• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: no myslím, že by jsme měly strach tady všechny. I pokud jde o takovou operaci, na kterou půjde Honzíček
22. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak já bych se ožrala :frowning2: ale to bych pak nemohla fungovat
22. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu kouřit :sunglasses: :unamused:
22. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jen si dej. :wink:
22. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi doma máme všechno možné ale já z toho nepiju nic - po všem bych blila jak šakal
22. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :pensive: . naprosto te chapu. je to hrozny a vubec si to neumim predstavit. musis to brat tak, ze honzik o nicem vedet nebude a pamatovat si taky nic nebude. ja vim,slaba utecha :frowning2:
22. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak si dej cígo navíc. :wink:
22. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu chrnět, špatně jsem na dnešek spala.

nin: už nebuď smutná, budu na vás moc myslet a určitě to všechno dopadne dobře. Sandruš má pravdu, tohle si Honzíček naštěstí nebude pamatovat.
22. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si nebyla dát ani to cigárko malej se vzbudil a rozhodl se asi si hrát na kukačku :grinning:
Zase nás prápí prdíky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
D9ky bohu že si nic pamatovat nebude zítra z toho budu na nervy až tam budu volat a uplně se bojím co mě řeknou.
22. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zralá já už ani neumím psát snad to po mě přeluštíte
22. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne aby to mel co nejdriv za sebou,chudinka malinkej :frowning2:
22. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš snad jo to se dozvíme zítra až tam budu volat prý to je tak 2-3 dny v nemocnici a prý mě tam i nechají sním, no to bych je nakopala kdybych tam nemohla zustat já bych tam Honzíka samotného nenechala ale slyšela jse že pokud prý děti nejsou kojený ale na um že když prý bohužel není místo tak tam maminka snima nemuže zustat to ani náhodou to bych si vyřvala i kdybych měla nocovat před nemocnicí nebo na zemi ani na vteřinu ho neopustím
22. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus to mě mrzí že má honzík takový problémy, ale všechno dobře dopadne, kýla je opravdu banální operace ale tvůj strach je přirozenej jako každý mámy a já bych si určitě taky vydupala hospitalizaci s nim, proptože on to všechno cítí že budeš u něj a bude vše v pořádku
23. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem volala na dětskou churirgii konzultace z dětským chiru
23. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem volala na dětskou churirgii konzultace z dětským chirurgem jsou jen v uterý od 13hod, tak tam vyrazíme a uvidime co nás čeká.
23. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Nin, to si volala do tech CB?
Tu hospitalizaci s nim bych si taky vydupala, ale snad s takhle malym miminkem te tam pusti automaticky, ne
23. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak hlavně, že to jde takhle rychle, nebudete muset dlouho čekat. Čím dřív to bude vyřízený tím líp. Nebudeš aspoň na to muset dlouho myslet.
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Ani volala jsem do Čb prý máme přijet na konzultaci a tam nám řekne co a jak věci sebou mít nemusíme prý to nejdřív musí zkouknout a na základě toho nám dá termín - opět jsem narazila na ochotnou sestřičku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam vyrazite jeste dneska, vid? At vite co a jak, budeme na vas moooc myslet.
Jo, ochota nekterych sestricek je katastrofalni, hlavne, aby doktor byl v pohode
23. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný vyrazíme po 11 hod to bude malej papat a pak pofičíme jen s tou peřinkou do té autosedačky to bude :frowning2: jo jo doktoři jsou tam super jak jsme tam jezdili stím zadečkem tak ten chirurg byl příjemnej a ochotnej (jo a taky sympaťak ) :wink: :wink:
Pamatuji si že tam byla jedna sestřička a ta byla příjemná jako vosina v prdeli to určitě byla ta co jsem sní mluvila taková mužatka
23. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: hlavně ať je fakt v pohodě ten doktor, na sestřičku sere baryk.... :grinning:
23. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sestřičku mám na háku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to je jedině dobře. :grinning:
23. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasny, na tu peč :wink:
23. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus je mi líto že máte takové problémy,ale budeme na vás myslet a neboj bude to dobrý. S Honzulkou tě tam nechají když je takhle malinkej. Na sestřičky se vykašly ty jsou protivný snad dneska všude.

Brácha byl taky na kýle a tomu bylo dokonce 6 neděl,ten se s ní ale hned narodil a mamka to oplakala ale dneska nemá ani jizvu :slight_smile:

taky u vás tak leje? tady nepřestalo už od včerejška,pořád leje v jednom kuse, malýmu jsme vypustili bazének a ráno koukám a už tam má vody po první nafouknutý kolo :astonished:
23. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,venku je tak hnusně a do toho takovýhle zprávy :frowning2: ,nin ale neboj se,oni to vyřešej a bude líp,na hospitalizaci s prckem máš právo až do jeho 3 let,tedy pokud není na nějakým specializovaným oddělení,jako např. jip,ale i tam umožní přístup.Tvé obavy jsou přirozené a normální,jen blb by se nebál a peřinku za 6 neděl zahodíte a bude to,mojí kamarádky dceři to zanedbali,a pak musela mít 3 měsíce nohy v sádře :frowning2:

san:tak kdy přijedete?
23. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tady je počasí hnus fialovej ale alespon není pařák
Já si nedokážu pedstavit že mu dávají narkózu, vždyt u dospelého (já když jsme šla na operaci ) tak jsem X hodin předtím nesměla pít ani jíst kvůli narkoze tak mě řrkněte jak je to u miminek????????????????????????
23. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci my máme jednu kyčel v pořádku jen ta druhá mrška ale říkal že těch 6 neděl to spraví, řekla jsem mu že jsem měla strach a že jsem četla o těch třímnkách a on řekl že to nutné prý nebude tak mu budu věřit :slight_smile:
Do Čb nás má vézt děda
23. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,kdy prijedem zalezi na nin, svezu se s ni :wink:

pocasi hnus :rolling_eyes: a do toho jsem se poprve od porodu nevyspala :sweat_smile:. Julca nechtela spat,od pulnoci se porad budila s placem a od 6 uz nezabrala. s edou jsme si zvykli na pohodu, tak jsme dnes jako prejety :sweat_smile:
23. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdeni,prstík zlobí? Já když chodila s frantou a měli jsme letět na 1. společnou dovču do Egypta,tak 3 neděle před tím,my franta nechtěně přivřel prst do dveří u auta,byl z toho jeden jistotní štych,jenže doktor to zřejmě špatně vyčistil,takže se to začalo podebírat,tak jsem skončila na pohotovosti v Táboře,tam mi na to napatlali framykoinovou mast,po tejdnu se to nelepšilo,opět mast ,ale žádné zlepšení,bolestí už jsem nemohla,tak jsem zašla za naší sestrou,ta mi to sundala a já měla do prstu díru,zjistili jsme že mám alergii na framykoinovou mast,řvala jsem jak šílená,za týden jsme měli odlétat,naštěstí zabral řepík a krásně se to zatáhlo

jinak pod oknama nám pěkně stoupá řeka,tak snad z toho nic nebude,kurňa,už by mohlo bejt hezky ne
23. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek