile:

Zdeni :frowning2:. a kde to mas? je to viditelny misto? ono az to vybledne tak to tak hrozny nebude :wink:

holky,ja dnes potkala znamyho co se mnou jezdil do pisku, tak se ke me hlasil a byl prijemny. mel kratasy a protezu :frowning2:. o nohu prisel ve stehne. vubec nevim co se mu stalo, nechtela jsem se ptat :pensive: . musim na to porad myslet. takovej hodnej kluk. kdysi davno jsme spolu chvili randili
22. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: to je tedy pech s tou rukou co? Už aby se to začlo pořádně hojit, určitě by ti pomohl ten řepík, ale když to máš zavázaný, tak se nedá nic dělat. :frowning2:
22. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to by mi bylo taky blbý se ptát, asi bych taky čekala, jestli začne sám :pensive:
22. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste rikal jak je julca krasna po mamince a jak vypadam porad dobre. je mi z toho smutno :frowning2:
22. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to věřím, já jak se znám, tak bych nad tím taky pak přemýšlela. :confounded:
22. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to na pravý ruce, prostřední prst a druhý článek,takže to možná ani vidět nepůjde,jenom když otočím ruku,ale jakmile mi sundají obvaz,hned budu dělat lázeň v řepíku a snad to pomůže

san já jsem ve čtvrtek taky potkala známýho a měl protézu na levý noze hned nad kolenem, jsem na něj koukala ale sám se rozpovídal a ten to má bohužel z bouračky na motorce, nedalo mu přednost auto a on to schytal :frowning2:
ale naučil se s tím žít a dokonce už zase jezdí na motorce a žije si život jako dřív :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
san a na který straně je ten sekáč? já bych se tam zašla taky podívat :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky dneska nakupovala v sekáči :slight_smile: ,koupila sem body,trička a chůvičky sencor za 290,- a funkční! z těch sem měla radost,já je teda v bytě nevyužiju ale u našich v baráku jo

tak sem probrala Adimu věci a vyřadila plnou igelitku co je mu malý

evi kde si mě viděla?asi u fiši na městě viď? pak sem byla ještě jednou s Aničkou u havlenky

na sraz se taky chystám

ninus snad jste dopadly dobře u Maruny

zdeni to je vopruz s tim prstem snad už se ti to konečně bude hojit
22. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděla jsem tě u fiši :grinning:
22. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz mam devcata taky vyprano :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to mam ale radost.

Tak se ve Strakach jeste zkusim podivat do toho, jak byla Sandrus, uvidime :wink:

Evi, ja ve stredu vyrazim uz rano do Strak, pac zajedeme s Petou jeste k segre, a odtamtud pujdeme dolu na mesto, a pak na kycle, takze te tentokrat vzit nemohu. Nebo jo, ale budes tam brzy :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: jojo chápu, díky
22. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ahojky holky jste hodné že jste na nás mysleli já neměla sílu napsat dřív, malej měl prdíky plakal tak jsem ho chovala a mačkala k sobě a plakala taky.
Peřinku bohužel stále máme - jedna kyčle je ok a zlobí jen ta druhá takže dalších 6týdnu ale Maruna říkal že v srpnu mu to sundá na dobro ptala jsem se ho že mám strach aby třeba nedostal ty třmínky ale ujistil mě že na ty to není a ta peřinka to prý za těch 6 neděl spraví - tak nějak to by mě ani netrápilo
ale byli jsme i na kontrole kyli a to je to co mě trápí nejvíc - čeká nás OPERACE :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Pupeční kýla je ok pupík se doktorce líbil ale ta vodní ze prý přetvořila do klasické kýli takže máme doporučení do ČB - zítra tam budu volat kdy teda máme přijet a když by řekli hned Honza by nás tam ve středu odvezl.

Jinak abych nezapoměla fusaky mám doma,pokud ve středu budeme doma a né v nemocnici přinesu je jinak by jsme to museli nějak vymyslet abych vám je předala
22. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to je mi líto. Já myslela, že přijdeš s tím, že všechno už je OK. :frowning2:
22. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji na já si to taky myslela nějak to nemůžu rozdýchat, nedokážu si představit že by mě měli Honzíka vzít a odnést na operační sál :frowning2: :frowning2:
22. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to já si tedy upřímně taky nedovedu představit. Měla jsem sama strach, když jsem šla na sál a strach o mimčo musí být ještě stokrát větší.
22. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak to me je hodne lito :frowning2: to je mi smutno. Ta perinka jeste, i kdyz uz mohl mit pokoj, ale ta kyla, skoro jsem brecela taky. To si nedovedu fakt predstavit. Chudinka malej. A budes tam moci s nim, na operacni sal? Mozna hloupa otazka, ale fakt nevim, mozna bych chtela byt porad s nim.
22. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je hrozný jak se člověk snaží bejt za každejch okolností silný, dřív m jen tak něco nerozházelo ale já mám prostě strach, obrovskej. Sice si pořád říkám že jsou miminka co jsou na tom mnohem huř a že tohle je vlastně banální operace ale nedokážu si předstvait jak ho odnesou a davájí mu narkózu.
Holky já bych se za něj nechala kuchat třeba celá, asi to vytušil že maminka je nějaká smutná protože mě ted večer poplakával
Aničko o tom pochybuji :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek