Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
23. čer 2009
Nin, tak aspon to bude mit broucek za sebou. Aspon s vami pojede i tatka, to je dobre. Vsichni to zvladnete, budeme myslet urcite vsechny moc a moc
evulebobule
23. čer 2009
zdeni: děkuju za chválu a taky přeju vše nej k svátku i narozeninám. 😉

nin: přesně tak, aspoň to budete mít brzy za sebou. Hlavně, že nemusíte čekat třeba měsíc, takhle to uteče a bude zase dobře.
anny84
23. čer 2009
Jee Zdeni, tak vse nej 😉 🙂

Evi, svetrik dobry, ty ouska tam jsou krasny 🙂
ninus81
23. čer 2009
Holky děkuji

Zdeni také přeji všechno nej nej nej hlavně ZDRAVÍ 😉 😉 😉 😉
ninus81
23. čer 2009
Jééééééééééé EVi teda všechna čest a chvála světřík je nádhernej 😉
evulebobule
23. čer 2009
anny: díky 😉

nin: taky děkuju. Chystám se na další. 😃
ninus81
23. čer 2009
Tak holky včera jsem vydražila na mimibazaru 2 užasný teplákovky - jedna je na 6m a druhá na 12m 🙂 a jinak jsem byla dneska u teplárny a koupila troje užasný lacláčky jedny budeme mít na letošek a ty další až na přístí rok 😃
evulebobule
23. čer 2009
nin: to je tedy kauf, to je dobře, pak budeš ráda, že to máš. 🙂
evulebobule
23. čer 2009
nin: jé to je hezký 😉
klaraemma
23. čer 2009
ahoj holky,
nin: to je mi líto, ale je dobře, že máš brzy datum - aspoň nebudeš dlouho čekat a nervovat se. A ještě líp, že v Budějovicích, tady ve Strako jsou samý čáryfukové.
zdeni, luci - taky gratuluju k narozkám, jsme tu samý červnovky. zdeni, já měla poslední před 30.
Počasí jako děsný, prý má pršet i zítra, no hlavně aby o víkendu bylo hezky ve Strako je pivní pouť.
Luci - s malou jsem taky furt zalezlá, taky je protivná ( a zuby jí nelezou), nevím už co s ní, jak jí zabavit u pohádek ještě nevydrží.
mikesova25
23. čer 2009
nin teplákovka nádherná,já jsem měla na venouška taky takovou x-)
kvikvicek
23. čer 2009
Zdeni a Luci vsenej k narozeninam x-)
sayastautor
23. čer 2009
nin |-|
ale cim driv,tim lip ...
ninus81
23. čer 2009
Holky tak koukám stím srazem to vypadá nějak bledě při takovýmhle počasí 😞 😞 😞
máte plán B ????????????????????????????????????????
sayastautor
23. čer 2009
nin,ja uz premyslela ale nevim kam se s kocarkama vejdem 😞

jinak kdyz by neprselo,tak by to slo i venku nebo ne?
anny84
23. čer 2009
holky, pokud nebude prset, tak venku muzeme klido byt
ninus81
23. čer 2009
to je jasný pokud nebude pršet venku to bude v pohodě 😃
Když bude pršet tak jsme v zádní části lidského těla 😃 😃 😃 😃
anny84
23. čer 2009
uvidime zitra rano, a domluvime se

ja prijedu urcite, pac odpo pak jdeme na kycle
evulebobule
24. čer 2009
Ahoj holky,

včera jsem byla zase aktivní a udělala jsem čepičku. Jestli chcete mrkněte do alba. 😃
mispuli
24. čer 2009
ahoj holky,a ono ne a ne přestat pršet,když koukám z okna,tak začínám mít docela nepříjemné mrazení,voda zase o dost stoupla 😞 kdyby aspoň pršelo normálně,ale te´d je to průtrž :-N 8-(

nin:je to smůla,že se to nevstřebá,ale na druhou stranu,jak píše Klára,je dobře,že termín máte tak brzo a budete to mít rychle za sebou,někdy je lepší skočit do toho rovnýma nohama,když se nestačíš nějak extra připravovat a stresovat

Klári zrovna jsme na tebe myslela,kam jste se ztratily,taky nevím,co s mišákem,taky už neví coby,lepší je to,když přijde honzis ze školky,tak jsou aspoň spolu,lae chvílema jsou protivný na druhou
kvikvicek
24. čer 2009
Ahojky, Evi ty si sikulka, ja chci taky cepicku 😃 😃 😃 se to musim naucit sakrys. 🙂
ninus81
24. čer 2009
Ahojky holky koukám počasí nám npřeje máte nějaký jiný plán?????????
Luci on ten týden bohatě stačí aby byl člověk vystresovanej už ted druhou noc skoro nespím, a asi nejhorší to bude z pondělí na uterý 😞 😞 😞
evulebobule
24. čer 2009
Káťo, já ti klidně jednu nebo víc udělám. Je to hotový hned. Akorát si musíš vybrat vlnu nebo přízi 😉 Jinak není problém.
ninus81
24. čer 2009
Evi ty si nebezpečně šikovná uplně závidím já teda kdysi pletla ale zvládám jenom šály a to pouze hladce 😃 😃 😃 😃 obratce mě prostě nejde 😞 😞 😞 😞
evulebobule
24. čer 2009
nin: no to je všechno o cviku, taky mi hned všechno nešlo.... 😃
anny84
24. čer 2009
Ahoj holky,
tak nevim nevim, jak to dneska dopadne, u nas teda zatim neprsi, ale vypada to, ze kazdou chvili zacne 😞

Evi, tys to teda ke konci tehu rozjela 😃 😃 😃

Nin, uplne te chapu, uz aby to bylo za vami
evulebobule
24. čer 2009
anny: viď? Bere mě nějaká aktivita. 😃
anny84
24. čer 2009
to uz je znameni porodu, tzv. ´´hnízdění´´ nekdo uklizi, ty si rozjela hackovani 😃 😃 😃 😃
evulebobule
24. čer 2009
anny: ne ještě nechci :-o Tak radši přestanu háčkovat. 😃