• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj jak je dneska?
u nás dobrý, taťka ode dneška bohužel na neschopence,ale zase bude s námi doma... :wink:
já až budu čekat druhý mimčo, tak si koupím casualplay je to naprosto nádherný kočárek,kdybych na něj přišla už při venďovi, tak bych ho brala hned... :slight_smile:
15. led 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni,ja vim,taky jsem na nej koukala, ale ta cena pro nas nebyla prijatelna.
Jinak ja jdu dneska na predporodni kurz,tak jsem zvedava co se tam dozvim :slight_smile:
Copak je manzovi?
15. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžu už dlouho trápí hemeroidy, už loni s tím marodil a letos nanovo,takže na 14 dní prášky a potom když to nepomůže tak operace, njn to je riziko řidiče :frowning2:
15. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mu nezavidim. se chudak taky potrapi :confounded:
15. led 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš tak jsem se podívala na tvé alba. Moc ti to s bříškem sluší :slight_smile: . A jako nevěstě samozřejmě taky.
Kočárek super.
Já jsme taky přidala pár foteček do alba. Jen pro zajímavost, jaké jsem měla bříško. Jo a přibrala jsem 20 kg :frowning2: .
15. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

sayast: souhlasím, nemá cenu kupovat hordu věcí, které miminku stejně za chvilku nebudou.
Koupím max. pár věciček pro parádu (na ven a tak), ale jinak budu taky dědit po synech švagrové
15. led 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alco, dekuju za pochvalu :slight_smile:
Ja taky koukala na tvoje brisko a bylo teda poradny :slight_smile:. ja mam nahore zatim 14 kg, ale jeste to pujde :rolling_eyes:
Jinak jsem dneska byla na predporodnim kurzu, poprve, a mela nejvetsi bricho. a to ty 2 mamci co tam byli taky rodi driv. jedna za 14 dni, druha za mesic. :sweat_smile:
15. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: neboj, až bude mimčo na světě, tak to půjde zase dolů rychlostí blesku :grinning:
15. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre rano holky,
tak uz hodinku strasim :rolling_eyes:
Evco, to doufam :grinning:. Chtela bych byt do leta na sve puvodni vaze :grinning:
16. led 2009 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: neboj budeš, noční vstávání a běhání kolem miminka dá zabrat. :wink:
Jsi nějaké raní ptáče ne?
16. led 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,byla jsem vzhuru jeste driv nez manza :rolling_eyes: .nejak jsem nemohla zabrat. Posledni dobou mi ten spanek trosku trapi. ale tak az ospo prijde z prace, tak se pritulim a budu zas chrupkat jako miminko :grinning:
vcera mi prisla sms ze uz mame kocarek na krame, tak se dneska jdeme seznamit a zaplatit :dizzy_face:
16. led 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopolené holky :dizzy_face:
no my zrovna ranní ptáčata nejsme, vstávali jsme až v 9 hod., ale u nás spaní v noci nic moc, tak to doháníme ráno
sandruš, kilča ti půjdou dolů samy, já už mám o 8 kg míň než před otěhu... tuhle váhu jsem neměla snad ani v pubertě :grinning: když chci na sebe sehnat kalhoty, tak je to horor, teď mám velikost 25 a to už mi říkali že mám zajít do dětských velikostí
tak ať se vám kočárek líbí a nemáte žádnou závadu... :wink:
16. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den,
tak já jsem asi ten případ, kdy kila dolů nejdou :angry: . Nabrala jsem hodně na začátku těhu kdy jsem do sebe ládovala hormony. Tělo na to reagovalo tak, že jsem kynula a to všude :unamused: . Před otěhotněním jsem měla 55 kg. přibrala jsem 20 kg. Po porodu jsem měla 70 kg a to mám i teď :angry: . Kila dolů prostě nejdou.
16. led 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam velkou nevyhodu ze jsem malinka, takze na me je znat kazdy kilo, tak doufam ze shodim co nejvic. Nejvic se na mou zase doufam hubenou postavu tesi manza :grinning:
Ja pred tehu mela 46- 50 kg, ted 64 kg.
mamka rikala ze po porodu byla vzdy hubenejsi nez pred tehu,tak doufam ze zdedim :grinning:

Vcera jsem byla na predporodnim kurzu a mam zas o par idealu min :rolling_eyes: . Epidural se jiz temer nedava,jen u planovanych cisaru (nejsou lidi a pry hodne epi porodu konci klestema protoze maminka nevi jak tlacit) a slouzi jen 1 lekar,druhy je na tel. Jen o vikendu jsou 2, ale je presne urceno ktery slouzi na gyn a ktery na por. Neni moznost vyberu :angry:

Pak napisu jak jsme s kocarkem spokojeni :slight_smile:. Jen kdybych vedela ze prijde tak brzo,tak jeste pockame :sweat_smile:
16. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co se týká porodu tak doktor tě vyšetří při nástupu a pak přijde až k porodu. Většinou rodí ale porodní asistenky a doktor dohlíží. Pak když jsou nějaké komplikace tak zasáhne. Jinak asi většinu práce odvede PA.
A doktor jako doktor. Prostě mu musíš důvěřovat. Mě rodila Pokorná a přivolán byl Razak.

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to s tím Křešničkou. On už neordinuje ve vlastní odinaci? Prosím o vysvětlení, jsem z toho nějaká zmatená. V únoru mám jít k němu na injekci, tak abych byla v obraze. Moc děkuji.
16. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alco, kdyz se podivas tak 2 (ale to jen odhaduju) stranky zpetne, tak jsem kompletne prepsala vizitku i popsala cestu k nemu :wink:. Kresnicka ordinuje kazde utery, zbytek Braunova
a jakpak si byla spokojena s pokornou?
16. led 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mas na strance 18. :wink:
16. led 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé moc děkuji, podívám se na to.

No spokojená, abych pravdu řekla, tak já jsem jí ani moc nevnímala.
16. led 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokorná není špatná, já jsem jí měla přes celý den na porodním pokoji,ale večer nastoupila bočánková
jinak k doktorce chodíš opravdu jenom na kontrolu a zkouknout monitor jinak je všechna práce na PA,mě i ze začátku rodila protože doktorka se někde zrdžela a malej už chtěl ven, takže ta přišla a už jenom chytala malýho a pak šila :frowning2:
holky co vaříte dneska k obědu? já vůbec nevím co vařit, tak jsem dneska udělala brambor,pečený maso a mrkvičku, když člověk vaří každý den je to děs... :unamused:
16. led 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam hrozne nizkej prah bolestivosti, tak z toho mam strach. No, zvladli to vsechny, tak mi taky nic jinyho nezbyde.
A jak to mate s tatinkama? byli u porodu?Pujdou k porodu? Muj jo a ja jsem za to strasne rada, nechtela bych tam byt sama :sweat_smile:
16. led 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem i to přečetla a musím si to někam přepsat. Jen ještě jedna otázečka, v to úterý ordinuje Křešnička u sebe nebo u ní. A co sestřička? Je stejná, nebo má Braunová jinou? Na tamtu jsme byla zvyklá.
16. led 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sestricka je porad stejna (s. Magda) a kresna ordinuje u Braunovy :slight_smile:
16. led 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám práhbolestivosti hodně nízko a taky jsem si vytrpěla svý, tatínek k porodu chtěl jít, ale když mě viděl v 15 hod. odpoledne /to už jsem měla bolesti 12 h./ jak se kroutim a že doktorka nic, sestřička pořád jenom chodila a ptala se "tak co" já jako prvorodička říkala pořád stejný, takže mě stále dokola posílali do sprchy, tak to milý taťka vzdal a jel domů v 17 hod. že bude na telefonu, jenomže já neměla tu sílu ani psát ani volat, takže volal 00.25 hod. jestli už něco, tak jsem mu ještě chudákovi do mobilu vynadala a řekla že zavolám ať jde v klidu spát, nakonec mi povídal že se vzbudil v 5 s tím že za mnou pojedu a bude u porodu, ale to už jsem byla na sále a tlačila, takže když jsem mu zavolala 5.20 hod. že malej už je 10 min. na světě tak zněla odpověď já jsem před porodnicí a jdu už za vámi a byl tam s námi celou dobu než nás vezli na šestinedělí :slight_smile:
16. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji, už jsem zvědavá jak to tam vypadá :slight_smile: .
16. led 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky devcata :slight_smile: Sandrus, ty se mas, ze uz mate kocarek, ja ci takyyyyy :grinning: My jsme objednavali ted ve ctvrtek v Labuti - Roan Marita, koupili jsme tam i podlozku na prebalovani na komodu a v tom obchode, kde mas kocarek, tam jsem koupila autosedajdu. A cestou do obchodu jsme dostali postylku od sousedu :slight_smile: Tak jsem ji vcera vydrhla a cvicne zkousela povleceni a mantinel atd. V noci nemuzu ani usnout, jak na to porad cucim :slight_smile: A do autosedacky jsem pripasala aspon medveda :grinning: Jeste musime koupit matraci, nevedeli jsme, jake rozmery ma postylka. Ale je to moc krasny, kdyz se ta postylka nacanca, ja bych si tam hned lehla :grinning:
16. led 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja bych ho tam moc chtela mit, ale nevim jestli by mi tam tak dlouho vydrzel :sweat_smile: . uvidime.
alco,ma to tam uplne vsechno novy.Ale kdyz jsem tam v utery byla, tak bylo znat ze tam maji jeste par much co musi dopilovat.
16. led 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoda, ze nemuzu dat do alba fotky, my nemuzeme najit nabijecku na baterie do fotaku. Sandrus a co vam vsechno rikali na tom kurzu?
16. led 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A abych to dopovedela, kdyz jsme jeli z nakupovani domu, tak nam prdnul vyfuk, ted to zni, jako kdyz jedes s traktorem. Me uz z toho naseho auta trefi, pred vanocema bylo v servisu a nechali jsme tam za opravu karoserie skoro 30tis. :confounded:
16. led 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám tohle povlečení + nebesa, jen tak pro inspiraci :wink: .
http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Vedlejsi/obr39055_01.jpg
16. led 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato, to uz vydrzis, vzdyt na ten kurz budes chodit taky a urcite se dozvis vic kdyz nemas ten rychlokurz :wink:
ja bych to rozepsala,ale takhle si pamatuju hrozne malo. to kdybysme se bavili a rozebirali to,tak si vzpomenu navic.
Bylo to strasne moc informaci najednou
tak vy uz mate postylku rozlozenou? to my jeste vubec. jeste chceme pockat :slight_smile:
16. led 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek