• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

to ne :grinning: :grinning: :grinning:

holky, co sraz, asi nic moc, coz?
24. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,tak prsi,tak nevim :frowning2:
24. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já nepřijedu, má pršet tak to asi necháme na jindy né?
24. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini:honzíkovi všechno nejlepší k svátku,pěkně ho za mě pohlaď a dej mu od nás pusinku :grinning:

počasí deprimující,střídá se prška s lijákem a voda stoupá :frowning2: :angry: :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já taky přeju vše nej Honzíčkovi a hlavně zdravíčko a ať to dobře dopadne.
24. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,obema honzikum vse nej :wink:
a lucy,tvemu malemu honzikovi tez :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky to počasí mě štve a já e tak tešila že se s vámi ještě sejdeme protože příští týden budeme doma jen v ponděli :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
byla jsem u dětské aby mě podepsala papír že malý je zdraví a že může podstoupit anestezii :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Moc děkuji za přáníčka k svátku těm mým Honzíkům
Luci samozdřejmě i tvému Honzíkovy vše nej nej nej hlavně zdravíčko :wink: :wink:

Jo musím se pochlubit vyhrála jsem v souteži campol babies tréninkovou flašku od LOVI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a včera jsem se přihláila do halo tady impulsovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeba alespon nějaké štestí budeme mít
24. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,super,tak aspon neco,vid

ja bych se taky rada sesla. tak co se sejit jiny den nez ve stredu? nez pujdete do tech cb?
24. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo lucy, tvému Honzíčkovi taky vše nej.
24. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:když je takhle hnusně,nechcete si se san udělat výlet a přijet za námi udělat si radost?
24. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,kdykoliv, jen dneska uz to nestihnu. deda od 4 slavi svatek
24. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,tak co nausnicky? V pohode?
24. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je hnus to počasí
Co Anička jak pak dopadli na kyčlích snad v pohodě, myslím na ně od 14hod
Sandruš mohli by jsme se sejít i jiný den musím vám dát ty fusaky
24. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nausnicky dobry, mala rvala v ordinaci a matka v cekarne :sweat_smile:
24. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzickum vse nej, hlavne zdravicko, to je nejdulezitejsi :dizzy_face:
24. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prsi prsi jen se leje , kam konicci pojedeme.... bych vedela kam :grinning: v tomhle pocasi jedine do pr.... to je leto opravdu jak ma byt :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus ko dorazily ti prasule na ucet? doufam ze sem to :sweat_smile: neposlala nekam jinam
24. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hu a hu a hu, sovy v mazutu houkaj, hua hu a hu uplne blbe koukaj :grinning: :grinning: :grinning: znate to nekdo? :sweat_smile:
24. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se musím přiznat já si takovýhle počasí vymodlila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když má Honzíček tu peřinku tak jsem si na začátku přála at je hnusný léto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Káťo neprší - chčije chčije a chčije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Za gratulace děkujem - Honzulka dostal Nutrilon, plenky, hračky
Káťo tomu věřím já budu řvát v těch ČB asi taky a fest budu podávat informace přes Sandruš :wink: :wink:
24. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus si na nas seslala nejakou silenou vodu sakrys :grinning: :grinning: :grinning:
Nin drz se, at to mate co nejrychleji za sebou, ja si to neumim predstavit, me by kleplo :cry: :cry: :cry: ale ses silna zenska, snaz se byt co nejvice klidna, jinak to Honzulka uciti a bude plactivej :pensive: :pensive: :pensive: tohle je urcite posledni kapka smuly a pak uz budete mit vybrano a budou vas cekat same krasne dny :dizzy_face:
24. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko kdybys mi nejakou cepicku uhackovala to by bylo supr,ja zrovna shanim ciste bilou, letni cepicku s kytickou,
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3104959&tab=0 takovouhle nejakou , merila jsem jednu cepicku co uz mam, tak ma na sirku 18cm a na vysku 12. samozrejme Ti to zaplatim :slight_smile: :wink: a az bude sraz, tak mi ukazes jak se to dela, vid ze jo? :dizzy_face: ty cepicky jsou supr. si musim poridit hacek, to mi budes muset poradit a jaky material na tu cepicku a kolik ho potrebuju.
24. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já odpoledne napsala zprávu,ale nějak mi stávkoval koník,takže se to neodeslalo :frowning2:

nin a san:nám by se to hodilo zítra nebo v pátek dopoledne,pak až budete moc vy :wink:
24. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata tak já taky přeju oboum honzíkům vše nejlepší k svátečku,hlavně to zdravíčko :wink:

já si dopoledne s malym lehla on usnul a za chvíli zvonila pošťačka že má pro mě dobírku :angry: , samozřejmě se lekl a začal řvát a už nezabral tak sem musela jít ven i když pršelo
24. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz jsme dorazili domu, kycle v poradku, jsem moc rada. Priznam, ze jsem mela strach. A jeste pred nami byla maminka taky s 3. mesicnim chlapeckem, a tomu nandali perinku. Tak jsem se lekla.
Hlavne, ze to mame za sebou.
Zitra nas ceka kontrola u obvodaka, a injekce, tak snad to kluci zmaknou v pohode.

Dneska byl teda pekny hnus, snad se pocasi vylepsi. Pristi tyden by uz melo byt lepe, tak dame asi srazik, ne? :wink: :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeme se sejít hned v pondělí, to bys ninus ještě mohla ne? hlásí už teplo na víkend
24. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejeme všem Honzíkům vše nej :slight_smile:

já mám stehy vyndaný a tak už jsem dělala koupel v řepíku,ale jakmile to dám do vody,začne to mokvat,tak to nesmím přehánět

tady leje celý den,ale my jsme na chvilku šli ven,dneska už to doma s malým nešlo vydržet,vymýšlel samý kraviny :grinning:
24. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všem Honzíkům vše nej :slight_smile: To počasí už mně pěkně se.., a ještě k tomu jsem pořád sama doma, manžel je celý týden pryč :frowning2: takže hrůza
24. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul v pondělí už ne to nás budu balit a psychicky se připravovat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Mohla bych buď zítra nebo v pátek???????????????????????????????????
24. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo: určitě bych něco podobnýho udělala, ale nebude to úplně to samé. Ty chceš čistě bílou a kytičku taky bílou?

Jo ten déšť je fakt na palici. Hnus barevnej.

anny: gratuluju k dobrým výsledkům.
24. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek