Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
24. čer 2009
to ne 😃 😃 😃

holky, co sraz, asi nic moc, coz?
evulebobule
24. čer 2009
anny 😃 😃 😃
sayastautor
24. čer 2009
holky,tak prsi,tak nevim 😞
petulka12
24. čer 2009
ahoj holky já nepřijedu, má pršet tak to asi necháme na jindy né?
mispuli
24. čer 2009
nini:honzíkovi všechno nejlepší k svátku,pěkně ho za mě pohlaď a dej mu od nás pusinku 😃

počasí deprimující,střídá se prška s lijákem a voda stoupá 😞 ]-( 8-(
evulebobule
24. čer 2009
nin: já taky přeju vše nej Honzíčkovi a hlavně zdravíčko a ať to dobře dopadne.
sayastautor
24. čer 2009
nin,obema honzikum vse nej 😉
a lucy,tvemu malemu honzikovi tez 🙂
ninus81
24. čer 2009
Ahojky to počasí mě štve a já e tak tešila že se s vámi ještě sejdeme protože příští týden budeme doma jen v ponděli 😞 😞 😞 😞
byla jsem u dětské aby mě podepsala papír že malý je zdraví a že může podstoupit anestezii 😞 😞 😞 😞

Moc děkuji za přáníčka k svátku těm mým Honzíkům
Luci samozdřejmě i tvému Honzíkovy vše nej nej nej hlavně zdravíčko 😉 😉

Jo musím se pochlubit vyhrála jsem v souteži campol babies tréninkovou flašku od LOVI 😃 😃 😃 😃 😃 a včera jsem se přihláila do halo tady impulsovi 😃 😃 😃 😃 třeba alespon nějaké štestí budeme mít
sayastautor
24. čer 2009
nin,super,tak aspon neco,vid

ja bych se taky rada sesla. tak co se sejit jiny den nez ve stredu? nez pujdete do tech cb?
evulebobule
24. čer 2009
jojo lucy, tvému Honzíčkovi taky vše nej.
mispuli
24. čer 2009
nin:když je takhle hnusně,nechcete si se san udělat výlet a přijet za námi udělat si radost?
sayastautor
24. čer 2009
lucy,kdykoliv, jen dneska uz to nestihnu. deda od 4 slavi svatek
sayastautor
24. čer 2009
kato,tak co nausnicky? V pohode?
ninus81
24. čer 2009
Holky to je hnus to počasí
Co Anička jak pak dopadli na kyčlích snad v pohodě, myslím na ně od 14hod
Sandruš mohli by jsme se sejít i jiný den musím vám dát ty fusaky
kvikvicek
24. čer 2009
Ahojky, nausnicky dobry, mala rvala v ordinaci a matka v cekarne :-N
kvikvicek
24. čer 2009
Honzickum vse nej, hlavne zdravicko, to je nejdulezitejsi x-)
kvikvicek
24. čer 2009
prsi prsi jen se leje , kam konicci pojedeme.... bych vedela kam 😃 v tomhle pocasi jedine do pr.... to je leto opravdu jak ma byt 8-(
kvikvicek
24. čer 2009
Ninus ko dorazily ti prasule na ucet? doufam ze sem to :-N neposlala nekam jinam
kvikvicek
24. čer 2009
hu a hu a hu, sovy v mazutu houkaj, hua hu a hu uplne blbe koukaj 😃 😃 😃 znate to nekdo? :-N
ninus81
24. čer 2009
já se musím přiznat já si takovýhle počasí vymodlila 😃 😃 😃 😃 😃 když má Honzíček tu peřinku tak jsem si na začátku přála at je hnusný léto 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Káťo neprší - chčije chčije a chčije 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Za gratulace děkujem - Honzulka dostal Nutrilon, plenky, hračky
Káťo tomu věřím já budu řvát v těch ČB asi taky a fest budu podávat informace přes Sandruš 😉 😉
kvikvicek
24. čer 2009
Ninus si na nas seslala nejakou silenou vodu sakrys 😃 😃 😃
Nin drz se, at to mate co nejrychleji za sebou, ja si to neumim predstavit, me by kleplo 😢 😢 😢 ale ses silna zenska, snaz se byt co nejvice klidna, jinak to Honzulka uciti a bude plactivej |-| |-| |-| tohle je urcite posledni kapka smuly a pak uz budete mit vybrano a budou vas cekat same krasne dny x-)
kvikvicek
24. čer 2009
Evicko kdybys mi nejakou cepicku uhackovala to by bylo supr,ja zrovna shanim ciste bilou, letni cepicku s kytickou,
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3104959&tab=0 takovouhle nejakou , merila jsem jednu cepicku co uz mam, tak ma na sirku 18cm a na vysku 12. samozrejme Ti to zaplatim 🙂 😉 a az bude sraz, tak mi ukazes jak se to dela, vid ze jo? x-) ty cepicky jsou supr. si musim poridit hacek, to mi budes muset poradit a jaky material na tu cepicku a kolik ho potrebuju.
mispuli
24. čer 2009
já odpoledne napsala zprávu,ale nějak mi stávkoval koník,takže se to neodeslalo 😞

nin a san:nám by se to hodilo zítra nebo v pátek dopoledne,pak až budete moc vy 😉
petulka12
24. čer 2009
ahojky děvčata tak já taky přeju oboum honzíkům vše nejlepší k svátečku,hlavně to zdravíčko 😉

já si dopoledne s malym lehla on usnul a za chvíli zvonila pošťačka že má pro mě dobírku ]-( , samozřejmě se lekl a začal řvát a už nezabral tak sem musela jít ven i když pršelo
anny84
24. čer 2009
Tak uz jsme dorazili domu, kycle v poradku, jsem moc rada. Priznam, ze jsem mela strach. A jeste pred nami byla maminka taky s 3. mesicnim chlapeckem, a tomu nandali perinku. Tak jsem se lekla.
Hlavne, ze to mame za sebou.
Zitra nas ceka kontrola u obvodaka, a injekce, tak snad to kluci zmaknou v pohode.

Dneska byl teda pekny hnus, snad se pocasi vylepsi. Pristi tyden by uz melo byt lepe, tak dame asi srazik, ne? 😉 🙂
petulka12
24. čer 2009
můžeme se sejít hned v pondělí, to bys ninus ještě mohla ne? hlásí už teplo na víkend
mikesova25
24. čer 2009
taky přejeme všem Honzíkům vše nej 🙂

já mám stehy vyndaný a tak už jsem dělala koupel v řepíku,ale jakmile to dám do vody,začne to mokvat,tak to nesmím přehánět

tady leje celý den,ale my jsme na chvilku šli ven,dneska už to doma s malým nešlo vydržet,vymýšlel samý kraviny 😃
kadel
24. čer 2009
Ahoj holky,
všem Honzíkům vše nej 🙂 To počasí už mně pěkně se.., a ještě k tomu jsem pořád sama doma, manžel je celý týden pryč 😞 takže hrůza
ninus81
24. čer 2009
Petul v pondělí už ne to nás budu balit a psychicky se připravovat 😞 😞 😞
Mohla bych buď zítra nebo v pátek???????????????????????????????????
evulebobule
24. čer 2009
káťo: určitě bych něco podobnýho udělala, ale nebude to úplně to samé. Ty chceš čistě bílou a kytičku taky bílou?

Jo ten déšť je fakt na palici. Hnus barevnej.

anny: gratuluju k dobrým výsledkům.