Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
23. čer 2009
Ahojky Sandři to se nedivím že jste přejetý Julinka asi chtěla pozornost 🙂 🙂 🙂
ninus81
23. čer 2009
Luci nestraš povodně to by ještě chybělo i když nám zvýšili hráz takže by to mělo být ok ale při pohledu na řeku si říkám že je nějaká rozdivočelá
mikesova25
23. čer 2009
zrovna jsem četla v novinách že řeka stoupá,tak snad to dobře dopadne

já budu prst koupat v řepíku od zítra, to mi vyndají stehy a už to nebudu mít snad ani zavázaný i když to už potom snadno sundám a budu dělat lázeň
ninus81
23. čer 2009
jo jinak jukněte do albíčka - nejnovější fotečky zatím jsem tam dala 2 fotky které uplně zbožnuju 😃 😃 😃
mikesova25
23. čer 2009
my jsme dneska taky špatně spali, taťka dokonce zaspal a tak musel jet autem
já jsem vstávala v 9 hod. a miláček se vzbudil a před chvilkou, ale taky jsme byli vzhůru od 3 do 6.30 hod. pak jsme vytuhli u telky a jak se nám krásně spalo 😎
ninus81
23. čer 2009
no aby jsme si nemuseli kupovat kánoj 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
23. čer 2009
ninus honzulka je kouzelnej x-) x-)
mikesova25
23. čer 2009
no my jsme naštěstí na kopečku 😃 :-N
ninus81
23. čer 2009
MAlej spinkal dneska celkem dobře jen to usínání bylo nějaké divoké jak byl přetaženej a nevyspinkanej přes den tak usnul až v 22hod a spinkal do 5 a od 5:30 - do těd 😉
ninus81
23. čer 2009
Zdeni děkuji no tak to vás jistí na kopečku 🙂 my jsme v zátopové oblasti 😃 😃 😃 přímo u řeky
ninus81
23. čer 2009
Jdu si dát cigárko jsem nervozní jak sánky v léťe 😞 😞 😞 😞 😞 😞
mispuli
23. čer 2009
ni s tou narkozou,nemusíš mít takovej strach,je to sice nepříjemný,opravdu před tím nesmí pít ani jíst,ale pak na to rychle zapomene,my bysme mohli o narkozách napsat román :-p ,ne fakt to bude dobrý 😉 ,budeme na vás myslet
evulebobule
23. čer 2009
nin: no ten je krásnej, má kukadla jako zrcadla 😃 A přijde mi, že začíná být hodně podobný tobě.
ninus81
23. čer 2009
Luci to musí být hrozný jak mu mám vysvětlit že to mlíčko nedostane vždyt hlady bude plakat????????????????
ninus81
23. čer 2009
Evi děkuji říká to spousta lidí že je celej já 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
23. čer 2009
nin: jojo celej maminka. Ale ono to tak většinou bývá. Já jsem zase jako bych taťkovi z prdele vypadla. 😃
anny84
23. čer 2009
teda Nin, Honzik je cely ty 😃 😃 😃 ale total
ninus81
23. čer 2009
Aničko total nééééé 😃 😃 😃 😃 😃 on je od pasu dolů po tatínkovy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
23. čer 2009
nin: kdo ví jestli 😃 😃
mispuli
23. čer 2009
my zase spali nějak až moc dobe,i když honzík si zvyk,že vedle něj spala babička,tak se 2 hodky po usnutí budí a chce jednoho z nás k sobě 😉 ,snad si zase brzo zvykne

včera přines franta ze školky,že letos nefungujou celý prázdniny,tak je budu mít oba,to bude prča 😉
anny84
23. čer 2009
😃 😃 😃 😃 no tak dobre, skoro total 😃 😃 😃 ja uz ho broucka dlouho nevidela, tak mi to tak neprislo, ale z techto fotek to je jasny 😉
evulebobule
23. čer 2009
holky strakoňandy, mám dotaz. Dneska jedu na kontrolu a potřebovala bych zajít do švadlenky. Vím, že kdysi byla u bati, ale ta už nefunguje. Kde bych mohla najít jinou?
ninus81
23. čer 2009
No včera ho vozila chvilku mamina a jedna inteligetní fiflena co jí znám jí řekla jé to je hezká Holčička 😃 😃 😃 asi by potřebovala očního - modrej kočát, modre dečky Honzík celý v modrém 😃 😃 😃
mispuli
23. čer 2009
nin nevysvětlíš,ale oni se to budou snažit nějak přizpůsobit,aby nemusel být bez jídla moc dlouho

fotečky fakt nádherný 😃 😃
ninus81
23. čer 2009
Teda Evi to je novina ona už nefunguje????????????? to ani nevím??????????? chtěla jsem ti říct že vím jen o téhle o jiné vubec
evulebobule
23. čer 2009
nin: to je jedno. Já jsem se dala do háčkování svetříčku, dneska ho dokončuju a potřebuju koupit knoflíčky a další vlnu 😃 Chtěla bych udělat aspoň jeden, hrozně mě to baví. Tak to je fuč, kouknu do Písku,tak vím o dvouch.
anny84
23. čer 2009
Nin, tak to by me taky dostalo 😃 😃 😃
To je jako, kdyz se me nekdo zepta, vy mate dvojcatka? A stoji u kocaru 😃 😃 😃
anny84
23. čer 2009
Evi, ty si teda sikovna, ja jsem na tyto rucni prace opravdu lempl, jsem rada, ze prisiju knoflicek 😃 😃 😃

Jo, jak zitra dorazis do Strak? Chces jet se mnou? Vyrazime cca v 11h
evulebobule
23. čer 2009
anny: já myslela, že jedeš k tý sestře.

Jinak svetříček dokončuju, ještě zkusím udělat ouška na kapuci. A ještě musím koupit knoflíčky a vlnu a hurá do dalšího. 😉
anny84
23. čer 2009
Jedu, na 11h, a pak pěšo do mesta.

Ty brdo, tak to mas muj obdiv 🙂 tak to pak vyfot a hod to sem

Začni psát odpověď...

Odešli