• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky Sandři to se nedivím že jste přejetý Julinka asi chtěla pozornost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nestraš povodně to by ještě chybělo i když nám zvýšili hráz takže by to mělo být ok ale při pohledu na řeku si říkám že je nějaká rozdivočelá
23. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem četla v novinách že řeka stoupá,tak snad to dobře dopadne

já budu prst koupat v řepíku od zítra, to mi vyndají stehy a už to nebudu mít snad ani zavázaný i když to už potom snadno sundám a budu dělat lázeň
23. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jukněte do albíčka - nejnovější fotečky zatím jsem tam dala 2 fotky které uplně zbožnuju :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dneska taky špatně spali, taťka dokonce zaspal a tak musel jet autem
já jsem vstávala v 9 hod. a miláček se vzbudil a před chvilkou, ale taky jsme byli vzhůru od 3 do 6.30 hod. pak jsme vytuhli u telky a jak se nám krásně spalo :sunglasses:
23. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aby jsme si nemuseli kupovat kánoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus honzulka je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme naštěstí na kopečku :grinning: :sweat_smile:
MAlej spinkal dneska celkem dobře jen to usínání bylo nějaké divoké jak byl přetaženej a nevyspinkanej přes den tak usnul až v 22hod a spinkal do 5 a od 5:30 - do těd :wink:
Zdeni děkuji no tak to vás jistí na kopečku :slight_smile: my jsme v zátopové oblasti :grinning: :grinning: :grinning: přímo u řeky
23. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si dát cigárko jsem nervozní jak sánky v léťe :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ni s tou narkozou,nemusíš mít takovej strach,je to sice nepříjemný,opravdu před tím nesmí pít ani jíst,ale pak na to rychle zapomene,my bysme mohli o narkozách napsat román :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ne fakt to bude dobrý :wink: ,budeme na vás myslet
23. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no ten je krásnej, má kukadla jako zrcadla :grinning: A přijde mi, že začíná být hodně podobný tobě.
23. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to musí být hrozný jak mu mám vysvětlit že to mlíčko nedostane vždyt hlady bude plakat????????????????
23. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji říká to spousta lidí že je celej já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jojo celej maminka. Ale ono to tak většinou bývá. Já jsem zase jako bych taťkovi z prdele vypadla. :grinning:
23. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Nin, Honzik je cely ty :grinning: :grinning: :grinning: ale total
23. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko total nééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on je od pasu dolů po tatínkovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: kdo ví jestli :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zase spali nějak až moc dobe,i když honzík si zvyk,že vedle něj spala babička,tak se 2 hodky po usnutí budí a chce jednoho z nás k sobě :wink: ,snad si zase brzo zvykne

včera přines franta ze školky,že letos nefungujou celý prázdniny,tak je budu mít oba,to bude prča :wink:
23. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak dobre, skoro total :grinning: :grinning: :grinning: ja uz ho broucka dlouho nevidela, tak mi to tak neprislo, ale z techto fotek to je jasny :wink:
23. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky strakoňandy, mám dotaz. Dneska jedu na kontrolu a potřebovala bych zajít do švadlenky. Vím, že kdysi byla u bati, ale ta už nefunguje. Kde bych mohla najít jinou?
23. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No včera ho vozila chvilku mamina a jedna inteligetní fiflena co jí znám jí řekla jé to je hezká Holčička :grinning: :grinning: :grinning: asi by potřebovala očního - modrej kočát, modre dečky Honzík celý v modrém :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin nevysvětlíš,ale oni se to budou snažit nějak přizpůsobit,aby nemusel být bez jídla moc dlouho

fotečky fakt nádherný :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Evi to je novina ona už nefunguje????????????? to ani nevím??????????? chtěla jsem ti říct že vím jen o téhle o jiné vubec
23. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je jedno. Já jsem se dala do háčkování svetříčku, dneska ho dokončuju a potřebuju koupit knoflíčky a další vlnu :grinning: Chtěla bych udělat aspoň jeden, hrozně mě to baví. Tak to je fuč, kouknu do Písku,tak vím o dvouch.
23. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak to by me taky dostalo :grinning: :grinning: :grinning:
To je jako, kdyz se me nekdo zepta, vy mate dvojcatka? A stoji u kocaru :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ty si teda sikovna, ja jsem na tyto rucni prace opravdu lempl, jsem rada, ze prisiju knoflicek :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, jak zitra dorazis do Strak? Chces jet se mnou? Vyrazime cca v 11h
23. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: já myslela, že jedeš k tý sestře.

Jinak svetříček dokončuju, ještě zkusím udělat ouška na kapuci. A ještě musím koupit knoflíčky a vlnu a hurá do dalšího. :wink:
23. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu, na 11h, a pak pěšo do mesta.

Ty brdo, tak to mas muj obdiv :slight_smile: tak to pak vyfot a hod to sem
23. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek