• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ty jo, dneska tam je pekny hnus, kluci jsou nejaky z toho nervozni. Snad pak usnou venku.
23. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A od kolika je sraz?

Jojo pak fotku hodím, ještě dodělávám ty ouška. :grinning:
23. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: no venku léto jak vyšitý co? :grinning:
23. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a je plan B kdyz bude prset?
23. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je hnus fialovej,to zase bude odpoledne,zase budou hrát dvd,jinak bych s nima nevydržela,franta šel po 10 dnech do práce,tak tam zase bude do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ted jsme se vzdycky schazely ve 13h u Bati. A sly jsme ven na zahradku do Snacku.
Ale tezky rict, jak bude zitra, mozna zase nic moc. Plan B zatim nevymyslen :slight_smile:
Ja nevim, kam bychom kdyztak mohly, to musi vymyslet holky Strakoňandy :grinning:
23. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže právě co ty dvě hoďky, to se mi tam zas nechce trčeti :grinning:
23. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to pocasi je hnus fialovej :confounded: :rolling_eyes:
Evi, ty si holka sikovna, me by to taky bavilo, umela jsem zaklady, trochu hackovat, trochu plest, ted nevim jestli bych si vzpomnela, musel by me to nekdo naucit, hrozne by me bavilo hackovat Kacence ty uzasne cepicky s tou kytickou, ty jsou paradni.
Ninus, Fotky jsou nadherny, Honzicek ma krasny kukadla. Budu na vas myslet, uplne ti rozumim, ja bych byla z te operace uplne v prdeli, uz mame holky pichnuty ouska, ale brecely jsme obe, Kacenka v ordinaci, ja na chodbe, no uplne nervozni samiceze me byla, jsem si to vycitala, ze ji delam zbytecnou bolest, ze jsem se na to mela vysr... ale jak mi ji prinesli, tak koukala jak puk a vsechno bylo dobry, a mam prej hezkou holcicku, jako ze zurnalu a dostala pochvalu Kacenka, ze byla behem zakroku sikovna, ale nevim nevim, rev to byl peknej :sweat_smile: jeste ze uz je to za nama :wink:
Na srazik se tesim, ale jestli bude takhle, tak na to asi prdim, to pocasi je silene, leto jako bic :rolling_eyes:
Jo a malem bych zapomnela, Evi, koupila jsem hromadu plin na brane a tuly tuly, taky to stalo peknejch penez, kdyby to vedel manza, tak me zabije, takze uz s objednavanim koncim. Ale urcite budu postupem casu prodavat, tak na tebe budu myslet, kdyz to nebude ruzovy teda :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prisel mi dopis, abych poslala na socku kopii rodneho listu male, aby mi mohli poslat dalsi materskou,mate to tak taky? to jako neposlu kopii,nedostanu dalsi materskou? :rolling_eyes:
23. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky nam to prislo, ninuska uz tam byla,ja jeste ne. ale chystam se tam
23. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, me to prislo taky, tak jsem to poslala. Uz minuly mesic
23. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to prislo v pondeli, sla jsem to v utery poslat, ale uz v utery jsem mela penize na ucte, takze nevim co vyhrozovali :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak to je super a jaký jsi objednávala? Nějaký si AIO nebo SIO? Růžovou určitě nebereme :grinning:
Neboj háčkování a pletení se nezapomíná. Chce to jen oživit a už je to v pohodě. :wink:
23. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak svetříček je v albu. :grinning:
23. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda ten je krasnej :dizzy_face: . fakt si sikovna :wink:. ja zvladam max. jen prisit knoflik :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:to jsme na tom podobně,na pletení a háčkování mám mamču,dělá míše krásný modely

míša je od rána nevrlá,ufňukaná ani nechce jíst,asi jí leze další zubák :confounded:
23. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,tak at je co nejdriv venku. na to se vubec netesim az polezou julce :unamused:

tak ja se musim pochvalit,zvladla jsem si perfektne uklidit. coz byl s endym a julcou nadlidsky ukol :sweat_smile:. uz jen vyzehlit :slight_smile:
a taky uz se musim vrhnout na julci male obleceni a svoje velke. at se nam tu udela zas mistecko :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: díky. :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky na zuby vzpomínám s bolestí, my jsme si teda vytrpěli všechny zoubky,to bylo breku :cry:

evi jsi strašně šikovná, svetřík je nádhernej, škoda že já to neumím,hned bych se do toho taky pustila

tady pořád leje a manža povídal že už je dole potok na vylití,takže to lidem u vody nezávidím :frowning2:
23. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,ja propasla tvoje narozeniny :unamused: . kdys je mela? vcera? tak dodatecne vse nej :wink: . hlavne brzo tu sestricku :slight_smile:
23. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
san děkuju, měla jsem je včera, už jsem zase o rok starší to je hrozný jak se to blíží k tý 30
23. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni všechno nejlepší k včerejším narozkám a zároveň k dnešnímu svátku,ať se ti splní alespoň něco z toho,co si přeješ

a tý 30 se nebojte,je toten nejlepší věk a každýmu je tolik,na kolik se cítí :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jee,no jo,ono je dnes zdenci :grinning:. tak taky jeste jednou vse nej :slight_smile:

holky,me asi nekdo vymenil dite :frowning2:. julca posledni 2 dny strasne rve. vubec ji takovou neznam :frowning2:. teplotu nema,hlad taky ne. vubec nevim co ji trapi. ted mi ji mamka vzala na chvili ven,protoze hrozne plakala
23. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapomněla jsem dopsat,že mě je pořád 24 :grinning: :grinning: :grinning:

san.to může být růstový spurt a nebo je to taky počasím,my bysme taky potřebovali na chvilku ven,už delší dobu neprší,tak počkáme,až dorazí taťka domů a dojdeme aspoň do krámu

jinak vody je tedy dost,tak doufám,že už to skončilo
23. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy :grinning:

mamka ji ted vzala ven abych si odpocinula,tak pry uz spinka. ale zacinam z toho byt unavena :sweat_smile:. lituju ty co to tak maji kazdy den :frowning2:
23. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá jak dopadla ninka

san:to zase přejde,ale těm,co to maj pořád taky nezávidím

dneska jsem si zavedla účet na rajčeti,zítra se tam pokusím nafrkat fotky,nejhorší je,že jak máme olympus,tak k tomu máme rovnou program v pc,takže když stahuju fotky z foťáku,tak se mi to stáhne tam,odtud to tedy musím přetahat normálně do comandru a odtud zase na net,ještě zkusím v manuálu zjistit,jestli to nejde rovnou z toho programu,ale nešlo mi to
23. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju
23. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,taky jsem na nin myslim. mamka taky vi, tak hned jak prisla,tak se ptala jestli vim neco o ninusce a honzikovi

lucy,tak to nevim,ja jsem na to blb. ja to pres program co bylo k fotaku davam do pc a z pc na rajce.
23. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Do nemocnice nastupujeme 30.6 v 8:30 na dětské oddělení v ČB operace bude následující den a to v celkové anestezii dostala jsem papíry které mám pročíst a podepsat jako zákonný zástupce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: až z toho mrazí :frowning2: :frowning2: poveze nás tam tatka vzal si v práci volno tak alespon nějaké pozitivum, jinak ten náš miláček cestu do Čb prospinkal vyšetření skoro taky jen otevřel očička a neplakal a hned v čekárně to zalomil zase a spinkal celou cestu domů - chlapeček muj statečnej

Moc děkuji že jste na nás mysleli, dr říkal že šance že se to vstřebá je 0 podporu nám dělala Kaťa jela s nami a šla i do ordinace :wink:
23. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus je mi to líto,ale zvládnete to neboj,budeme na vás myslet ve dne v noci
23. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek